Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Κ εγώ το βλέπω προς το θετικό. Μήπως να πάρεις αυτό με τον Σταύρο? Είναι πιο ξεκάθαρο. Ή το ηλεκτρονικό που γράφει .. 

      Ναι θα πάρω κ τέτοια,απλά θα μπορούν να ανιχνεύσουν την ορμόνη? Είμαι έκτη μέρα από την εμβρυομεταφορά

Εκει ψηλά......


Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δεν εχω που να εκφραστω συμερα εζεισα αυτο που κανενασ δεν πρεπει να ζει,και κυριως μια μανα,απο σημερα εκει ψηλα βρισκεται μια μικρη αγγωνηστρια,εζεισε 3 χρονια και παλευε καθε μερα,οι γονεις της καναν τα παντα γι αυτην,σημερα εφηγε και γω δεν ξερω τι να πω στην καλητερη μου φιλη...τρελαθηκα στο ακουσμα τις ειδησεις αυτης...τι να πεις σε μια μανα οταν δεν θα αγγαλιαση ξανα το μωρο της?τι???????????δεν ξερω αν επρεπε να το γραψω εδω,η αν επρεπε γενικα να το πω,αλλα πρωτη φορα δεν εχω λογια...ευχομαι εκει που παει να μην ποναει αλλο,και ευχομαι καμια μανα να μην το ζειση αυτο....

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω που να εκφραστω συμερα εζεισα αυτο που κανενασ δεν πρεπει να ζει,και κυριως μια μανα,απο σημερα εκει ψηλα βρισκεται μια μικρη αγγωνηστρια,εζεισε 3 χρονια και παλευε καθε μερα,οι γονεις της καναν τα παντα γι αυτην,σημερα εφηγε και γω δεν ξερω τι να πω στην καλητερη μου φιλη....

:-(λυπάμαι πολύ.. για όλα τα παιδάκια που φεύγουν τόσο άδικα από κοντά μας.. λυπάμαι πολύ .. δεν ξέρω πια δύναμη κρατά αυτές τις μανούλες δυνατες χωρίς τα παιδάκια τους.. τί τους δίνει δύναμη να συνεχίσουν ..και φοβάμαι πολύ.. φοβάμαι πολύ για όσα θα έρθουν .. όσα ακούω.. και όσα διαβάζω... Θεε μου να μην πονούσε ο κόσμος τόσο πολύ..

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω που να εκφραστω συμερα εζεισα αυτο που κανενασ δεν πρεπει να ζει,και κυριως μια μανα,απο σημερα εκει ψηλα βρισκεται μια μικρη αγγωνηστρια,εζεισε 3 χρονια και παλευε καθε μερα,οι γονεις της καναν τα παντα γι αυτην,σημερα εφηγε και γω δεν ξερω τι να πω στην καλητερη μου φιλη...τρελαθηκα στο ακουσμα τις ειδησεις αυτης...τι να πεις σε μια μανα οταν δεν θα αγγαλιαση ξανα το μωρο της?τι???????????δεν ξερω αν επρεπε να το γραψω εδω,η αν επρεπε γενικα να το πω,αλλα πρωτη φορα δεν εχω λογια...ευχομαι εκει που παει να μην ποναει αλλο,και ευχομαι καμια μανα να μην το ζειση αυτο....

εχεις τοσο μα τοσο δικιο!!εκει που ειναι εγινε Αγγελος μεσα στους Αγγελους και δεν ποναει πια!βλεπει τους γονεις και θα τους δωσει δυναμη ...καποια μερα θα ειναι παλι ολοι μαζι.........το πιστευω αυτο!

Link to comment
Share on other sites

:-(λυπάμαι πολύ.. για όλα τα παιδάκια που φεύγουν τόσο άδικα από κοντά μας.. λυπάμαι πολύ .. δεν ξέρω πια δύναμη κρατά αυτές τις μανούλες δυνατες χωρίς τα παιδάκια τους.. τί τους δίνει δύναμη να συνεχίσουν ..και φοβάμαι πολύ.. φοβάμαι πολύ για όσα θα έρθουν .. όσα ακούω.. και όσα διαβάζω... Θεε μου να μην πονούσε ο κόσμος τόσο πολύ..

Αυτό...

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν εχω που να εκφραστω συμερα εζεισα αυτο που κανενασ δεν πρεπει να ζει,και κυριως μια μανα,απο σημερα εκει ψηλα βρισκεται μια μικρη αγγωνηστρια,εζεισε 3 χρονια και παλευε καθε μερα,οι γονεις της καναν τα παντα γι αυτην,σημερα εφηγε και γω δεν ξερω τι να πω στην καλητερη μου φιλη...τρελαθηκα στο ακουσμα τις ειδησεις αυτης...τι να πεις σε μια μανα οταν δεν θα αγγαλιαση ξανα το μωρο της?τι???????????δεν ξερω αν επρεπε να το γραψω εδω,η αν επρεπε γενικα να το πω,αλλα πρωτη φορα δεν εχω λογια...ευχομαι εκει που παει να μην ποναει αλλο,και ευχομαι καμια μανα να μην το ζειση αυτο....

Λυπάμαι πολύ για τη φίλη σου και το κοριτσάκι της...Εύχομαι να βρει το κουράγιο να συνεχίσει τη ζωή της και να θυμάται κάποτε το γλυκό της αγγελούδι χωρίς να νιώθει τον τρομερό πόνο που αισθάνεται σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

ναι κοριτσια ειναι αληθεια ενω τωρα θα κοντευα να γεννησω το μωρακι που εχασα σημερα εμαθα οτι ειμαι παλι εγκυος!!ο Θεος μου εδωσα παλι χαρα!!

ευχομαι αυτη την φορα να πανε ολα κατευχην!!

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι πολύ για τη φίλη σου και το κοριτσάκι της...Εύχομαι να βρει το κουράγιο να συνεχίσει τη ζωή της και να θυμάται κάποτε το γλυκό της αγγελούδι χωρίς να νιώθει τον τρομερό πόνο που αισθάνεται σήμερα.

Δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω κ να δώσω κι εγώ αυτήν την ευχή σε όλες τις μανούλες που βρίσκονται σ' αυτή τη θέση και είναι πολλές δυστυχώς :(


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι κοριτσια ειναι αληθεια ενω τωρα θα κοντευα να γεννησω το μωρακι που εχασα σημερα εμαθα οτι ειμαι παλι εγκυος!!ο Θεος μου εδωσα παλι χαρα!!

ευχομαι αυτη την φορα να πανε ολα κατευχην!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!

πολύ όμορφα τα νέα σου μαρίαεφη!!! τέτοια να ακούμε! τόσο καιρό δε σου έγραψα για να μην μπω σε διαδικασία να παρηγορήσω για κάτι που θέλει το χρόνο του!

τώρα όμως!!! τέλειαααααααααααααα


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα δυστυχως εχω νιωσει και εγω αυτη την απωλεια....πριν απο ενα μηνα ειχα παλινδρομοσ κυηση....αυτο που με κρατησε ηταν οτι ειχα ηδη μια κορουλα αλλα δεν εχω σταματησει να το σκεφτομαι καπιοεσ φορεες

Link to comment
Share on other sites

ναι κοριτσια ειναι αληθεια ενω τωρα θα κοντευα να γεννησω το μωρακι που εχασα σημερα εμαθα οτι ειμαι παλι εγκυος!!ο Θεος μου εδωσα παλι χαρα!!

ευχομαι αυτη την φορα να πανε ολα κατευχην!!

Καλά είμαι κι εντελώς χαζή. Τώρα το είδα αυτό το ευχάριστο.

Σου εύχομαι τα καλύτερα κορίτσι μου!!!!!!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα δυστυχως εχω νιωσει και εγω αυτη την απωλεια....πριν απο ενα μηνα ειχα παλινδρομοσ κυηση....αυτο που με κρατησε ηταν οτι ειχα ηδη μια κορουλα αλλα δεν εχω σταματησει να το σκεφτομαι καπιοεσ φορεες

Κούκλα μου λυπάμαι πολύ για την απώλειά σου........:(


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...