Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟΛΑΥΣΗ ειναι...


fistikaki

πεθαινωωωωωωωωωωωω για...  

156

  1. 1. πεθαινωωωωωωωωωωωω για...

    • υπνοοοοοοο
      43
    • φαι!!!
      29
    • σεξ σεξ σεξ σεξ
      43
    • shopping μεχρι τελικης πτωσης!!
      41


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

με τετοια πείνα που με έχει κόψει 6 μήνες τωρα, ψηφίζω δαγκωτό ΦΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συμφωνω μαζι σου!!!!!!!!

Εχω φαρυγγιτιδα απο την Παρασκευη και δεν μπορω ουτε το σαλιο μου να καταπιω!!!

Πειναωωωωωωωωω..........


line_feet_beg_16_time_1136869200_text_f4ef20e1f3f4e5f1e1eae920ece1f220e5e9ede1e92e2e2e.gif
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω μαζι σου!!!!!!!!

Εχω φαρυγγιτιδα απο την Παρασκευη και δεν μπορω ουτε το σαλιο μου να καταπιω!!!

Πειναωωωωωωωωω..........

και γωωωωωωωωωωωωωωωωωω

εδω και μια εβδομαδα φτιαχνω το δοντι μου και δεν τρωω παρα μονο σουπες και γιαουρτακια και εχω μελλον ακομα,φιλιαααααα!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

και γωωωωωωωωωωωωωωωωωω

εδω και μια εβδομαδα φτιαχνω το δοντι μου και δεν τρωω παρα μονο σουπες και γιαουρτακια και εχω μελλον ακομα,φιλιαααααα!!!!!!!!!!

Περαστικα Ντιντακο μου!!!!!!!!!

Εγω αρχισα χθες να τρωω επιτελους......

Απολαυσηηηηηηηηηηη λεμε!!!!!!!


line_feet_beg_16_time_1136869200_text_f4ef20e1f3f4e5f1e1eae920ece1f220e5e9ede1e92e2e2e.gif
Link to comment
Share on other sites

Περαστικα Ντιντακο μου!!!!!!!!!

Εγω αρχισα χθες να τρωω επιτελους......

Απολαυσηηηηηηηηηηη λεμε!!!!!!!

Aντε ωραια ,δωστου να καταλαβει τωρα ,κανε αποσβεση και το φαι των προηγουμενων ημερων:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Aντε ωραια ,δωστου να καταλαβει τωρα ,κανε αποσβεση και το φαι των προηγουμενων ημερων:lol::lol:

Μπα το φαγητο ενταξει....απλα θελω λιγο να στρωσει ο λαιμος για να τσακισω ενα παγωτακι!!!

Αυτο θα πει απολαυση....

Εσυ ακομα γιαουρτακι? Φτιαξε κανα τορτελινι αλα κρεμ.........


line_feet_beg_16_time_1136869200_text_f4ef20e1f3f4e5f1e1eae920ece1f220e5e9ede1e92e2e2e.gif
Link to comment
Share on other sites

Μπα το φαγητο ενταξει....απλα θελω λιγο να στρωσει ο λαιμος για να τσακισω ενα παγωτακι!!!

Αυτο θα πει απολαυση....

Εσυ ακομα γιαουρτακι? Φτιαξε κανα τορτελινι αλα κρεμ.........

Κοιτα να γινεις τελειως καλα να μην ξανακυλισεις με τα παγωτακια;)οσο για εμενα ευτυχως ξεκινησα και τρωω και κανα δυο κιλα που εχασα εχω σκοπο να τα ξαναπαρω:D:D:D

Η κορακλα τι κανει ,φανταζομαι θα εχει μεγαλωσει και θα σας εχει τρελλανει και αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα να γινεις τελειως καλα να μην ξανακυλισεις με τα παγωτακια;)οσο για εμενα ευτυχως ξεκινησα και τρωω και κανα δυο κιλα που εχασα εχω σκοπο να τα ξαναπαρω:D:D:D

Η κορακλα τι κανει ,φανταζομαι θα εχει μεγαλωσει και θα σας εχει τρελλανει και αλλο.

Κι εγω αυτο σκεφτομουν Ντιντακο μου,να γινω τελιως καλα....αλλα δυστυχως την ωρα που γυρνουσα απο τη δουλεια ειχε μια ζεστη, που δεν μπορεσα να αντισταθω σε ενα παγωτακι!!!!

Κολαση ηταν.....

Η κορη μια χαρα ειναι,μεγαλωσε....

Εσενα τα ζουζουνια σου καλα ειναι? Χαθηκαμε μωρε.....


line_feet_beg_16_time_1136869200_text_f4ef20e1f3f4e5f1e1eae920ece1f220e5e9ede1e92e2e2e.gif
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω αυτο σκεφτομουν Ντιντακο μου,να γινω τελιως καλα....αλλα δυστυχως την ωρα που γυρνουσα απο τη δουλεια ειχε μια ζεστη, που δεν μπορεσα να αντισταθω σε ενα παγωτακι!!!!

Κολαση ηταν.....

Η κορη μια χαρα ειναι,μεγαλωσε....

Εσενα τα ζουζουνια σου καλα ειναι? Χαθηκαμε μωρε.....

Δοξα το θεο καλα ειμαστε και σε λιγο καιρο που κλεινουν τα σχολεια θα ειμαστε ακομα καλυτερα.:tongue:

Οντως χαθηκαμε με εσενα και με πολλες αλλες κοπελες του ¨καφε¨αλλα οταν μπαινω εδω δεν ξερω που ¨συχναζετε¨πλεον για να ακολουθησω και να μαθω νεα σας.

Link to comment
Share on other sites

Δοξα το θεο καλα ειμαστε και σε λιγο καιρο που κλεινουν τα σχολεια θα ειμαστε ακομα καλυτερα.:tongue:

Οντως χαθηκαμε με εσενα και με πολλες αλλες κοπελες του ¨καφε¨αλλα οταν μπαινω εδω δεν ξερω που ¨συχναζετε¨πλεον για να ακολουθησω και να μαθω νεα σας.

Καλημερα Ντιντακο,

Ενταξει το δοντι?

Οπως θα εχεις καταλαβει επιτελους εχω ιντερνετ και απο το σπιτι!!!!!!!!!!!!

Μονο που τωρα που το εχω, εχω χασει ολες εσας.....

Εγω εδω γυριζω στα παιχνιδια!

Με τα αλλα κοριτσια μιλας καθολου?


line_feet_beg_16_time_1136869200_text_f4ef20e1f3f4e5f1e1eae920ece1f220e5e9ede1e92e2e2e.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα Ντιντακο,

Ενταξει το δοντι?

Οπως θα εχεις καταλαβει επιτελους εχω ιντερνετ και απο το σπιτι!!!!!!!!!!!!

Μονο που τωρα που το εχω, εχω χασει ολες εσας.....

Εγω εδω γυριζω στα παιχνιδια!

Με τα αλλα κοριτσια μιλας καθολου?

οπ κοριτσακι σε επιασα,χαχαχαχαχ

επιτελους εγινε η συνδεση?αντε μεγια και το λαπτοπακι ,καλο κολλημα:tongue::tongue:

Δεν μηλαω πολυ συχνα μονο με την ελι ,σου στελνω πμ για λεπτομεριες

Link to comment
Share on other sites

οπ κοριτσακι σε επιασα,χαχαχαχαχ

επιτελους εγινε η συνδεση?αντε μεγια και το λαπτοπακι ,καλο κολλημα:tongue::tongue:

Δεν μηλαω πολυ συχνα μονο με την ελι ,σου στελνω πμ για λεπτομεριες

οκ.......


line_feet_beg_16_time_1136869200_text_f4ef20e1f3f4e5f1e1eae920ece1f220e5e9ede1e92e2e2e.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

Ψηφίζω δαγκωτό και χωρίς να ντρέπομαι ΣΕΞ ΣΕΞ ΣΕΞ και πάλι ΣΕΞ.. Άντε να έρθει ο Οκτώμβριος γιατί δαγκώνω.. Το φαγητό και τον ύπνο τον βαρέθηκα τόσο καιρό, για τα ψώνια δεν το συζητώ είναι άθλημα που δεν το αντέχω ούτε για πλάκα.. ΣΕΞ ΣΕΞ ΣΕΞ ....:tongue::tongue::tongue:


EwCip3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εγώ ψήφισα το σεξ... όσο και να κοιμηθώ, όσο και να φάω, όσο και να ψωνίσω κάποια στιγμή θα μπουχτίσω! Σε αυτό το πράγμα όμως είμαι αχόρταγη, ειλικρινά!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...