Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γιατι αργει το δευτερο παιδακι;


Recommended Posts

On 2/1/2019 at 11:02 ΠΜ, marioula1234 είπε:

καλημερα κοριτσια και ευτυχισμενο το νεο ετος! αν και καθυστερημενα σου απαντω ζουζουνα... τι τελεια τα νεα σου;;; τελικα ηρθε το δευτερο παιδακι σου να τα χαιρεσαι τα μικρα σου!!! τωρα εισαι εγκυος στο 3ο;;;

καλησπέρα κ χρόνια πολλά με υγεία!!!Ναι είμαι έγκυος στο κοριτσάκι μου μετά από 2 γιούς που έχω κ πραγματικά δεν είχα άγχος καθόλου γι'αυτό και ήρθε με την.3η προσπάθεια.

  • Μου αρέσει 2

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 187
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

15 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

καλησπέρα κ χρόνια πολλά με υγεία!!!Ναι είμαι έγκυος στο κοριτσάκι μου μετά από 2 γιούς που έχω κ πραγματικά δεν είχα άγχος καθόλου γι'αυτό και ήρθε με την.3η προσπάθεια.

Με το καλό νά'ρθει και η κορακλα!! Οπότε μόνο στο 2ο ταλαιπωρήθηκες να το πιάσεις κι αυτό λόγω άγχους! Αυτό το άγχος τελικά...

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

καλησπέρα κ χρόνια πολλά με υγεία!!!Ναι είμαι έγκυος στο κοριτσάκι μου μετά από 2 γιούς που έχω κ πραγματικά δεν είχα άγχος καθόλου γι'αυτό και ήρθε με την.3η προσπάθεια.

καλη μου δεν το πιστευω! τι τελεια νεα ειναι αυτα??!! ειχαμε μιλησει κ πριν χρονια οταν προσπαθουσες για το 2ο σου παιδακι το θυμασαι; εγω τοτε δεν ενιωθα ετοιμη κ δεν προσπαθουσα αλλα ημουν υπο σκεψη... ουτε τωρα ειμαι ετοιμη αλλα ειπα να ξεκινήσω προσπαθειες για δευτερο κ ο Θεος βοηθος! με το καλο να κρατησεις την κορακλα σου αγκαλια! 

16 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

καλησπέρα κ χρόνια πολλά με υγεία!!!Ναι είμαι έγκυος στο κοριτσάκι μου μετά από 2 γιούς που έχω κ πραγματικά δεν είχα άγχος καθόλου γι'αυτό και ήρθε με την.3η προσπάθεια.

οταν λες με την 3η προσπαθεια εννοεις 3 μηνες; 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

καλη μου δεν το πιστευω! τι τελεια νεα ειναι αυτα??!! ειχαμε μιλησει κ πριν χρονια οταν προσπαθουσες για το 2ο σου παιδακι το θυμασαι; εγω τοτε δεν ενιωθα ετοιμη κ δεν προσπαθουσα αλλα ημουν υπο σκεψη... ουτε τωρα ειμαι ετοιμη αλλα ειπα να ξεκινήσω προσπαθειες για δευτερο κ ο Θεος βοηθος! με το καλο να κρατησεις την κορακλα σου αγκαλια! 

οταν λες με την 3η προσπαθεια εννοεις 3 μηνες; 

Ναι στο περίπου κύκλους εννοώ γιατί έχω γύρω στις 30 με 40 μέρες και να σημειώσω ότι σταμάτησα να θηλάζω στους 13 μήνες στους 12 μήνες μετά τον τοκετό αδιαθετησα πρώτη φορά και μετά από 3 κύκλους ή 4 ήμουν πάλι έγκυος...στην 2η εγκυμοσύνη ήταν κ το άγχος που στην αρχή δεν είχα άλλα δεν ρυθμίζοταν κ ο θυρεοειδής μου με τπτ που έχω αυτοανοσο .


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

Ναι στο περίπου κύκλους εννοώ γιατί έχω γύρω στις 30 με 40 μέρες και να σημειώσω ότι σταμάτησα να θηλάζω στους 13 μήνες στους 12 μήνες μετά τον τοκετό αδιαθετησα πρώτη φορά και μετά από 3 κύκλους ή 4 ήμουν πάλι έγκυος...στην 2η εγκυμοσύνη ήταν κ το άγχος που στην αρχή δεν είχα άλλα δεν ρυθμίζοταν κ ο θυρεοειδής μου με τπτ που έχω αυτοανοσο .

εχω κ εγω θυρεοειδή χασιμοτο και πρέπει να το κοιτάξω δεν ξερω που βρίσκεται 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 5/1/2019 at 1:31 ΠΜ, marioula1234 είπε:

εχω κ εγω θυρεοειδή χασιμοτο και πρέπει να το κοιτάξω δεν ξερω που βρίσκεται 

Κάθε εγώ αυτό έχω και τότε επί 1 χρόνο δεν μπορούσα να τον ρυθμισω κάθε 2 με 3 μήνες εξετάσεις κ πάλι ήταν δύσκολο..επίσης εγώ είχα χαμηλή βιταμίνη ντε που κ αυτή έπαιξε τον ρόλο της...αφού τα έφτιαξα όλα ,έκανα σαλπιγγογραφια,και χαλαρωσα τελείως τότε τσουπ στον 11.5 χρόνο έμεινα έγκυος στον 2ο γιο.

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

Κάθε εγώ αυτό έχω και τότε επί 1 χρόνο δεν μπορούσα να τον ρυθμισω κάθε 2 με 3 μήνες εξετάσεις κ πάλι ήταν δύσκολο..επίσης εγώ είχα χαμηλή βιταμίνη ντε που κ αυτή έπαιξε τον ρόλο της...αφού τα έφτιαξα όλα ,έκανα σαλπιγγογραφια,και χαλαρωσα τελείως τότε τσουπ στον 11.5 χρόνο έμεινα έγκυος στον 2ο γιο.

και γω τωρα τον εχω φορτωσει στον κόκορα τον θυρεοειδή μου πρεπεινα τον ρυθμισω πριν μεινω εγκυος


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 6/1/2019 at 10:57 ΜΜ, marioula1234 είπε:

και γω τωρα τον εχω φορτωσει στον κόκορα τον θυρεοειδή μου πρεπεινα τον ρυθμισω πριν μεινω εγκυος

καλησπέρα,εννοείται καλέ για να μείνεις κ πιο εύκολα έγκυος.

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...