Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fay_ είπε:

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

      εγώ δεν ειχα μετρήσει ποτέ προγεστερονη δεν το ειχα σκεφτεί άλλιως θα το εκανα! φυσικά και να το αναφέρεις!  αλλά νομίζω ότι ο οργανισμός ειδικά στην εξωσωματική θέλει τον χρόνο του για να μπουσταρει! να τους το πεις όμως 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΜΕΝΙΔΙ-ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ?


Recommended Posts

εμεις τον μικρο τον παμε σε κατι κατσικες που εχουμε διπλα στο σπιτι ειδαλλως στην πλατεια και τρεχουμε στην πλατεια και κανουμε αποσβεση στα αυτοκινητακια...Παμε συχνα στο παρκο αντωνη τριτση αλλα ανοιγει πολυ συντομα μια παιδικη χαρα διπλα στο κολυβητηριο στα Λιοσια ..δεν εχετε δει τοσο τελεια ...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 65
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • xanp

    xanp 20 δημοσιεύσεις

  • summer06

    summer06 17 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 10 δημοσιεύσεις

  • giannab7

    giannab7 5 δημοσιεύσεις

Ιωάννα περάσαμε την Κυριακή από εκεί και ήταν ανοιχτά...Νομίζω μόνο καθημερινές δεν δουλεύει....Τουλάχιστον την ώρα που γυρίζω εγώ από τον προαστιακό στις 3 είναι κλειστά...Όντως είναι πολύ ωραίες...

annia το 90;;;;;;μα το 90;;;;!!!!


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κορίτσια έχω κ εγώ μια μπουμπου κ χθες την πήγαμε πρωτη φορά στις κούνιες, είναι 9 μηνών (μικρή για κούνιες ε?) αλλά έκανε χαρούλες με τα άλλα παιδάκια! :-P

[YOUTUBE][/YOUTUBE]

Link to comment
Share on other sites

πατησε πανω σε εναν απο τους δικους μας και θα σου βγαλει το σαιτ..πατας ποτε γεννηθηκε το μωρακι και σου βγαζει την ηλικια..μετα κανεις αντιγραφη το bbcode επικολληση εδω στην υπογραφη σου και ετοιμο..οτι χρειαστεις πες μου..αληθεια εσυ στο μενιδι που κοντα μενεις?


:-D

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ annia! Εγώ μένω πιο πάνω από τη Benetton κοντά στο Γαλαξία. Είμαι κ εγώ του 80 λύκειο πήγαινα Θρακομακεδόνες και φροντιστήριο στο Λιαρμακόπουλο.

[YOUTUBE][/YOUTUBE]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...