Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Αυγούστου 2014


martha86

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Χρυσα μου οντως φαινονται πολυυυυ πελαγωμα, θυμαμαι ολο τσεκαρα τη λιστα μου!!! οταν πας σε βρεφικα μαγαζια θα σου δινουν και καλα λιστες για το τι χρειαζεσαι.. ε, τα μισα ειναι περιτα!!! αν θελετε μπορω να κατσω καποια στιγμη να σας γραψω ποια ειναι τα πιο απαραιτητα, συμφωνα βεβαια με το πως βολεψαν εμενα αλλα ισως παρετε ιδεες! εννοειται κι εγω μετανιωσα που πηρα καποια πραγματα, ή ας πουμε θεωρουσα εντελως αχρηστη πουλτελεια την αλλαξιερα, αλλα μολις ειδα ποσο συχνα θελει αλλαγμα το μωρο και η μεση μας μας ειχε πεθανει απο το σκυψιμο στο κρεβατι, στις 20 μερες που γεννησα πηραμε μια αλλαξιερα απο ικεα, 20 ευρω, και σωθηκαμε!!!!!!

οντως θα χρειαστω αλλαξιερα γιατι εχω ενα θεμα με την μεση...οσο για την λιστα θα μας βοηθησεις πολυ τι πρεπει να παρουμε τα απαραιτητα του μωρου οπως κ στην κλινικη κ επισης για εμας τι θα χρειαστουμε στην κλινικη..ευτυχως που εχουμε κ εσας τις εμπειρες...

Κι εμεις πελαγωσαμε Χρυσα! Δεν εισαι η μονη!! Εμεις θα βαψουμε Ιουνιο!!

Δεν εχουμε ψωνισει τιποτα απολυτως!

Εχουμε κ τον πολιτικο!! Αχ, πως τα καταφεραμε να τα εχουμε ολα μαζεμενα κ τελευταια στιγμη! Χτες πηγαμε με την μαμα μου να παρουμε κατι για ενα παιδακι κ χαζευαμε μωρουδιακα! Ελιωσα!!

σιγα σιγα ολα θα γινουν..εμεις σε 3 εβδομαδες ξεκιναμε βαψιματα μετα γενικη καθαριοτητα κ κατα μεση ιουνη ξεκιναμε ψωνια μωρουδιακα που ανυπομονω..

Γεια σας!! Έκανα σημερα τη Β επιπέδου (στις 22 εβδομαδες και 2 μερες) και ολα ειναι μια χαρά!! Ο μικρουλης ειναι 527 gr και μου είπαν οτι μου μοιάζει!!

τελειαααα κουκλιτσα μου ..αχ φανταζομαι πως ενοιωσες που σου ειπαν οτι σου μοιαζει...με το καλο..

Κοριτσια πεταω απο τη χαρα μου και αγαπαω οοοολο τον κοσμο!!!το μωρο μου ειναι υγιεστατο!βγηκαν τα πρωτα αποτελεσματα!κλαιω και ειναι δακρυα χαρας επιτελους!σε ολες ευχομαι τα καλυτερα!

μπραβο κουκλιτσα μου τελεια τα νεα σου κ απο δω κ περα να κλαις μονο απο χαρα

Μπραβο κοριτσαρα μου,με το καλο!

Κοριτσια βγηκααααααααααα!!!! Ολα οκ! Δευτερα κανονισα τη β επιπεδου! Α! Και μολις βγηκα ηταν η papakia30 κ θα εμπαινε κ με φωναζε...

με το καλο κ καλα αποτελεσματα...καλα αποτελεσματα κ με το παπακι

Καλημέρα! Τί βροχή είναι αυτή σήμερα;!

Από έπιπλα πήρα κούνια (αυτή που μετά γίνεται κρεβατάκι) και αλλαξιέρα. Δεν τα πήρα από τα κλασικά μαγαζιά με βρεφικά αλλά από κατάστημα επίπλων. Από lapin έχω δει μια καλαθούνα που θα πάρω και από το bebejou θα παραγγείλω το καρότσι (το έχει σε πολύ καλύτερη τιμή), ελπίζω αυτή τη βδομάδα.... Με λευκά είδη θέλει λίγο ψάξιμο γιατί όλα όσα βλέπω έχουν αρκούδια και άλλες χαζομαρούλες που δεν μου πολυαρέσουν, προτιμώ καρό, ριγέ και πιο minimal σχεδιάκια.

τελεια ξεκινησες ψωνια καλοριζικαααα

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω!!!! Αυριο εχω τη β επιπεδου κ εχω λιγο αγχος... Να φυγει κ αυτο κ να πανε ολα καλα κ τι στον κοσμο!!!!! Σας φιλω ολες στις κοιλουμπες σας!!!!!!!

εννοειται πως ολα θα πανε καλα ..καλα αποτελεσματα περιμενουμε νεα κ οσες ειναι να κανετε την β επιπεδου

Link to comment
Share on other sites

καλησπεραααααα την παρασκευη ειδαμε τον μικρο εγινε 386γρ παλι ηταν με το κεφαλι προς τα κατω κ παλι δεν ειδαμε προφιλ..ολα καλα με το μωρο κ τις μετρησεις...

απο βδομαδα ο γιατρος θα μου κλεισει το ραντεβου για την β επιπεδου..

το σαββατο περασαμε τελειααα με τα κοριτσια μας επιασε βεβαια βροχη αλλα δεν μας χαλασε κιολας ευτυχως ηρθε η ιωαννα κ μας μαζεψε μπηκαμε μεσα στο μαγαζι...

βρε κοριτσια σημερα δεν τον ενοιωσα καθολου ηπια καφε εφαγα παγωτο αλλα τιποτα ας ελπιζω οτι ηταν τυχαιο...ευτυχως που τον ειδα παρασκευη κ θελω να πιστευω οτι ειναι καλα..

αυτα τα νεα μου

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια σημερα δεν τον ενοιωσα καθολου ηπια καφε εφαγα παγωτο αλλα τιποτα ας ελπιζω οτι ηταν τυχαιο...ευτυχως που τον ειδα παρασκευη κ θελω να πιστευω οτι ειναι καλα..

αυτα τα νεα μου

Μην αγχωνεσαι - εγω δεν το ακούω ακομα καθε μερα το παιδι και μου είπαν στη β επιπέδου οτι συμβαίνει επειδή εχω πρόσθιο πλακούντα και απορροφά τους "κραδασμούς"


EGd5p3.png

vYCpp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια!τι κανετε;και εδω βρεχει

Καλοριζικα και με το καλο να τα χαρειτε ολα!σε ποιο καροτσι κατεληξες;

Καλορίζικα!! Εμεις τα περισσότερα τα εχουμε σπο την προηγούμενη φορά κσι ο,τι λείπει θα το δουμε το καλοκαιρι. Συρταριερα με αλλαξιερα πανω εχουμε κι εμεις αλλα ποτε δεν τον αλλάξαμε στο υπνοδωμάτιο - πάντα στο μπάνιο με την πλαστικη αλλαξιερα πανω στο πλυντήριο. Βολεύει περισσότερο ...


EGd5p3.png

vYCpp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η μανα μου μενει κοντα και ξερω οτι θα κανει οτι της πω!η πεθερα μου μενει μακρια αυτο ειναι καλο.καπνιζουν και τα πεθερικα μου και ο κουνιαδος μου,οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος ημασταν βολο,τους το ειπαμε και ενω δεν μπορουσα με το ρσιγαρο αυτοι το χαβα τους.το σεβαστηκα!!!σε κουβεντα τους ειπα οτι στο σπιτι μας θα απαγορευτει το καπνισμα με το μωρο και η απαντηση τους ηταν "και ο αντρα σου μεγαλωσε με τσιγαρα και δεν επαθε τιποτα"!!!και η γνωμη μου ειναι οτι ενα μωρο δεν μπορει να σου πει κανε παραπερα με εσκασες!η πεθερα μου κρατουσε παιδια και ειναι καλη σαν νταντα ,αλλα εχει ενα θεμα με το φαγητο πχ το παιδακι που κρατουσε δεν ετρωγε το αυγο και του το χτυπουσε στην φρουτκρεμα!μλιαχ αν της μπει κατι στο κεφαλι θα το κανει! :twisted:

Συγγνώμη, αλλά αυτό με το τσιγάρο είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!! Μωρό παιδί μέσα σε καπνό για να μην στερηθούν μισή ώρα οι εξαρτημένοι το τσιγάρο τους; Ε, όχι!!!!! Και μένα η πεθερά καπνίζει πού και πού και η μαμά το ίδιο, αλλά όταν κρατάν το παιδί καπνίζουν ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ όταν το μωρό κοιμάται. Σ΄αυτό να πατήσεις πόδι φυσικά, ειδικά στο σπίτι σου και στο δικό τους, αν το κάνουν, πάρε το παιδί και φύγε. Κι αν παρεξηγηθούν, ξύδι!

Για το αβγό με το φρούτο δεν μου φαίνεται τόσο τραγικό, αν τελικά δεν είχε πρόβλημα το μωρό. Το αβγό είναι εξαιρετική τροφή για μικρούς και μεγάλους και καλό είναι να το τρώει το παιδάκι με όποιον τρόπο το ανέχεται. Αν πάλι δεν το θέλει καθόλου, πάσο.

Σχετικά με το θέμα της βοήθειας, είμαι κι εγώ αρκετά προβληματισμένη. Η μαμά μου μένει πλεον μακριά, αλλά είναι διατεθειμένη να έρθει να με βοηθήσει. Απλώς είναι της άποψης πως ο καθένας έχει το σπίτι του και την οικογενειά του, οπότε αν ανέβει για κανένα δίμηνο θα νοικιάσει κάτι. Η πεθερά μου μένει αρκετά κοντά, κανένα τέταρτο με το αυτοκίνητο, αλλά βρε κορίτσια δεν ξέρω με τη μαμά είναι αλλίως. Αν μου πει κάτι και δεν θέλω, αν νιώσω πως με πιέζει ή με πνίγει θα της πως δυο κουβέντες και όλα καλά. Ακόμα και να τσακωθούμε είναι η μαμά μου και σε 10 λεπτά θα είμαστε οκ. Με την πεθερά μου δεν έχω την ίδια άνεση. Δε λέω πως θα την αφήσω να κάνει κάτι με το οποίο διαφωνώ, αλλά θα δυσκολευτώ περισσότερο.Θα πρέπει να σκεφτώ πως να το πω, πως θα το πάρει.. Κι όταν λέω βοήθεια εννοώ το σπίτι, κανένα φαγητό, άντε να ρίξει ένα βλέφαρο να μπω να κάνω ένα μπάνιο, αλλιώς κακά τα ψέματα είδικά τον πρώτο καιρό είσαι εσύ και το μπεμπέ.

Έχεις πολύ δίκιο, η μαμά είναι αλλιώς....η πεθερά όσο καλή και να είναι, δεν μπορείς να της έχει τόση άνεση και να της μιλήσεις με τον ίδιο τρόπο.

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω!!!! Αυριο εχω τη β επιπεδου κ εχω λιγο αγχος... Να φυγει κ αυτο κ να πανε ολα καλα κ τι στον κοσμο!!!!! Σας φιλω ολες στις κοιλουμπες σας!!!!!!!

Με το καλό!!!!!!!!!!! Περιμένουμε τα ευχάριστα νέα :P

σιχαινομαι το αυγο και η μιξη αυτη με αηδιαζει αν το πει ο γιατρος οκ.στο τσιγαρο ελπιζω να παρει θεση ο αντρας μου!οσο για γιαγια ακουσα χειροτερο να δινει σε 2-3 μηνων παιδι φακες γιατι δε χορταινε με το γαλα,το παιδι εννοειται πηγε στο γιατρο και η κορη δεν ηξερε τιποτα για τις φακες και ψαχνονταν!μας το ελεγε η γιαγια σε μενα και τη νυφη της, η οποια ειναι εγκυος και θα της κρατουσε το μωρο!

Καλά η γιαγιά αυτή είναι για τα σίδερα!!!!!!!!!!!!!!

βρε κοριτσια σημερα δεν τον ενοιωσα καθολου ηπια καφε εφαγα παγωτο αλλα τιποτα ας ελπιζω οτι ηταν τυχαιο...ευτυχως που τον ειδα παρασκευη κ θελω να πιστευω οτι ειναι καλα..

αυτα τα νεα μου

Μην ανησυχείς, με τέτοιο καιρό, ζάρωσε και το μικράκι στην κοιλίτσα, χουζούρεψε ;)

Μην αγχωνεσαι - εγω δεν το ακούω ακομα καθε μερα το παιδι και μου είπαν στη β επιπέδου οτι συμβαίνει επειδή εχω πρόσθιο πλακούντα και απορροφά τους "κραδασμούς"

Βρε κορίτσια, ισχύει όντως αυτό με τον πλακούντα; Θα το ρωτήσω στον γιατρό σήμερα (έχουμε κι εμείς γυναικολόγο) γιατί κι εγώ πρόσθιο έχω, αλλά συνέχεια τον νιώθω....είχα την εντύπωση ότι έχει να κάνει με την θέση του μωρού το πόσο συχνά το ακούς....

Καλημερούδια κιόλας :P

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!! Ξυπνησα λιγο αγχωμενη λογω β ΄επιπεδου.... Αχ αντε να περασουν οι ωρες και να πανε ολα καλα!!!!

Με το καλό!!!!!!

Όλα μια χαρά θα πάνε μην αγχωνεσαι!!!:-) :-) :-) τα δύσκολα πέρασαν!:-)

Καλημέρα σε όλες!!!!

Εγώ πέρασα ενα σκ με βηχα κυρίως το βράδυ...σήμερα είμαι κάπως καλυτερα αλλά αν συνεχισει θα πάρω το γιατρό μήπως μου δώσει κανένα σιρόπι για το βήχα αλλά να κανει για εγκυμοσυνη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Με το καλό!!!!!!

Όλα μια χαρά θα πάνε μην αγχωνεσαι!!!:-) :-) :-) τα δύσκολα πέρασαν!:-)

Καλημέρα σε όλες!!!!

Εγώ πέρασα ενα σκ με βηχα κυρίως το βράδυ...σήμερα είμαι κάπως καλυτερα αλλά αν συνεχισει θα πάρω το γιατρό μήπως μου δώσει κανένα σιρόπι για το βήχα αλλά να κανει για εγκυμοσυνη

Μακαρι μαριλου μου! Περαστικα μαναρακι!!!!


com]uiFTp2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλημέρα σας!!!

Ας ξεκινήσω με τα σχόλια κ μετά σας λέω για τα χτεσινά μου περπατήματα!!!

marilouu περαστικούλια!!!!!

Καλημέρα! Τί βροχή είναι αυτή σήμερα;!

Από έπιπλα πήρα κούνια (αυτή που μετά γίνεται κρεβατάκι) και αλλαξιέρα. Δεν τα πήρα από τα κλασικά μαγαζιά με βρεφικά αλλά από κατάστημα επίπλων. Από lapin έχω δει μια καλαθούνα που θα πάρω και από το bebejou θα παραγγείλω το καρότσι (το έχει σε πολύ καλύτερη τιμή), ελπίζω αυτή τη βδομάδα.... Με λευκά είδη θέλει λίγο ψάξιμο γιατί όλα όσα βλέπω έχουν αρκούδια και άλλες χαζομαρούλες που δεν μου πολυαρέσουν, προτιμώ καρό, ριγέ και πιο minimal σχεδιάκια.

εμένα τελικά και καρότσι θα μου δώσει η πεθερά μου από το πρώτο της εγγόνι, ένα πράσινο(νταξη δεν με τρελαίνει κ όλας αλλά με βγάζει απο ένα έξοδο) μου είπε γιατί ακόμα δεν το έχω δει οτι εαν δεν μου αρέσει δεν υπάρχει πρόβλημα αλλά δεν ξέρω μπορεί να το κρατήσω....θα δω...

Η μανα μου μενει κοντα και ξερω οτι θα κανει οτι της πω!η πεθερα μου μενει μακρια αυτο ειναι καλο.καπνιζουν και τα πεθερικα μου και ο κουνιαδος μου,οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος ημασταν βολο,τους το ειπαμε και ενω δεν μπορουσα με το ρσιγαρο αυτοι το χαβα τους.το σεβαστηκα!!!σε κουβεντα τους ειπα οτι στο σπιτι μας θα απαγορευτει το καπνισμα με το μωρο και η απαντηση τους ηταν "και ο αντρα σου μεγαλωσε με τσιγαρα και δεν επαθε τιποτα"!!!και η γνωμη μου ειναι οτι ενα μωρο δεν μπορει να σου πει κανε παραπερα με εσκασες!η πεθερα μου κρατουσε παιδια και ειναι καλη σαν νταντα ,αλλα εχει ενα θεμα με το φαγητο πχ το παιδακι που κρατουσε δεν ετρωγε το αυγο και του το χτυπουσε στην φρουτκρεμα!μλιαχ αν της μπει κατι στο κεφαλι θα το κανει! :twisted:

εμένα αυτό το κακό συνήθειο το έχει ο αδελφός μου και παρόλο που έχει ένα παιδί 4 χρόνος δεν σταμάτησε το κάπνισμα ποτέ. Εγώ έχω να πάω σπίτι του από όταν έμεινα έγκυος για αυτό τον λόγο...ήταν και χειμώνας κ θα καθόμασταν μέσα με τσιγάρο...θα έσκαγα(αν σκεφτούμε οτι μου είχαν κάτσει και αυτό με τις μυρωδιές....αστά να πάνε). βέβαια σπίτι δεν καπνίζει κανένας(και πριν το μωρό οι φίλοι μας που κάπνιζαν μας ρώταγαν ή πήγαιναν μόνοι τους στο μπαλκόνι και μετά το μωρό το ίδιο θα γίνετε.... αν και θα μου λείψει ο ναργιλές που έκανα μια στο τόσο....

Σχετικά με το θέμα της βοήθειας, είμαι κι εγώ αρκετά προβληματισμένη. Η μαμά μου μένει πλεον μακριά, αλλά είναι διατεθειμένη να έρθει να με βοηθήσει. Απλώς είναι της άποψης πως ο καθένας έχει το σπίτι του και την οικογενειά του, οπότε αν ανέβει για κανένα δίμηνο θα νοικιάσει κάτι. Η πεθερά μου μένει αρκετά κοντά, κανένα τέταρτο με το αυτοκίνητο, αλλά βρε κορίτσια δεν ξέρω με τη μαμά είναι αλλίως. Αν μου πει κάτι και δεν θέλω, αν νιώσω πως με πιέζει ή με πνίγει θα της πως δυο κουβέντες και όλα καλά. Ακόμα και να τσακωθούμε είναι η μαμά μου και σε 10 λεπτά θα είμαστε οκ. Με την πεθερά μου δεν έχω την ίδια άνεση. Δε λέω πως θα την αφήσω να κάνει κάτι με το οποίο διαφωνώ, αλλά θα δυσκολευτώ περισσότερο.Θα πρέπει να σκεφτώ πως να το πω, πως θα το πάρει.. Κι όταν λέω βοήθεια εννοώ το σπίτι, κανένα φαγητό, άντε να ρίξει ένα βλέφαρο να μπω να κάνω ένα μπάνιο, αλλιώς κακά τα ψέματα είδικά τον πρώτο καιρό είσαι εσύ και το μπεμπέ.

το καλό με την πεθερά μου είναι οτι είναι σαν εγγόνι το 4ο οπότε δεν είναι τόσο ψαρωμένη, εγω εκεί που την ψιλό φοβάμαι είναι όταν το παιδί μεγαλώσει και πηγαίνει στην γιαγιά του(2 ορόφους πάνω απο εμένα )και μπορεί να της ζητάει γλυκά, δεν θα μπορεί να του λέει όχι και θα του δίνει. από τώρα βέβαια της λέω οτι το παιδί μετά απο 4 χρονών θα του δίνω γλυκά και αυτό μόνο εγω για να ξέρω πόσο και τι έφαγε αλλά δεν ξέρω....κατά τα άλλα προτιμώ την βοήθεια και την παρέα της πεθεράς μου παρά της μάνας μου. η μάνα μου μου βγάζει έναν εκνευρισμό... δεν ξέρω το γιατί (καλά όχι οτι θα είχα την βοήθεια της αλλά λέμε τώρα) ούτε στα γούστα ταιριάζουμε ούτε σε τίποτα, είναι καλύτερα που έρχετε μια φορά στο τόσο για επίσκεψη!

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω!!!! Αυριο εχω τη β επιπεδου κ εχω λιγο αγχος... Να φυγει κ αυτο κ να πανε ολα καλα κ τι στον κοσμο!!!!! Σας φιλω ολες στις κοιλουμπες σας!!!!!!!

καλή τύχη και περιμένουμε νεααααααα!!!!!!!!!!!

αχ αυτές οι γιαγιάδες!φακες???αντέ την επομένη και σουβλάκι...μη χειρότερα..!!

νομίζω οτι ένα πιτόγυρο με μπόλικο τζατζικακι, ντοματούλες, πατατούλες καικρεμιδάκι θα το στανιαρε το παιδί!!!! (χαχαχαχαχαχα)

εγώ εχτες πήγα με την πεθερά μου, και δυο φίλες μου στο πανηγύρι του ελληνικού(δεν ξέρω εαν το ξέρετε οι αθηνέες είναι μεγάλο και γίνετε Κυριακή του Θωμά(χρόνια πολλά κ όλας εαν είχατε Θωμά!) ) από εκεί πείρα τις νυχτικιές για το νοσοκομείο(ωραιότατεςς με 5 ευρό η κάθε μια) και κάτι άλλες βλακιούλες. Στα τρές ζολί βρήκα και μαγιό! με 23 ευρό ειναι από πάνω σαν φορεματάκι που πέφτει μέχρι τα πόδια και από μέσα έχει μποξεράκι! τώρα μένει να ρωτήσω την γυναικολόγο για την θάλασσα. σήμερα θα πάω να μου γράψει φαρμακα γιατί μου τελείωσε ο σίδηρος και να κλείσω και ένα ραντεβού για τις 8/9 μαίου να μας δει με τις εξετάσεις κλπ κλπ.... καλά μετά το όργιο του Πασχα...θα κλαίνε μανούλες με τις εξετάσεις αλλά τέλος πάντων!


eNortjKzUjIyNLQ0NleyBlwwFX4C1A,,90.png
Link to comment
Share on other sites

καρημέρα σας όμορφες!!!άλλη μια μέρα σαπίλας και μουντήλας......

latorturaμου με το καλό να κάνεις την ΄β πουλάκι μου και να έχεις σούπερ αποτελέσματα!!!marilouπεραστικά σου!!!!

chrysaμου να μην στεναχωριέσαι πουλάκι μου!!και εγώ δεν καταλαβαίνω συνέχεια τον δικό μου και προχτές μάλιστα όλη μέρα μια κλοτσιά μου έριξε όλη και όλη το πρωί μετά τίποτα!!που φαντάζομαι θα έπρεπε να τον νιώθω συνέχεια γιατί είναι και μεγαλούτσικος:tongue::tongue:θα δούμε αν μας ξαναπείς το ίδιο σε 1 με 2 βδομάδες πουλάκι μου και εγώ μεχρι την 21 δεν τον καταλάβαινα συνέχεια!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αααχχχχ mj_liaτι μου θύμισες με το πανηγύρι!!!ερχόμασταν κάθε χρόνο γιατί έμενε εκεί ο συγχωρεμένος ο παππούς μου άνω γλυφάδα!!!άντε και εσύ σιγά σιγά τα κάνεις τα ψωνάκια σου!!και το μαγιουδάκι πολύ ενδιαφέρον μου ακούγεται!!!!!εγώ την κρυάδα με τις εξετάσεις θα την φάω μεθαύριο που θα κάνω και την καμπύλη και γενικές!!!!!:oops::oops::oops:

να ρωτήσω κάτι αν ξέρει κάποια μανούλα μιας που αναφερθήκαμε σε νυχτικιές!!!νυχτικιά δεν φόρεσα ποτέ και δεν μου αρέσουν τώρα θα πρέπει να πάρω με την γέννα για το μαιευτήριο??είναι πιο βολικές??


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αααχχχχ mj_liaτι μου θύμισες με το πανηγύρι!!!ερχόμασταν κάθε χρόνο γιατί έμενε εκεί ο συγχωρεμένος ο παππούς μου άνω γλυφάδα!!!άντε και εσύ σιγά σιγά τα κάνεις τα ψωνάκια σου!!και το μαγιουδάκι πολύ ενδιαφέρον μου ακούγεται!!!!!εγώ την κρυάδα με τις εξετάσεις θα την φάω μεθαύριο που θα κάνω και την καμπύλη και γενικές!!!!!:oops::oops::oops:

να ρωτήσω κάτι αν ξέρει κάποια μανούλα μιας που αναφερθήκαμε σε νυχτικιές!!!νυχτικιά δεν φόρεσα ποτέ και δεν μου αρέσουν τώρα θα πρέπει να πάρω με την γέννα για το μαιευτήριο??είναι πιο βολικές??

από ότι μου είπε η κουμπάρα μου ( 3 γέννες), το νυχτικό είναι πολύ πιο βολικό απο το παντελόνι κυρίως γιατί την πρώτη μέρα που θα έρθει ο γιατρός να σε εξετάσει και γενικά να σε πλύνουν να μπορεί να σηκώνετε εύκολα. ούτε και εγω φοράω για αυτό πείρα και τόσο φτηνές, θα τις βάλω που θα τις βάλω μια φορά δεν ήθελα να "πετάξω" κανένα τρελό ποσό...


eNortjKzUjIyNLQ0NleyBlwwFX4C1A,,90.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...