Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μανούλες Αυγούστου 2014


martha86

Recommended Posts

Καλημέρεςςςςςςςςςςςςςςςς και απο μενα!

Ποοοοποοοο ειχα να μπω κάτι ώρες και πάλι κάνετε κους κους χωρίς εμένα! Α πα πα πα πα :D:D:D

latortoura όλα καλά θα πάνε στη β επιπέδου! Μην ξεχάσεις να βάλεις και φωτο στο face!

marilou περαστικούλια! Και εγώ ταλαιπωρήθηκα με βήχα.... κυρίως στην αρχή όταν πήγα να κόψω το τσιγάρο. Τώρα όοοοολα καλά!

zizoulis, γιατί βρικολακιάζεις κοριτσάκι μου?

Κάτι διάβασα για υγιεινή διατροφή γιαγιάδων! ΑΙΣΧΟΣ! Στο τέλος θα τις βάζω να βλέπου το μωρό μέσου Skype!γγγγκκκρρρρ

Τι ωραία που περάσατε Σαλλλλλλονικιές μανούλες!

Τώρα, με το που θα τελειώσουνε όλες τι β επιπέδου, τι θα λέγατε να συναντηθούμε πάλι?

Belly meeting part 2?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κοριτσακια!μεταμεσινυχριες και πρωινες βλεπω!βρε zizoulu πως αντεχεις;καλη επιτυχια ε! chrysa μην αγχωνεσαι και εγω 10 μερες εχω που τον ακουω συνεχεια λογω ξαπλας και μια μερα πριν τη β επιπεδου δεν το ακουσα καθολου,τρελαθηκα!παμε στο γιατρο κουνα απο δω στριμωγμα απο κει το αντρακι μου πεισματαρικο ακινητο!οποτε θελουν αυτα θα κουνηθουν και εμεις θα απορουμε!οσο για νυχτικα ουτε εγω φοραω αλλα ολες λενε οτι βολευουν !marilou μου περαστικα κοριτσακι μου! latorturaμην αγχωνεσαι καλε ολα τελεια ειναι!αντε να περασει η ωρα να ηρεμησεις!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Happy crazy εκοψες το τσιγαρο;;;; Μπραβο!!!!!!!!

Μπααααα... πήγα να το κόψω. Κόπηκε ο βήχας, κάτι είναι και αυτό. Καπνίζω 3 την ημέρα... με το οκ του γιατρού, γιατί κάπνιζα παλιά πολύ και αν το έκοβα μαχαίρι, θα έκανε συσπάσεις η μήτρα.

Τώρα βέβαια πρέπει να το κόψω εντελώς. Και πολύ άργησα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μόλις έμαθα για ένα ατύχημα που έγινε στην περιοχή μου εχτες σε ένα "τελειωμένο" λουνα παρκ και σκοτώθηκε ένα 13 χρόνο παιδί και η αδελφή του στην εντατική...τι να πω... για την ανευθυνότητα των υπευθύνων ή των γονιών....


eNortjKzUjIyNLQ0NleyBlwwFX4C1A,,90.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααα!!!

mj_lia εγώ δίπλα μένω! Το είδα το πανηγύρι αλλά δεν τόλμησα να μπω εκεί μέσα, είχε πολύ κόσμο! Νυχτικιά θα δανειστώ από τη μάνα μου γιατί ούτως ή άλλως δεν τις φοράω.

chrysa κι εγώ δεν την αισθάνομαι συχνά και κάθε μέρα (και είμαι 25η εβδομάδα), τη μια μέρα με βαράει και την άλλη σα να κοιμάται όλη την ώρα!

latortura αναμένουμε ευχάριστα νέα!

happy and crazy εννοείται να κανονίσουμε την επόμενη συνάντηση!!!

Εμείς παιδιά δεν καπνίζουμε και όποιος έρχεται σπίτι πάει μπαλκόνι! Ευτυχώς μόνο 1 καπνιστή έχουμε στην παρέα οπότε μας κάνει τη χάρη!

Τώρα όσον αφορά τις γιαγιάδες...στη μαμά μου εννοείται έχω εμπιστοσύνη και μάλιστα επειδή κράταγε της αδερφής μου το μωράκι τα τελευταία χρόνια, έχει χιλιοτσακωθεί ήδη με την αδερφή μου και έχει μάθει τις νέες μόδες των παιδιάτρων (χιχι οπότε δε χρειάζεται να τσακωθώ κι εγώ!). Αυτή που δεν μπορούμε να ελέγξουμε είναι η πεθερά μου που είναι μεγάλη γυναίκα και ΔΕΝ ΑΚΟΥΕΙ ΠΟΤΕ!!! Ότι και να της πεις, και εντολή γιατρού, δε θα το δεχτεί... Εδώ ένα τσιουάουα έχει η εγγονή της που της έχει πει 100 φορές ότι δεν κάνει να της δίνει φαγητά πέρα από το ειδικό δικό του κι εκείνη συνεχίζει να του δίνει πάριζα και κρέας και το κακόμοιρο κάνει μετά εμετούς. Και το Πάσχα μου πέταξε τη θεϊκή ατάκα: του χρόνου θα τρώμε μαγειρίτσα με το μωρό (7 μηνών μαγειρίτσα!!!)


u7ndlkkhjd9ns8bu.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακιαααααα!!! τι κανετε ωρε?? εγω εμφανιζομαι μονο εργασιμες ημερες και ωρες οπως καταλαβαινετε!! χαχα! διαβασα νεακια ομορφα και χαιρομαι! Σας ζηλευω τοσο πολυ που βρεθηκατε!! βρε κοριτσια νομιζω δε διαβασα νεα απο παπακι ή εχει γραψει και μου ξεφυγε??

αχ κοριτσακια πολυ ομορφα στη θεωρια ολα αυτα με τα ορια στις μαμαδοπεθερες! αλλα στην πραξη ολα αλλαζουν, και εγω τα ιδια ελεγα. Εννοειται οχι να επιτρεψετε τραγικες παρεμβασεις, αλλα μετα θα βαλετε λιγο νερο στο κρασι σας γιατι οσο καλη συννενοηση και αν εχετε με τον αντρουλη σας θα πρεπει λιγακι να υποχωρειτε διαφορετικα θα ειναι αναγκασμενος να κανει μονιμα τον διαιτητη αναμεσα σε νυφη και πεθερα. Αν θελετε να εχετε πραγματικο συμμαχο τον αντρα σας στο μεγαλωμα του παιδιου σας απλα να θυμαστε να μη τον φερνετε σε δυσκολη θεση. Και να πει καμια βλακεια η πεθερα ριξτε το στο γυαλο που λενε..και οι μαμαδες μας λενε καποιες φορες βλακειες αλλα ουτε που το αντιλαμβανομαστε φυσικα. Το τι εχω ακουσει απο την πεθερα μου για το πως μεγαλωνω το παιδι μου δε μπορειτε να το φανταστειτε. Χαρακτηριστικο παραδειγμα οτι ειχε πιασει τον κουνιαδο μου (με τον οποιο εχουμε αριστες σχεσεις) και του ελεγε να μας πει να κοψω το θηλασμο γιατι το το "καημενο" το βρεφος εμενε νηστικο με τα μυαλα που κουβαλαμε εγω και ο αντρας μου. Βεβαια αυτα τα μαθαμε πολυυυυ αργοτερα γιατι ο κουνιαδος εννοειται δεν ανακατευτηκε ποτε. Τον πρωτο καιρο ηταν πολυ δυσκολο να βρεθουν οι ισορροπιες, αλλα πλεον ειμαστε συμμαχοι με τον αντρα μου 100% και το αποτελεσμα ειναι εκπληκτικο στη διαχειρηση μαμαδοπεθερων και ειμαστε ολοι ευτυχισμενοι, και πανω απ'ολα ο μικρουλης!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

μόλις έμαθα για ένα ατύχημα που έγινε στην περιοχή μου εχτες σε ένα "τελειωμένο" λουνα παρκ και σκοτώθηκε ένα 13 χρόνο παιδί και η αδελφή του στην εντατική...τι να πω... για την ανευθυνότητα των υπευθύνων ή των γονιών....

καλημερα!! καλα το τι κλαμα εριξα γι'αυτο το αγορακι εχθες... μα καλα απο τα πλανα και μονο το λουνα παρκ φαινοταν εντελως παρακμιακο!!! κριμα η ψυχουλα που χαθηκε! τους γονεις δε θελω να τους κρινω γιατι παιρνουν απιστευτο δραμα, ευκολο να τους πουμε ανευθυνους εμεις που ειμαστε απεξω..αλλα οι υπευθυνοι του λουνα παρκ που εξαφανιστηκαν κιολας θελουν ΚΡΕΜΑΣΜΑ!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα! καλημέρα!

καλή εβδομάδα να έχουμε αυγουστομανούλες!

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω!!!! Αυριο εχω τη β επιπεδου κ εχω λιγο αγχος... Να φυγει κ αυτο κ να πανε ολα καλα κ τι στον κοσμο!!!!! Σας φιλω ολες στις κοιλουμπες σας!!!!!!!

πολύ καλή σου επιτυχία! θα είναι όλα τέλεια και θα μας βάλεις και το μπεμπέ σου στο fcb να το χαρούμε και εμείς! :D

Το να καπνίζει καποιος μεσα στο σπιτι ενώ υπαρχει μωρο το θεωρώ τραγικό! Ελπίζω να μην το κανουν...

Ομως πατέντες οπως το αυγό στη φρούτοκρεμα σου λεει και η Παιδιατρος να κανεις! Εσένα σε νοιάζει να τηρεί τις οδηγιες διατροφής του παιδιάτρου και να μη δίνει τροφές που δεν πρεπει οπως οι περισσότερες γιαγιάδες κανουν π.χ. Διεθνώς πλέον συστήνουν τα παιδια να μην τρωνε ζάχαρη και αλάτι εως τα 3, αυτο πες το σε γιαγιά που εχει καθημερινά την επίβλεψη του παιδιου... και να μην αντιδράσει!

Εχω δει γιαγιά να κυνηγάει παιδι στα πρώτα του γενέθλια να φάει τούρτα με το ζόρι και η κορη της δίπλα να εχει φρικαρει!

tragic και να καπνίζεις στο σπίτι ενώ υπάρχει μωρό/παιδί, tragic και τα κατοχικά σύνδρομα των γιαγιάδων που δίνουν τα πάντα στα μωρά!

εγώ από τότε που ανακοίνωσα την εγκυμοσύνη έχω ξεκαθαρίσει σε φίλους ότι πλέον στο σπίτι έχουμε NO SMOKING mode! όποιος θέλει έρχεται, οι υπόλοιποι σπίτια τους! πάντως, λόγω του ανιψιού μου που έχει τύχει να κάνω τραπέζια στο σπίτι και να είναι και αυτός εκεί, όλοι το σεβάστηκαν και βγαίναν στο μπαλκόνι. μάλιστα αυτά τα χριστούγεννα είχα νοικιάσει και σόμπα/μανιτάρι και είχαν και ζεστούλα... να μην μου κρυώνουν!:)

σιχαινομαι το αυγο και η μιξη αυτη με αηδιαζει αν το πει ο γιατρος οκ.στο τσιγαρο ελπιζω να παρει θεση ο αντρας μου!οσο για γιαγια ακουσα χειροτερο να δινει σε 2-3 μηνων παιδι φακες γιατι δε χορταινε με το γαλα,το παιδι εννοειται πηγε στο γιατρο και η κορη δεν ηξερε τιποτα για τις φακες και ψαχνονταν!μας το ελεγε η γιαγια σε μενα και τη νυφη της, η οποια ειναι εγκυος και θα της κρατουσε το μωρο!

oh my godddddddddd! θεά η γιαγιά! χαχαχα

καλησπεραααααα την παρασκευη ειδαμε τον μικρο εγινε 386γρ παλι ηταν με το κεφαλι προς τα κατω κ παλι δεν ειδαμε προφιλ..ολα καλα με το μωρο κ τις μετρησεις...

απο βδομαδα ο γιατρος θα μου κλεισει το ραντεβου για την β επιπεδου..

μπράβο σας chrysa1982!

το σαββατο περασαμε τελειααα με τα κοριτσια μας επιασε βεβαια βροχη αλλα δεν μας χαλασε κιολας ευτυχως ηρθε η ιωαννα κ μας μαζεψε μπηκαμε μεσα στο μαγαζι...

βλέπω περάσατε καταπληκτικά! είδα και τη φωτό σας!:)

βρε κοριτσια σημερα δεν τον ενοιωσα καθολου ηπια καφε εφαγα παγωτο αλλα τιποτα ας ελπιζω οτι ηταν τυχαιο...ευτυχως που τον ειδα παρασκευη κ θελω να πιστευω οτι ειναι καλα..

αυτά συμβαίνουν! μην ανησυχείς!..αν και νομίζω έψαχνες δικαιολογία να φας παγωτό! ;)

αυτα τα νεα μου

πολύ καλημέρα σας!!!

το καλό με την πεθερά μου είναι οτι είναι σαν εγγόνι το 4ο οπότε δεν είναι τόσο ψαρωμένη, εγω εκεί που την ψιλό φοβάμαι είναι όταν το παιδί μεγαλώσει και πηγαίνει στην γιαγιά του(2 ορόφους πάνω απο εμένα )και μπορεί να της ζητάει γλυκά, δεν θα μπορεί να του λέει όχι και θα του δίνει. από τώρα βέβαια της λέω οτι το παιδί μετά απο 4 χρονών θα του δίνω γλυκά και αυτό μόνο εγω για να ξέρω πόσο και τι έφαγε αλλά δεν ξέρω....κατά τα άλλα προτιμώ την βοήθεια και την παρέα της πεθεράς μου παρά της μάνας μου. η μάνα μου μου βγάζει έναν εκνευρισμό... δεν ξέρω το γιατί (καλά όχι οτι θα είχα την βοήθεια της αλλά λέμε τώρα) ούτε στα γούστα ταιριάζουμε ούτε σε τίποτα, είναι καλύτερα που έρχετε μια φορά στο τόσο για επίσκεψη!

να σου πω ότι δεν λυπάμαι που νιώθεις έτσι για τη μητέρα σου...θα είναι ψέματα! προφανώς όμως θα έχεις τους λόγους σου! τουλάχιστον έχεις την πεθερούλα να σε βοηθήσει όποτε την χρειαστείς!

Μπααααα... πήγα να το κόψω. Κόπηκε ο βήχας, κάτι είναι και αυτό. Καπνίζω 3 την ημέρα... με το οκ του γιατρού, γιατί κάπνιζα παλιά πολύ και αν το έκοβα μαχαίρι, θα έκανε συσπάσεις η μήτρα.

Τώρα βέβαια πρέπει να το κόψω εντελώς. Και πολύ άργησα....

να το κόψεις βρε! για το καλό σας είναι! θα έχεις τη συμπαράστασή μας!:D

Έχω και μια ερώτηση... πολλές φορές μουδιάζει ένα συγκεκριμένο σημείο της κοιλιάς μου, κάτω από το δεξί στήθος. Σας έχει συμβεί? να πάρω το γιατρό? τί λέτε?


RArep3.png?mjfpyDPm
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ κοριτσακια πολυ ομορφα στη θεωρια ολα αυτα με τα ορια στις μαμαδοπεθερες! αλλα στην πραξη ολα αλλαζουν, και εγω τα ιδια ελεγα. Εννοειται οχι να επιτρεψετε τραγικες παρεμβασεις, αλλα μετα θα βαλετε λιγο νερο στο κρασι σας γιατι οσο καλη συννενοηση και αν εχετε με τον αντρουλη σας θα πρεπει λιγακι να υποχωρειτε διαφορετικα θα ειναι αναγκασμενος να κανει μονιμα τον διαιτητη αναμεσα σε νυφη και πεθερα. Αν θελετε να εχετε πραγματικο συμμαχο τον αντρα σας στο μεγαλωμα του παιδιου σας απλα να θυμαστε να μη τον φερνετε σε δυσκολη θεση. Και να πει καμια βλακεια η πεθερα ριξτε το στο γυαλο που λενε..και οι μαμαδες μας λενε καποιες φορες βλακειες αλλα ουτε που το αντιλαμβανομαστε φυσικα. Το τι εχω ακουσει απο την πεθερα μου για το πως μεγαλωνω το παιδι μου δε μπορειτε να το φανταστειτε. Χαρακτηριστικο παραδειγμα οτι ειχε πιασει τον κουνιαδο μου (με τον οποιο εχουμε αριστες σχεσεις) και του ελεγε να μας πει να κοψω το θηλασμο γιατι το το "καημενο" το βρεφος εμενε νηστικο με τα μυαλα που κουβαλαμε εγω και ο αντρας μου. Βεβαια αυτα τα μαθαμε πολυυυυ αργοτερα γιατι ο κουνιαδος εννοειται δεν ανακατευτηκε ποτε. Τον πρωτο καιρο ηταν πολυ δυσκολο να βρεθουν οι ισορροπιες, αλλα πλεον ειμαστε συμμαχοι με τον αντρα μου 100% και το αποτελεσμα ειναι εκπληκτικο στη διαχειρηση μαμαδοπεθερων και ειμαστε ολοι ευτυχισμενοι, και πανω απ'ολα ο μικρουλης!

έχεις τόσο δίκιο, αλλά ταυτόχρονα είναι τόσο δύσκολο!

καλή τύχη σε όλες μας! χεχε

καλημερα!! καλα το τι κλαμα εριξα γι'αυτο το αγορακι εχθες... μα καλα απο τα πλανα και μονο το λουνα παρκ φαινοταν εντελως παρακμιακο!!! κριμα η ψυχουλα που χαθηκε! τους γονεις δε θελω να τους κρινω γιατι παιρνουν απιστευτο δραμα, ευκολο να τους πουμε ανευθυνους εμεις που ειμαστε απεξω..αλλα οι υπευθυνοι του λουνα παρκ που εξαφανιστηκαν κιολας θελουν ΚΡΕΜΑΣΜΑ!

άπίστευτο περιστατικό! ελπίζω το κοριτσάκι να τα καταφέρει!


RArep3.png?mjfpyDPm
Link to comment
Share on other sites

καλημερα rinoui!! πως ειστε??? ναι, το κοριτσακι ειναι καλυτερα ευτυχως απ'οτι διαβαζω.. Παναγια μου να ειναι καλα τα παιδακια μας και ολα τα παιδακια του κοσμου!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κοριτσια!!!

Πολύ ωραία η ιδέα σου για τα νυχτικά απο πανηγυρι λογικά κ σε καμια μεγάλη λαϊκή δε θα βρω;;;θα στείλω τη μαμά μου!!:-)

Οσον αφορα το καρότσι είσαι πολύ τυχερή που θα σου δώσουν ! Κι εγώ θα σου έλεγα να μην πάρεις απο τζάμπο ποτε δεν ξέρεις ...το σκ μου ειπαν ιστορία έγινε σε συγγενή φίλης μου που έφυγε το κάθισμα απο το σκελετό κ έπεσε το μωρο στο πεζοδρόμιο κ βοηθούσε ο κόσμος που περναγε τη μαμά που ηταν σε τραγική κατασταση είχε πάθει σοκ

Πάντως αν είναι κ μάρκα ειδικη ειτε chicco ειτε mclaren ειτε peg perego ειτε inglesina και γενικά οποία μάρκα έχει σχέση με καροτσια εγώ θα το δεχομουν αν μου εδιναν :-)

Καλά τραγικό αυτό που έγινε στη Γλυφάδα αλλά κ τα παιδάκια απο οτι είδα δεν ηταν μέσα σε αυτό το ελλεινο μπαλόνι ηταν στα κλασικά καθίσματακια που κανουν γύρω γύρω...πολύ κρίμα!και εγώ εκλαιγα :-(

Βρε αγοροmummy και γενικά οσες ξέρετε!

είχα πολλές συσπάσεις χτες τις παθαινω όταν είμαι ανάσκελα με το που γυρναω πλευρό ή σηκωνομαι μαλακώνει αυτόματα η κοιλιά έτσι ηταν στην πρωτη σου εγκυμοσύνη; ανησυχω παίρνω πρωι βράδυ solumag...αλλά έχω παρατηρήσει οτι είναι συγκεκριμένες μια δυο μέρες που το παθαινω την εβδομαδα(Κυριακή δεύτερα)μπορεί να μεγαλώνει η μήτρα; θα ρωτησω κ το γιατρό σε μια εβδομαδα έχω ραντεβού αλλά ξέρετε θέλω γνώμη κ απο τις έμπειρες:-) :-) :-) :-) :-)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αγοροmummy!ολα καλα;το κυριοτερο ειναι αυτο που ειπες οτι ο αντρας πρεπει να ειναι συμμαχος!για τις μαναδες μας το να πουμε και μια κουβεντα δεν εγινε και τιποτα,στηνν πεθερα δεν μπορεις ομως!απλα μου εκατσε βαρυ αυτο με το τσιγαρο και το δουλευω πολυ με τον αντρα μου μην εχουμε πισωγυρισματα!το διαβασα και εγω αυτο με το αγορακι κριμα!ολα τα παιδια να τα εχει καλα ο θεος!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!! καλα το τι κλαμα εριξα γι'αυτο το αγορακι εχθες... μα καλα απο τα πλανα και μονο το λουνα παρκ φαινοταν εντελως παρακμιακο!!! κριμα η ψυχουλα που χαθηκε! τους γονεις δε θελω να τους κρινω γιατι παιρνουν απιστευτο δραμα, ευκολο να τους πουμε ανευθυνους εμεις που ειμαστε απεξω..αλλα οι υπευθυνοι του λουνα παρκ που εξαφανιστηκαν κιολας θελουν ΚΡΕΜΑΣΜΑ!

Κι εγω οταν το έμαθα συγκλονίστηκα! Ίσως να εχουν ευθύνη οι υπευθυνοι του λούνα πάρκ (πχ να έπρεπε να υπαρχει δίχτυ προστασίας γύρω απο αυτές τις πισίνες με τις μπάλες) ομως πουθενά δεν το εχω δει και αυτές οι μπάλες εχουν γίνει πολυ συνηθισμένες! Το καλοκαιρι ειχε ζητήσει και ο δικός μας να μπει στο cosmos στη θες/νίκη, αλλα τελικα δίστασε (5,5 χρονων τότε), άρα καταλαβαίνω τους γονεις με παιδια 9 και 13 χρονων οτι δε θα μπορούσαν να εχουν αντίρρηση.

Να καταθέσω ομως μια εμπειρία μου στην περιοχή ( συγκεκριμένα στο Μπλε στο ύψος της Αλιμου για όσες ξέρουν) - πριν μερικά χρονια πάθαμε σοκ γιατι ενώ πίναμε καφε και ολα ηταν μια χαρά, σηκώθηκε ξαφνικά ανεμοστρόβιλος και νομίσαμε οτι θα σηκώσει τα δέντρα και το μαγαζί. Δεν εχω ξαναζήσει κατι τέτοιο!

Πάντως... δεν υπαρχει πιο τραγικό πράγμα για τους γονεις... Και στον κύκλο μου εχω ζήσει απωλειες παιδιων... Ο θεός να μας βοηθάει...


EGd5p3.png

vYCpp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...