Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Αυγούστου 2014


martha86

Recommended Posts

Καλημέρα!!!!

9 εβδομάδων και 1 μέρα σήμερα...Τι να σας πω ρε κορίτσια...Εγω αν δεν ειχε διπλασιαστει το στηθος μου,και δεν ειχα ψιλοανακατωσουρες,θα ελεγα δεν ειμαι εγκυος αν δεν το ήξερα...Φτου να μη με ματιασω...Και ελπίζω να μην ειναι κακό που δεν εχω πολλά πολλά...Α χω και λιγες ανεπαισθητες καούρες...Ουτε αξιες λογου...Τι να πω...Ισως να ειμαι απο τις τυχερες..;;;;

αχ κουκλιτσα μου μια απο τα ιδια εκτος απο το στηθος κ κατι ανακατοσουρες κ εμετοι που εχω μερα παρα μερα κατι αλλο δεν εχω...τι να μπω μπορει ναναι ακομα νωρις ...αυτη την εβδομαδα μπαινω στην 7η

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα εγγυούλες !!!!!:P:p:p:p:p:p:p:p:p

ελπίζω να είστε καλά!

impregnant! είσαι καλύτερα? να προσέχεις , να τρως και να ξεκουράζεσαι. Πωπω αυτό με τις λιποθυμίες το φοβάμαι και εγώ (πες ότι είσαι μόνη στο σπίτι, είσαι στο μπάνιο κλπ), τρέμω μόνο στην ιδέα.

chrysa1982 μου και εγώ σήμερα το βράδυ κοιμήθηκα επιτέλους!Μη φοβάσαι κοριτσάκι μου. όλα καλά θα πάνε (είπαμα θετική σκέψη).εγώ τρέμω καμιά φορά που θα πάω τουαλέτα μην τυχόν και δω αίμα (δεν ξέρω γιατί μου έχει καρφωθεί στο μυαλό, όχι όμως είμαστε εγγυούλες και θα αποκτήσουμε υγιή και γερά μωράκια)!!!!

latortura, marilouu,Ioannaki28,my girl,mariareti,martha τι κάνετε? (ελπίζω να μην ξέχασα καμία)

papakia30 για σεξ διάβασα (τι είναι αυτό?) και εμένα μου το απαγόρευσε!!!!!!! όχι ότι τρελαινόμουν κιόλας αλλά τώρα θα ήθελα λίγο να σου πω την αλήθεια. στα δικά σου επίπεδα δεν έχω φτάσει ακόμα βέβαια (χαχαχα)


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα εγγυουλες τι κανετε??σημερα ξυπνησα μια χαρα δεν ειχα το βραδυ ανακατοσουρες...μακαρι να μπορεσουμε να ακουσουμε την καρδουλα αυτη την εβδομαδα αλλιως την αλλη ..οπως το ειπες αναστασια ανυπομονος ο αντρουλης ..θελω πολυ να ακουσουμε την καρδουλα για να ηρεμησω..φοβαμαι μονο στην ιδεα μηπως δεν δουμε εμβρυο η δεν ακουσουμε καρδουλα ουφφφ δεν περνανε κ οι μερες...

Μωρέ και θα το δείτε και θα το ακούσετε, όλα καλά θα πάνε μην ανησυχείς!!! Μπορεί να μη σου φαίνεται και να μην το νιώθεις αλλά εκεί είναι :)


u7ndlkkhjd9ns8bu.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα εγγυουλες τι κανετε??σημερα ξυπνησα μια χαρα δεν ειχα το βραδυ ανακατοσουρες...μακαρι να μπορεσουμε να ακουσουμε την καρδουλα αυτη την εβδομαδα αλλιως την αλλη ..οπως το ειπες αναστασια ανυπομονος ο αντρουλης ..θελω πολυ να ακουσουμε την καρδουλα για να ηρεμησω..φοβαμαι μονο στην ιδεα μηπως δεν δουμε εμβρυο η δεν ακουσουμε καρδουλα ουφφφ δεν περνανε κ οι μερες...

Καλημέρα!!!Χαλάρωσε γιατι δε βγαίνει αλλιώς....Σε κάθε ραντεβού έτσι θα είσαι..Σε καθε ραντεβού κατι θα τρυβιλίζει το μυαλό σου για να φοβάσαι...Μεχρι πριν καμια βδομαδα τα ιδια μπιπ ημουν κι εγω....Το εβγαλα απο το μυαλο μου και ησυχασα!!!Οτι ειναι να γινει θα γινει...Και οπως λεει και ο γυναικολογος μου...Οσο και να εχει προχωρησει η ιατρικη επιστήμη,Θεοί δεν είμαστε...Το να μεγαλώσει και το πως δε μπορουμε να επεμβουμε...Η φυση κάνει τη δουλειά της....Χαλαρωσε και απόλαυσε το!!!!Και πες στον αντρουλη σου να χαλαρωσει κ αυτος γιατι σε επηρεαζει οσο να ναι....Εμενα ο δικος μου ειχε γινει κερβρος...σηκωνομουν και μου λεγε που πας;;;;;;;;;χαχαχαχαχα


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

papakia30 για σεξ διάβασα (τι είναι αυτό?) και εμένα μου το απαγόρευσε!!!!!!! όχι ότι τρελαινόμουν κιόλας αλλά τώρα θα ήθελα λίγο να σου πω την αλήθεια. στα δικά σου επίπεδα δεν έχω φτάσει ακόμα βέβαια (χαχαχα)

Εγώ πάντα ήμουν λάτρης του αθλήματος...Τι να κάνουμε...Μ΄αρέσει!!!!Τωρα χειροτερεψα!!!!Μου λεγε η φιλεναδα μου που εχει κανει 2 παιδακια,εγω δεν ηθελα ουτε να με αγγιζει...

Ειμαι σοβαρα...Και ο αντρας μου ουτε λιγα παιχνιδακια δε μ αφηνει...γρρρρ...εχει γινει ανοητος...!!!!πφφφφ θα σκασωωωωω


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!!Χαλάρωσε γιατι δε βγαίνει αλλιώς....Σε κάθε ραντεβού έτσι θα είσαι..Σε καθε ραντεβού κατι θα τρυβιλίζει το μυαλό σου για να φοβάσαι...Μεχρι πριν καμια βδομαδα τα ιδια μπιπ ημουν κι εγω....Το εβγαλα απο το μυαλο μου και ησυχασα!!!Οτι ειναι να γινει θα γινει...Και οπως λεει και ο γυναικολογος μου...Οσο και να εχει προχωρησει η ιατρικη επιστήμη,Θεοί δεν είμαστε...Το να μεγαλώσει και το πως δε μπορουμε να επεμβουμε...Η φυση κάνει τη δουλειά της....Χαλαρωσε και απόλαυσε το!!!!Και πες στον αντρουλη σου να χαλαρωσει κ αυτος γιατι σε επηρεαζει οσο να ναι....Εμενα ο δικος μου ειχε γινει κερβρος...σηκωνομουν και μου λεγε που πας;;;;;;;;;χαχαχαχαχα

χαχαχαχα τι μου θυμισες ενα ουφ να κανω μου λεει τι επαθες...τα τελευταια μεσημερια κοιμαμαι κ οταν επιστρεφει μου φωναζει σιγα σιγα χρυσαααα λεω τι εγινε επαθες κατι εγινε κατι??ωχ λεω ασε παιδι μου να κοιμηθω τι με ξυπνας..και φυσικα καθε βραδυ μου πιανει το στηθος για να δει αν ειναι πρησμενο κ ποναω...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου...Πειτε μου κι εσεις πως ειστε!!!!

chrysa επειδη ρωτησες σε προηγουμενο ποστ (αλλη μερα- τωρα τα βλέπω γιατι ειχα εξαφανιστει λιγο) θα σου πω τι ενιωθα εγώ...

Λογω προφανως του οτι ολα μεσα μου ειναι τοσοδουλικα...μικρες ωοθηκες,στενη λεκανη..και γενικα ολα τα οργανα μου οπως μου εχουν πει διαφοροι γιατροι κατα καιρους ειναι στριμωγμενα..;;να το πω ετσι...ετσι ειναι η δομη μου...εγω στην 6η εβδομαδα και μετα πριν καν ακουσουμε καρδουλα(στην 8η ακουσαμε) ενιωθα λες και μου ειχες βαλει μεσα μου ενα μπαλονι γεματο με νερο(πως ηταν τα μπαλονακια που παιζαμε μπουγελο μικρα;;) ε αυτο,και μεσα στο μπαλονι οτι καποιος εχει βαλει μια μπίλια...!!!

Σκεφτειτε επίσης οτι λογω δομης προφανως ηδη εχω αλλαγες στο σωμα μου...Η σπονδυλικη μου στηή εχει αλλαξει σχημα..το στομαχι μου εχει ανεβει προς τα πανω...φαινεται λες και με εχεις ζουλιξει!!γενικοτερα το κορμι μου εχει αρχισει να αλλαζει...με ειδα και φρικαρα!!!!

Εχει αλλαξει καμια αλλη ή μόνο εγώ;;;(σορρυ για το μεγαλο ποστ)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα τι μου θυμισες ενα ουφ να κανω μου λεει τι επαθες...τα τελευταια μεσημερια κοιμαμαι κ οταν επιστρεφει μου φωναζει σιγα σιγα χρυσαααα λεω τι εγινε επαθες κατι εγινε κατι??ωχ λεω ασε παιδι μου να κοιμηθω τι με ξυπνας..και φυσικα καθε βραδυ μου πιανει το στηθος για να δει αν ειναι πρησμενο κ ποναω...

χαχααχχαχαχααχ ομολογω ο δικος σου ειναι χειροτερος απο τον δικο μου!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

anastasiat28 μόλις έφαγα ηρέμησα, βέβαια πήρα ταξί να έρθω στη δουλειά και μόλις ήρθα έφαγα και μια τυρόπιτα και ένα χυμό πορτοκάλι! Ο δικός μου τα έχει παιξει βέβαια, πήρε 8 το πρωί το γιατρό τηλέφωνο (δεν το σήκωσε) και μου έλεγε να μην έρθω στη δουλειά! Αλλά δε θέλω άλλες ξάπλες δεν αντέχω, δε θέλω να νιώθω άρρωστη...

Αααχ εμείς σεξ τις 3,5 τελευταίες εβδομάδες με τα καφέ υγρά και τους εμετούς...γιοκ!!! Αλλά λέω σήμερα να επιχειρήσω να κάνω ατμόσφαιρα, δεν πάει άλλο!!!!


u7ndlkkhjd9ns8bu.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα εγγυουλες τι κανετε??σημερα ξυπνησα μια χαρα δεν ειχα το βραδυ ανακατοσουρες...μακαρι να μπορεσουμε να ακουσουμε την καρδουλα αυτη την εβδομαδα αλλιως την αλλη ..οπως το ειπες αναστασια ανυπομονος ο αντρουλης ..θελω πολυ να ακουσουμε την καρδουλα για να ηρεμησω..φοβαμαι μονο στην ιδεα μηπως δεν δουμε εμβρυο η δεν ακουσουμε καρδουλα ουφφφ δεν περνανε κ οι μερες...

Μην ανησυχεις χρυσα μου αφού όλα εξελίσσονται κανονικά μια χαρά θα τα πας και θα το δείτε και θα την ακούσετε την καρδουλα και στο λέω εγώ που λόγω του αίματος το είχα δέσει οτι δε θα δω τίποτα δε θα ακούσω τίποτα!το έλεγα κιόλας τόση σιγουριά!βασικά τόση απαισιοδοξία είχα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


anastasiat28 μόλις έφαγα ηρέμησα, βέβαια πήρα ταξί να έρθω στη δουλειά και μόλις ήρθα έφαγα και μια τυρόπιτα και ένα χυμό πορτοκάλι! Ο δικός μου τα έχει παιξει βέβαια, πήρε 8 το πρωί το γιατρό τηλέφωνο (δεν το σήκωσε) και μου έλεγε να μην έρθω στη δουλειά! Αλλά δε θέλω άλλες ξάπλες δεν αντέχω, δε θέλω να νιώθω άρρωστη...

Αααχ εμείς σεξ τις 3,5 τελευταίες εβδομάδες με τα καφέ υγρά και τους εμετούς...γιοκ!!! Αλλά λέω σήμερα να επιχειρήσω να κάνω ατμόσφαιρα, δεν πάει άλλο!!!!

εγω δεν ειχα ουτε μια ιδεα απο καφε κτλ ουτε καν ροζ...τιποτα!!!και ευχομαι να μη δω!!!!Αλλα το νινι μας εχει πιαστει πολυ χαμηλα και φοβάμαι...λεω ασε να περασει ο 3ος να δεσει γιατι θα σκασω!!!Το γιατρό βεβαια με την αγωνια που εχω καθε φορα ξεχναω να τον ρωτησω...τι να πω...ελπίζω να εχω τουλαχιστον το οκ για την πρωτη νυχτα γαμου...θελω να κανω τρελιτσες...!!!:tongue::tongue:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μη σκεφτεστε απαιδιοδοξα!!!!!Εγω με ολα τα κακα προγνωστικα με το μερος μου και λεω μπριτςςς!!!Θα κανω ενα τρελο υγιεστατο και ζουμπουρλουδικο μωρακι που θα ερθει και θα κανει ανω κατω ολοκληρη τη ζωη μου!!!!!!!!!!!!!

Αυτο που θελω εγω θα γινει!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αναστασία ολα καλά ξυπνησα κ έφαγα πατάτες βραστές με λεμονακι άλατακι αυτό ήθελα χαχαχα ελπίζω να μην σας ανακατεψα...τώρα πάω Ιασώ επισκεψη να δω ενα μωράκι που γεννήθηκε σήμερα κ τη μαμά του!ελπίζω να πάρω τα πανω μου σιγά σιγά κ άντε να ρθει η επόμενη εβδομαδα να γίνει η αυχενική!μέτρω αντίστροφα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...