Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μάλλον κοριτσάκι.15/01 εχω ραντεβού με τον γυναικολόγο.ελπιζω αυτή τη φορά να το ξεκαθαρίσουμε....

ωραία!! κι εσύ 15/1 ραντεβού? όλες την ίδια μέρα έχουμε :lol: το έχεις νιώσει?


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

ωραία!! κι εσύ 15/1 ραντεβού? όλες την ίδια μέρα έχουμε :lol: το έχεις νιώσει?

Τα Χριστούγεννα ένιωσα ένα γαργαλητο κατα μήκος της κοιλιας μου,χαμηλά.απο τότε,όμως,τιποτα!λες να συμβαίνει κάτι;


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τα Χριστούγεννα ένιωσα ένα γαργαλητο κατα μήκος της κοιλιας μου,χαμηλά.απο τότε,όμως,τιποτα!λες να συμβαίνει κάτι;

μια χαρά θα είναι το μωράκι σου! απλά πιστεύω είναι πολύ μικρά κ νωρίς για να τα νιώθουμε συνέχεια...κι εγώ δεν τα νιώθω συνέχεια..κάποιες μέρες ελάχιστα...ή κάποιες φορές το 1 απ'τα 2...αλλά μπορεί να παίζει ρόλο που έχω κ 2..κ είναι πιο στριμωγμένα...επίσης μου είχαν πει όσο πιο αδύνατη είσαι τόσο πιο γρήγορα το καταλαβαίνεις..


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω ειμαι παχουλη......:Pαπλά τις τελευταίες μέρες αντιμετωπίζω προβλήματα στον γάμο μου και εχω στρεσαριστει πολυ!δε θελω να πάθει κάτι το μωρό.ελπιζω να πανε ολα καλά.....


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι παχουλη......:Pαπλά τις τελευταίες μέρες αντιμετωπίζω προβλήματα στον γάμο μου και εχω στρεσαριστει πολυ!δε θελω να πάθει κάτι το μωρό.ελπιζω να πανε ολα καλά.....

προσπάθησε να μην στεναχωριέσαι κορίτσι μου! το μωράκι σου νιώθει την στεναχώρια κι ίσως γι'αυτο δεν το νιώθεις κ πολύ! κάπου διάβασα ότι όταν εμείς δεν είμαστε καλά αυτά φοβούνται κ κουρνιάζουν! όλοι οι γάμοι λίγο πολύ περνάνε τις φάσεις τους!κάνε υπομονή κ κοίτα τον εαυτό σου κ το μωράκι σου πάνω απ'όλα!κι άσε τους άλλους να κουρεύονται!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

προσπάθησε να μην στεναχωριέσαι κορίτσι μου! το μωράκι σου νιώθει την στεναχώρια κι ίσως γι'αυτο δεν το νιώθεις κ πολύ! κάπου διάβασα ότι όταν εμείς δεν είμαστε καλά αυτά φοβούνται κ κουρνιάζουν! όλοι οι γάμοι λίγο πολύ περνάνε τις φάσεις τους!κάνε υπομονή κ κοίτα τον εαυτό σου κ το μωράκι σου πάνω απ'όλα!κι άσε τους άλλους να κουρεύονται!

Προσπαθώ αλλα......αστα!!!!!δε θελω να βγω εκτός θέματος.......ευχαριστώ για τις συμβουλές σου!


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ αλλα......αστα!!!!!δε θελω να βγω εκτός θέματος.......ευχαριστώ για τις συμβουλές σου!

ό,τι θέλεις εδώ είμαστε! άλλωστε μια εγκυμοσύνη έχει κ πολλά άλλα...αν θέλεις να μιλήσεις για κάτι μην το σκέφτεσαι!όπως νιώθεις καλύτερα εσύ! σίγουρα πάντως να μην σκέφτεσαι ότι θα βγεις εκτός θέματος!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

ό,τι θέλεις εδώ είμαστε! άλλωστε μια εγκυμοσύνη έχει κ πολλά άλλα...αν θέλεις να μιλήσεις για κάτι μην το σκέφτεσαι!όπως νιώθεις καλύτερα εσύ! σίγουρα πάντως να μην σκέφτεσαι ότι θα βγεις εκτός θέματος!!

Δε φανταζεσαι τι κουράγιο μου δίνεις!!!!!


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δε φανταζεσαι τι κουράγιο μου δίνεις!!!!!

κοριτσάκι μου έστω κι ελάχιστα να μπορώ να βοηθήσω χαρα μου!! αυτή η περίοδος πρέπει να είναι η πιο όμορφη για εμάς! κι όχι να μας την μαυρίζουν άτομα κ καταστάσεις!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!! Άνοιξε βλέπω καινούργιο καφεδάκι για τις μαμάδες του Ιούνη!!! Καλώς σας βρήκα λοιπόν και γω.... ΠΗΤ 28/6 αλλά αν φτάσουμε εκεί πρώτα ο Θεός, θα μου το πάρει στις 38 γιατί έχουμε θεματάκια... Νομίζω ότι κάτι έχω νιώσει σαν φτερούγισμα ή ελαφρύ σφίξιμο κάτω από τον αφαλό αλλά ακόμη δεν είμαι πολύ σίγουρη!!!! Χθες πάντως που το είδαμε κουνιότανε συνέχεια το φασόλι!!!!!

Να μας πάνε όλα καλά !!!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμένα!!!:D

Είμαι κι εγώ μανούλα Ιουνίου (πρώτα ο Θεούλης) και συγκεκριμένα έχω ΠΗΤ 27/6.... εγώ δεν έχω καταλάβει πράμα ακόμη :( αλλά πιστεύω είναι λιγουλάκι νωρίς...........η κοιλίτσα μου βέβαια έχει πεταχτεί αρκετά.... έχω έχω ραντεβού τη Δευτέρα και η αγωνία έχει πιάσει κόκκινο μιας και το προηγούμενο ραντεβού ήταν στις 16/12 που είχα την αυχενική................

καλώς σας βρήκα και εύχομαι να έχουμε όλες ήρεμες και τελειόμηνες εγκυμοσύνες!


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

moody και thokos καλώς ήρθατε!! καλές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες να έχουμε και να κρατήσουμε γερά τα μπεμπάκια μας στην αγκαλιά!!

απ'ότι βλέπω κορίτσια οι περισσότερες είστε μετά από μένα για γέννα!πιστεύω σε 1-2 εβδομάδες θα τα νιώσετε καλύτερα τα μωρά σας! φύλο ξέρετε εσείς?


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...