Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!!!λοιπον,ο λοξυγγας ειναι όντως σαν καρδιακός παλμός.εγω τον νιωθω κάτω απο τον αφαλο γιατι εκει ειναι το κεφαλάκι της.για σερβιέτες,εμενα μου είπαν να πάρω για αρχή τις πολυυυυυυυ μεγάλες της tena νομιζω.και να εχω αρκετές στο σπίτι...

αχ!!!! κορίτσια πείτε μου τέτοια να παίρνω θάρρος!

ε, λοιπόν, αυτό το παιδί θα με τρελάνει!

2 μέρες πριν το γιατρό είχε λόξιγκα εκεί κάτω που λες λίγο προς τα αριστερά, πάμε στο γιατρό το κεφάλι πάνω!!!

εχθές πάλι λόξιγκα εκεί κάτω, μέχρι και τη νύχτα που ξύπνησα το ένιωσα, σήμερα νιώθω πάλι το κεφάλι πάνω!

αφήστε που κάνει κάτι τρελλά, στον υπέρηχο είχε μονίμως τα πόδια στο κεφάλι! ε, μετά που να καταλάβω εγώ; (γιατί μου είπε ο γιατρός θα καταλάβεις ότι πήρε θέση όταν θα τρως κλωτσιές ψηλά στο διάφραγμα) αφού και λόξιγκας και κλωτσιές κάτω χτυπάνε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρες!!!!!!!! Περιμένω μία φίλη για καφέ έξω και είπα να δω τι κάνετε!!!!! Xaroula σοβαρά μιλάς για το Ιασω;;;; Ντροπή τους αν το κάνουν αυτό είναι απαράδεκτοι!!!!! Έλεος πια... Χαζή ερώτηση... Εσώρουχα μιας χρήσεως που βρήκες;;;;; Στο φαρμακείο ή σε βρεφικά;;;; Εγώ μπαίνω στο μήνα μου 28 μαίου οπότε ακόμη έχω πάρα πολύ καιρό!!! Έτσι και αλλιώς τότε θα βγω και σε άδεια!!! Εκτός αν ο ντοκ δώσει άλλη εντολή!!! Πάντως και μεις μετά το Πάσχα θ αρχίσουμε να ετοιμάζουμε δωμάτιο!!!!

K γω αυτο σκεφτομουν για το ιασω. δλδ υπαρχει μαια που σημειωνει ποσες σερβιετες χαλασες κ στις χρεωνει;; για ρωτησε το σιγουρα! μηπως ειναι ολα μεσα στο πακετο.


ZZt2p3.png

JNFwp2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ!!!! κορίτσια πείτε μου τέτοια να παίρνω θάρρος!

ε, λοιπόν, αυτό το παιδί θα με τρελάνει!

2 μέρες πριν το γιατρό είχε λόξιγκα εκεί κάτω που λες λίγο προς τα αριστερά, πάμε στο γιατρό το κεφάλι πάνω!!!

εχθές πάλι λόξιγκα εκεί κάτω, μέχρι και τη νύχτα που ξύπνησα το ένιωσα, σήμερα νιώθω πάλι το κεφάλι πάνω!

αφήστε που κάνει κάτι τρελλά, στον υπέρηχο είχε μονίμως τα πόδια στο κεφάλι! ε, μετά που να καταλάβω εγώ; (γιατί μου είπε ο γιατρός θα καταλάβεις ότι πήρε θέση όταν θα τρως κλωτσιές ψηλά στο διάφραγμα) αφού και λόξιγκας και κλωτσιές κάτω χτυπάνε;

α μαλιστα! δλδ ο δικος μου δεν εχει παρει θεση ακομα! στον αφαλο με χτυπαει! καλα κρασα!!!


ZZt2p3.png

JNFwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α μαλιστα! δλδ ο δικος μου δεν εχει παρει θεση ακομα! στον αφαλο με χτυπαει! καλα κρασα!!!

Πάντως κι εμένα σε κάθε υπέρηχο με το κεφάλι κάτω είναι αλλά κλωτσιές πολύ σπάνια νιώθω πάνω από τον αφαλό... κυρίως πλάγια τις τρώω, βέβαια καταλαβαίνω οτι αλλάζει συνεχώς θέση... Άντε, αύριο θα πάω να δω πάλι που βρίσκεται! Ο γιατρός μου είχε πει οτι μέχρι την 32 εβδομάδα αλλάζει συνέχεια θέσεις μετά είναι δύσκολες οι αλλαγές... οπότε έχουμε χρόνο ακόμα (οι περισσότερες)...


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ήθελα να ρωτήσω και εγω....λες ξαφνικά στο τέλος να κάνει κανενα γύρισμα;

Και το περπάτημα βοηθάει για να πάρει θέση το μωρό, γι' αυτό σου λένε μόλις μπεις στο μήνα σου να περπατάς...


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρες!!!!!!!! Περιμένω μία φίλη για καφέ έξω και είπα να δω τι κάνετε!!!!! Xaroula σοβαρά μιλάς για το Ιασω;;;; Ντροπή τους αν το κάνουν αυτό είναι απαράδεκτοι!!!!! Έλεος πια... Χαζή ερώτηση... Εσώρουχα μιας χρήσεως που βρήκες;;;;; Στο φαρμακείο ή σε βρεφικά;;;; Εγώ μπαίνω στο μήνα μου 28 μαίου οπότε ακόμη έχω πάρα πολύ καιρό!!! Έτσι και αλλιώς τότε θα βγω και σε άδεια!!! Εκτός αν ο ντοκ δώσει άλλη εντολή!!! Πάντως και μεις μετά το Πάσχα θ αρχίσουμε να ετοιμάζουμε δωμάτιο!!!!

Τα πήρα απο βρεφικα, πηρα 4 που είναι σε στιλ σορτσακι και 5 σαν εσωρουχο. πάντως κορίτσια ισχύει οτι τέτοιες παροχες χρεώνονται! μια γνωστη μου που γέννησε στο ίδιο μαιευτηριο και ζητησε ντεπον, της το χρεωσαν ως νυχτερινη εξυπηρετηση.. αν ειναι ποτε δυνατον!! για καλο η κακό θα τα εχω μαζι μου ολα και θα τους ενημερωσω οτι τα εχω οποτε και δεν θα χρειαστω να μου τα παρεχουν! φυλαγε τα ρουχα σου να εχεις τα μισα λενε!!

Link to comment
Share on other sites

Τα πήρα απο βρεφικα, πηρα 4 που είναι σε στιλ σορτσακι και 5 σαν εσωρουχο. πάντως κορίτσια ισχύει οτι τέτοιες παροχες χρεώνονται! μια γνωστη μου που γέννησε στο ίδιο μαιευτηριο και ζητησε ντεπον, της το χρεωσαν ως νυχτερινη εξυπηρετηση.. αν ειναι ποτε δυνατον!! για καλο η κακό θα τα εχω μαζι μου ολα και θα τους ενημερωσω οτι τα εχω οποτε και δεν θα χρειαστω να μου τα παρεχουν! φυλαγε τα ρουχα σου να εχεις τα μισα λενε!!

να παρεις ενα τηλ κ να ρωτησεις εαν καλυπτουν υγειονομικο υλικο κ τι ακριβως εννοουν!!


ZZt2p3.png

JNFwp2.png

Link to comment
Share on other sites

α μαλιστα! δλδ ο δικος μου δεν εχει παρει θεση ακομα! στον αφαλο με χτυπαει! καλα κρασα!!!

αν δε σου είπε κάτι ο γιατρός σου, μην αγχώνεσαι χωρίς λόγο.

εμένα στη β΄ και στους 2 τελευταίους υπερήχους ήταν ισχιακό, γι' αυτό με απασχολεί.

αν εσένα είχε κεφαλική προβολή, δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας παρά τις κλωτσιές.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...