Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

Μα δεχονται τοσο μικρα στα δημοτικα? Κανει δλδ babyswimming? Κ ανοιχτη πισινα? Δν θα εχει κρυο το χειμωνα? Τι ακριβως κανουν στα μαθηματα? Μπαινεις κι εσυ μεσα?

Δεσποινα αν μπορεις πηγαινε τον! Αν ειναι με οζον ειναι οκ!

Αν έχει τμήμα baby swimming δέχονται και μικρότερα.Μέχρι τα 3μιση που αλλάζουν τμήμα.Το κολυμβητήριο είναι ανοιχτό αλλά η μικρή πισίνα είναι σκεπασμένη.Βασικά αν είσαι μέσα δε νιώθεις κρύο και καλυτερα ανοιχτό γτ με το χλώριο στο κλειστό δε λέει.

Μαζι μπαίνουμε με τη μικρή.Ενα σωρό χαρτιά χρειάστηκα απο γιατρούς άσε.

Οπως καταλαβαινετε σήμερα τελικά δε πήγαμε και το μετανιωσα γτ τώρα δε βρεχει:?


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Απο ασκήσεις δε δείχνουν και παααρα πολλά.Μέχρι τώρα είναι λίγο χύμα ανάλογα τη δασκάλα.Η μια είναι λίγο κάπως...Πάμε απο τη μια μεριά της πισίνας στην αλλη κανοντας διάφορες ασκησουλες με το μωρο και σου δείχνουν πως να κανει και βουτιά.Εμένα έχει μέλλον ακόμα δε τη πιεζω για βουτιά και δεν υπάρχει και λογος.Αν δω οτι συνηθίζει καλώς.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Τι ωραία βρε κορίτσια το κολυμβητήριο! Αν ήμουν Αθήνα πιθανόν να πηγαινα κι εγω, αλλα εδω δε νομιζω οτι εχουν baby swimming... Μπράβο σας όμως! Εγω σημερα είχα την αυχενικη διαφάνεια! Ολα καλα!!! Μαλλον κοριτσάκι εχω αλλα θα το επιβεβαιώσουμε σε 15 μερες!!!


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites

να σας πω... και εμένα με ενδιαφέρει αλλά δεν το έχω ψάξει... έχουμε το δημοτικό κολυμβητήριο σχετικά κοντά, θα τους πάρω ένα τηλέφωνο να μάθω λεπτομέρειες. Τρελαίνεται για το μπάνιο! και στην μπανιέρα και στην θάλασσα!


HXs0p3.png

wocnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Dοριτάκι μου με το καλό το κορίτσι σας! Χαίρομαι πάρα πολύ για σας. Εμείς ακόμα τίποτα αλλά οι προσπάθειες είναι λίγες λογω φοβερού τρεξίματος με τον παιδικό. Φεύγω από την δουλειά για να πάρω το παιδί ξαναγυρίζω στη δουλειά ξαναφεύγω για το σπίτι..... δύο φορές πάω στη δουλειά και δύο γυρίζω την ημέρα γιατί ειμαστε σε εβδομάδες προσαρμογής. Σήμερα είναι η πρώτη μέρα που θα τον πάρω όταν σχολάσω! Ανυπομονώ κι εγώ για το δεύτερο. Ελπίζω να είναι με ΠΗΤ αύγουστο χαχαχαχα!

Οσον αφορά τα εξωσχολικά εμείς κάναμε ένα δοκιμαστικό στο ωδείο ΝΑΚΑ. ΜΟυ άρεσε πάρα πολύ και είναι ευχάριστο για την ηλικία του αλλά πολλά τα λεφτά. 40 ευρώ η εγγραφή και 54 ο μήνας. Απλώς έλεγα ότι αφού δεν θα έχω να πληρώνω την νταντά συνέχεια ας κάνω κάτι με το παιδί. ΤΟυ μικρού του άρεσε πάντως. Θα δω τι θα κάνω γιατί τα τμήματα έχουν σχεδόν κλείσει.


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωδείο ε; Πολυ ενδιαφέρον! Κι ο διακόσμου τρελαίνεται με τη μουσική γενικά, θα το ψάξω να δω μήπως βρω κάτι κι εγω να κανουμε παρέα!

Ευχαριστω! Αν και δεν εχει οριστικοποιηθεί ακομα το φύλο, βεβαια εχω μπει στον πειρασμό να ψωνίσω μερικά κοριτσίστικα με προοπτική να τα αλλάξω αν αλλαξει κάτι! :rolleyes:


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ωδείο ε; Πολυ ενδιαφέρον! Κι ο διακόσμου τρελαίνεται με τη μουσική γενικά, θα το ψάξω να δω μήπως βρω κάτι κι εγω να κανουμε παρέα!

Ευχαριστω! Αν και δεν εχει οριστικοποιηθεί ακομα το φύλο, βεβαια εχω μπει στον πειρασμό να ψωνίσω μερικά κοριτσίστικα με προοπτική να τα αλλάξω αν αλλαξει κάτι! :rolleyes:

μπουμπού λοιπον? με το καλό!!! πως να μην αγοράσεις... είναι πρόκληση!

ωδείο? δεν το είχα σκεφτεί! παίρνουν όμως από τόσα μικρά?


HXs0p3.png

wocnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραία βρε κορίτσια το κολυμβητήριο! Αν ήμουν Αθήνα πιθανόν να πηγαινα κι εγω, αλλα εδω δε νομιζω οτι εχουν baby swimming... Μπράβο σας όμως! Εγω σημερα είχα την αυχενικη διαφάνεια! Ολα καλα!!! Μαλλον κοριτσάκι εχω αλλα θα το επιβεβαιώσουμε σε 15 μερες!!!

Με το καλο Ντοριτα μου!! Γερο να ναι πανω απ ολα!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω! Βεβαια, γερό να ειναι! αλλα το κοριτσακι ρε παιδί μου ήταν ο καημός μου απο την προηγούμενη εγκυμοσυνη, για να δούμε τελικά θα πραγματοποιηθεί το όνειρο μου; Παντως και αγοράκι να ειναι τελικά δεν θα στεναχωρηθώ, θα σκέφτομαι οτι θα ειναι καλύτερα για τον μικρούλη μου, να εχει παρεακι!


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς τσιμπησαμε το πρωτο κρυωματακι-ιωσουλα...δεν έχω ιδέα τι μπορεί να είναι.Σήμερα έκανε 38 και φοβάμαι οτι είχε μέρες λίγο πυρετό γτ την ένιωθα ζέστη παρόλο που το θερμόμετρο δεν έδειχνε τίποτα.Απο χθες πάντως επιβεβαιωμένα είχε 37,7 και έπεσε μονο του.Ελπίζω να περάσει γρήγορα :(


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ωχ περαστικά σας! δύσκολες οι ιώσεις... ταλαιπωρούνται τα μωράκια!

εμένα η δικιά μου σταμάτησε να πίνει γάλα... ούτε γουλιά! φρίκαρα εγώ... πήρα την παιδίατρο και πιστεύει πως απλά το βαρέθηκε αλλά δεν ανησυχεί, να της δίνω ένα γιαουρτάκι και 2 φέτες κίτρινο τυρί την ημέρα και θα είναι μια χαρά... για να δούμε... το θέμα φαγητό είναι ο εφιάλτης μου τελικά, πολύ με ανησυχεί αυτό το παιδί...


HXs0p3.png

wocnp3.png

Link to comment
Share on other sites

KΙ εμείς από την πρώτη μέρα του παιδικού κάναμε πυρετό και είναι τώρα 3η βδομάδα και είμαστε ακόμα με μύξες. Η δασκάλα με ενημέρωσε βέβαια ότι θα έχουμε μύξες όλο το χρόνο. Χαχαχαχα! Περαστικά στα ζουζουνια!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα είναι εφιάλτης το θέμα του φαγητού αλλά για άλλους λόγους. Εχθές μου θύμωσε γιατί τόλμησα και έβγαλα το ταψί από τον φούρνο για να γυρίσω το κοτόπουλο και δεν του έδωσα να φάει!!!!! Μόλις βγήκε έκανε σαν τρελό λες και το είχα νηστικό όλη μέρα! Και το βράδυ ξυπνάει 3-4 φορές για γάλα! ΤΙ θα κάνω????? Κύρίως το βραδινό με κουράζει!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Pleiad θα της περασει..κ εμενα καποια φαση ο μικρος δν επινε αλλα τωρα οκ!

Ρανια εμεις πινουμε ακομη σκονη..οταν ειχε βαρεθει ο μικρος μου το γαλα δοκιμασα το advance σαν εβαπορε που ειναι αλλα ουτε να το φτυσουν!

Κακαο περαστικα σας!

Εγω νιωθω τυχερη κοριτσια τρωνε τα παντα απλα δν τρωνε μεγαλες ποσοτητες! Αλλα ουτε αλεσμενα ουτε τπτ! Το μηλο να καταλαβετε το καθαριζω κ το δινω ολοκληρο κ τρωνε! Σημερα τσακισαν κανελονια με σπανακι! Κ γενικα τα λαχανικα τους αρεσουν πολυ! Ο αρακας δε απ τ αγαπημενα μας! Κι απο κρεας τα μπιφτεκια!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...