Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

τα μωρά μου Ράνια μου είναι θηρία!!! τα πετάνε όλα κάτω γενικά,δεν έχουμε που να πατήσουμε!! είμαστε μονίμως ασυμμάζευτα κ η μέση μου έχει λαλίσει γιατί είμαι συνέχεια σκυμμένη να μαζεύω! καμιά φορά με βοηθάνε αλλά μετά από λίγο πάλι ξεσαλώνουν!! παίρνουν βλέπεις κι αέρα ο ένας απ'τον άλλο!! ο μεγάλος μου έχει αρχίσει κ λέει πολλά είναι ένας παπαγάλος! κι ο άλλος προσπαθεί αλλά λέει λιγότερα!σκαρφαλώνουν παντού! μέχρι κ στο τραπέζι της τραπεζαρίας κι εγώ τρέχω να τους προλάβω κ τους 2!! είναι όμως τα "σκασμένα" μου τόσο χαδιάρικα κ μαλαγάνες που με τουμπάρουν κ δεν μπορώ να τους κρατήσω θυμό! αχ αυτοί οι γιοί μας κάνουν ότι θέλουν λέω εγώ!!:)

Πραγματικά.....!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kαλησπέρα κορίτσια μου. Από ότι φαίνεται και αν όλα πάνε καλά τον Νοέμβρη θα έχω στα χέρια μου το δεύτερο πιτσιρίκι μου! Μπορώ να πω, παρά την κούραση του επαναστάτη έχω όση χαρά όση είχα και με τον Απόλλωνα!

Η Ντορίτα μας γέννησε?

Με το καλό βρε κορίτσι!!!! Να πάνε όλα τέλεια εύχομαι!!! Μην αγχώνεσαι, να κι εγώ τα κατάφερα κάνοντας ένα σωρό ταρζανιές με τον μικρό σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης... μέχρι εκεί που σε παίρνει όμως ε, δεν είναι όλοι οι οργανισμοί το ίδιο :D!

Εγώ που λέτε γέννησα 1/4 τη μπεμπούλα μου, η οποία ευτυχώς και φτου φτου μην την ματιάσω είναι πολύ ήσυχη, πίνει γαλατάκι από τη μαμά και κοιμάται, ακόμα και όταν είναι ξύπνια, κάθεται ήσυχη ήσυχη, ούτε που καταλαβαίνουμε οτι υπάρχει... Ο μικρός από την άλλη έχει φάει την φρίκη της ζωής του... Είναι πολύ τρυφερό παιδί γενικώς και προσπαθεί διαρκώς να δείξει την αγάπη του στο μωρό, αλλά καμιά φορά μας ξεφεύγει το χεράκι (όταν είναι κουρασμένος)... Προσπαθούμε να είμαστε ήρεμοι αλλά πραγματικά (είναι και οι ορμόνες) με παίρνουν τα κλάματα ώρες ώρες όταν τον βλέπω έτσι στρεσαρισμένο...


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό βρε κορίτσι!!!! Να πάνε όλα τέλεια εύχομαι!!! Μην αγχώνεσαι, να κι εγώ τα κατάφερα κάνοντας ένα σωρό ταρζανιές με τον μικρό σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης... μέχρι εκεί που σε παίρνει όμως ε, δεν είναι όλοι οι οργανισμοί το ίδιο :D!

Εγώ που λέτε γέννησα 1/4 τη μπεμπούλα μου, η οποία ευτυχώς και φτου φτου μην την ματιάσω είναι πολύ ήσυχη, πίνει γαλατάκι από τη μαμά και κοιμάται, ακόμα και όταν είναι ξύπνια, κάθεται ήσυχη ήσυχη, ούτε που καταλαβαίνουμε οτι υπάρχει... Ο μικρός από την άλλη έχει φάει την φρίκη της ζωής του... Είναι πολύ τρυφερό παιδί γενικώς και προσπαθεί διαρκώς να δείξει την αγάπη του στο μωρό, αλλά καμιά φορά μας ξεφεύγει το χεράκι (όταν είναι κουρασμένος)... Προσπαθούμε να είμαστε ήρεμοι αλλά πραγματικά (είναι και οι ορμόνες) με παίρνουν τα κλάματα ώρες ώρες όταν τον βλέπω έτσι στρεσαρισμένο...

τι υπέροχα νέα!!! να σου ζήσει το κοριτσάκι! καλότυχο να είναι στην ζωή του! ο μικρός θα συνηθήσει, είναι πολύ καινούριο για εκείνον όλο αυτό! θα είναι υπέροχος αδερφός!


HXs0p3.png

wocnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό βρε κορίτσι!!!! Να πάνε όλα τέλεια εύχομαι!!! Μην αγχώνεσαι, να κι εγώ τα κατάφερα κάνοντας ένα σωρό ταρζανιές με τον μικρό σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης... μέχρι εκεί που σε παίρνει όμως ε, δεν είναι όλοι οι οργανισμοί το ίδιο :D!

Εγώ που λέτε γέννησα 1/4 τη μπεμπούλα μου, η οποία ευτυχώς και φτου φτου μην την ματιάσω είναι πολύ ήσυχη, πίνει γαλατάκι από τη μαμά και κοιμάται, ακόμα και όταν είναι ξύπνια, κάθεται ήσυχη ήσυχη, ούτε που καταλαβαίνουμε οτι υπάρχει... Ο μικρός από την άλλη έχει φάει την φρίκη της ζωής του... Είναι πολύ τρυφερό παιδί γενικώς και προσπαθεί διαρκώς να δείξει την αγάπη του στο μωρό, αλλά καμιά φορά μας ξεφεύγει το χεράκι (όταν είναι κουρασμένος)... Προσπαθούμε να είμαστε ήρεμοι αλλά πραγματικά (είναι και οι ορμόνες) με παίρνουν τα κλάματα ώρες ώρες όταν τον βλέπω έτσι στρεσαρισμένο...

Να σας ζήσει Ντορίτα μου!!! γερή και δυνατή να είναι!!! υπομονή με τον μικρό! κι αυτός μωρό είναι ακόμη!! θα συνηθίσει σιγά σιγά!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα κορίτσια! Dorita να σου ζήσει το μωράκι τώρα το είδα έχω καιρό να μπω.

Εμείς προσπαθουμε να οργανωθούμε για το κόψιμο της πάνας. Προς το τέλος του άλλου μήνα μάλλον και θέλω να ρωτήσω πως θα γίνει και με τον βρεφικό γτ στην ουσία εκεί κάνει τα κακά της συνήθως και υποψιάζομαι θα έχω θεμα:|

Πήραμε και παγουρακι για το καλοκαίρι γτ θυμάμαι περισι το ποτηράκι της είχε πολυ ζεστό νερό όσο ειμασταν έξω. Και περιμένω και το ποτηράκι που ζήτησα από το φαρμακείο για να μάθει να πίνει από κανονικό ποτήρι. Γενικά μεγαλωνουμε:-D

Πρόσεξα προχθές ότι στις επανεγγραφες για το παιδικο σταθμο έλεγε ότι τα παιδάκια του 2012 θα πάνε προνηπιο του χρόνου και σοκαρίστηκα :tongue: λέω σε 2 χρόνια θα κάνουμε αίτηση για προνηπιο;:shock:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
Με το καλό βρε κορίτσι!!!! Να πάνε όλα τέλεια εύχομαι!!! Μην αγχώνεσαι, να κι εγώ τα κατάφερα κάνοντας ένα σωρό ταρζανιές με τον μικρό σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης... μέχρι εκεί που σε παίρνει όμως ε, δεν είναι όλοι οι οργανισμοί το ίδιο :D!

Εγώ που λέτε γέννησα 1/4 τη μπεμπούλα μου, η οποία ευτυχώς και φτου φτου μην την ματιάσω είναι πολύ ήσυχη, πίνει γαλατάκι από τη μαμά και κοιμάται, ακόμα και όταν είναι ξύπνια, κάθεται ήσυχη ήσυχη, ούτε που καταλαβαίνουμε οτι υπάρχει... Ο μικρός από την άλλη έχει φάει την φρίκη της ζωής του... Είναι πολύ τρυφερό παιδί γενικώς και προσπαθεί διαρκώς να δείξει την αγάπη του στο μωρό, αλλά καμιά φορά μας ξεφεύγει το χεράκι (όταν είναι κουρασμένος)... Προσπαθούμε να είμαστε ήρεμοι αλλά πραγματικά (είναι και οι ορμόνες) με παίρνουν τα κλάματα ώρες ώρες όταν τον βλέπω έτσι στρεσαρισμένο...

Dorita μου τώρα τα διάβασα τα νέα σου! Να σου ζήσει η κόρη σου! Πωπω πολύ χάρηκα.

Κι εμείς κορίτσι περιμένουμε το δεύτερο και έχω πολύ άγχος πως θα την αντιμετωπίσει ο Απόλλωνας. Εδώ τώρα όταν είναι κουρασμένος και μας κάνει όλους νταντα! χαχαχαχαχα! Ελπίζω να είσαι καλά, να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και να είστε ευτυχισμένοι!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές!

Dorita μου τώρα τα διάβασα τα νέα σου! Να σου ζήσει η κόρη σου! Πωπω πολύ χάρηκα.

Κι εμείς κορίτσι περιμένουμε το δεύτερο και έχω πολύ άγχος πως θα την αντιμετωπίσει ο Απόλλωνας. Εδώ τώρα όταν είναι κουρασμένος και μας κάνει όλους νταντα! χαχαχαχαχα! Ελπίζω να είσαι καλά, να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και να είστε ευτυχισμένοι!

Με το καλό λοιπόν κι εσένα η κορούλα σου! Άλλη χάρη η κόρες! Ευτυχώς συνήθισε τωρα, δεν πάει με επιθετικές διαθέσεις πια, απλά επειδή είναι μικρούλης είναι λίγο άγαρμπος ακόμα, δηλαδή όταν την βρίσκει ξαπλωμένη την αγκαλιάζει βάζοντας το κεφάλι του πάνω στο κεφάλι της και κάτι τέτοια :rolleyes:... αλλά ευτυχώς πάμε καλά!


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...