Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπέρα κούκλες!!!!!!! όλα καλά??? Εμείς σήμερα είμαστε έτσι κι έτσι... έχω ένα πονοκέφαλο τρελό και μίλησα με το δόκτορ για αυτό που ένιωθα και απεφάνθη ότι είναι η μήτρα!!!! Άρα ξαναπέσαμε στα buscopan και βλέπουμε!!! Μπορεί τελικά να ήταν αυτό που ένιωθα και όχι το φασόλι! Τέλος πάντων θα δείξει ούτως η άλλως την άλλη Πέμπτη θα πεταχτώ για μια ματίτσα αλλά και νωρίτερα αν παραφρικάρω!!!

Τι κρέμες είναι αυτές που λέτε αγαπητές μου? Για τις ραγάδες? Εγώ δεν βάζω τίποτα γιατί ραγάδες έχω έτσι και αλλιώς και σκασίλα που χα αν θα κάνω κ άλλες!!!! μπουχαχα!!!! Εσείς τα καλλίγραμα τα καλαμάκια να βάζετε να μείνετε με ωραίο δερματάκι!!!!!

myheart όρεξη να χεις να ψάχνεις!!!!! Οι διαφορές που μπορεί να βρεις από μαγαζί σε μαγαζί και από site σε site είναι έως και 50% και επειδή οι καιροί είναι δύσκολοι καλό είναι να εξαντλούμε κάθε πιθανότητα!!!!!!!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσάκια μου!!!

Κοριτσαρες μου!!!!!καλησπερα!μολις γύρισα απο τον γιατρό.....τελικά έχουμε μπεμπουλα!!!!!!ειναι 300 γραμμάρια και αναπτύσσεται μια χαρά!!!!!

μπράβο στη μπουμπού σας!!! όλα καλά λοιπόν!!!!:D

καλησπέρα κούκλες!!!!!!! όλα καλά??? Εμείς σήμερα είμαστε έτσι κι έτσι... έχω ένα πονοκέφαλο τρελό και μίλησα με το δόκτορ για αυτό που ένιωθα και απεφάνθη ότι είναι η μήτρα!!!! Άρα ξαναπέσαμε στα buscopan και βλέπουμε!!! Μπορεί τελικά να ήταν αυτό που ένιωθα και όχι το φασόλι! Τέλος πάντων θα δείξει ούτως η άλλως την άλλη Πέμπτη θα πεταχτώ για μια ματίτσα αλλά και νωρίτερα αν παραφρικάρω!!!

Τι κρέμες είναι αυτές που λέτε αγαπητές μου? Για τις ραγάδες? Εγώ δεν βάζω τίποτα γιατί ραγάδες έχω έτσι και αλλιώς και σκασίλα που χα αν θα κάνω κ άλλες!!!! μπουχαχα!!!! Εσείς τα καλλίγραμα τα καλαμάκια να βάζετε να μείνετε με ωραίο δερματάκι!!!!!

myheart όρεξη να χεις να ψάχνεις!!!!! Οι διαφορές που μπορεί να βρεις από μαγαζί σε μαγαζί και από site σε site είναι έως και 50% και επειδή οι καιροί είναι δύσκολοι καλό είναι να εξαντλούμε κάθε πιθανότητα!!!!!!!

Από όρεξη άλλο τπτ μουντάκι μου!!! εννοείται ότι η έρευνα θα είναι εξονυχιστική!!!

και τώρα τα νέα μας...λοιπόν ο γιατρός μας βρήκε εξαιρετικά απ'όλες τις απόψεις (ω ναι κ για τα κιλά δεν μου είπε κάτι, +2 σήμερα αλλά μάλλον ήταν στις καλές του)χαχαχα!! τα ζουζούνια μας κουνιόντουσαν συνέχεια κ το 1 ανοιγόκλεινε το χεράκι όπως όταν χαιρετάμε!!! λιώνω η μάνα λέμε!!! είμαστε γύρω στα 450γρ έκαστος και γύρω στις 10/2 θα κάνουμε β' επιπέδου! α και για το κολυμβητήριο μου είπε ναι!! αρκεί να είναι καθαρό!! γιούπι!!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

[/b][/color]

και τώρα τα νέα μας...λοιπόν ο γιατρός μας βρήκε εξαιρετικά απ'όλες τις απόψεις (ω ναι κ για τα κιλά δεν μου είπε κάτι, +2 σήμερα αλλά μάλλον ήταν στις καλές του)χαχαχα!! τα ζουζούνια μας κουνιόντουσαν συνέχεια κ το 1 ανοιγόκλεινε το χεράκι όπως όταν χαιρετάμε!!! λιώνω η μάνα λέμε!!! είμαστε γύρω στα 450γρ έκαστος και γύρω στις 10/2 θα κάνουμε β' επιπέδου! α και για το κολυμβητήριο μου είπε ναι!! αρκεί να είναι καθαρό!! γιούπι!!!

Μπράβο για τα μπεμπακια σου.......!!!!ολα καλά λοιπόν.....


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες μου!!!!!καλησπερα!μολις γύρισα απο τον γιατρό.....τελικά έχουμε μπεμπουλα!!!!!!ειναι 300 γραμμάρια και αναπτύσσεται μια χαρά!!!!!

Πού είστε ζουζούνες;;;;;;;;;;;;;;

Συγχαρητήρια γισ το κοριτσάκι σου!!!!!! Με το καλό!!!!!!

Γεια σας κοριτσάκια μου!!!

μπράβο στη μπουμπού σας!!! όλα καλά λοιπόν!!!!:D

Από όρεξη άλλο τπτ μουντάκι μου!!! εννοείται ότι η έρευνα θα είναι εξονυχιστική!!!

και τώρα τα νέα μας...λοιπόν ο γιατρός μας βρήκε εξαιρετικά απ'όλες τις απόψεις (ω ναι κ για τα κιλά δεν μου είπε κάτι, +2 σήμερα αλλά μάλλον ήταν στις καλές του)χαχαχα!! τα ζουζούνια μας κουνιόντουσαν συνέχεια κ το 1 ανοιγόκλεινε το χεράκι όπως όταν χαιρετάμε!!! λιώνω η μάνα λέμε!!! είμαστε γύρω στα 450γρ έκαστος και γύρω στις 10/2 θα κάνουμε β' επιπέδου! α και για το κολυμβητήριο μου είπε ναι!! αρκεί να είναι καθαρό!! γιούπι!!!

Τα ζουζουνάκια οοουυυυυυυυυυ ευδιάθετα!!!!! Εννοείται ότι λιώνουμε κου κου βααααααααα από τη κοιλιά!!!!!!!!!!!

Γραφω από κιν και δυσκολεύομαι....θα μπω να σας πω και τα δικά μας νεάκια αυριο απο λαπιτόπι!!!! Νυνυχτα μανουλίτσες μου!!!! ;) ;) ;)


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια!!!!!!!!!! Επιτέλους Παρασκευή!!!!!!!!! Γιούπι!!!!!!!!!! Τι κάνετε? Όλα καλά? Εμείς καλά είμαστε.... Πήγαμε χθες στο γιατρό γιατί αυτό το σφίξε χαλάρωσε μας ανησύχησε λίγο! Όλα οκ! Μεγαλώσαμε, είμαστε λίγο πιο μεγάλοι από την εβδομάδα μας αλλά μάλλον φταίει το ζαχαράκι γι αυτό! Είπαμε να το παρακολουθήσουμε και να δούμε πώς πάει!!!!! Κατά τα άλλα αυτό που έχω είναι μάλλον κράμπες στην κοιλιά και μου πε ο γιατρός και όχι το νινί.... Πιθανόν να κουράζομαι πιο πολύ απ όσο πρέπει.... Τώρα πού κουράζομαι ο Θεός και η ψυχή μου!!!!! σας φιλώ όλες γλυκά!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!!!!!βρε moody κάτσε και απόλαυσε την κρεβαταρα σου και μην κουράζεσαι!!!!!!ετσι και αλλιώς οταν γεννησουμε έχουμε να φάμε κούραση.....!!!!!

καλέ δεν κουράζομαι σου λέω!!!!!!!!!!!!!! χαχα μέχρι και στη δουλειά μ έχουν σαν μπιμπελό!!!!!!!! μάλλον το πιτσιρίκι είναι πολύ elegant και δε θέλει πολλά πολλά!:P


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

τσα!

τι κάνουν οι συνοδοιπόρισσές μου;

διαβάζω ωραία νεάκια από όλες και πολύ χαίρομαι!μπράβο κοριτσακια μου!τέλεια τα νέα από τους γιατρούς σας!και τα διδυμάκια μας και τα μονά μας μεγαλώνουν μια χαρά τα ζουζουνάκια μας!!!!!!!!!!!!!!!!

μπεμπουλάκι 300γρ;;;; μεγάαααααααλο και σένα, ε;;ααααααααααχ ανυπομονώ γι αυτά τα μπουτάκια τα λαχταριστά!βάλε ένα τικεράκι να βλέπουμε και τη βδομάδα σου!!!

καρδουλίνα μου ο γιατρούλης σου ήταν τυχερός.......... ήταν ήρεμος τελικά και γλίτωσε τον εξάψαλμο!!!!!!!!!!!χαχαχαχααχ

450 γρ έκαστος;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ε ρε φιλενάδα άρα 1 κιλό ολόκληρο είναι μόνο τα μωρούλια....για βάλε εκεί όλα τα συστήματα!μια χαρά είσαι!φτου φτου

μανούλα αρτίστα περιμένω τα νεάκια σου!!!!!!!!!!!!!!!κατάλαβα ότι το νινάκι σου είναι μούρλια και σε χαιρέτησε και σένα για τα καλά προχθές, ε; με τον γιατρό έμαθες πράμα; πως σου φάνηκε; άντε μπεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!! κι εσύ βάλε ένα τικεράκι μωρέ!!!!!!!!!!!

θα είμαστε και συμμαθητάκια; χαχαχαχα τέλεια!!!!θα συνεννοηθούμε από την προηγούμενη...θα σου πω τι θα φοράω αν και θα είμαι με τον αντρούλη μου (φαντάζομαι μόνο ο δικός μου θα είναι) άρα θα ξεχωρίζουμε!χαχαχαχααχ ομως θέλω πολύ να έρχεται να το βιώνουμε μαζί και για να με ξεμπλοκάρει τότε αν χρειάζεται............................

μουντάκι μου φιλεναδάκι μου όμορφο!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν αντέξατε τελικά και πήγατε, ε; καλά έκανες φίλη μου για να μου είσαι ήρεμη!!!!είδες μωρέ το αστεράκι σου; μια χαρά μεγαλώνει.....πριγκιπικά!μην μου στεναχωριέσαι για τίποτα!!ολα θα πάνε καλά!όλα όλα!στο υποσχομαι!

στη δουλίτσα σου όλα καλά;

θα το ακούσουμε το μωράκι μας .... που θα πάει; μέχρι τότε κάθε σημαδάκι ασυναίσθητα συνδυάζεται με αυτό......η κοιλίτσα σου μεγάλωσε;

αααααααααααααααααα να σας πω και κάτι άλλο;

πήγα προχθές φαρμακείο να πάρω κρέμα για τις ραγάδες.....και η φρεζιντέρμ τελικά έχει κάποια πάραμπενς................:shock: ακραίο; παρόλο που είναι για το θέμα αυτό συγκεκριμένα κι όμως έχει πάραμπενς!

εγώ πήρα τελικά αμυγδαλέλαιο και θα έχω το κεφαλάκι μου ήσυχο γιατί από όσα είδα όλες οι κρέμες έχουν από κάτι μέσα (βενζόλιο κλπ).....

σημασία έχει να είναι η κοιλίτσα και το στήθος ενυδατωμένο ..... οπότε και το λαδάκι μια χαρά κάνει τη δουλίτσα του!!!

αυτά φίλες μου!

χαιρετώ σας και φιλώ σας


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

τσα!

μουντάκι μου φιλεναδάκι μου όμορφο!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν αντέξατε τελικά και πήγατε, ε; καλά έκανες φίλη μου για να μου είσαι ήρεμη!!!!είδες μωρέ το αστεράκι σου; μια χαρά μεγαλώνει.....πριγκιπικά!μην μου στεναχωριέσαι για τίποτα!!ολα θα πάνε καλά!όλα όλα!στο υποσχομαι!

στη δουλίτσα σου όλα καλά;

θα το ακούσουμε το μωράκι μας .... που θα πάει; μέχρι τότε κάθε σημαδάκι ασυναίσθητα συνδυάζεται με αυτό......η κοιλίτσα σου μεγάλωσε;

αυτά φίλες μου!

χαιρετώ σας και φιλώ σας

ναι θα τα ακούσουμε που θα πάει!!!! Αυτή τη φορά δε θα μας τη γλυτώσουν τα φασόλια!!!!!! χαχα πήγα φιλενάδα γιατί θα σκαγα και να σου πω ο καλός μου ο γιατρός είχε και τοκετό ο καημένος και με είδε λίγο πριν φύγει.... Τον λυπήθηκα!!!!!!! Η κοιλιά έχει φουσκώσει ρε συ! Απίστευτο μου φαίνεται. Χθες που ξάπλωσα στο κρεβάτι του γιατρού που είναι τελείως επίπεδο μου φάνηκα τεράστια!!!! ΣΤην καθημερινότητά μου δεν το καταλαβαίνω γιατί έχει πρηστεί πολύ και το στομάχι μου αλλά στην τελείως ξάπλα είναι σα μπαλόνι!!!! χαχα έχει πολύ πλάκα!!!!!! Πότε κανόνισες β?????


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου γλυκά!!

τσα!

τι κάνουν οι συνοδοιπόρισσές μου;

διαβάζω ωραία νεάκια από όλες και πολύ χαίρομαι!μπράβο κοριτσακια μου!τέλεια τα νέα από τους γιατρούς σας!και τα διδυμάκια μας και τα μονά μας μεγαλώνουν μια χαρά τα ζουζουνάκια μας!!!!!!!!!!!!!!!!

καρδουλίνα μου ο γιατρούλης σου ήταν τυχερός.......... ήταν ήρεμος τελικά και γλίτωσε τον εξάψαλμο!!!!!!!!!!!χαχαχαχααχ

450 γρ έκαστος;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ε ρε φιλενάδα άρα 1 κιλό ολόκληρο είναι μόνο τα μωρούλια....για βάλε εκεί όλα τα συστήματα!μια χαρά είσαι!φτου φτου

αααααααααααααααααα να σας πω και κάτι άλλο;

πήγα προχθές φαρμακείο να πάρω κρέμα για τις ραγάδες.....και η φρεζιντέρμ τελικά έχει κάποια πάραμπενς................:shock: ακραίο; παρόλο που είναι για το θέμα αυτό συγκεκριμένα κι όμως έχει πάραμπενς!

εγώ πήρα τελικά αμυγδαλέλαιο και θα έχω το κεφαλάκι μου ήσυχο γιατί από όσα είδα όλες οι κρέμες έχουν από κάτι μέσα (βενζόλιο κλπ).....

σημασία έχει να είναι η κοιλίτσα και το στήθος ενυδατωμένο ..... οπότε και το λαδάκι μια χαρά κάνει τη δουλίτσα του!!!

αυτά φίλες μου!

χαιρετώ σας και φιλώ σας

πολύ τυχερός αχαχχαχαχχα!!! καλέ λες να μου βγούνε θρεφταράκια? βέβαια απ'ότι κατάλαβα τελείως εμπειρικά το είπε,δεν νομίζω να μέτρησε κάτι! όσο για το λαδάκι την καλύτερη δουλειά έκανες!! μας τιγκάρουν στα χημικά πια!!δεν ξέρεις τι να εμπιστευτείς!!

καλημέρα κοριτσάκια!!!!!!!!!! Επιτέλους Παρασκευή!!!!!!!!! Γιούπι!!!!!!!!!! Τι κάνετε? Όλα καλά? Εμείς καλά είμαστε.... Πήγαμε χθες στο γιατρό γιατί αυτό το σφίξε χαλάρωσε μας ανησύχησε λίγο! Όλα οκ! Μεγαλώσαμε, είμαστε λίγο πιο μεγάλοι από την εβδομάδα μας αλλά μάλλον φταίει το ζαχαράκι γι αυτό! Είπαμε να το παρακολουθήσουμε και να δούμε πώς πάει!!!!! Κατά τα άλλα αυτό που έχω είναι μάλλον κράμπες στην κοιλιά και μου πε ο γιατρός και όχι το νινί.... Πιθανόν να κουράζομαι πιο πολύ απ όσο πρέπει.... Τώρα πού κουράζομαι ο Θεός και η ψυχή μου!!!!! σας φιλώ όλες γλυκά!

μπράβο στο μωράκι σας!!! κι εμένα μου τα έβγαλε λίγες μέρες μεγαλύτερα! λες ν'ανέβασα ζάχαρο? δευτέρα θα πάω για εξετάσεις έτσι κι αλλιώς...α και μην κουράζεσαι :tongue::tongue:!!! μαγνήσιο δεν σου δίνει?

Πού είστε ζουζούνες;;;;;;;;;;;;;;

Συγχαρητήρια γισ το κοριτσάκι σου!!!!!! Με το καλό!!!!!!

Τα ζουζουνάκια οοουυυυυυυυυυ ευδιάθετα!!!!! Εννοείται ότι λιώνουμε κου κου βααααααααα από τη κοιλιά!!!!!!!!!!!

Γραφω από κιν και δυσκολεύομαι....θα μπω να σας πω και τα δικά μας νεάκια αυριο απο λαπιτόπι!!!! Νυνυχτα μανουλίτσες μου!!!! ;) ;) ;)

κουκουβά κ μη χειρότερα!!! χθες πήρα τα πρώτα τους πραγματάκια λίγα καλτσάκια,γαντάκια κ εσωρουχάκια!! τα οποία έχουν διάφορα σλόγκαν όπως " η δουλειά μου είναι να είμαι όμορφος" χαχχαχαχ

επίσης σήμερα έκλεισα για Β' επιπ. στις 29/1!! άνττε να δούμε!! ο ντοκ μου είπε να πάω κατά τις 10-12 /2 αλλά η κοπέλα στην κλινική μου είπε (κ συμφωνώ μαζί της) πως τότε θα τελειώνω την 24η εβδομ κ είναι αργά..κι έτσι μου έκλεισε για 29/1!! 165ε για διδυμα μαζί με ντιβιντι :D

φιλάκια σε όλες!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...