Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

moody και thokos καλώς ήρθατε!! καλές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες να έχουμε και να κρατήσουμε γερά τα μπεμπάκια μας στην αγκαλιά!!

απ'ότι βλέπω κορίτσια οι περισσότερες είστε μετά από μένα για γέννα!πιστεύω σε 1-2 εβδομάδες θα τα νιώσετε καλύτερα τα μωρά σας! φύλο ξέρετε εσείς?

σ ευχαριστω πολύ πολύ για τις ευχές σου!κ εσυ με το καλο να τα αγκαλιάσεις τα διδυμάκια σου!!πόσο τέλειο!πολυ θα ήθελα κ εγω να είχα διδυμάκια...έχουν την κούραση τους αλλα ειναι τόσο γλυκα!

Δεν ξέρω φύλο ακομη...τη Δευτέρα θα είμαι 16w3d λες να το δούμε;αν κ αυτό που με ενδιαφέρει ειναι να ειναι καλα γιατι έχω καιρό να το δω!

κ τα νοιωθεις κ τα δυο τα νινακια να σε γαργαλανε;τρελαινεσαι ε;;αδημονω να το αισθανθώ....


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σ ευχαριστω πολύ πολύ για τις ευχές σου!κ εσυ με το καλο να τα αγκαλιάσεις τα διδυμάκια σου!!πόσο τέλειο!πολυ θα ήθελα κ εγω να είχα διδυμάκια...έχουν την κούραση τους αλλα ειναι τόσο γλυκα!

Δεν ξέρω φύλο ακομη...τη Δευτέρα θα είμαι 16w3d λες να το δούμε;αν κ αυτό που με ενδιαφέρει ειναι να ειναι καλα γιατι έχω καιρό να το δω!

κ τα νοιωθεις κ τα δυο τα νινακια να σε γαργαλανε;τρελαινεσαι ε;;αδημονω να το αισθανθώ....

Σ'ευχαριστώ κορίτσι μου! κάναμε εξωσωματική κ γι'αυτό κ τα δίδυμα :D εμείς το 1 το είδαμε από τις 11 εβδ. ότι ήταν αγόρι...στην αυχενική ήμουν 12+6 κ τα είδαμε κ τα 2! κ γύρω στις 16 εβδ. πάλι που τα είδαμε εξακολουθούσαν να είναι κ τα 2 αγόρια :lol: με ορθάνοιχτα πόδια! επιδειξίες τα είπε ο ντοκ χιχιχι ναι νομίζω τα νιώθω κ τα 2 γιατί τα νιώθω στις θέσεις που ξέρω απ'τον υπέρηχο πως είναι...κ απ'τις 2 μεριές δλδ..κοντεύεις θα το νιώσεις..στην αρχή πιο ανεπαίσθητα κ δεν θα είσαι σίγουρη αλλά μετά θα σιγουρευτεις..:-D


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμένα!!!:D

Είμαι κι εγώ μανούλα Ιουνίου (πρώτα ο Θεούλης) και συγκεκριμένα έχω ΠΗΤ 27/6.... εγώ δεν έχω καταλάβει πράμα ακόμη :( αλλά πιστεύω είναι λιγουλάκι νωρίς...........η κοιλίτσα μου βέβαια έχει πεταχτεί αρκετά.... έχω έχω ραντεβού τη Δευτέρα και η αγωνία έχει πιάσει κόκκινο μιας και το προηγούμενο ραντεβού ήταν στις 16/12 που είχα την αυχενική................

καλώς σας βρήκα και εύχομαι να έχουμε όλες ήρεμες και τελειόμηνες εγκυμοσύνες!

Thokos καλώς όρισες!!!!!!!!! ΧΑΧΑΧΑ Τις ίδιες ημερ/νίες σχεδόν έχουμε τα ραντεβού μας όλες?? Μα τι γίνεται βρε πδμ!!! :D :D

Με το καλό να κρατήσουμε γερά τα μωράκια μας!!!!

Καλημέρα κορίτσια!!!!! Άνοιξε βλέπω καινούργιο καφεδάκι για τις μαμάδες του Ιούνη!!! Καλώς σας βρήκα λοιπόν και γω.... ΠΗΤ 28/6 αλλά αν φτάσουμε εκεί πρώτα ο Θεός, θα μου το πάρει στις 38 γιατί έχουμε θεματάκια... Νομίζω ότι κάτι έχω νιώσει σαν φτερούγισμα ή ελαφρύ σφίξιμο κάτω από τον αφαλό αλλά ακόμη δεν είμαι πολύ σίγουρη!!!! Χθες πάντως που το είδαμε κουνιότανε συνέχεια το φασόλι!!!!!

Να μας πάνε όλα καλά !!!

Καλώς όρισες Moody!!! Tι όμορφα να μεγαλώνει αυτή η παρεούλα με τις καλοκαιρινές μανούλες!! Θα περάσουμε τέλεια!!! όλα θα πάνε καλά!!!!! Με το καλό!!!! Έτσι κι εγω αυτό το σφίξιμο το νοιώθω πλέον αισθητά ουφφφφφφφφ!!!!!!!! :) :)

Τα Χριστούγεννα ένιωσα ένα γαργαλητο κατα μήκος της κοιλιας μου,χαμηλά.απο τότε,όμως,τιποτα!λες να συμβαίνει κάτι;

Mpempoylaki καλως ήρθες κι εσύ κούκλα!! Εδώ θα είμαστε σε όλη μας τη εγκυμοσύνη η μια για την άλλη να μοιραζόμαστε ότι θέλουμε!!! Καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολη η κατασταση αλλά προσπάθησε να είσαι όσο γίνεται ήρεμη γιατί έχει επιπτώσεις ο ψυχοσυναισθηματικός μας κόσμος σε αυτό το μωράκι μέσα μας ε??? Εδώ είμαστε εμείς!!

Σαν αιώνας δεν λες τπτ!! αχ κι εγώ έλεγα να ξεστολίσω σήμερα αλλά μετά πήγα μέχρι το σ/μ, μαγείρεψα, έβαλα ένα πλυντήριο, έπλυνα τα πιάτα κ μετά τα έφτυσα κι εγώ! μέση-πλάτη πονάνε όλα! γενικά παρατήρησα αν κουραστω λίγο παραπάνω ή μείνω περισσότερη ώρα όρθια μετά δεν μπορώ να κουνηθώ!! αύριο ελπίζω να είμαι καλύτερα κ να ξεστολίσω..τουλάχιστον έχω κ βοήθεια απ'τον άντρα μου...άμα σου πω κι εγώ ξαπλώνω το βράδυ με την ελπίδα να τα νιώσω..κάποιες μέρες είναι πιο ζωηρά κάποιες λιγότερο...πάντως είναι πολύ ωραία αισθηση κι ανυπομονώ να γίνει εντονότερη κ συχνότερη :D

Myheart μια χαρά τα πας από δουλειές..βλέπω.... κι εγώ λέω ότι δε κάνω αλλά ποιός θα τις κάνει?? Εγώ ξεστόλισα μόνη με το καμάρι μου να μου τα κάνει ανω κάτω ( και καλά βοηθούσε ε?? :P :P ) τα βάλαμε σε κούτες εεεε κι ο μπαμπάς μας θα τα πάει αποθήκη...........ακόμα εδώ είναι πάντως!!! χαχαχαχαχα

Κι εγώ δε μπορώ να κουνήθω μετά από αρκετή ορθοστασία με πιάνουν οι γοφοί μου και μένω τέζα!! Από χτες νοιώθω το μωράκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:D;):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Μου έκανε τη χάρη!!! Και να μην ήταν και ζωηρό να έλεγα νταξξξξ αλλά είναι τρελαμένο εκεί μέσα...στην αυχενική δεν καθόταν πουθενά!!!

Φιλάκια ομορφιές μου!!!


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Myheart μια χαρά τα πας από δουλειές..βλέπω.... κι εγώ λέω ότι δε κάνω αλλά ποιός θα τις κάνει?? Εγώ ξεστόλισα μόνη με το καμάρι μου να μου τα κάνει ανω κάτω ( και καλά βοηθούσε ε?? :P :P ) τα βάλαμε σε κούτες εεεε κι ο μπαμπάς μας θα τα πάει αποθήκη...........ακόμα εδώ είναι πάντως!!! χαχαχαχαχα

Κι εγώ δε μπορώ να κουνήθω μετά από αρκετή ορθοστασία με πιάνουν οι γοφοί μου και μένω τέζα!! Από χτες νοιώθω το μωράκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:D;):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Μου έκανε τη χάρη!!! Και να μην ήταν και ζωηρό να έλεγα νταξξξξ αλλά είναι τρελαμένο εκεί μέσα...στην αυχενική δεν καθόταν πουθενά!!!

Φιλάκια ομορφιές μου!!!

μια χαρά κ 2 τρομάρες μόμμυ μου!! σήμερα έκανα ζημιά κι επειδή γενικά έχω γίνει πολύ ατσούμπαλη τελευταία (π.χ όλο μου πέφτουν πράγματα κτλ) ε σήμερα με πήρε από κάτω...κι ένιωσα τόσο άχρηστη κ με πιάσαν τα κλάματα! κ λέω τα μωρά φταίνε που έγινα έτσι (ντρέπομαι κ που το σκέφτηκα κ που το είπα γιατί ήρθαν με κόπο αυτά τα μωρά κι άλλες κοπέλες κ τι δεν θα έδιναν να είναι στη θέση μου) ένιωσα τόσες τύψεις γιατί δεν το εννοούσα :-( κ μετά δεν τα ένιωθα κ πολύ να κουνιούνται :-(:-( κ να φανταστείς έχω κ άντρα που βοηθάει! μου καθάρισε όλο το σπίτι σήμερα,εγώ έκανα ελάχιστα!

είδες το μωράκι σου!! σε λίγο θα το νιώθεις συνέχεια!! αφού είναι κ ζωηρό ετοιμάσου για πολλές κλωτσιές!!

η ιδέα με το πινακάκι τέλεια!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα myheart!!!

Τι ζημιά έκανες??? Μη στενοχωριέσαι είναι λογικό να είμαστε αδύναμες και να μην είμαστε και στα καλυτερά μας γενικότερα..... Μη νοιώθεις τύψεις για σκέψεις που μπορεί να κάνεις πίστεψε με από όσα κύματα και να περάσεις για να κάνεις παιδάκι δυστυχώς και θα φερθείς άσχημα χωρίς να το θέλεις και θα κάνεις σκέψεις σατανικές :lol::lol:!! Είναι απολύτως ανθρώπινο και συμβαίνει σε όλες μας!! ;) ;)

Είσαι τυχερή που έχεις βοήθεια μεγάλη!! Ευτυχώς!!! Κι εμένα με βοηθάει ο σύζυγος αλλά δεν κάνει όλες τις δουλειές του σπιτιού όμως και ο νεροχύτης στη προκειμενη φάση μια χαρά είναι....γεμίζει συνέχεια ο άτιμος..;)

Ρε γμτη αυξανεται το βάρος μου συνέχεια! Λες να φταίει το χάπι του θυρεοειδή που παίρνω?? Γιατί δε τρωω συνέχεια...τσαντίστηκα σήμερα και θα πάω το απόγευμα σε ζαχαροπλαστείο να πάρω ποντικάκι και μπαμπά!!!!! ΑΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Καλημέρα!!!!!!

υ.γ.Οι κούτες με τα Χριστουγεννιάτικα κατέβηκαν!! Σήμερα έχει σκούπα βετεξ σφουγγάρισμα!! Καλή δύναμη :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα myheart!!!

Τι ζημιά έκανες??? Μη στενοχωριέσαι είναι λογικό να είμαστε αδύναμες και να μην είμαστε και στα καλυτερά μας γενικότερα..... Μη νοιώθεις τύψεις για σκέψεις που μπορεί να κάνεις πίστεψε με από όσα κύματα και να περάσεις για να κάνεις παιδάκι δυστυχώς και θα φερθείς άσχημα χωρίς να το θέλεις και θα κάνεις σκέψεις σατανικές :lol::lol:!! Είναι απολύτως ανθρώπινο και συμβαίνει σε όλες μας!! ;) ;)

Είσαι τυχερή που έχεις βοήθεια μεγάλη!! Ευτυχώς!!! Κι εμένα με βοηθάει ο σύζυγος αλλά δεν κάνει όλες τις δουλειές του σπιτιού όμως και ο νεροχύτης στη προκειμενη φάση μια χαρά είναι....γεμίζει συνέχεια ο άτιμος..;)

Ρε γμτη αυξανεται το βάρος μου συνέχεια! Λες να φταίει το χάπι του θυρεοειδή που παίρνω?? Γιατί δε τρωω συνέχεια...τσαντίστηκα σήμερα και θα πάω το απόγευμα σε ζαχαροπλαστείο να πάρω ποντικάκι και μπαμπά!!!!! ΑΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Καλημέρα!!!!!!

υ.γ.Οι κούτες με τα Χριστουγεννιάτικα κατέβηκαν!! Σήμερα έχει σκούπα βετεξ σφουγγάρισμα!! Καλή δύναμη :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Σ'ευχαριστώ για τα όμορφα λόγια μόμμυ μου! έριξα το ταψάκι με το φαγητό κάτω κι έγιναν όλα κ@λος!! ευτυχώς εχουμε γρήγορα ντιλιβερι εδω :-D είμαι τυχερή,κάνει τα πάντα ευτυχώς!

κι εγώ βάζω κιλά χωρίς να τρώω υπερβολικά(δλδ πειάω κιόλας για να κρατιέμαι) κι έχω εκνευριστεί..παίρνω τ4 των 50..παχαίνει αυτό λες?δλδ κι από γλυκά χθες έφαγα 1 ολόκληρο σοκολατάκι..το βράδυ μόνο κορνφλεικς με γάλα κ σημερα ανεβασμένη η ζυγαρια...έλεος !!:evil::evil::evil:

υ.γ Μπράβο στις κούτες!!;);) άντε καλό καθάρισμα τώρα!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Έχω πολυ καιρό να μπω! Ελπίζω να είστε όλες καλα κ τα μπεμπακια σας! Εγω περνάω λίγο δύσκολα διότι ξεκίνησαν ήδη οι συσπασεις κ ειναι πολυ νωρίς! Τα είχα κ στην πρώτη εγκυμοσύνη ελπίζω κ σε αυτήν να πανε όλα καλα!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια...μάλλον είμαι από τις "τυχερές"....εμετοί, σάκχαρο, ινσουλίνη άρα όχι απλώς δεν έχω πάρει έχω χάσει κ όλας γιατί είμαι παχύσαρκη!!!!!!! Πάντως δε γίνεται και αυτές οι λιγούρες είναι ότι χειρότερο!!! Ελπίζω να σταματήσουν σύντομα γιατί είναι θεματάκι....

myheart άμα εγώ κάθε φορά που μου έπεφτε κάτι το έπαιρνα κατάκαρδα θα μουνα τώρα του θανατά!!!!!!! είμαι τελείως απρόσεκτη και σπάω συνεχώς διάφορα!!!! Αλλά λίγο οι ορμόνες λίγο η κατάσταση είμαστε ευαισθητούλες και μας παίρνει εύκολα από κάτω....... χιχ.... εγώ πάλι έχω νεύρα νεύρα νεύρα!!!!! Μιλάμε για νεύρα όμως!!!!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια...μάλλον είμαι από τις "τυχερές"....εμετοί, σάκχαρο, ινσουλίνη άρα όχι απλώς δεν έχω πάρει έχω χάσει κ όλας γιατί είμαι παχύσαρκη!!!!!!! Πάντως δε γίνεται και αυτές οι λιγούρες είναι ότι χειρότερο!!! Ελπίζω να σταματήσουν σύντομα γιατί είναι θεματάκι....

myheart άμα εγώ κάθε φορά που μου έπεφτε κάτι το έπαιρνα κατάκαρδα θα μουνα τώρα του θανατά!!!!!!! είμαι τελείως απρόσεκτη και σπάω συνεχώς διάφορα!!!! Αλλά λίγο οι ορμόνες λίγο η κατάσταση είμαστε ευαισθητούλες και μας παίρνει εύκολα από κάτω....... χιχ.... εγώ πάλι έχω νεύρα νεύρα νεύρα!!!!! Μιλάμε για νεύρα όμως!!!!

Καλησπέρα! Με το καλο το μωράκι σου!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια! Έχω πολυ καιρό να μπω! Ελπίζω να είστε όλες καλα κ τα μπεμπακια σας! Εγω περνάω λίγο δύσκολα διότι ξεκίνησαν ήδη οι συσπασεις κ ειναι πολυ νωρίς! Τα είχα κ στην πρώτη εγκυμοσύνη ελπίζω κ σε αυτήν να πανε όλα καλα!

Καλώς ήρθες κορίτσι μου κ με το καλό το μωράκι σου!! να σε ρωτήσω πως ακριβώς τις νιώθεις τις συσπάσεις?κάποιες φορές μυρμηγκιάζει η κοιλιά μου αλλά δεν πονάω..δεν μπορώ να καταλάβω αν σκληραίνει γιατί σκληρή είναι έτσι κι αλλιώς!

καλησπέρα κορίτσια...μάλλον είμαι από τις "τυχερές"....εμετοί, σάκχαρο, ινσουλίνη άρα όχι απλώς δεν έχω πάρει έχω χάσει κ όλας γιατί είμαι παχύσαρκη!!!!!!! Πάντως δε γίνεται και αυτές οι λιγούρες είναι ότι χειρότερο!!! Ελπίζω να σταματήσουν σύντομα γιατί είναι θεματάκι....

myheart άμα εγώ κάθε φορά που μου έπεφτε κάτι το έπαιρνα κατάκαρδα θα μουνα τώρα του θανατά!!!!!!! είμαι τελείως απρόσεκτη και σπάω συνεχώς διάφορα!!!! Αλλά λίγο οι ορμόνες λίγο η κατάσταση είμαστε ευαισθητούλες και μας παίρνει εύκολα από κάτω....... χιχ.... εγώ πάλι έχω νεύρα νεύρα νεύρα!!!!! Μιλάμε για νεύρα όμως!!!!

ωχ βρε κορίτσι τα έχεις όλα αυτά?ταλαιπωρία!!

μωρέ ήμουν πάντα πολύ ανεξάρτητη κ τώρα μου τη δίνει που εξαρτώμαι κ για τα πιο απλά από άλλους! κι οι ορμόνες μαλλον δουλεύουν καλά! νεύρα ε? εγώ σπανίως έχω νεύρα,περίμενα να έχω πιο πολλά!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας συνοδοιπόρισσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

τι μου κανετε σήμερα; ρε κορίτσια..........πώς νοιώθετε τις συσπάσεις; πω πω νοιώθω πολύ ξανθιά και εξωγήινη συνάμα.............χαχααχαχ ούτε το μωράκι καταλαβαίνω, ούτε αν έχω συσπάσεις...............:rolleyes::rolleyes: διαφωτίστε με πλιζ!!!!!!!!!!

μουντάκι μου θα τα λέμε κι από εδώ εμείς φιλεναδίτσα!άλλωστε είπαμε πάμε χέρι χέρι!

αναστασάκι καλώς ήρθες.............υπομονή και ξεκουραση καλή μου!θα τα καταφέρουμε!!!!εδώ θα τα μοιραζόμαστε και όλα θα πάνε καλά!!

καρδούλα (myheart)...........καταρχήν σε βαφτίζω (το έχω κάνει σε πολλές κοπέλες εδώ στο καφέ χαχαχαχαχα γιατί βαριέμαι να αλλάζω σε αγγλικά ... ελπίζω να μην σε πειράζει)...............είσαι ευαισθητούλι γενικά; στεναχωρήθηκες για ένα φαγάκι; σιγά το πράμα.........................είναι πάντως οι ορμόνες μας τέλειες αυτό το διάστημα!!!ούτε εγώ έχω ιδιαίτερα νεύρα.............αλλά το παραπονάκι με πιάνει συχνά και μένα με άσχετα πράγματα και αστεία...........χαχααχχααχ πως είσαι σήμερα; τα διδυμάκια μας;

αρτίστα (mommyart...ισχύει το ίδιο κι εδώ αχχαχαχααχ)...........διάβασα σε άλλο τόπικ ότι έχουμε τον ίδιο γιατρό και τις ίδιες απορίες..............χμμμ κ εγώ τα ίδια σκέφτομαι.................είναι τόσο φοβερός...............εγω έχω χάσει ένα μωράκι και ο Χασιακούλης με βοήθησε πάρα πολύ (σε αντίθεση με τον πρώην γιατρό μου γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ) και μου βρήκε τα θέματά μου που δεν είχα την παραμικρή ιδέα ότι είχα.................έτσι δεν θέλω να τον αλλάξω............με τίποτα...............αλλά.................τεσπα...............εγώ θα πάω πιο νωρίς από εσένα και θα σου πω..............τη Δευτέρα................θα τα συζητήσουμε μετά και κάποια άκρη θα βρούμε..............πιστεύω πάντως ότι θα γυρίσει............νοιώθω ότι είναι πολύ καλά πια!!!

πως είσαι εσύ; εσύ χρειάζεσαι λίγο κουράγιο παραπάνω με ένα ζουζουνάκι γύρω σου...........ε;;;


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

αααααααααα ξέχασα να σας πω, μιας και το αναφέρατε...............ότι εγώ έχω πάρει ήδη 7 κιλά :roll: κι έχω πάθει σοκάρα με το πώς αποκτιούνται!!!!!!!!!!εγώ ήμουν πάντα αδύνατη (57 κιλάκια μόνο με 1,77 ύψος) και δεν το είχα συνηθίσει αυτό..................δεν ξέρω βέβαια πιστεύω ότι παίζουν ρόλο και τα ουτροτζεστάν που έπαιρνα όλο το πρώτο τρίμηνο................γιατί μόλις τα σταμάτησα ένοιωσα λίγο ότι ξεπρήστηκα.....................πάντως τα γλυκάκια μου τα τρώω.....και τα απολαμβάνω............:tongue::tongue:


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας συνοδοιπόρισσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

τι μου κανετε σήμερα; ρε κορίτσια..........πώς νοιώθετε τις συσπάσεις; πω πω νοιώθω πολύ ξανθιά και εξωγήινη συνάμα.............χαχααχαχ ούτε το μωράκι καταλαβαίνω, ούτε αν έχω συσπάσεις...............:rolleyes::rolleyes: διαφωτίστε με πλιζ!!!!!!!!!!

καρδούλα (myheart)...........καταρχήν σε βαφτίζω (το έχω κάνει σε πολλές κοπέλες εδώ στο καφέ χαχαχαχαχα γιατί βαριέμαι να αλλάζω σε αγγλικά ... ελπίζω να μην σε πειράζει)...............είσαι ευαισθητούλι γενικά; στεναχωρήθηκες για ένα φαγάκι; σιγά το πράμα.........................είναι πάντως οι ορμόνες μας τέλειες αυτό το διάστημα!!!ούτε εγώ έχω ιδιαίτερα νεύρα.............αλλά το παραπονάκι με πιάνει συχνά και μένα με άσχετα πράγματα και αστεία...........χαχααχχααχ πως είσαι σήμερα; τα διδυμάκια μας;

καλώς την!! χαχα να με βαφτίσεις! δεν με πειράζει! βέβαια στην αρχή μπορεί να μην καταλάβω αμέσως οτι απευθύνεσαι σε μένα αλλά πιστεύω να το συνηθίσω γρήγορα :D ευαίσθητη είμαι γενικά (κλαίω σχετικά εύκολα) αλλά όχι για τόσο ασήμαντα πράγματα! τώρα με την εγκυμοσύνη έχει παραγίνει!!με πιάνει το παράπονο για βλακείες!! αλλά δεν το ελέγχω!!σήμερα είμαι καλύτερα αλλά τα ζουζούνια μου κρατάνε μούτρα μάλλον! τα δελέασα με μελομακάρονο κ τσουρέκι μπας κ δώσουν το παρόν πιο δυναμικά!!

για τις συσπάσεις δεν ξέρω να σου πω! κι εγώ άσχετη είμαι!μπορεί να εχω κ να μην τις κατάλαβα!! τώρα για το μωρό...στην αρχή ήταν για δευτερόλεπτα σαν ανεπαίσθητο γαργαλητό...κ μετά κάτι σαν ελαφρύ σπρώξιμο από μέσα για δευτερόλεπτα..κάποιες φορές είναι μια αίσθηση όπως π.χ όταν "παίζει" το ματι μας...αυτά στην αρχή...τώρα είναι πιο έντονα κ το σπρώξιμο κ σαν να κολυμπάει κάτι μες στην κοιλιά..


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...