Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

Θηλάζει καμία σας ακόμα ή έχω μείνει μόνη και έρμη? Από ότι έχω καταλάβει δεν το κάνει για θέμα πείνας αφού και συμπλήρωμα πίνει και φαγητό τρώει αλλα δεν υπάρχει περίπτωση να με δει και να μην αρπάξει το στήθος για να πιει!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Pleiad θα της περασει..κ εμενα καποια φαση ο μικρος δν επινε αλλα τωρα οκ!

Ρανια εμεις πινουμε ακομη σκονη..οταν ειχε βαρεθει ο μικρος μου το γαλα δοκιμασα το advance σαν εβαπορε που ειναι αλλα ουτε να το φτυσουν!

Κακαο περαστικα σας!

Εγω νιωθω τυχερη κοριτσια τρωνε τα παντα απλα δν τρωνε μεγαλες ποσοτητες! Αλλα ουτε αλεσμενα ουτε τπτ! Το μηλο να καταλαβετε το καθαριζω κ το δινω ολοκληρο κ τρωνε! Σημερα τσακισαν κανελονια με σπανακι! Κ γενικα τα λαχανικα τους αρεσουν πολυ! Ο αρακας δε απ τ αγαπημενα μας! Κι απο κρεας τα μπιφτεκια!

Κι εγώ την σκόνη δίνω αλλά αυτό το σκ του έδωσα να πιεί 1 γεύμα κατσικίσιο, περιττό να πω ότι το τσάκισε και ένα γέυμα νουλάκ το οποίο επίσης ήπιε ευχάριστα.


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Pleiad θα της περασει..κ εμενα καποια φαση ο μικρος δν επινε αλλα τωρα οκ!

Ρανια εμεις πινουμε ακομη σκονη..οταν ειχε βαρεθει ο μικρος μου το γαλα δοκιμασα το advance σαν εβαπορε που ειναι αλλα ουτε να το φτυσουν!

Κακαο περαστικα σας!

Εγω νιωθω τυχερη κοριτσια τρωνε τα παντα απλα δν τρωνε μεγαλες ποσοτητες! Αλλα ουτε αλεσμενα ουτε τπτ! Το μηλο να καταλαβετε το καθαριζω κ το δινω ολοκληρο κ τρωνε! Σημερα τσακισαν κανελονια με σπανακι! Κ γενικα τα λαχανικα τους αρεσουν πολυ! Ο αρακας δε απ τ αγαπημενα μας! Κι απο κρεας τα μπιφτεκια!

Μπραβο τα μαναρια μου

Θηλάζει καμία σας ακόμα ή έχω μείνει μόνη και έρμη? Από ότι έχω καταλάβει δεν το κάνει για θέμα πείνας αφού και συμπλήρωμα πίνει και φαγητό τρώει αλλα δεν υπάρχει περίπτωση να με δει και να μην αρπάξει το στήθος για να πιει!

Κ εμενη σκονη πινει, ο θηλασμος ομως αφου μπορεις ειναι οτι καλυτερο


cPT0p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Εμείς ακόμα άρρωστες...Λαρυγγίτιδα είχε με πολύ πυρετό για 5 μέρες και τώρα ακόμα κανει δέκατα.Δε ξέρω αν είναι φυσιολογικό.Ο γιατρός τώρα μου ειπε να της δωσω σιρόπι για το λαιμό.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστουμε!Εγω της δινω ακομα κρεμα.Τη στουμπωνω στη φαριν λακτε κλπ μπας και παρει κανενα γραμμαριο.

Της δινω καμια φορα και μπανανα που της αρεσει.Το γιαουρτι το τρωει μονο το πατωμα οποτε το κοψαμε.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Θηλάζει καμία σας ακόμα ή έχω μείνει μόνη και έρμη? Από ότι έχω καταλάβει δεν το κάνει για θέμα πείνας αφού και συμπλήρωμα πίνει και φαγητό τρώει αλλα δεν υπάρχει περίπτωση να με δει και να μην αρπάξει το στήθος για να πιει!

σας κάνουμε εμείς παρέα :tongue:

μη με δει να κάθομαι! έχουμε κ λέξη συνθηματική να το ζητάμε "νταντάνιιιι"

δοκίμασα όλα τα γάλατα, δε θέλει κανένα, δοκιμάζει κ με κοιτάει γεμάτος απορία κ δείχνει το στήθος μου!

α κ δεν το χει για χόρταση, μπορεί πχ να θηλάσει να φάει στο καπάκι ένα μπωλ φαγητό κ μετά από λίγο πάλι να πιει κανονικά για χώνεψη :shock:

σα Σουρωτή ένα πράμα :)

Link to comment
Share on other sites

Περαστικουλα κακαπ μου! Τα ταλαιπωρει ο πυρετος γμτ...κορες ερωτηση..για απογευματινο τιιιι δινετε?

Εμεις τρωμε τοστ, ομελετα, γιαουρτι, γαλα με κορνφλεικς, σπανακοπιτα αν εχω φτιαξει, ρυζογαλο κ λιγο πιο αργα μπορει να φαμε ξανα απ το μεσημεριανο. Βασικα μου δειχνουν τι θελουν π.χ αν θελουν τοστ βγαζουν τα ψωμακια απ το ντουλαπι κ πανε κ δειχνουν την τοστιερα. Το ιδιο με τα κορν φλ. Κτλ...ξερουν που ειναι το καθετι τα ζιζανια :P

Δοκιμασα το κατσικισιο γαλα κ δν τους αρεσε..χειροτερα κ απ το αγελαδινο...


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμεις τρωμε τοστ, ομελετα, γιαουρτι, γαλα με κορνφλεικς, σπανακοπιτα αν εχω φτιαξει, ρυζογαλο κ λιγο πιο αργα μπορει να φαμε ξανα απ το μεσημεριανο. Βασικα μου δειχνουν τι θελουν π.χ αν θελουν τοστ βγαζουν τα ψωμακια απ το ντουλαπι κ πανε κ δειχνουν την τοστιερα. Το ιδιο με τα κορν φλ. Κτλ...ξερουν που ειναι το καθετι τα ζιζανια :P

Δοκιμασα το κατσικισιο γαλα κ δν τους αρεσε..χειροτερα κ απ το αγελαδινο...

Καλά είναι απίστευτα, έχω πάθει πλάκα!!! Να τα χαίρεσαι τα ζουζούνια!!! Πάντως ρε κορίτσια, τι ωραία φάση που είναι τώρα, που ναι μεν τα βλέπουμε σαν μωράκια ακόμα αλλά συνεννοούμαστε και άψογα...!!!


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά είναι απίστευτα, έχω πάθει πλάκα!!! Να τα χαίρεσαι τα ζουζούνια!!! Πάντως ρε κορίτσια, τι ωραία φάση που είναι τώρα, που ναι μεν τα βλέπουμε σαν μωράκια ακόμα αλλά συνεννοούμαστε και άψογα...!!!

Ευχαριστω Ντοριτα μου! Εγω να δεις! Ερωτα τρελο εχω παθει η μανα κουκουβαγια! Καθε μερα κανουν ολο κ κατι πιο απιστευτο κ με στελνουν! Συμφωνω ειναι απ τις κςλυτερες φασεις!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σας κάνουμε εμείς παρέα :tongue:

μη με δει να κάθομαι! έχουμε κ λέξη συνθηματική να το ζητάμε "νταντάνιιιι"

δοκίμασα όλα τα γάλατα, δε θέλει κανένα, δοκιμάζει κ με κοιτάει γεμάτος απορία κ δείχνει το στήθος μου!

α κ δεν το χει για χόρταση, μπορεί πχ να θηλάσει να φάει στο καπάκι ένα μπωλ φαγητό κ μετά από λίγο πάλι να πιει κανονικά για χώνεψη :shock:

σα Σουρωτή ένα πράμα :)

Κλαιω με το σουρωτη!

Καλά είναι απίστευτα, έχω πάθει πλάκα!!! Να τα χαίρεσαι τα ζουζούνια!!! Πάντως ρε κορίτσια, τι ωραία φάση που είναι τώρα, που ναι μεν τα βλέπουμε σαν μωράκια ακόμα αλλά συνεννοούμαστε και άψογα...!!!

Μωρε για φαγωμα ειναι!

Εμεις τρωμε τοστ, ομελετα, γιαουρτι, γαλα με κορνφλεικς, σπανακοπιτα αν εχω φτιαξει, ρυζογαλο κ λιγο πιο αργα μπορει να φαμε ξανα απ το μεσημεριανο. Βασικα μου δειχνουν τι θελουν π.χ αν θελουν τοστ βγαζουν τα ψωμακια απ το ντουλαπι κ πανε κ δειχνουν την τοστιερα. Το ιδιο με τα κορν φλ. Κτλ...ξερουν που ειναι το καθετι τα ζιζανια :P

Δοκιμασα το κατσικισιο γαλα κ δν τους αρεσε..χειροτερα κ απ το αγελαδινο...

Οκ κ εμεις τα ιδια τρωμε...ομελετα δν του εχω δωσει δν το ειχα σκεφτει!


cPT0p3.png
Link to comment
Share on other sites

Dοριτάκι μου με το καλό το κορίτσι σας! Χαίρομαι πάρα πολύ για σας. Εμείς ακόμα τίποτα αλλά οι προσπάθειες είναι λίγες λογω φοβερού τρεξίματος με τον παιδικό. Φεύγω από την δουλειά για να πάρω το παιδί ξαναγυρίζω στη δουλειά ξαναφεύγω για το σπίτι..... δύο φορές πάω στη δουλειά και δύο γυρίζω την ημέρα γιατί ειμαστε σε εβδομάδες προσαρμογής. Σήμερα είναι η πρώτη μέρα που θα τον πάρω όταν σχολάσω! Ανυπομονώ κι εγώ για το δεύτερο. Ελπίζω να είναι με ΠΗΤ αύγουστο χαχαχαχα!

Οσον αφορά τα εξωσχολικά εμείς κάναμε ένα δοκιμαστικό στο ωδείο ΝΑΚΑ. ΜΟυ άρεσε πάρα πολύ και είναι ευχάριστο για την ηλικία του αλλά πολλά τα λεφτά. 40 ευρώ η εγγραφή και 54 ο μήνας. Απλώς έλεγα ότι αφού δεν θα έχω να πληρώνω την νταντά συνέχεια ας κάνω κάτι με το παιδί. ΤΟυ μικρού του άρεσε πάντως. Θα δω τι θα κάνω γιατί τα τμήματα έχουν σχεδόν κλείσει.

πρωτη φορα ακουω για ωδειο σαυτη την ηλικια!!

ΤΙ κανουν? :confused::confused:


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

πρωτη φορα ακουω για ωδειο σαυτη την ηλικια!!

ΤΙ κανουν? :confused::confused:

Eχουν μια φώκια τον robbie και μέσα από τραγουδάκια και διάφορα οργανάκια μιλάνε για την καθημερινότητά του, πχ ξυπνάει, κάνει μπάνιο κτλ κτλ

Ωραίο για την ηλικία τους αλλά δυστυχώς λόγω οικονομικού δεν τα καταφέραμε μιας και αναγκάστηκα τελικά να πάρω πάλι κοπέλα αφού κάποιος πρέπει να προσέχει τον μικρό όταν δεν μπορεί να πάει σχολείο.

Καιρό είχαμε να σε ακούσουμε, μας έλειψες!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κλαιω με το σουρωτη!

Κι εγώ γέλασα πολύ με το σουρωτή αλλά την νιώθω γιατί και ο δικόςμου το ίδιο κάνει. Τώρα προσπαθώ να του μειώσω το στήθος γιατί δυσκολευεται πολύ να συνηθίσει στο βρεφονηπιακό και ένας από τους λόγους είναι και η σύνδεση που έχει κάνει με το στήθος.


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...