Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

Πονοκεφαλιάζω λίγο δυό μέρες τώρα και είμαι οφφφφ...

Τι κάνετε φουσκοκοιλίτσες!!!

Το νοιώθω πλέον σχεδόν συνέχεια και με κάνει ευτυχισμένη πολύ!!!!!!!!

Θωκάκι περιμένουμε νέα από τον γιατρούλι κούκλα!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά σε όλες!!

Από αύριο πρέπει να ξεκινήσω δίαιτα :P :P έχω γίνει τούμπανο!!!

μη λες για δίαιτα!!μη λες για δίαιτα!!! 2 μέρες έμειναν για τον ντοκ κ προσπαθώ να φάω όσο το δυνατόν λιγότερα μπας κ το σώσουμε!!

Βρε κορίτσια σε ποια εβδομαδα είστε και τα ακούτε τα νινακια σας;;;εγω μπήκα στην 18η και πέρα απο ενα ελαφρύ γαργαλητο δε νιώθω τιποτα άλλο....:-(

μην ανησυχείς κοριτσάκι μου! κάθε γυναίκα κ κάθε εγκυμοσύνη διαφέρει! εγώ 1η φορά που ένιωσα κάτι ανεπαίσθητο (κι όχι κάθε μέρα) ήταν 16εβδ. κ κάτι ημερών...τώρα που είμαι 19+4 τα νιώθω πιο έντονα, άλλες μέρες λιγότερο άλλες περισσότερο..ίσως παίζει ρόλο που ήμουν αδύνατη από πριν κ το ότι είναι 2 κ στριμώχνονται..


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λες;;;επίσης,κάποιες φορές νομίζω οτι η κοιλιά μου ειναι πέτρα!!!!ενω άλλες φορές ειναι πιο μαλακή!!!τι να πω....άντε να έρθει η Τετάρτη να πάω στον γιατρό.....


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λες;;;επίσης,κάποιες φορές νομίζω οτι η κοιλιά μου ειναι πέτρα!!!!ενω άλλες φορές ειναι πιο μαλακή!!!τι να πω....άντε να έρθει η Τετάρτη να πάω στον γιατρό.....

λέω λέω..υπομονή λίγες μέρες και θα το νιώσεις περισσότερο! εμένα γενικά η κοιλιά μου είναι σκληρή :confused: κ χθες κ σήμερα σε κάποια φάση ένιωσα το 1 να κινείται κ μετά βγήκε 1 καρουμπαλάκι στην κοιλιά για λίγα δευτερόλεπτα κι έγινε πιο σκληρη σ'εκείνο το σημείο...:D κι εγώ την τετάρτη πάω κι ανυπομονώ γιατί έχω να τα δω από 19/12!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

λέω λέω..υπομονή λίγες μέρες και θα το νιώσεις περισσότερο! εμένα γενικά η κοιλιά μου είναι σκληρή :confused: κ χθες κ σήμερα σε κάποια φάση ένιωσα το 1 να κινείται κ μετά βγήκε 1 καρουμπαλάκι στην κοιλιά για λίγα δευτερόλεπτα κι έγινε πιο σκληρη σ'εκείνο το σημείο...:D κι εγώ την τετάρτη πάω κι ανυπομονώ γιατί έχω να τα δω από 19/12!!

Ποτε θα κανεις β επιπέδου;εγω 5/02.


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ποτε θα κανεις β επιπέδου;εγω 5/02.

δεν ξέρω ακόμη! λογικα θα μου πει μεθαύριο που θα πάω...τον ρώτησα τελευταία φορά που πήγα κ μου λέει θα σου κλείσω εγώ ραντεβου..:? είναι λίγο "περιεργος"...να φανταστείς εκτός από αυχενική κ παπ-α, μ'έβαλε στην 16η περίπου εβδ. να κάνω κ το λεγόμενο α-τριπλό τεστ β' τριμ. που οι περισσότεροι δεν το κάνουν γιατί έχει αντικατασταθεί απ'την αυχενική..


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν ξέρω ακόμη! λογικα θα μου πει μεθαύριο που θα πάω...τον ρώτησα τελευταία φορά που πήγα κ μου λέει θα σου κλείσω εγώ ραντεβου..:? είναι λίγο "περιεργος"...να φανταστείς εκτός από αυχενική κ παπ-α, μ'έβαλε στην 16η περίπου εβδ. να κάνω κ το λεγόμενο α-τριπλό τεστ β' τριμ. που οι περισσότεροι δεν το κάνουν γιατί έχει αντικατασταθεί απ'την αυχενική..

Απο το να ειναι αδιάφορος.....καλύτερα έτσι!αντε να περνάει ο καιρός!!!!!


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Η φωτο που έχεις βάλει ειναι πρόσφατη;ρωτάω γιατί και μένα έτσι ειναι η κοιλιά μου!λες να εχω διδυμα:?:

είμαι 17 εβδομάδων ακριβώς στην φωτό! καλέ άμα είχες δίδυμα θα το βλέπατε απ'την 8η εβδομάδα :D:D


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μωρε εχω και κατι κιλακια παραπάνω.....γι'αυτο!!!!!!!

εγώ δεν είχα αλλά βλέπω να τ'αποκτώ :D:D:D:D:D δε βαριέσαι,μόλις γεννήσουμε θα τρέχουμε σαν τον Βέγγο κ θα τα χάσουμε !!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

αχ φαντάζομαι τι μας περιμένει!! τα πρώτα χρόνια είναι δύσκολα χιχιχι!!αλλά χαλάλι!! τα περίμενα καιρό αυτά τα νινάκια!!

Με το καλο να έρθουν τα μπεμπακια σου!!!!εγω ακόμα δεν το εχω συνειδητοποιήσει!!!!


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Με το καλο να έρθουν τα μπεμπακια σου!!!!εγω ακόμα δεν το εχω συνειδητοποιήσει!!!!

σ'ευχαριστώ κοπέλα μου! και τα δικά μου και το δικό σου και όλα τα μπεμπάκια να γεννηθούν γερά και δυνατά!! καλά μη νομίζεις...κι εγώ ώρες ώρες νομίζω ότι μια άλλη το ζει όλο αυτό!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...