Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

σ'ευχαριστώ κοπέλα μου! και τα δικά μου και το δικό σου και όλα τα μπεμπάκια να γεννηθούν γερά και δυνατά!! καλά μη νομίζεις...κι εγώ ώρες ώρες νομίζω ότι μια άλλη το ζει όλο αυτό!!

Myheart μου καληνύχτα.......πάω να πιω το γαλατακι μου και να χαζεψω τηλεόραση!τα λέμε αύριο!


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαλόου γκερλς!!!

πήγα σήμερα λοιποοοοόν.....κ είδαμε το τούρμπο νινάκι μας....που έφτασε κιόλας τα 200γρ :shock: είμαστε λίγο μεγαλύτεροι απο τη βδομάδα μας την ημερολογιακή....είμαστε πολυ ναζιαρικα....σήμερα είχαμε κ τα δυο χέρια στο στόμα :D κ μαααααλλον είμαστε κ λίγο γαλαζακια....κάτι προεξειχε αισθητά...αλλα θα το επιβεβαιώσουμε στις 13/2 που κλείσαμε την Β΄ επιπέδου...

Μανούλα Αρτίστα....ο ντοκ μας δεν ηταν...αλλα εχει ξεκινήσει κ πηγαίνει στο μαιευτήριο...απλώς για λίγο ακομη τον ξεκουραζουν απο το ιατρειο...τον άλλο μήνα μου είπαν οτι θα ειναι εκει κ οτι γενικα εκείνος θα με ξεγεννησει...:rolleyes: δεν ξέρω ρε φίλη...αν δεν ειναι κ στο επόμενο ραντεβου (του Μαρτίου δηλ) θα αρχίσω να κοιτάζω κ αλλού...έχω ακούσει για μια πολυ καλη στο Ελενα (μ αρέσει πολυ το Ελενα)....ελπίζω να μην χρειαστεί γιατι ο Χασιακούλης δεν συγκρίνεται....για ρωτά κ εσυ μεθαύριο κ το ξανασυζηταμε....

ρε κορίτσια......όλο παίρνω κιλά...:-( που θα φθάσω;;;βέβαια όλα φαινεται πως πάνε συην κοιλια αλλα .... πήρα κ αλλα 2 .... σύνολο 9 .... ειναι ακραίο....πρέπει να αγοράσω ζυγαριά να δω πόσο με δείχνει το πρωί....

μουντάκι;καρδούλα;αναστασάκι;μπεμπουλάκι...τα φιλάκια μου σε ολες!!αυριο ελπίζω να συντονιστούμε λίγο!!

Καληνυχτούλες


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

thokακι μου!!!!!!!!!!!!!!!! θηρίο ο μπέμπαρος???????? άντε βρε ποιος τη χάρη σου!!!!! Δεν είναι τέλεια τώρα που κουνιούνται συνέχεια???????? Μια χαρά όλα άντε να κάνουμε και τη β να δούμε τι θα γίνει... εγώ θα ξέρω τέλη του μήνα που θα ξαναπάω για πότε το προγραμματίζουμε... είναι νωρίς άλλωστε ακόμη.. Νιώθεις το νινάκι? Εγώ προχτές ένιωσα χαμηλά στην κοιλιά ένα ελαφρύ σπρώξιμο σαν κάποιος να με πατούσε... Από τότε δεν το έχω ξανανιώσει αλλά είμαι κ όλη μέρα σε κίνηση, έχω και το έντερο που με ταλαιπωρεί που να καταλάβω!!!!

Χθες πήγα στο διαβητολόγο και πολύ χάρηκα γιατί μου πε ότι οι τιμές μου είναι καλές και μειώσαμε και μια μονάδα την ινσουλίνη!!!!! Τα ρυθμίσαμε κ αυτά!!!!

Εγώ κοριτσάκια ούτε που ν ακούσω δε θέλω για ψώνια και ετοιμασίες.... Αν φτάσουμε στον 8ο το συζητάμε!!!!! Κατά τα άλλα τι κάνετε??? φιλάκια!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσαρες!!!!!!!αντε να περνάει ο καιρός!!!!εγω εχω τη β επιπέδου 5/02.αλλο άγχος......!!!!!!moody ούτε εγω δε θελω να ακούσω για ψώνια.......στον 8 και βλέπουμε!!!


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μα δεν είναι νωρίς ακόμη? βέβαια καθένας θέλει να κάνει τον προϋπολογισμό του τα κουμάντα του το καταλαβαίνω... από την άλλη όμως... Πώς πάτε κατά τα άλλα? Που θα γεννήσετε κοριτσάκια με το καλό? Εγώ αν φτάσουμε εκεί στο ΛΗΤΩ..


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια!!! πως είστε?? εγώ έκανα να πιω 1 καφεδάκι στα γρήγορα κ μετά να βάλω το φαγητό..

Χαλόου γκερλς!!!

πήγα σήμερα λοιποοοοόν.....κ είδαμε το τούρμπο νινάκι μας....που έφτασε κιόλας τα 200γρ :shock: είμαστε λίγο μεγαλύτεροι απο τη βδομάδα μας την ημερολογιακή....είμαστε πολυ ναζιαρικα....σήμερα είχαμε κ τα δυο χέρια στο στόμα :D κ μαααααλλον είμαστε κ λίγο γαλαζακια....κάτι προεξειχε αισθητά...αλλα θα το επιβεβαιώσουμε στις 13/2 που κλείσαμε την Β΄ επιπέδου...

ρε κορίτσια......όλο παίρνω κιλά...:-( που θα φθάσω;;;βέβαια όλα φαινεται πως πάνε συην κοιλια αλλα .... πήρα κ αλλα 2 .... σύνολο 9 .... ειναι ακραίο....πρέπει να αγοράσω ζυγαριά να δω πόσο με δείχνει το πρωί....

μουντάκι;καρδούλα;αναστασάκι;μπεμπουλάκι...τα φιλάκια μου σε ολες!!αυριο ελπίζω να συντονιστούμε λίγο!!

Καληνυχτούλες

μπράβο στο μωράκι σου κοπέλα μου!!μια χαρά!! με το καλό κι η β'επιπ.!! αυτό με τα κιλά που λες πραγματικά κι εγώ το βλέπω!! χθες στην κυριολεξία πείνασα όλη μέρα κ πάλι σήμερα που ζυγίστηκα είχα πάρει!! έλεος δλδ!!

ε όχι κ να μην τρώω κ να βάζω τόσο!!έτσι κ μου πει τπτ ο ντοκ αύριο θα τον βρίσω!

thokακι μου!!!!!!!!!!!!!!!! θηρίο ο μπέμπαρος???????? άντε βρε ποιος τη χάρη σου!!!!! Δεν είναι τέλεια τώρα που κουνιούνται συνέχεια???????? Μια χαρά όλα άντε να κάνουμε και τη β να δούμε τι θα γίνει... εγώ θα ξέρω τέλη του μήνα που θα ξαναπάω για πότε το προγραμματίζουμε... είναι νωρίς άλλωστε ακόμη.. Νιώθεις το νινάκι? Εγώ προχτές ένιωσα χαμηλά στην κοιλιά ένα ελαφρύ σπρώξιμο σαν κάποιος να με πατούσε... Από τότε δεν το έχω ξανανιώσει αλλά είμαι κ όλη μέρα σε κίνηση, έχω και το έντερο που με ταλαιπωρεί που να καταλάβω!!!!

Χθες πήγα στο διαβητολόγο και πολύ χάρηκα γιατί μου πε ότι οι τιμές μου είναι καλές και μειώσαμε και μια μονάδα την ινσουλίνη!!!!! Τα ρυθμίσαμε κ αυτά!!!!

Εγώ κοριτσάκια ούτε που ν ακούσω δε θέλω για ψώνια και ετοιμασίες.... Αν φτάσουμε στον 8ο το συζητάμε!!!!! Κατά τα άλλα τι κάνετε??? φιλάκια!

μάλλον το μωράκι σου ήταν κοριτσάκι μου!!! όσο περνάνε οι μέρες θα το νιώθεις κ πιο πολυ!! μπράβο κ για τα καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σου!!

Γεια σας κοριτσαρες!!!!!!!αντε να περνάει ο καιρός!!!!εγω εχω τη β επιπέδου 5/02.αλλο άγχος......!!!!!!moody ούτε εγω δε θελω να ακούσω για ψώνια.......στον 8 και βλέπουμε!!!

αχ αυτό το άγχος θα μας φάει!! μα πραγματικά με τόσα που ακούμε ρε γμτ πως να χαρείς την εγκυμοσύνη?? φεύγει το άγχος μιας εξέτασης, έρχεται το άλλο!!

κι εγώ κορίτσια αν είχα ενα μωράκι μάλλον πιο αργά θα κοιτούσα για αγορές κτλ...αλλά με 2 ήδη έχω "βαρύνει" και οι αντοχές μειώνονται! κι επειδή θέλω να το χαρώ κ όχι να κάνω λίστες κ να μου τα πάρουν άλλοι με το καλό μετά την β' επιπ. θ'αρχίσω να οργανώνομαι..κι άλλες διδυμομανούλες αυτό μου λένε,όσο περνάνε οι εβδομάδες δυσκολεύουν πολύ τα πράγματα!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

μα δεν είναι νωρίς ακόμη? βέβαια καθένας θέλει να κάνει τον προϋπολογισμό του τα κουμάντα του το καταλαβαίνω... από την άλλη όμως... Πώς πάτε κατά τα άλλα? Που θα γεννήσετε κοριτσάκια με το καλό? Εγώ αν φτάσουμε εκεί στο ΛΗΤΩ..

νωρίς είναι κορίτσι μου,καλά τα λες..αλλά προσωπικά αν θέλω να το χαρώ θα αρχίσω να οργανώνομαι σιγά σιγά για τους λόγους που έγραψα πριν :D (μην τα ξαναγράφω)..εγώ μιας κι είμαι θεσ/νίκη θα γεννήσω στο γέννεσις..


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε κορίτσια σε ποια εβδομαδα είστε και τα ακούτε τα νινακια σας;;;εγω μπήκα στην 18η και πέρα απο ενα ελαφρύ γαργαλητο δε νιώθω τιποτα άλλο....:-(

Εγώ στην 16η αν και καιρό τώρα νοιώθω διάφορα μέσα μου αλλά όχι συνέχεια....είναι 2η εγκυμοσύνη οπότε το αισθάνεσαι πιο σύντομα από ότι λένε. :)

Χαλόου γκερλς!!!

πήγα σήμερα λοιποοοοόν.....κ είδαμε το τούρμπο νινάκι μας....που έφτασε κιόλας τα 200γρ :shock: είμαστε λίγο μεγαλύτεροι απο τη βδομάδα μας την ημερολογιακή....είμαστε πολυ ναζιαρικα....σήμερα είχαμε κ τα δυο χέρια στο στόμα :D κ μαααααλλον είμαστε κ λίγο γαλαζακια....κάτι προεξειχε αισθητά...αλλα θα το επιβεβαιώσουμε στις 13/2 που κλείσαμε την Β΄ επιπέδου...

Μανούλα Αρτίστα....ο ντοκ μας δεν ηταν...αλλα εχει ξεκινήσει κ πηγαίνει στο μαιευτήριο...απλώς για λίγο ακομη τον ξεκουραζουν απο το ιατρειο...τον άλλο μήνα μου είπαν οτι θα ειναι εκει κ οτι γενικα εκείνος θα με ξεγεννησει...:rolleyes: δεν ξέρω ρε φίλη...αν δεν ειναι κ στο επόμενο ραντεβου (του Μαρτίου δηλ) θα αρχίσω να κοιτάζω κ αλλού...έχω ακούσει για μια πολυ καλη στο Ελενα (μ αρέσει πολυ το Ελενα)....ελπίζω να μην χρειαστεί γιατι ο Χασιακούλης δεν συγκρίνεται....για ρωτά κ εσυ μεθαύριο κ το ξανασυζηταμε....

ρε κορίτσια......όλο παίρνω κιλά...:-( που θα φθάσω;;;βέβαια όλα φαινεται πως πάνε συην κοιλια αλλα .... πήρα κ αλλα 2 .... σύνολο 9 .... ειναι ακραίο....πρέπει να αγοράσω ζυγαριά να δω πόσο με δείχνει το πρωί....

μουντάκι;καρδούλα;αναστασάκι;μπεμπουλάκι...τα φιλάκια μου σε ολες!!αυριο ελπίζω να συντονιστούμε λίγο!!

Καληνυχτούλες

Μπράβο Θώκι!!! χιχιχιχι Και ναζιάρικο και μεγάαααλο ωωωωω λαχτάρα μου!!!

Δεν ήταν ο γιατρός εκεί ε??? χμμμμ....και με ποιόν να συζητήσω για το πού θα γεννήσω?? Σε ποιό νοσοκομείο??? Είναι στο Αρεταίειο???

Να σε ρωτήσω κατι άλλο φάρμακα σου γράφουν?? Παίρνουν χρήματα?? Την τελευταία φορά που μας έγραψαν φάρμακα μου έκοψαν και απόδειξη και ζήτησαν 10 ευρώ συνταγογράφηση...νέα κόλπα αυτά?? Ξέρεις κάτι??

Κι εγώ δε ξέρω τι να κάνω και σίγουρα δεν θέλω να πάω 6 και 7 μηνών και να μη με έχει αναλάβει γιατρός που θέλω και εμπιστεύομαι το πέρασα μια φορά....πφφφφ

Από την αλλη αν είναι να ξεκουράζεται ο άνθρωπος και να αναλαμβάνει στη γέννα....αλλά τι να πω δεν τον έχω γνωρίσει καν...αν χρειαστώ συμβουλή ή κάποιον να πάρω τηλ με τη γραμματεία θα μιλάω???

Τι να αλλάξει μέχρι αύριο??? Στενοχωρήθηκα λιγάκι δε σου κρύβω....και τι να πεις??? Είπες κάτι εσύ?? Με τη γραμματεία μίλησες ή και με γιατρό?? Γυναίκα σε είδε??

thokακι μου!!!!!!!!!!!!!!!! θηρίο ο μπέμπαρος???????? άντε βρε ποιος τη χάρη σου!!!!! Δεν είναι τέλεια τώρα που κουνιούνται συνέχεια???????? Μια χαρά όλα άντε να κάνουμε και τη β να δούμε τι θα γίνει... εγώ θα ξέρω τέλη του μήνα που θα ξαναπάω για πότε το προγραμματίζουμε... είναι νωρίς άλλωστε ακόμη.. Νιώθεις το νινάκι? Εγώ προχτές ένιωσα χαμηλά στην κοιλιά ένα ελαφρύ σπρώξιμο σαν κάποιος να με πατούσε... Από τότε δεν το έχω ξανανιώσει αλλά είμαι κ όλη μέρα σε κίνηση, έχω και το έντερο που με ταλαιπωρεί που να καταλάβω!!!!

Χθες πήγα στο διαβητολόγο και πολύ χάρηκα γιατί μου πε ότι οι τιμές μου είναι καλές και μειώσαμε και μια μονάδα την ινσουλίνη!!!!! Τα ρυθμίσαμε κ αυτά!!!!

Εγώ κοριτσάκια ούτε που ν ακούσω δε θέλω για ψώνια και ετοιμασίες.... Αν φτάσουμε στον 8ο το συζητάμε!!!!! Κατά τα άλλα τι κάνετε??? φιλάκια!

Μπράβο κορίτσι που πας καλά!! Ναι το νινάκι ήταν σίγουρα...κι εγώ όταν κινούμαι εννοείται δεν το νοιώθω...

Στον 8ο δε μπορείς να ξέρεις πώς θα είσαι...εκεί πρέπει να έχεις και τη βαλίτσα του μαιευτηρίου έτοιμη!!! χαχαχαχαχα

Καλημέρα κοριτσια!!! πως είστε?? εγώ έκανα να πιω 1 καφεδάκι στα γρήγορα κ μετά να βάλω το φαγητό..

μπράβο στο μωράκι σου κοπέλα μου!!μια χαρά!! με το καλό κι η β'επιπ.!! αυτό με τα κιλά που λες πραγματικά κι εγώ το βλέπω!! χθες στην κυριολεξία πείνασα όλη μέρα κ πάλι σήμερα που ζυγίστηκα είχα πάρει!! έλεος δλδ!!

ε όχι κ να μην τρώω κ να βάζω τόσο!!έτσι κ μου πει τπτ ο ντοκ αύριο θα τον βρίσω!

μάλλον το μωράκι σου ήταν κοριτσάκι μου!!! όσο περνάνε οι μέρες θα το νιώθεις κ πιο πολυ!! μπράβο κ για τα καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σου!!

αχ αυτό το άγχος θα μας φάει!! μα πραγματικά με τόσα που ακούμε ρε γμτ πως να χαρείς την εγκυμοσύνη?? φεύγει το άγχος μιας εξέτασης, έρχεται το άλλο!!

κι εγώ κορίτσια αν είχα ενα μωράκι μάλλον πιο αργά θα κοιτούσα για αγορές κτλ...αλλά με 2 ήδη έχω "βαρύνει" και οι αντοχές μειώνονται! κι επειδή θέλω να το χαρώ κ όχι να κάνω λίστες κ να μου τα πάρουν άλλοι με το καλό μετά την β' επιπ. θ'αρχίσω να οργανώνομαι..κι άλλες διδυμομανούλες αυτό μου λένε,όσο περνάνε οι εβδομάδες δυσκολεύουν πολύ τα πράγματα!

Πολύ σωστά το κάνεις καρδουλίτσα!!! Έχεις σίγουρα παραπάνω λόγους αλλά καλό είναι να είσαι νωρίτερα προετοιμασμένη παρά απροετοίμαστη και τελευταία στιγμή να κάνουν αγορές που δεν θα ήθελες άλλοι για σένα!! Είναι και διασκεδαστικό και όμορφο να κάνεις αγορές!!!

Εγώ ήδη έχω ξεκινήσει να σκέφτομαι τις ανάγκες μου και να ψάχνομαι για οικονομικές λύσεις!!

Είμαι σίγουρα λίγο μαγκωμένη ακόμη αλλά άμα δούμε και φύλο έφυγααααααααα!!! χαχαχαχα

Στον μικρό μου από 6 μηνών είχα ξεκινησεί και 8 μηνών είχα όλα τα απαραίτητα στο σπίτι. Είχαμε βάψει φτιάξει το δωμάτιο....

Πραγματικά βαραίνεις τους δύο τελευταίους μήνες...τότε ήμουν κατακαλοκαιρο και ο καύσωνας ήταν ότι χειρότερο ευτυχώς για εμάς είμαστε αρχή καλοκαιριού μια δροσίτσα θα την έχει :);)

όσο για τα κιλά κι εγώ δεν το πιστεύω!!! Είχα πάει μπιμπελό και τώρα δεν θα με γνωρίζουν!!! πφφφφ πώς εγινα και δεν έφτασα ακόμα τα μισα...

Φιλάκια μωρούλια


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται με τα δίδυμα είναι άλλες οι ανάγκες!!!!!!!! με το καλό ν αρχίσετε ετοιμασίες!:D

Σ'ευχαριστώ κοριτσάκι μου!!!

Πολύ σωστά το κάνεις καρδουλίτσα!!! Έχεις σίγουρα παραπάνω λόγους αλλά καλό είναι να είσαι νωρίτερα προετοιμασμένη παρά απροετοίμαστη και τελευταία στιγμή να κάνουν αγορές που δεν θα ήθελες άλλοι για σένα!!Είναι και διασκεδαστικό και όμορφο να κάνεις αγορές!!!

Εγώ ήδη έχω ξεκινήσει να σκέφτομαι τις ανάγκες μου και να ψάχνομαι για οικονομικές λύσεις!!

Είμαι σίγουρα λίγο μαγκωμένη ακόμη αλλά άμα δούμε και φύλο έφυγααααααααα!!! χαχαχαχα

Στον μικρό μου από 6 μηνών είχα ξεκινησεί και 8 μηνών είχα όλα τα απαραίτητα στο σπίτι. Είχαμε βάψει φτιάξει το δωμάτιο....

Πραγματικά βαραίνεις τους δύο τελευταίους μήνες...τότε ήμουν κατακαλοκαιρο και ο καύσωνας ήταν ότι χειρότερο ευτυχώς για εμάς είμαστε αρχή καλοκαιριού μια δροσίτσα θα την έχει :);)

όσο για τα κιλά κι εγώ δεν το πιστεύω!!! Είχα πάει μπιμπελό και τώρα δεν θα με γνωρίζουν!!! πφφφφ πώς εγινα και δεν έφτασα ακόμα τα μισα...

Φιλάκια μωρούλια

αυτό σκέφτομαι κι εγώ μόμμυ μου!! είναι τα πρώτα μου κ θέλω να το ευχαριστηθώ!! άσε που είμαι άτομο που θέλω να τα οργανώνω όπως θέλω κ δεν μπορώ πραγματικά να βασιστώ εύκολα σε άλλους όλο καλά κι αν τα κάνουν!! μια πρώτη έρευνα έχω κάνει κ για πολλά πράγματα έχω σχεδόν καταλήξει! για έπιπλα μας βλέπω ικέα γιατί κ μου άρεσαν κ πιο οικονομικά είναι κ δεν είμαστε για σπατάλες τώρα!!

αχ μ'αυτά τα κιλά τι θα κάνουμε οεο???


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ κοριτσάκι μου!!!

αυτό σκέφτομαι κι εγώ μόμμυ μου!! είναι τα πρώτα μου κ θέλω να το ευχαριστηθώ!! άσε που είμαι άτομο που θέλω να τα οργανώνω όπως θέλω κ δεν μπορώ πραγματικά να βασιστώ εύκολα σε άλλους όλο καλά κι αν τα κάνουν!! μια πρώτη έρευνα έχω κάνει κ για πολλά πράγματα έχω σχεδόν καταλήξει! για έπιπλα μας βλέπω ικέα γιατί κ μου άρεσαν κ πιο οικονομικά είναι κ δεν είμαστε για σπατάλες τώρα!!

αχ μ'αυτά τα κιλά τι θα κάνουμε οεο???

Kι εγώ είμαι της οργάνωσης πολύ εώς αηδίας!!!!

Μαυτά τα κιλά μόνο παρέα μπορούμε να κάνουμε!!!!!!!!! lol


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου... και γω είμαι της οργάνωσης.... επειδή όμως έχουμε κακό προηγούμενο δυστυχώς σε μεγάλο μήνα δεν θέλω να προτρέχω σε τίποτα. Την προηγούμενη φορά είχα αρχίσει να ψάχνομαι μετά τη β επιπέδου και ήμασταν πολύ κοντά στο ν αρχίσουμε ετοιμασίες μέχρι που έγινε το κακό..... Αν γύρναγα σπίτι και έβλεπα έστω και ένα μωρουδιακό θα πέθαινα.. Οπότε προτιμώ να τρέχω και να μη φτάνω!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου... και γω είμαι της οργάνωσης.... επειδή όμως έχουμε κακό προηγούμενο δυστυχώς σε μεγάλο μήνα δεν θέλω να προτρέχω σε τίποτα. Την προηγούμενη φορά είχα αρχίσει να ψάχνομαι μετά τη β επιπέδου και ήμασταν πολύ κοντά στο ν αρχίσουμε ετοιμασίες μέχρι που έγινε το κακό..... Αν γύρναγα σπίτι και έβλεπα έστω και ένα μωρουδιακό θα πέθαινα.. Οπότε προτιμώ να τρέχω και να μη φτάνω!

Μουντάκι μου πολύ στενοχωρήθηκα βρε μωρουλινάκι μου.....είναι λογικο να φοβάσαι και να είσαι επιφυλακτική...

Προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά σίγουρα ο γιατρός θα σε έχει υπό στενή παρακολούθηση κι όλα θα πάνε κατευχήν!!! Και θα έχεις και το μωράκι αγκαλίτσα με το καλό το καλοκαιράκι!!

Σε νοιώθω και στη θέση σου λόγω του ψυχολογικού ε δε θα με πείραζε να ψωνίσω και μετά τα πάντα!!! χαχαχα

Όμως είμαι σίγουρη ότι δε χρειάζεται να ανησυχείς για τίποτα και νταξ μια δυο αγορούλες θα σου φτιάξουν και το κέφι!!!!

Τα πάντα μπορούν να συμβούν ΟΜΩΣ τίποτα δε πρέπει να μας κρατάει πίσω!!! Κοιτάμε μπροστά σε νέες εγκυμοσύνες και χαρές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σμουατς πολύ μεγαλο για σένα μονο!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tongue::tongue::tongue:


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...