Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια,

      Έκανα τεστ από το φαρμακείο και βγήκε αρνητικό..ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς,την Τετάρτη έκανα εμβρυομεταφορά,όμως περίμενα έστω και λίγο αχνή γραμμουλα.Υπαρχει περίπτωση λέτε να βγει θετικό τη Δευτέρα που θα ξανακάνω?

      @Angot Έπρεπε να σε ακούσω και να μην κάνω σήμερα,αλλά δεν κρατήθηκα η τρελή ☹️

      Τέσσερις ημέρες μετά τεστ?? πολλή βιασύνη μάνα μου! Τρίτη κι αν..

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts

Καλησπερα Μανουλες!!! Τι μου κανετε??

Μπριλιαντ ο Δημοσθενους ειναι πολυ καλος!! Εχω ακουσει πολυ καλα λογια!!!

Απλα εμενα με κολλαει λιγακι το θεμα οτι δεν κανουν επισκληρηδιο κοριτσακια μου στο Δημοσιο!! Δεν το εχω αποκλεισει ακομα.. αλλα προς το παρων κραταω τον καλο μου ντοκ και το Μητερα!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερούδια !!!

Σήμερα ήταν μια όμορφη βροχερή Κυριακή απο αυτές που μου είχαν λείψει !

Είδα διαφήμιση στην τιβι για μια εκπομπή που θα κάνει ο Θεοδωράκης για τους φυσιολογικους τοκετους και λεω να το δω, νομιζω την Τριτη...

Σήμερα έφαγα πολύ και νιώθω μπόμπα !!! :D

Ναι, για τον δημοσθενους ακουω καλα λογια. Μμμ, η επισκληριδιος είναι κάτι που με φοβίζει αλλά το έχω πάρει χαλαρά επειδή αυτοί οι πόνοι θα εχουν γλύκα.... (νομίζω....)


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Μανουλες!!! Τι μου κανετε??

Μπριλιαντ ο Δημοσθενους ειναι πολυ καλος!! Εχω ακουσει πολυ καλα λογια!!!

Απλα εμενα με κολλαει λιγακι το θεμα οτι δεν κανουν επισκληρηδιο κοριτσακια μου στο Δημοσιο!! Δεν το εχω αποκλεισει ακομα.. αλλα προς το παρων κραταω τον καλο μου ντοκ και το Μητερα!!

για μενα που ειμαι κατα της επισκληρηδιου ειναι οτι πρεπει το δημοσιο!!:D ελπιζω να γεννησω φυσιολογικα και αν χτυπα ξυλο κατι γινει και πρεπει να κανω καισαρικη μαλλον θα επιλεξω ολικη.. αλλα ζω με την ελπιδα οτι ολα θα πανε καλα και θα γεννησω φυσιολογικα!


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

για μενα που ειμαι κατα της επισκληρηδιου ειναι οτι πρεπει το δημοσιο!!:D ελπιζω να γεννησω φυσιολογικα και αν χτυπα ξυλο κατι γινει και πρεπει να κανω καισαρικη μαλλον θα επιλεξω ολικη.. αλλα ζω με την ελπιδα οτι ολα θα πανε καλα και θα γεννησω φυσιολογικα!

Κατα εισαι μπειμπι εε? Νομιζω πως δεν θα αντεξω χωρις επισκ!!!! Ολα θα πανε καλα και θα παμε φυσιολογικα!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κατα εισαι μπειμπι εε? Νομιζω πως δεν θα αντεξω χωρις επισκ!!!! Ολα θα πανε καλα και θα παμε φυσιολογικα!!!

γιατι να μην αντεξεις...τοσες γυναικες πως αντεχουν που γεννανε χωρις και παλιοτερα που δεν υπηρχε καν... αυτο που σκευτομαι ειναι πως οοοσσοο κιαν πονεσω θα ξερω για πιο λογο ποναω,ασε που ξερουμε και πως ειναι περαστικος πονος..ποσο θα διαρκεσει ?? μερικες ωρες? αντε μια μερα μετα θα το εχουμε ξεπερασει..ετσι το σκευτομαι εγω.. γενικα ομως ειμαι και ανθεκτικη στον πονο. αλλα προς στο να κανω επισκληριδιο καλητερα τον πονο . τι να κανουμε οταν παρω κατι στραβα απο την αρχη δεν μπορω να το δω αλλιως μετα και την επισκληριδιο την εχω παρει πολυ στραβα!:)


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλημέρα και από μένα!! Καλή εγκυμοσύνη σε όλες μας κορίτσια!! Και μένα το πρώτο μου είναι και έχω απίστευτη χαρά!! Το Σεπτέμβριο θα γεννήσω!!

καλημερα! καλως ορισες και συ! με το καλο και το δικο σου μωρακι!!!


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας μανούλες απο το Ηράκλειο. Είμαστε νέοι στη συζήτηση και απο ότι ειδα είμαστε οι πιο μεγάλοι καθότι εμείς είμαστε στην 31η περίπου εβδομαδα και γενναμε έως 25/4 στο Ασκληπείο.Εμείς είμαστε μεγάλοι αντρες πλέον 1500kg χαχα.Και απο οτι καταλαβαίνω και απο τα σεμινάρια που πηγαίνω μόνο αγόρια φέτος φούλ στους αντρες χαχα. Γερά να είναι τα βλασταρια μας!

Ηθελα να ρωτησω αν και ειστε πιο πισω αν εχει παρει κανεις τηλ στις παροχες στο ικα για τα επιδοματα διοτι μεχρι στιγμης δεν μπορεις να τα καταθεσεις λογω της απεργιας και λογω οτι ενω η διαδικασια εχει προχωρησει με καποιο τροπο απο το κεντρο μανας παιδιου στο εοππυ η εγκυκλιος φυσικα δεν εχει παει στις παροχες στο ικα γιατι εχει και 10 χιλιομετρα αποσταση οσο να ναι ( κοροιδευτικα το λεω φυσικα) ελπιζω εως οτου καταθεσω γυρω στις 5/3 να μπορω να τα καταθεσω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα!! Καλή εγκυμοσύνη σε όλες μας κορίτσια!! Και μένα το πρώτο μου είναι και έχω απίστευτη χαρά!! Το Σεπτέμβριο θα γεννήσω!!

Γεια σας κοριτσια κ εγώ τον Σεπτέμβριο θα γεννήσω ποιόν γιατρό έχεις?


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!! ψαχνω γιατρο για να κανω την αυχενικη διαφανεια γιατι δικος μου γιατρος ειναι δημοσιου, πηρα τηλεφωνο στο μητερα και δεν καταφεραμε να βρουμε και ραντεβου την ημερομηνια που επρεπε, εσεις που κανατε την εξεταση?


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!! ψαχνω γιατρο για να κανω την αυχενικη διαφανεια γιατι δικος μου γιατρος ειναι δημοσιου, πηρα τηλεφωνο στο μητερα και δεν καταφεραμε να βρουμε και ραντεβου την ημερομηνια που επρεπε, εσεις που κανατε την εξεταση?

καλημερα! εγω την εκανα στη Ρασιδακη.


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας μανούλες απο το Ηράκλειο. Είμαστε νέοι στη συζήτηση και απο ότι ειδα είμαστε οι πιο μεγάλοι καθότι εμείς είμαστε στην 31η περίπου εβδομαδα και γενναμε έως 25/4 στο Ασκληπείο.Εμείς είμαστε μεγάλοι αντρες πλέον 1500kg χαχα.Και απο οτι καταλαβαίνω και απο τα σεμινάρια που πηγαίνω μόνο αγόρια φέτος φούλ στους αντρες χαχα. Γερά να είναι τα βλασταρια μας!

Ηθελα να ρωτησω αν και ειστε πιο πισω αν εχει παρει κανεις τηλ στις παροχες στο ικα για τα επιδοματα διοτι μεχρι στιγμης δεν μπορεις να τα καταθεσεις λογω της απεργιας και λογω οτι ενω η διαδικασια εχει προχωρησει με καποιο τροπο απο το κεντρο μανας παιδιου στο εοππυ η εγκυκλιος φυσικα δεν εχει παει στις παροχες στο ικα γιατι εχει και 10 χιλιομετρα αποσταση οσο να ναι ( κοροιδευτικα το λεω φυσικα) ελπιζω εως οτου καταθεσω γυρω στις 5/3 να μπορω να τα καταθεσω.

καλημερα. καλως ηρθες! με το καλο το μωρακι σου..αντε 2 μηνες ακομα..;).για τα επιδοματα εχω μαυρα μεσανυχτα...


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...