Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts

Κοριτσια καλημέρα!!! Προχθές το βράδυ είχα συσπάσεις πήρα τηλέφωνο τον γιατρό μου ο οποίος με αντιμετώπισε με απάθεια και μου είπε να πάω στο εφημερεύον. Πήρα λοιπόν έναν φίλο του άντρα μου δουλεύει στο βενινζελειο ως ειδικευόμενος μαιευτήρας και πήγαμε μαζί για να με δει μου είπε ότι το μωρό είναι πολύ χαμηλά και η μήτρα πολυ αδύναμη για να του παρέχει στήριξη μου έδωσε μαγνήσιο και ήταν κατηγορηματικός στο ότι πρέπει να περπατάω τουλάχιστον δύο ωρες την ημέρα για να δυναμώσουν οι μύες! Το θέμα που προκειπτει τώρα είναι ότι σκέφτομαι να αλλάξω γιατρό, ο συγκεκριμένος όταν έψαχνα δεν ήθελα να αναλάβει γιατί τελειώνει καλοκαίρι με την ειδίκευση του και δεν ξέρει σε πιο από τα δύο νοσοκομεία θα συνεχίσει!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσια καλημέρα!!! Προχθές το βράδυ είχα συσπάσεις πήρα τηλέφωνο τον γιατρό μου ο οποίος με αντιμετώπισε με απάθεια και μου είπε να πάω στο εφημερεύον. Πήρα λοιπόν έναν φίλο του άντρα μου δουλεύει στο βενινζελειο ως ειδικευόμενος μαιευτήρας και πήγαμε μαζί για να με δει μου είπε ότι το μωρό είναι πολύ χαμηλά και η μήτρα πολυ αδύναμη για να του παρέχει στήριξη μου έδωσε μαγνήσιο και ήταν κατηγορηματικός στο ότι πρέπει να περπατάω τουλάχιστον δύο ωρες την ημέρα για να δυναμώσουν οι μύες! Το θέμα που προκειπτει τώρα είναι ότι σκέφτομαι να αλλάξω γιατρό, ο συγκεκριμένος όταν έψαχνα δεν ήθελα να αναλάβει γιατί τελειώνει καλοκαίρι με την ειδίκευση του και δεν ξέρει σε πιο από τα δύο νοσοκομεία θα συνεχίσει!

Ασπα μου Καλημερα!! Δεν ειμαι και το καταλληλο ατομο για να κρινω την συμπεριφορα που σιγουρα ειναι απαραδεκτη γιατι σε μενα δεν εδωσε τις καλυτερες εντυπωσεις εξ αρχης!!

Ακολουθησε τις συμβουλες του φιλου σας και ολα θα πανε καλα!!!

Μπορει τωρα να σε αναλαβει καποιος αλλος ντοκ στο νοσοκομειο!;

Θετικη σκεψη και η λυση θα βρεθει!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημέρα!!! Προχθές το βράδυ είχα συσπάσεις πήρα τηλέφωνο τον γιατρό μου ο οποίος με αντιμετώπισε με απάθεια και μου είπε να πάω στο εφημερεύον. Πήρα λοιπόν έναν φίλο του άντρα μου δουλεύει στο βενινζελειο ως ειδικευόμενος μαιευτήρας και πήγαμε μαζί για να με δει μου είπε ότι το μωρό είναι πολύ χαμηλά και η μήτρα πολυ αδύναμη για να του παρέχει στήριξη μου έδωσε μαγνήσιο και ήταν κατηγορηματικός στο ότι πρέπει να περπατάω τουλάχιστον δύο ωρες την ημέρα για να δυναμώσουν οι μύες! Το θέμα που προκειπτει τώρα είναι ότι σκέφτομαι να αλλάξω γιατρό, ο συγκεκριμένος όταν έψαχνα δεν ήθελα να αναλάβει γιατί τελειώνει καλοκαίρι με την ειδίκευση του και δεν ξέρει σε πιο από τα δύο νοσοκομεία θα συνεχίσει!

Προς το παρόν κάνε αυτό που σου είπε ο γιατρός και προσπάθησε να μην αγχώνεσαι και να βρεις την καλύτερη λύση. Μπορεί να ήταν ένα τυχαίο γεγονός. Ξαναπαρτον τηλ να του πεις τι αγωγή σου έδωσαν και αν πάλι δεν βρεις ανταπόκριση ξεκινα να ψάχνεις κάποιον άλλο.


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:)) εγω απο την μερια μου να σας συστισω την μπαντουβα δεσποινα πραγματικα η γυναικα ειναι καταπληκτικη στην δουλεια της και υπεροχη γυναικα !!! εμενα με αναλαβε αυτη και ειχα δυσκολο τοκετο πεδευτικαμε 20ωρες περιπου δεν εφυγε λεπτο απο το πλαι μου ..!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Looney_anna , σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!! Με το καλο και το δικο σου μωρο! Εκλεισα τελικά το απόγευμα,αφότου διάβασα όλες τις σελίδες σας:mrgreen:, ραντεβού με τον Κουτρουλάκη! Και μάλιστα σχετικά γρήγορα βρήκα ,στις 5 Μαίου! Αν δε μείνω ευχαριστημένη(μόνο μία κοπέλα διαβασα από εδώ οτι δεν έμεινε), θα δω πού θα στραφώ! Πάντως στο Παγνή, όπως και να ΄χει, αφού έχω ήδη την εμπειρία! Αν θέλετε λεπτομέρειες περί γέννας ευχαρίστως :P!]

κοπελα μου μακρια απο τον κουτρουλακη πραγματικα στο λεω με μεγαλη σιγουρια με παρακολουθουσε στο πρωτο τριμινο και ειχα δυσκολη εγκυμοσυνη οποτε ειχα προβλημα αγαναχτουσα να τον βρω και της τελευταιες φορες που ηταν πιο σοβαρα τα πραγματα φοβιθικε μαλλον και αρχισε να μ λεει κατι τρελα οτι δεν παιρνει καμια ευθινη αν παθει κατι το παιδι και κατι τετοιες βλακειες εκτος αυτο οποτε μου μιλουσε δεν καταλαβενα τι μου ελεγα και ποτε δεν μου εξηγουσε τιποτα. πολυ κακος γιατρος κατα την γνωμη μου και ασε που στη δικια μου πητ αυτος ειχε κανονισει αδεια και αυτο το εμαθα τυχαια δηλαδη θα κατεληγα να με ξεγενισει κανενας ειδικευομενος ..!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες αγαπη στην παρέα μας:)

Τι κάνετε κορίτσια εγώ πολύ καλύτερα θα με αναλάβει τελικά ο Βελεγρακης στο βενινζελειο!

Καλημέρα Άσπα μου!! Πολύ χαίρομαι που βρήκες λύση!! Έχω ακούσει καλά λόγια και από ό,τι ξέρω είναι και καλό παιδί!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσια μολις μπικα στην ομορφη παρεουλα σας !ας συστιθουμε λοιπον με λενε αγαπη και ειμαι κ εγω μια νεα μανουλα 18 μερων ..!!!!!!!! :)

Καλημέρα Αγάπη!! Καλωσήρθες στην παρέα μας!! Τι παιδάκι έχεις; Αγοράκι ή κοριτσάκι;; Να σου ζήσει!!!

Εμείς είμαστε εν αναμονή!! Εγώ προσωπικά θέλω να περάσει γρήγορα ο καιρός! Όσο για τον ύπνο το έχω ακούσει από πολλές μανούλες!!! :)

Όσο για το γιατρό, αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι ο ίδιος γιατρός μπορεί να είναι τελείως διαφορετικός με κάθε κοπέλα!! Είναι και θέμα χημείας, πώς να το κάνουμε;;; Αφού σου πήγαν όλα καλά...αυτό έχει σημασία!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες!!! Τι μου κανετε??

Καλημέρα Χαρμάκι!! Είμαι μια χαρούλα!! Φουσκώνω...!!:P Χθες βράδυ είχα λίγα πονάκια δεξιά χαμηλά και νομίζω ότι άρχισε τις κλωτσιές!! :P

Εσύ τι κάνεις;;


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες!!! Τι μου κανετε??

Καλημέρα Χαρμάκι!! Είμαι μια χαρούλα!! Φουσκώνω...!!:P Χθες βράδυ είχα λίγα πονάκια δεξιά χαμηλά και νομίζω ότι άρχισε τις κλωτσιές!! :P

Εσύ τι κάνεις;;

Καλημερα Αννουλα μου!!! Καλα ειμαι και εγω.. ανυπομωνω να ακουσω την μικρουλα μου... να την καταλαβω και να ειμαι σιγουρη... :)


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το έχει κάνει καμία από σας...εμάς ο μπαμπάκας μας βάζει το αυτί του στην κοιλιά μου (εδώ και κάνα μήνα περίπου) και ακούει το μωρό να κολυμπάει!! Άλλες φορές είναι ήσυχο και όταν του μιλήσει αρχίζει να κάνει πάρτυ μέσα στην κοιλιά!!! Είναι ένας τρόπος να ξέρω ότι το μωρό είναι καλά!!!:P Έχει πολλή πλάκα!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...