Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 15 hours ago, Fay_ said:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!! Είναι η πρώτη προσπάθεια εξωσωματικής ;

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts

καλημερα!!!!!!!!!!! :):):):)περασαμε το πρωτο μας βραδυ χωρις κακακια που μεταφραζετε σε 2 ξυπνηματα μονο απο 10-15 λεπτα το καθενα ισα ισα για να φαει!!!! το πρωι ξυπνησε 8 και 9 ξανακοιμηθηκε!

της mam εχω και εγω τα μπουκαλια και ειναι πολυ καλα...εχουμε τα anti colic. και οντος δεν μου εχει κανει κολικους...βεβαια δεν τα χρησιμοποιουμε συχνα(2 φορες τη βδομαδα)..γενικα κολικους ειχαμε μονο τον πρωτο μηνα!


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κοριτσαρες μου!!!

Σορυ που δεν μπαίνω συχνά αλλα δενπρολαβαινω....!!! Η μικρή μου είναι πολύ καλή αλλαμες στη μέρα κοιμάται λίγο οποτε δεν προλαβαίνω να κάνω τίποτα...!! Τον μάρσιπο δεν τον θέλει ούτε το ριλαξ...αλλα είναι ακομα μικρή γι αυτό!! Θηλαζουμε αποκλειστικά!!! Την πιπίλα δεν τη θέλει αλλα δεν με νοιάζει κιόλας!! Έχουμε πάρει βάρος κ ύψος!! Το Σάββατο 40ζουμε κ από βδομάδα θα επιστρέψω δουλειά!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Ολα καλα κι εμεις!Παιδια το παιδι μου ειναι επερτροφικο...Πηγαμε στον πεδιατρο και ειναι 6 κιλα,62 εκ. στο υψος και 41εκ. περιμετρος κεφαλιου!Οποιος τον βλεπει λεει οτι μοιαζει με 6 μηνων!Και τρωει τον αγλεορα (220 μλ γαλα)...Τα μωρακια σας πως πανε?


9j7Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλα είναι το κορίτσι μου!!! Απλά χθες κάναμε τα πρώτα μας εμβόλια κ σήμερα είμαστε κάπως!!! Είναι 4850 κ 59 εκ!! Εμένα θηλάζει εκτός από ένα γεύμα το απόγευμα που λείπω όπου τρώει 40-50 ml κ αναπληρώνει μετά με θηλασμό!! Το καινούργιο εμβόλιο της μηνιγγίτιδας θα το κάνετε; τι λένε οι παιδίατροι σας;


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! και μεις καλα! σε μια βδομαδα περιπου παμε παλι για εμβολιο. για της μινιγγ αποφασησα να μην το κανω ακομα..για αργοτερα δεν ξερω..η γιατρος μου δεν μου ειπε ουτε κανε το αλλα ουτε μην το κανεις.. εσας τι σας ειπαν? απο αναπτυξη παμε πολυ καλα και μεις! και μας μας κανουν πιο μεγαλους..ρουχα φοραμε 6 μηνων και 6-9.. γιγαντακια. συνεχιζουμε αποκλειστικο θηλασμο και μεις εκτος απο 2 φορες τη βδομαδα που παω δουλεια και τρωμε ενα γευμα μπουκαλι.


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Κορίτσια μολις γυρισαμε απο την αυχενικη διαφάνεια! Ολα ειναι τέλεια κ μαλλον έχουμε κοριτσάκι (κάθονται σταυροποδι :P).Τον Νικολετακη τον προτείνω οσο δεν πάει! Ειναι αψογος κ εφυγα απόλυτα ευχαστημενη!!!!!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ...ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΑΠ-Α ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ...ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΑΠ-Α ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ?

καλησπερα μ ενδιαφερει και μενα να μαθω που εκανες το παπ-α και ανα ξερει καποια κοπελα τιμες για το μητερα.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Καλησπέρα κοριτσια!! Είμαι νέο μέλος και μέλλουσα μανούλα!!! Μόλις χθες έμαθα οτι ειμαι έγκυος και δεν σας κρύβω οτι εκτος απο χαρα ένιωσα και αγχώς! Που να παω απο που να αρχίσω που να γεννήσω σε δημόσιο ή ιδιωτική κλινική;;; Ουφ! Διάβασα διάφορα σχόλια σας και με βοηθήσετε πολυ.. Τελικα μαλλον θα κάταληξω στο παγνη με τον μανιδακη ή κουτρουλακη??? αν γνωριζεται πληροφοριες γι αυτουσ τουσ γιατρουσ βοηθηστε με σασ παρακαλω!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπέρα κοριτσια!! Είμαι νέο μέλος και μέλλουσα μανούλα!!! Μόλις χθες έμαθα οτι ειμαι έγκυος και δεν σας κρύβω οτι εκτος απο χαρα ένιωσα και αγχώς! Που να παω απο που να αρχίσω που να γεννήσω σε δημόσιο ή ιδιωτική κλινική;;; Ουφ! Διάβασα διάφορα σχόλια σας και με βοηθήσετε πολυ.. Τελικα μαλλον θα κάταληξω στο παγνη με τον μανιδακη ή κουτρουλακη??? αν γνωριζεται πληροφοριες γι αυτουσ τουσ γιατρουσ βοηθηστε με σασ παρακαλω!!!

Γειά σου απο εμένα New momy

(Αν και λίγο καθυστερημένα απο την ανάρτηση σου :| )

Τι κάνεις??

Πώς πάει η εγκυμοσύνη σου;

Σε ποιόν γιατρό καταστάλαξες τελικά;

Σου εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να έχεις μία τελειώμηνη εγκυμοσύνη!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα!!

:)

μήπως έχετε να μου δώσετε συμβουλές για τους Μανιδάκη κ Κουτρουλάκη στο ΠΕΠΑΓΝΗ?

Βασικά την τυχόν εμπειρία σας θα ηθέλα να μάθω!!

Ευχαριστώ


Take Control of Your Mind & Your Thoughts! it's your own responsibility!!!  icon_wink.gif 7gU4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...