Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κοριτσια!! ψαχνω γιατρο για να κανω την αυχενικη διαφανεια γιατι δικος μου γιατρος ειναι δημοσιου, πηρα τηλεφωνο στο μητερα και δεν καταφεραμε να βρουμε και ραντεβου την ημερομηνια που επρεπε, εσεις που κανατε την εξεταση?

καλημέρα !!

Δεν ξέρω αν έκανες την αυχενική..

εγώ πήγα στον Νικολετάκη, είναι δίπλα στο Μητέρα και πιστοποιημένος. Εμεινα πολύ ευχαριστημένη, επειδή ο υπέρηχος κράτησε όσο έπρεπε και μου τα εξηγούσε όλα.

Που θα γεννησεις ; Βενιζέλειο εγώ.


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα τελικα εκλεισα ραντεβου την επομενη Παρασκευη στον Μαντα εψαξα την λιστα με τους πιστοποιημενους και κατεληξα εκει!! Εγω θα γεννησω στο ΠΕΠΑΓΝΗ το σκεφτηκα πολυ πηγα και στα δυο νοσοκομεια αλλα διαλεξα για πολλους λογους τελικα το ΠΕΠΑΓΝΗ!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλή επιτυχία σε όλες μας γιατί και η δική μου αυχενική θα γίνει σε 2 βδομάδες. Εγώ διάλεξα το Μητέρα για τη γέννα γιατί φοβάμαι το δημόσιο αλλά από αυτά που διαβάζω είστε πιο τολμηρές από μένα. Έχω τον Παρίση. Τον έχει ακούσει καμιά σας;;; Ηταν στο Παγνή και τώρα είναι στο Μητέρα. Μου εμπνέει πολλή εμπιστοσύνη απλά ρωτάω επειδή είναι το πρώτο μου παιδάκι και ήθελα να μάθω αν γνωρίζετε κάτι.


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οταν εχεις ιατρικο ιστορικο πηγαινεις σε νοσοκομειο με κλειστα ματια, δεν εμπιστευσαι την ζωη σου και του μωρου σου, στο τεταρτο που θα κανουν να σε μετεφερουν στο εφημερευων νοσοκομειο!! Αυτες τις μερες που εψαχνα για την αυχενικη διαφανεια ακουσα πολλες φορες το ονομα του ειναι πιστοποιημενος και αυτος και θεωρειτε καλος!! Με το καλο το μωρακι σου σε ποια εβδομαδα εισαι?


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ πολύ aspapa!!! Είμαι 10 εβδομάδων και 3 ημερών!!! Εσένα βλέπω το tickeraki σου!! Είμαστε το ίδιο ακριβώς παρά μία μέρα!!!!!!!!

Εχετε δει το μωρακι σας? ακουσατε καρδουλα?


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι!!!!! Είναι όλα μια χαρά!! Εσύ;; Δεν είναι καλύτερα να μιλάμε τον ενικό;;;:P

Ναι ολα καλα κ εμεις!! εγω βεβαια εχω μια μικρη αποκολληση αλλα το προσεχω παρα πολυ αυτη την φορα εχω βαρεθει να καθομαι!!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

καλημερα τελικα εκλεισα ραντεβου την επομενη Παρασκευη στον Μαντα εψαξα την λιστα με τους πιστοποιημενους και κατεληξα εκει!! Εγω θα γεννησω στο ΠΕΠΑΓΝΗ το σκεφτηκα πολυ πηγα και στα δυο νοσοκομεια αλλα διαλεξα για πολλους λογους τελικα το ΠΕΠΑΓΝΗ!

Μπράβο ! Καλά αποτελέσματα να έχεις !!


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...