Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!! εγω εδω και τρεις μερες ειμαι καλυτερα μην φανταστεις οτι τρωω και κανονικα αλλα τουλαχιστον δεν την βγαζω ολη μερα στην τουαλετα, γιατι ειχα φτασει σε τετοιο σημειο!! εχει καμια απο εσας πονους στην μεση και την λεκανη σημερα μιλησα με τον γιατρο και μου ειπε ειναι φυσιολογικο αλλα τοσο πολυ? σε οσες εχετε χασει κιλα εχει πει τιποτα ο γιατρος για συμπληρωματα διατροφης?


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κοριτσια. για πονους στη λεκανη δεν θυμαμαι αλλα δεν νομιζω να ειχα αλλα ειχα πονους περιοδου στην αρχη και τσιμπιματα μια δεξια μια αριστερα.. για τα κιλα δεν μπορω να βοηθησω γιατι ευτυχως απο τη μια δυστυχως απο την αλλη δεν ειχα ποτε μεχρι τωρα ουτε μια ανακατοσουρα ουτε ενα εμετο με αποτελεσμα να ειμαι στον 5 μηνα και να εχω παρει ειδη 8.5 κιλα:confused::confused::confused:. τα 4 τα πηρα τον πρωτο μηνα..μαλλον και λογο διακοπης τσιγαρου που καπνιζα 13 χρονια:confused:. παντος και απο φιλες μου που ειχαν εμετους ξερω οτι στη αρχη χασανε κανα 2 κιλα.. εξαρτατε μαλλον και με ποσα ξεκινας..αν εχεις κανα 2 παραπανω δεν νομιζω να ειναι κακο..τωρα αν ξεκινας και εισαι πολυ αδυνατη ισως τοτε να μην ειναι και πολυ καλο.


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω στο πρωτο ζυγισμα ημουν 52 τωρα ειμαι 48 αν και τρωω εδω και καποιες μερες δεν εχω παρει κατι, η κοιλια μου ομως εχει αρχισει να φουσκωνει λιγο και νιωθω ολο το βαρος στην μεση αυτο ειναι το προβλημα μου!!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κρητικομανουλες!! Τι μου κανετε;

Ασπατα εγω λιγα τραβηγματακια εχω που και που χαμηλα!!

Οσο για τα κιλα σιγουρα εχω παρει 2! Για συμπληρωμα δεν μου ειπε κατι.. Να τρωω απο ολα και ολα καλα!!

Κοριτσια εχω τρελαθει με το παγωτο!!! Ενω δεν το πολυετρωγα τωρα το ζητΑω πολυ συχνα!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κρητικομανουλες!! Τι μου κανετε;

Ασπατα εγω λιγα τραβηγματακια εχω που και που χαμηλα!!

Οσο για τα κιλα σιγουρα εχω παρει 2! Για συμπληρωμα δεν μου ειπε κατι.. Να τρωω απο ολα και ολα καλα!!

Κοριτσια εχω τρελαθει με το παγωτο!!! Ενω δεν το πολυετρωγα τωρα το ζητΑω πολυ συχνα!!!

πλακα κανεις μια απο τα ιδια χθες εψαχνα ολα τα ζαχαροπλαστεια να βρω παγωτο γιατι μεχρι τωρα μονο στον σαβοιδακη εχω βρει και στον κρητικο φουρνο που δεν το τρωω το παγωτο του ειμαι και παραξενη ρωτουσα τις κοπελες και με κοιτουσαν σαν να ημουν απο ολα πλανητη!!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παγωτο ε? εγω παλι ειμαι στα αλμυρα..σλλα με πιανουν κρισεις για καμια βδομαδα που τρωω κατι συγκεκριμενο συνεχεια κα μετα μου περνα! μεχρι τωρα εχω περασει την κριση του στεγνου φαγητου(πιτσεσ, τοστ, γυρους) του καροτου! ( το μαστακι με κρατουσε 2 μερες! ) μετα επαθα μια ψυχωση με τα αβοκαντο και μετα τα ντοματινια!!! ευτυχως το γυρισα στα λαχανικα μετα τις πιτσες αλλιως θα ημουν 100 κιλα τωρα! χαχαχα οσο για τα συπληρωματα δεν ξερω εγω δεν τα πολυ συμπαθω.. και μαλλον ουτε η γιατρος μου μιας και πινω μονο ενα σιδηρο την μερα και αυτο απο τον 4 και μετα επειδη ειχε πεσει ο αιματοκριτης μου..(γενικα εχω ενα θεματακι με την φεριτηνη μου απο παλια) και φιλισιν απο οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος..για ασβεστιο μου ειπε δεν χρειαζεται μιας και τρωω γαλακτοκομικα και μαγνησιο θα παρω μονο αν κανω καποια στιγμη συσπασεις..προσπαθηστε απλα να τρωτε απο ολα λιγο ωστε να παρετε τις βιταμινες,το ασβεστιο κλπ απο τις φυσικες τροφες..


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

πλακα κανεις μια απο τα ιδια χθες εψαχνα ολα τα ζαχαροπλαστεια να βρω παγωτο γιατι μεχρι τωρα μονο στον σαβοιδακη εχω βρει και στον κρητικο φουρνο που δεν το τρωω το παγωτο του ειμαι και παραξενη ρωτουσα τις κοπελες και με κοιτουσαν σαν να ημουν απο ολα πλανητη!!

Ενα ειναι το παγωτο!!! Ελιτ!! Δοκιμασε και περιμενω εντυπωσεις !!!!

Εντωμεταξυ εφαγα μια ζακπονοτυροπιτα και με εχει ταραξει τωρα!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ασπαπα εκλεισα ραντεβου στον Κουτρουλακη!! Ελπιζω να μου αρεσει σαν ανθρωπος!! Λογικα θα εχω και την αυχενικη οταν παω!!!

Σημερα εκανα τις επαληπτικες εξετασεις αιματος!! Μακαρι να ειναι ολα καλα!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ενα ειναι το παγωτο!!! Ελιτ!! Δοκιμασε και περιμενω εντυπωσεις !!!!

Εντωμεταξυ εφαγα μια ζακπονοτυροπιτα και με εχει ταραξει τωρα!!!

εμενα το αγαπημενο που παγωτο στο ηρακλειο ειναι απο του ιταλου( το ρολοι) στα λιονταρια!!! αλλα ειμαι μακρια...:( μια μπαλα φουντουκι θα την ετρωγα ευχαριστως!!


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

εμενα το αγαπημενο που παγωτο στο ηρακλειο ειναι απο του ιταλου( το ρολοι) στα λιονταρια!!! αλλα ειμαι μακρια...:( μια μπαλα φουντουκι θα την ετρωγα ευχαριστως!!

Μπειμπι θε παω να το δοκιμασω!!! Εγω τρελενομαι για μπαναναα!!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πιστευω θα σου αρεσει πρωινο ραντεβου εκλεισες? εγω εχω ξανα ραντεβου την επομενη Δευτερα και θα εχω και την αυχενικη!! Τωρα που το σκεφτομαι το Σαββατο ειχα κατεβει μια βολτα στο κεντρο και ψαχνομουν για παγωτο πηγα εκει στην αρχη της δαιδαλου απεναντι απο την αστορια που ειχαν παγωτο αλλα μαλλον εχει μονο το καλοκαιρι τι να πω και επειδη με πιασαν τα νευρα μου πηγα σαβοιδακη!! εχει το ελιτ? ειναι κοντα στο σπιτι μου θα κανω μια επισκεψη μετα την δουλεια!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

Απογευματινο εκλεισα! Στις 24! Δεν ειχε πιο νωρις!! Μακαρι να κου αρεσει και να μπορει να με αναλαβει κιολας!!

Στο ελιτ της γειτονιας μου εβαλαν!! Οποτε μαλλον ετοιμασου για σουπερ απολαυση!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τελεια!! και εγω την πρωτη φορα σε απογευματινο πηγα και εχω παει αλλες δυο φορες σε πρωινο την δευτερη φορα μαλιστα που ειχαμε γνωριστει και καλυτερα και ηξερε το προβλημα με τους εμμετους δεν με αφησε να περιμενω καν σε μιση ωρα ειχα τελειωσει!!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Κ εγώ ζητάω το παγωτό!!! Έχω πόνους στο ισχιο μου σχεδόν από την αρχή της εγκυμοσύνης!! Ολο κ περισσότερο σκέφτομαι το δημόσιο, δεν σας κρύβω και για οικονομικούς λόγους αλλά και γιατί δεν ξέρω αν το Μητέρα αξίζει σαν μαιευτήριο.

Charma τελικά κατεληξες στο δημόσιο;


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τελεια!! και εγω την πρωτη φορα σε απογευματινο πηγα και εχω παει αλλες δυο φορες σε πρωινο την δευτερη φορα μαλιστα που ειχαμε γνωριστει και καλυτερα και ηξερε το προβλημα με τους εμμετους δεν με αφησε να περιμενω καν σε μιση ωρα ειχα τελειωσει!!

Τελεια!!! Ειναι σημαντικο να μην εχεις τεραστια αναμονη στο νοσοκομειο!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...