Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γαλιαντρεεες...!!!


Koalaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω λεω να κρατησουμε και αυτο το νεο....αφου επροκειτο να αλλαζαμε το θεμα μας ετσι και αλλιως!!!!!!!!!!!!!!!!

αλλα ας το διορθωσουν και το αλλο...να δουμε τι εγινε....και τι γραψανε τα κοριτσια το μεσημερι...

Η Ριτσα μπηκε καθολου;


Link to comment
Share on other sites

Μαρακι δεν ξερουμε....

κολλησε και φαινοταν οτι εσυ ειχες γραψει τελευταιο μηνυμα....

Πηγα να δω τι εγραφες και δεν ανανεωνοταν η σελιδα...και μου εβγαλε ενα μηνυμα database error.....

αλλα εμεις δεν πτοουμαστε!!!!!!!!!!!!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου ηρθα και εγω!!! Τι κανετε??? ολες καλα???

Εμεις καλα, μολις εβαλα τη φμ για υπνο...!!! Εγω εγραψα τελευταιο μηνυμα για τα ρεβυθια και μετα δεν μπορεσα να ξαναμπω...!!!

Σημ: συγνωμη που δεν σας ενημερωσα αλλα ειχα σβησει τα πμ και δεν ειχα επαφες για να στειλω σε ολες πμ, ουτε και μπορουσα να μπω στο θεμα μασ για να σας παρω απο εκει επαφες. Βεβαια θα μπορουσα να σας ενημερωσω απο το αλλο parents αλλα μεχρι να σας εβρισκα θα εμπαινε και το 2015, οποτε προτιμησα να κανω νεο θεμα ελπιζωντας καποια να "με δει" και εν συνεχεια να ενημερωσει.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοαλακι....ειδα που εγραψε η Μαρια στις 1.30 ή 2.30....και προσπαθησα να μπω να δω τι γραφατε απο την ωρα που σας αφησα το πρωι και δεν γινοταν...

Και λεω τι εκανα;;;

Αλλα καλο το νεο θεμα: γαλιαντρες!!!!!!!!!!!!!


Link to comment
Share on other sites

Γαλιαντρεεεεεεεες! επισης θα ταιριαζε και "το κλουβι με τις τρελες" χιχιχιχι! ισως και να φτιαχτει το θεμα, καλε εγω το ματιασα γιατι το πρωι διαπιστωσα ποσες σελιδες ειχαμε φτασει και εντυπωσιαστηκα!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Μωρεεεεεε,και προσπαθουσα το απογευμα να μπω,απο το ταμπλετ και νομιζα πως ειχε καποιο προβλημα,δε φανταστηκα οτι εκλεισε το θεμα!

Αντεεεε...καλοριζικο και,οπως παντα,γουρλιδικο το θεματακι!

Την Ριτσα την ειδοποιησαμε?Γιατι δεν εχει φβ!

Ειστε οοοολες καλα?

Εγω πηγα γυμναστηριο και επειτα για καφε!

Τωρα ξεκουραση!

Το Σ/Κ φευγω στο χωριο,εχουμε τους 3 μηνες του θειουλη μου.Οποτε δε θα εχω ιντερνετ!Θα καταφερω να μπω απο Δευτρα,που θα παω Θεσσαλονικη!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γαλιαντρεεεεεεεες! επισης θα ταιριαζε και "το κλουβι με τις τρελες" χιχιχιχι! ισως και να φτιαχτει το θεμα, καλε εγω το ματιασα γιατι το πρωι διαπιστωσα ποσες σελιδες ειχαμε φτασει και εντυπωσιαστηκα!!!

Χαχαχαχαχα!Ταιριαζει απολυτα αγορομαμμυ μου!

Καλε,σε αλλα θεματα εχουν γραφτει πιο πολλες σελιδες!Το δικο μας τους πειραξε?Χοχοχοχοχο!!!!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ φιλεναδιτσες μου οπως μπηκα θα βγω γιατι νυσταζω παρα πολυ! και κοιμηθηκα και το μεσημερι μια ωριτσα αλλα περιφερομαι σαν το ζομπι! τουλαχιστον κατα τ'αλλα δεν εχω κανενα συμπτωμα!!! φιλακια πολλα και τα λεμε το πρωι που θα ειμαι στην κοπιαστικη εργασια μου!!! :P


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοαλακι....ειδα που εγραψε η Μαρια στις 1.30 ή 2.30....και προσπαθησα να μπω να δω τι γραφατε απο την ωρα που σας αφησα το πρωι και δεν γινοταν...

Και λεω τι εκανα;;;

Αλλα καλο το νεο θεμα: γαλιαντρες!!!!!!!!!!!!!

Α εγω δεν μπορεσα να δω μετα αν γραψατε και αλλα...και νομιζα οτι κανει νουμερα το σημα αλκα μετα διαπιστωσα οτι ειναι τεχνικο προβλημα και εφοσον μπηκα στο mail να δω αν ελαβα απαντηση στο αιτημα που εκανα και υπηρχε ενα απολυτο κενο.............................στο ταχυδρομειο μου απο τους διαχειρηστες πηρα την πρωτοβουλια να μας ανανεωσω!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα!Ταιριαζει απολυτα αγορομαμμυ μου!

Καλε,σε αλλα θεματα εχουν γραφτει πιο πολλες σελιδες!Το δικο μας τους πειραξε?Χοχοχοχοχο!!!!

Οχι, το προβλημα δεν ειναι ο ογκος του θεματος, μπορει να ειναι ο ογκος της ενοτητας ολης (θα γινουμε γονεις το 2013) γιατι αν παρατηρησατε ολη η ενοτητα δεν ανοιγει.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοαλακι ειδες που εβγαλαν ειδοποιση οι διαχειρηστες σαν νεο θεμα να συνεχισουμε προσωρινα μεχρι να το λυσουν το τεχνικο προβλημα;

Καλη ξεκουραση Αγορομαμυ!!!

Μαρακι βορινο, θα λειπεις για τα 3μηνα του θειου; ολοι μαζι οικογενειακως; ή θα αφησεις το μωρο με τον συζυγο;


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...