Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γαλιαντρεεες...!!!


Koalaki

Recommended Posts

Κορίτσια μου πάω για καφέ με μια φίλη μου και το μεσημέρι θα πάω στον παιδικό να ρωτήσω για τον μικρό.

Ίσως καταφέρω να μπω το βραδάκι αλλιώς αύριο.

Φιλιά σε όλες!!!!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δεν ξερω για τις αλλες κοπελες παντως εμεις εχουμε και νοστιμα φαγητα αλλα ας μην ανοιξω συζητηση γιατι ειμαι με ενα τοστ και θα φαω τα λυσσακα μου:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

τι ειπες τωρα...οταν λοιπον κατεβαινουμε κατω πηγαινουμε στο πηδημα.δεν ξερω αν το ξερεις..εκει φτιαχνουν κοκορα η κοτοπουλο,δεν θυμαμαι, κοκκινιστο με μακαρονια η με πατατες τηγανιτες.τρελαινομαι κ για τα δυο. Κ.α.που τωρα δεν θυμαμαι...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

μμμ αυτο το γλυκο το εχουμε κ εμεις κ ο αντρας μου.αλλα επειδη ειμαι κ απο πατμο εχουμε το πουγγι...που εχει μεσα καρυδια ,μελι κ αμυγδαλα ειναι γεμιστο δλδ κ στο χωριο του μπαμπα μπο φτιαχνουν το πετρισιο.ειναι μπςκλαβας με πολλα φυλλα.

ναι το εχουμε και εδω το πουγγι!!! ειναι πολυ νοστιμο! εχουμε και τον σαμουσα που μοιαζει παρα πολυ με το πουγγι!!! εχω μια συμφοιτητρια απο Πατμο και ξερω οτι ο μπαμπας της εχει μια ταβερνα εκει!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

τι ειπες τωρα...οταν λοιπον κατεβαινουμε κατω πηγαινουμε στο πηδημα.δεν ξερω αν το ξερεις..εκει φτιαχνουν κοκορα η κοτοπουλο,δεν θυμαμαι, κοκκινιστο με μακαρονια η με πατατες τηγανιτες.τρελαινομαι κ για τα δυο. Κ.α.που τωρα δεν θυμαμαι...

ναι, πως δε το ξερω το Πηδημα!!!! ειναι μετα την Καλαματα, κοντα στο Μελιγαλα!!!!! κοκορα θα κανουν, οπως και εδω σε εμας!! χωριατικο κοκορα με μακαροναδα και μυζηθρα, ΚΟΛΑΣΗ!!! μας το φτιαχνει συχνα η πεθερα μου οταν παμε, της δινουν μικρα κοκορακια καποιες γνωστες της και ειναι λουκουμι!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι, πως δε το ξερω το Πηδημα!!!! ειναι μετα την Καλαματα, κοντα στο Μελιγαλα!!!!! κοκορα θα κανουν, οπως και εδω σε εμας!! χωριατικο κοκορα με μακαροναδα και μυζηθρα, ΚΟΛΑΣΗ!!! μας το φτιαχνει συχνα η πεθερα μου οταν παμε, της δινουν μικρα κοκορακια καποιες γνωστες της και ειναι λουκουμι!!

αντε βρε!!!!!!το πηδημα να ειναι το πολυ μιση ωρα απι μας.βασικα ειναι μετα το μελιγαλα,η βαλυρα αν δεν κανω λαθος.πω πω πολυ χαρηκα...μακαρι να συναντηθουμε.πηγαινετε καθολου εκει???

Εγω τους το κανω εδω στο σπιτι μας αθηνα τα χριστουγεννα που κανω τραπεζι κ τρελαινοντε!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αντε βρε!!!!!!το πηδημα να ειναι το πολυ μιση ωρα απι μας.βασικα ειναι μετα το μελιγαλα,η βαλυρα αν δεν κανω λαθος.πω πω πολυ χαρηκα...μακαρι να συναντηθουμε.πηγαινετε καθολου εκει???

Εγω τους το κανω εδω στο σπιτι μας αθηνα τα χριστουγεννα που κανω τραπεζι κ τρελαινοντε!!!!!

εμεις παμε στην Κυπαρισσια, ειναι πολυ κοντα απο εκει. Μενει η πεθερα μου Κυπαρισσια οποτε παμε αρκετα συχνα! και ο κουνιαδος μου μενει Καλαματα. αν δεν ημουν εγκυος θα πηγαιναμε καθε μηνα, αλλα τωρα καθε μηνα παμε Αθηνα λογω γιατρου. Θα κανουμε Πασχα στο χωριο και ισως παμε μια βολτα και τον Ιουνιο, αναλογως πως θα προχωρα η εγκυμοσυνη!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

NGN η μπεμπα μου ειναι αναλογως τα κεφια που λενε ποτε τα τρωει τα φρουτακια της με ορεξη κ ποτε κλαιει κ τα τρωει κ ποτε δεν τα θελει καθολου!!!!!!κ με το φαι το ιδιο κανει ειναι αναλογως με τι ορεξη θα ξυπνησει το πρωι χαχχαχαχαχαχαχα!!!ριζαλευρο σκετο δινεις?

ΑΓΟΡΟΜΑΜΗ πως εισαι?ο μικρουλης?

ΘΑΛΙΤΣΑ τι ωραια που λετε για τοπικα φαγητα.

ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ καλη βολτιτσα να εχετε!!!!!!!ελα στο νησι εχουμε πολλα καλουδια!!!!!!!!!!κ οποια αλλη κοπελα φυσικα θελησει να ρθει καλοδεχουμενη!!!!!!!ειμαι καλος κ φιλοξενος ανθρωπος εγω!!!!!!!χαχαχαχαχαχα

ΕΛΛΑΚΙ κ εμεις εχουμε την αλλη βδομαδα εμβολιο!!!!!!!!

σημερα το μενου εχει φακες


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαίρετε! Για μια γρήγορη καλησπέρα μπήκα κοριτσούδια μου! Ή βόλτες πάμε ή βοηθάω τον αδερφό μου με κάτι εργασίες, λίγο κι οι δουλειές και κανένα μαγείρεμα, δε σας προλαβαίνω! Φιλιά πολλά σε όλες! :D


p8P6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσισα μου!Τι κανετε?Εμεις καλα!Ξυπνησα πριν καμια ωρα,εφαγα,και μαλλον θα ξανακοιμηθω!Στη δουλεια το βραδυ νυσταζα υπερβολικα!Αφου με πηρε ο υπνος στη καρεκλα για 1 τεταρτο!Οταν ξυπνησα επαθα σοκ!

Η μικρη συνεχιζει τον καλο υπνο,εχει ανοιξει υπερβολικα και η ορεξη της!Φτου φτου,να μη την ματιασω!Οχι οτι δε μου ετρωγε!Ακομη και μενα!:tongue::tongue:

Βλεπω πως πηγαινετε βολτιτσες!Καλα κανετε,ο καιρος ειναι υπεροχος!

Και μιλατε και για εκδρομουλες!Πωπωω,μακαρι να υλοποιήσετε τις επιθυμιες σας!Νομιζω πως ολες το εχετε/εχουμε/αναγκη!

Καλα να περασετε Ηλιοβασιλεμα μου!

Αγορομαμμυ μου,ειστε καλα?

Ελλη μου,ξερεις φυσικα οτι η γυναικα μετα τον τοκετο ειναι πολυ γονιμη!:tongue:Οποτε μην το γελας!:tongue:

Νgn μου,γιατι κοπελα μου δεν κοιμασαι καλα?Ο νυχτερινος υπνος δεν αναπληρωνεται!Εαν εχεις τον χρονο κοιμησου!Το ρυζαλευρο πολλα παιδακια δεν το τρωνε!Εχει βανιλια μεσα?

Ιωαννα μου,ποτε με το καλο θα πας στο νησι?Εφτασε ο καιρος!Η μικρη ειναι καλα?

Ζωη μου,καλα τρεχαματα!:tongue::tongue:

Ριτσακι που εισαι?Ολα καλα?

Θαλεια μου,πως τα παει ο μικρος?Τρωτε και οσπρια?

Ευχομαι και οποια ξεχασα,να ειναι καλα!:D


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσισα μου!Τι κανετε?Εμεις καλα!Ξυπνησα πριν καμια ωρα,εφαγα,και μαλλον θα ξανακοιμηθω!Στη δουλεια το βραδυ νυσταζα υπερβολικα!Αφου με πηρε ο υπνος στη καρεκλα για 1 τεταρτο!Οταν ξυπνησα επαθα σοκ!

Η μικρη συνεχιζει τον καλο υπνο,εχει ανοιξει υπερβολικα και η ορεξη της!Φτου φτου,να μη την ματιασω!Οχι οτι δε μου ετρωγε!Ακομη και μενα!:tongue::tongue:

Βλεπω πως πηγαινετε βολτιτσες!Καλα κανετε,ο καιρος ειναι υπεροχος!

Και μιλατε και για εκδρομουλες!Πωπωω,μακαρι να υλοποιήσετε τις επιθυμιες σας!Νομιζω πως ολες το εχετε/εχουμε/αναγκη!

Καλα να περασετε Ηλιοβασιλεμα μου!

Αγορομαμμυ μου,ειστε καλα?

Ελλη μου,ξερεις φυσικα οτι η γυναικα μετα τον τοκετο ειναι πολυ γονιμη!:tongue:Οποτε μην το γελας!:tongue:

Νgn μου,γιατι κοπελα μου δεν κοιμασαι καλα?Ο νυχτερινος υπνος δεν αναπληρωνεται!Εαν εχεις τον χρονο κοιμησου!Το ρυζαλευρο πολλα παιδακια δεν το τρωνε!Εχει βανιλια μεσα?

Ιωαννα μου,ποτε με το καλο θα πας στο νησι?Εφτασε ο καιρος!Η μικρη ειναι καλα?

Ζωη μου,καλα τρεχαματα!:tongue::tongue:

Ριτσακι που εισαι?Ολα καλα?

Θαλεια μου,πως τα παει ο μικρος?Τρωτε και οσπρια?

Ευχομαι και οποια ξεχασα,να ειναι καλα!:D

Γεια σου Μαρακι μου ...καλα ειμαι!!Λιγες ζαλαδες ειχα γιατι μου ελειπε σιδηρος!!

Τωρα που πηρα σιδηρο ειμαι μια χαρα...και το μπεμπε καλα!!

Εσυ καλα μου εισαι;;;......Η Δημητρουλα σου καλα;;;

Τα υπολοιπα κοριτσια μου καλα ειναι?????


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites

Kοριτσια καλησπερα.Εχω χαθει γιατι εχω απασχοληθει πολυ με την βαφτιση του μικρου αΘα γινει Σεπτεμβριο μεν αλλα Σαββατο και δεν μας εκατσε για εκτος Αθηνων που θελαμε εκλεισς την ενορια μας τελικα και τωρα ψαχνω αξιοπρεπη και οικονομικη λυση για το μετα.Συμπαθατε με αλλα οταν εχω ανοιχτα θεματα δεν ησυχαζω αν δεν τα κλεισω.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...