Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 hours ago, Angot said:

      οχι δεν το νιώθω αν άγχος ! παρολο που δεν πρέπει τόσο νωρίς και δεν το θέλω , εχω μια περίεργη προσμονή! ίσως τώρα αρχίζει να μ μοιάζει πιο χειροπιαστό ! δεν θα παω τόσο , νιώθω πιέσεις χαμηλά εγώ παρακαλάω να παω 32 εστω ! 

      Είναι άγχος κ αγωνία και ορμόνες! Θα τα πας καλύτερα από ότι νομίζεις. Εγώ γύρω στις 35-36 είχα έντονες συσπάσεις με πόνο κ τελικά υποχωρησαν κ γεννησα 39μισο. Το ξέρω είναι πολύ αγχωτικό, προσπάθησε να βάζεις χαλαρωτική μουσική, εμένα με βοηθούσε. Όλα θα πάνε καλά! Οι ορμόνες προκαλούν έντονα όνειρα 

Γαλιαντρεεες...!!!


Koalaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

επειδη δν γουσταρω διπροσωπες καταστασεις κ επειδη καποιες δν εχουν το θαρρος της γνωμης τους κ αφου βρισουν καποιον μετα τον μπλοκαρουν για να μην δοθει απαντηση! δν εβρισα καμια κ πραγματικα σας λυπαμαι!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

επειδη δν γουσταρω διπροσωπες καταστασεις κ επειδη καποιες δν εχουν το θαρρος της γνωμης τους κ αφου βρισουν καποιον μετα τον μπλοκαρουν για να μην δοθει απαντηση! δν εβρισα καμια κ πραγματικα σας λυπαμαι!

τελικα οπου μαζευονται πολλες κουες η υποθεση ειναι κοτετσι


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

τελικα οπου μαζευονται πολλες κουες η υποθεση ειναι κοτετσι

Μαρία μπορείς σε παρακαλώ να ανοίξεις τις μανούλες στο φβ για να διαγράψω τις φωτο των παιδιών μου??? Και μετά το ξανακλείνεις.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρία μπορείς σε παρακαλώ να ανοίξεις τις μανούλες στο φβ για να διαγράψω τις φωτο των παιδιών μου??? Και μετά το ξανακλείνεις.

Και εγω το ιδιο θελω...να σβησω τις φωτογραφιες.


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Θάλεια!!!!!!!

Πώς τα περάσατε???

καλα ngn μου ειμαι εδω μολις φαγαμε...

μαρια 1106 επειδη ειλικρινα ολο αυτο δεν εχει ξεκινησει απο μενα κ επειδη το παιδ8 μου δεν φταιει σε τπτ ουτε κ εγω να αγχωνομαι με αυτα που κανετε θα μπορουσες σε παρακαλω κατι να κανεις να μπω κ να σβησω της φωτο του παιδιου μου.αρκετα θεματα υγειας εχω κ δεν θελω αλλα.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, Χριστίνα! Τι έγινε τελικά με το μπιμπερό; Τα καταφέρατε;

NGN, να τα πας! Είναι τέλειος ο καιρός!

Μόλις γυρίσαμε και εμείς από βολτούλα :tongue::tongue::tongue:

Ευτυχώς άλλαξα γάλα και το καινούριο το πίνει περισσότερο... δεν της δίνω πολύ γιατί θέλω να θηλάζει ακόμα... αλλά εχθές και προχθές ήπιε τα 30 γραμμάρια που της έφτιαξα!

Επίσης σταμάτησα να το δίνω εγώ... η μαμά μου και ο άνδρας μου!


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μόλις γυρίσαμε και εμείς από βολτούλα :tongue::tongue::tongue:

Ευτυχώς άλλαξα γάλα και το καινούριο το πίνει περισσότερο... δεν της δίνω πολύ γιατί θέλω να θηλάζει ακόμα... αλλά εχθές και προχθές ήπιε τα 30 γραμμάρια που της έφτιαξα!

Επίσης σταμάτησα να το δίνω εγώ... η μαμά μου και ο άνδρας μου!

μπορει απλα να ηθελε το δικο σου κ γιαυτο να μην το επινε το αλλο αλλα αν χορταινει με το δικο σου δεν θα θελει συμπληρωμα,αν ομως οχι οκ καλα εκςνες κ της το αλλαξες.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

επειδη δν γουσταρω διπροσωπες καταστασεις κ επειδη καποιες δν εχουν το θαρρος της γνωμης τους κ αφου βρισουν καποιον μετα τον μπλοκαρουν για να μην δοθει απαντηση! δν εβρισα καμια κ πραγματικα σας λυπαμαι!

εγω ομως που σ εστειλα μην κ σε ρωταγα τι εγινε δεν μπηκες καν στον κοπο να μου απαντησεις...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας

μεταφέρθηκε -σε μη ορατή ενότητα - δημοσίευση που ανέφερε προσωπικές συνομιλίες απο άλλο μέσο

δικτύωσης

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΘΕΡΜΑ

Λάβετε υπόψιν σας τα εξής :

Προσωπική διαμάχη : Οποιαδήποτε διαφωνία η οποία αφορά αποκλειστικά και μόνο αντιπαράθεση μεταξύ 2 ή 3 μελών, τα οποια πχ έχουν προσβάλλει το ένα το άλλο (για οποιονδήποτε λόγο) απαραιτήτως θα πρέπει να λύνεται μέσω προσωπικών μηνυμάτων. Το δημόσιο φόρουμ βρίσκεται στην διάθεση των μελών με σκοπό την ψυχαγωγία - ενημέρωση τους .Δημοσιεύσεις με προσωπικές διαμάχες μεταξύ δυο - τριών μελών ΔΕΝ ΘΕΩΡΟΥΝΤΑΙ ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΈΣ

επίσης

πρόσεχε!! όταν σε προσβάλλει κάποιος δεν προσβάλλει το άτομό σου την προσωπικότητά σου αλλά αυτό που βλέπει μέσω του φόρουμ.

αυτό που βλέπει είναι ένας λογαριασμός χρήστη, ένα ψευδώνυμο και το τι γράφει αυτό το ψευδώνυμο και όχι το τι είσαι στην πραγματικότητα. έχε υπόψη σου ότι ο γραπτός λόγος οδηγεί πάρα πολύ συχνά σε παρεξηγήσεις για αυτό ακριβώς το λόγο.

αυτά που γράφεις μπορεί να μην είναι διατυπωμένα με τρόπο που να μεταφέρουν ακριβώς αυτό που θέλεις να πείς!

μην χάνεις χρόνο και ενέργεια, σε συναισθήματα και σκέψεις με το να στεναχωριέσαι ή να θυμώνεις για διαδικτυακές παρεξηγήσεις ή τσακωμούς. υπάρχουν πιο σημαντικά πράγματα στον κόσμο απο ότι μερικές γραπτές προτάσεις οι οποίες δεν έχουν πραγματική υπόσταση.

σιγουρέψου αν οι διαδικτυακοί σου φίλοι είναι πραγματικοί φίλοι πριν ξοδέψεις ενέργεια και συναισθήματα για αυτούς.

θυμήσου ότι αρκετές φορές οι σχέσεις που δημιουργούνται μπορεί να είναι περιστασιακές ή επιφανειακές.

μην εμπιστεύεσαι προσωπικά σου δεδομένα ή καταστάσεις σε άτομα που δεν γνωρίζεις καλά, ή που δεν δίνουν και εκείνα δικά τους δεδομένα.

http://www.parentscafe.gr/showpost.php?p=211&postcount=1

όχι! δεν επιτρέπεται να ειρωνεύεσαι και να χλευάζεις! μπορείς να το κάνεις αλλού! εδώ όμως όχι! έχουμε έρθει για να περάσουμε καλά και όχι για να χαλιόμαστε!

πιστεύουμε ότι για να περάσεις καλά δεν χρειάζεται

να κουτσομπολεύσεις τους άλλους

να τους ειρωνευτείς

να τους κοροιδέψεις

ότι και να σου χει κάνει κάποιος, το πρόβλημα δεν λύνεται με αυτό το τρόπο και κυρίως όχι εδώ.

για να εκτονώσεις τον θυμό σου αν κάποιο μέλος έγραψε κάτι για σένα/τον λογαριασμό σου, μπορείς να πατήσεις το κόκκινο τριγωνάκι και να "την πείς" στην διαχείριση μέσω μιας αναφοράς.

θα αναλάβουμε να δώσουμε κάρτα στο μέλος στην περίπτωση που σε έχει προσβάλλει γραπτώς στο φόρουμ.

http://www.parentscafe.gr/showpost.php?p=208&postcount=1

τέλος

Τα πμ είναι ΜΟΝΟ για τον παραλήπτη.

Η μόνη περίπτωση που κοινοποιούνται, είναι στην διαχείριση, έτσι ώστε να ειδοποιηθεί για τις περιπτώσεις αυτές.

Τότε, μπορεί να γίνει αναφορά προσωπικού μηνύματος: όταν το διαβάζετε το πμ υπάρχει ένα κόκκινο τριγωνάκι όπου πατώντας το, ενημερώνεται η διαχείριση και οι συντονιστές, για την ύπαρξη προβληματικού μηνύματος.

Τα μηνύματα αυτά ΔΕΝ επιτρέπεται να δημοσιεύονται για οποιοδήποτε λόγο, όπως και είναι ενάντια στους κανόνες να γίνονται αντικείμενο δημοσίων συζητήσεων.

ευχαριστούμε για την κατανόηση

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Org
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μένα.

Θέλω να πω ενα ευχαριστώ για τον χρονο που πέρασα στην όμορφη αυτή παρέα!

Χαρηκα πολύ για τη γνωριμία κορίτσια,και εύχομαι απο καρδιάς να είστε όλες καλά,τόσο εσείς όσο και η οικογένεια σας!Ειτε αφορα τα κορίτσια του "Γαλιαντρες" ειτε το "θα γινουμε μανουλες"!Ο Θεός να σας ευλογεί όλες!

Να περνάτε υπέροχα στη ζωή σας!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια να σας ενημερωσω σε περιπτωση που υπαρχουν αποριες,για να σας βοηθησω δηλαδη οχι τιποτα αλλο,πως το κοαλακι εγω το ενημερωσα!!!!!!!!

Γιατι πολυ απλα το ΚΟΑΛΑΚΙ ειχε να πει παντα εναν καλο λογο για ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!Για καθεμια σας ξεχωριστα!!!!!!!Και επρεπε να ενημερωθει!!!!Δυστυχως εκτεθηκατε!!!!!!

Τωρα ποια ειναι η κακια και ποια η καλη Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΚΡΙΝΕΙ οπως λετε κι εσεις!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...