Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Θα γίνουμε μανούλες το 2013!! (συνέχεια)


admin

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

το προηγούμενο θέμα με αυτό το τίτλο δεν ανοίγει εξαιτίας τεχνικού προβλήματος :-(.

Οι τεχνικοί έχουν ειδοποιηθεί - όταν γνωρίζουμε περισσότερα, θα σας ενημερώσουμε εδώ με edit admin + νεα δημοσίευση.

Παρακαλούμε αν μπορείτε συνεχίστε σε αυτό το νέο θέμα τις συζητήσεις σας! :-)

ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγαπητά μέλη,

το προηγούμενο θέμα με αυτό το τίτλο δεν ανοίγει εξαιτίας τεχνικού προβλήματος :-(.

Οι τεχνικοί έχουν ειδοποιηθεί - όταν γνωρίζουμε περισσότερα, θα σας ενημερώσουμε εδώ με edit admin + νεα δημοσίευση.

Παρακαλούμε αν μπορείτε συνεχίστε σε αυτό το νέο θέμα τις συζητήσεις σας! :-)

ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση!

ΟΒΕΡ!!!!!!!!!!!!!!!;)


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!! Για οποια ενδιαφερεται εχουμε ανοιξει νεο θεμα με τιτλο "ΓΑΛΙΑΝΤΡΕΕΕΣ" στην ενοτητα "ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟ 2014". Σας περιμενουμε...!!! Ευχαριστουμε!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...