Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 14 ΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!!


depy7

Recommended Posts

μπραβο για τ'αποτελέσματά σας!! κι εσείς αντράκι!!πω πω χαμός από αγοράκια φέτος!! ποιες κλινικές πήρες τηλ.?κ τι τιμές σου είπαν?επίδομα δεν παίρνουμε γατί πάει κατευθείαν στην κλινική οπότε το αφαιρούν απ'την τιμή! εμένα ο ντοκ μου είναι μόνο στο γένεσις οπότε αφού τον θέλω πρέπει να παω εκεί..

σε ολες νομιζω. λοιπον σας παραθετω τιμες για τρικλινα με 3ημερη διαμονη για φυσιολογικο 4ημερη για καισαρικη

Γενικη κλινικη 900 φυσ - 1200 καισ

Γενεσις 990 φυσ - 1350 καισ

Βιοκλινικη ( εχει μονο δικλινο στον φυσιολογικο κ τρικλινο στην καισαρικη)

τιμη 890 φυσ - 1090 καισ

Διαβαλκανικο 900 φυσ - 1485 καισ

Στις τιμες ειναι η παιδιατρικη παρακολουθηση μεσα δεν ειναι ο αναισθησιολογος μονο.

Σε δημοσιο νοσοκομειο πλεον δεν πληρωνεις τπτ παρα μονο τον γιατρο σου φυσικα. Το σκεφτομαι πολυ αν η μονη διαφορα της κλινικης ειναι το καλο φαγητο κ το ευχαριστο περιβαλλον. το μονο που με ανησυχει καπως ειναι πως αν σε πιασουν οι πονοι νωριτερα απο το προγραμματισμενο ραντεβου κλαψτα θα γεννησεις εφημερια.


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 148
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σε ολες νομιζω. λοιπον σας παραθετω τιμες για τρικλινα με 3ημερη διαμονη για φυσιολογικο 4ημερη για καισαρικη

Γενικη κλινικη 900 φυσ - 1200 καισ

Γενεσις 990 φυσ - 1350 καισ

Βιοκλινικη ( εχει μονο δικλινο στον φυσιολογικο κ τρικλινο στην καισαρικη)

τιμη 890 φυσ - 1090 καισ

Διαβαλκανικο 900 φυσ - 1485 καισ

Στις τιμες ειναι η παιδιατρικη παρακολουθηση μεσα δεν ειναι ο αναισθησιολογος μονο.

Σε δημοσιο νοσοκομειο πλεον δεν πληρωνεις τπτ παρα μονο τον γιατρο σου φυσικα. Το σκεφτομαι πολυ αν η μονη διαφορα της κλινικης ειναι το καλο φαγητο κ το ευχαριστο περιβαλλον. το μονο που με ανησυχει καπως ειναι πως αν σε πιασουν οι πονοι νωριτερα απο το προγραμματισμενο ραντεβου κλαψτα θα γεννησεις εφημερια.

σχεδόν τα ίδια λοιπόν! να υποθέσω ότι οι τιμές αυτές είναι με εοπυ? ρωτάω γιατί το δικό μας ταμείο (που δεν ειναι εοπυ) δεν είναι συμβεβλημένο με το γένεσις κι αναγκαστικά θα τα πληρώσουμε όλα απ'την τσέπη μας! :shock: κ φυσικά θα ρωτήσω κι εγώ μέχρι τότε γιατί αλλάζουν κ συχνά τις τιμές τους..


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι μεσω εοπυυ. στην γενικη κλινικη παντως που ο τιμοκαταλογος αναφερεται σε ηχογραφημενο μηνυμα στο τρικλινο φυσιολογικο τοκετο με καρτα ανεργιας ηταν στα 1000ευρω. οχι κ καμια σημαντικη διαφορα δλδ. εσεις μιλησατε με το γενεσις?


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι μεσω εοπυυ. στην γενικη κλινικη παντως που ο τιμοκαταλογος αναφερεται σε ηχογραφημενο μηνυμα στο τρικλινο φυσιολογικο τοκετο με καρτα ανεργιας ηταν στα 1000ευρω. οχι κ καμια σημαντικη διαφορα δλδ. εσεις μιλησατε με το γενεσις?

όχι δεν έχω μιλήσει ακόμη με το γένεσις! 29/1 που θα πάω για την β' επιπέδου ελπιζω να θυμηθώ να ρωτήσω!! γιατί θέλω να τους ρωτήσω κ για την κάρτα ανεργίας! επίσης το καλό είναι ότι εμείς που κάναμε κ αυχενική κ θα κάνουμε κ την β' εκεί έχουμε αναβάθμιση δωματίου...δλδ π.χ πληρώνουμε για 3κλινο κ μπαίνουμε σε 2κλινο..


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μινα κι εσυ αγορακι εχεις? τι θα γινει φετος,,,ολες αγορομανες?

οι τιμες λιγο πολυ ιδιες παντου οποτε...κι εγω εοππυ εχω, κατσε να δουμε θα υπαρχει τον ιουνη ή θα διαλυθει και θα τα πληρωσουμε ολα εμεις?

εμενα ο γιατρος μου μονο στο γενεσις ξεγεννει ΟΠΟΤΕ....

μου αρεσε παααρα πολυ ομως οταν εκανα την αυχανικη μου εκει και θα παω κ β επιπεδου κ εχουμε κ την αναβαθμιση δωματιου που λεει και η myheart...

οσο αφορα τα μαθηματα ανωδυνου μπορω μονο απογευματινες ωρες γι αυτο δεν μου κανουν τα νοσοκομεια που ειναι πρωινα, κατα τα αλλα μια χαρα λογια ακουω για το Ιπποκρατειο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα ρωτήσω...κ άμα θυμηθώ θα ζητήσω κι ενημερωτικά φυλλάδια στο γένεσις όταν πάω για την β' επιπ. αν μπορούμε να κάνουμε τα ίδια δωρεάν γιατί να πληρώσουμε τόσα λεφτά?? για σπατάλες είμαστε τώρα ?!!:rolleyes::rolleyes:

αυτο το μαθημα το 2ωρο ειναι δωρεαν στο γενεσις! το ρωτησα!

Link to comment
Share on other sites

αυτο το μαθημα το 2ωρο ειναι δωρεαν στο γενεσις! το ρωτησα!

ε ωραία τότε!! μήπως έχουν κ τπτ άλλα σεμινάρια? έχω αυτήν την εντύπωση :confused: σαν να είδα διάφορα φυλλάδια στον ντοκ...


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μινα κι εσυ αγορακι εχεις? τι θα γινει φετος,,,ολες αγορομανες?

οι τιμες λιγο πολυ ιδιες παντου οποτε...κι εγω εοππυ εχω, κατσε να δουμε θα υπαρχει τον ιουνη ή θα διαλυθει και θα τα πληρωσουμε ολα εμεις?

εμενα ο γιατρος μου μονο στο γενεσις ξεγεννει ΟΠΟΤΕ....

μου αρεσε παααρα πολυ ομως οταν εκανα την αυχανικη μου εκει και θα παω κ β επιπεδου κ εχουμε κ την αναβαθμιση δωματιου που λεει και η myheart...

οσο αφορα τα μαθηματα ανωδυνου μπορω μονο απογευματινες ωρες γι αυτο δεν μου κανουν τα νοσοκομεια που ειναι πρωινα, κατα τα αλλα μια χαρα λογια ακουω για το Ιπποκρατειο!

Απογευματινά είναι ;)


p8P6p2.png
Link to comment
Share on other sites

ε ωραία τότε!! μήπως έχουν κ τπτ άλλα σεμινάρια? έχω αυτήν την εντύπωση :confused: σαν να είδα διάφορα φυλλάδια στον ντοκ...

μπα οχι μονο αυτο το μαθημακανουν μετα τον 7ο μηνα και μετα για το θηλασμο σε βοηθανε οι μαιες μεσα στην κλινικη οταν πας να γεννησεις..

τωρα εστειλε μια ζωη οτι του ιπποκρατειου ειναι απογευματινα?

θα παρω αυριο τηλ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι πραγματικα πολλες αγορομανες το καλοκαιρο του 14 :) αχ αυτο κοριτσια για το γενεσις οτι αν κανεις τους υπερηχους εκει εχεις εκπτωση ας το πω για τα δικλινα δεν το ειχα ακουσει. ειναι απαραιτητο να κανεις κ τους δυο εκει? κ εμεις για το γενεσις σκεφτομαστε αλλα ακομη ειναι νωρις για να κατασταλαξουμε.


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι πραγματικα πολλες αγορομανες το καλοκαιρο του 14 :) αχ αυτο κοριτσια για το γενεσις οτι αν κανεις τους υπερηχους εκει εχεις εκπτωση ας το πω για τα δικλινα δεν το ειχα ακουσει. ειναι απαραιτητο να κανεις κ τους δυο εκει? κ εμεις για το γενεσις σκεφτομαστε αλλα ακομη ειναι νωρις για να κατασταλαξουμε.

ναι πρέπει να κάνεις κ την αυχενική κ την β' επιπέδου εκεί. όταν κάναμε την αυχενική μαςέδωσαν ένα ενημερωτικό φυλλάδιο που το έγραφε.. κ ουσιαστικά δεν είναι ακριβώς έκπτωση αλλά αναβάθμιση δωματίου..έχεις την επιλογή να πληρώσεις για τρίκλινο αλλά να σε βάλουν σε δίκλινο..:)


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...