Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 14 ΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!!


depy7

Recommended Posts

Καλησπεραααα!

Σαλονικια και γω,αλλα μανουλα του 2013!!!!!!!!!:D:DΠειραζει????:rolleyes:

Να εχετε καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη με υγιη μωρακια στις αγκαλιες σας!

καλέ τι να πειράζει??!!! φασόλια είναι?!!:tongue::tongue: σ'ευχαριστούμε πολύ!! και να σου ζήσει το μικράκι σου!!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 148
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλέ τι να πειράζει??!!! φασόλια είναι?!!:tongue::tongue: σ'ευχαριστούμε πολύ!! και να σου ζήσει το μικράκι σου!!!

Χαχαχαχα!Καλως σας βρηκα λοιπον!

Πως παει η εγκυμοσυνη?Και απ΄οτι βλεπω διδυμα!Πωπω,πως νιωθεις?


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα!Καλως σας βρηκα λοιπον!

Πως παει η εγκυμοσυνη?Και απ΄οτι βλεπω διδυμα!Πωπω,πως νιωθεις?

μέχρι τώρα πάμε καλά!! δεν ταλαιπωρούμαι ιδιαίτερα!!κουράζομαι πολύ εύκολα μιας κι έκανα κοιλιά λίγο πιο νωρις απ'ότι μ'ένα μωρό κ έχω κ περισσότερους περιορισμούς αλλά χαλάλι!! πως νιώθω...χμ διπλά ευτυχισμένη θα έλεγα!! αλλά κ διπλά αγχωμένη βεβαίως χαχαχχα

εσύ κοριτσάκι έχεις ε?:D εμείς περιμένουμε 2 αγόρια (δεν νομίζω ότι θ'αλλάξει κάτι στην β' επιπ. :D)


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι,κοριτσακι!

Σιγουρα θα κουραζεσαι περισσοτερο,σιγουρα θα ''φουσκωσει'' η κοιλιτσα πιο γρηγορα!

Ποτε εχεις Β'επιπεδου?

Σκεφτεσαι να γεννησεις στο Γενεσις?

έχω την τετάρτη 29/1!! άντε να δούμε!! ναι θα γεννήσω εκεί γιατί ο γιατρός μου μόνο εκεί είναι κι αφού δεν θέλω να τον αλλάξω αναγκαστικά...έχεις κάποια εμπειρία απ'το γένεσις? θετική-αρνητική ό,τι κι αν είναι καλά είναι να ξέρουμε :D


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπεραααα!

Σαλονικια και γω,αλλα μανουλα του 2013!!!!!!!!!:D:DΠειραζει????:rolleyes:

Να εχετε καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη με υγιη μωρακια στις αγκαλιες σας!

Καλως το Μαρακι! Να σου ζησει η μπουμπου!

Κι εγω αγορι εκτος κ αν αλλαξει κατι στην β', περιπου μεσα

φλεβαρη θα την κανω στο γενεσις παλι...

Για πες μας τις εμπειριες σου απο εκει αν θες να μαζευουμε....!!

Link to comment
Share on other sites

ναι πραγματικα πολλες αγορομανες το καλοκαιρο του 14 :) αχ αυτο κοριτσια για το γενεσις οτι αν κανεις τους υπερηχους εκει εχεις εκπτωση ας το πω για τα δικλινα δεν το ειχα ακουσει. ειναι απαραιτητο να κανεις κ τους δυο εκει? κ εμεις για το γενεσις σκεφτομαστε αλλα ακομη ειναι νωρις για να κατασταλαξουμε.

Μινα οπου και να πας-σε ιδιωτικα- απ οτι εχω καταλαβει πανω κατω τα ιδια λεφτα ειναι...

το θεμα ειναι να εισαι σε περιβαλλον που να ειναι ανετο και να συνεργαζεται κ ο γιατρος σου φυσικα!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, του Ιπποκρατείου!

Οντως κοριτσια του Ιπποκρατειου ειναι απογευματινα και αρχιζουν την 26η εβδομαδα της κυησης.

Επισης για οσες μπορουν και πρωινα υπαρχει και το Παπαγεωργιου στο οποιο με βολευε καλυτερα αλλα τι να κανω... θα παω Ιπποκρατειο!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!Τι κανετε?

Δεν εχω εμπειρια απο το Γενεσις.Εγω γεννησα Κοζανη,οπου και μενω τα τελυταια 6 χρονια.Ομως εχω γνωστες που γεννησαν εκει,καθως επισης και πρωτη μου ξαδερφη,μαια,οπου δουλευει εκει.Γενικως οι συνθηκες ειναι πολυ καλες,ισω και κατι παραπανω.Θα εχετε μεγαλη εξυπηρετηση απο το προσωπικο.Απλως οι ωρες επισκεπτηριου ειναι πολυ αυστηρες και δε θα εχετε τα μωρακια σας κοντα.Κατα τ'αλλα ειναι πολυ καλα.

Αληθεια,που μενετε?Εμενα το πατρικο μου ειναι δυτικα!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μενεις Κοζανη? Πολυ ωραια η πολη σου! Τωρα θα ετοιμαζεστε και για τις Αποκριες φανους κλπ!!! Ποιος τη χαρη σας!

Εγω μενω Ευοσμο κοντα, δυτικα επισης!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια!Τι κανετε?

Δεν εχω εμπειρια απο το Γενεσις.Εγω γεννησα Κοζανη,οπου και μενω τα τελυταια 6 χρονια.Ομως εχω γνωστες που γεννησαν εκει,καθως επισης και πρωτη μου ξαδερφη,μαια,οπου δουλευει εκει.Γενικως οι συνθηκες ειναι πολυ καλες,ισω και κατι παραπανω.Θα εχετε μεγαλη εξυπηρετηση απο το προσωπικο.Απλως οι ωρες επισκεπτηριου ειναι πολυ αυστηρες και δε θα εχετε τα μωρακια σας κοντα.Κατα τ'αλλα ειναι πολυ καλα.

Αληθεια,που μενετε?Εμενα το πατρικο μου ειναι δυτικα!

μακάρι!! τόσα λεφτά θα δώσουμε :D εγώ μένω ανατολικά...κατα κόσμος μεριά ;)


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μόνο προσοχή αν σκοπεύετε να θηλάσετε αποκλειστικά, κορίτσια. Δίνουν μπουκάλι στα μωρά χωρίς να ρωτήσουν και την ατάκα "δε φτάνει το γάλα σου" την έχουν έτοιμη...


p8P6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μόνο προσοχή αν σκοπεύετε να θηλάσετε αποκλειστικά, κορίτσια. Δίνουν μπουκάλι στα μωρά χωρίς να ρωτήσουν και την ατάκα "δε φτάνει το γάλα σου" την έχουν έτοιμη...

θα το έχουμε υπ'όψην μας ;) αν κ με 2 μωρά δεν ξέρω κατα πόσο θα φτάνει όντως το γάλα..:)


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ο θηλασμός είναι προσφορά και ζήτηση. Όσο θηλάζουν τα μωρά και ζητούν, τόσο θα παράγει το στήθος σου. Το θέμα είναι πόση θέληση και υπομονή θα έχεις, γιατί θα έχεις συνέχεια ένα τουλάχιστον μωρό στο στήθος! Αν σκοπεύεις να θηλάσεις, θα σου πρότεινα να διαβάσεις το βιβλίο της Πατσούρου (εγώ το δανείστηκα από βιβλιοθήκη εδώ στη Θεσσαλονίκη) ή να μπεις σε κάποια ομάδα θηλασμού στο facebook.


p8P6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ο θηλασμός είναι προσφορά και ζήτηση. Όσο θηλάζουν τα μωρά και ζητούν, τόσο θα παράγει το στήθος σου. Το θέμα είναι πόση θέληση και υπομονή θα έχεις, γιατί θα έχεις συνέχεια ένα τουλάχιστον μωρό στο στήθος! Αν σκοπεύεις να θηλάσεις, θα σου πρότεινα να διαβάσεις το βιβλίο της Πατσούρου (εγώ το δανείστηκα από βιβλιοθήκη εδώ στη Θεσσαλονίκη) ή να μπεις σε κάποια ομάδα θηλασμού στο facebook.

σκοπεύω να προσπαθήσω τουλάχιστον! ξέρω ότι σίγουρα θα είναι δύσκολο μιας κι άλλο 1 μωρό κι άλλο 2!! αλλά θα προσπαθήσω!! θα το πάρω να το διαβάσω! φάτσα μπουκ δεν έχω :D


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...