Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 14 ΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!!


depy7

Recommended Posts

ε τοτε εννοειται οπου ειναι η γιατρός σου :D χαχχαχα φαντάζεσαι?πω πω ελικοπτερο θα χρειαστεις!!

Οοοοοοοχι δεν θελω!! Αν σου πω πως για το ελικοπτερο μου το ανεφερε ο αντρας μου;;; Αναρωτιοταν ποσο να κοστιζει!!

Εγω απλα σκεφτομαι βοηθητικη λωριδιτσα, στην τελικα να χουμε κ κανα περιπολικο μπροστα!!! Χαχα! Η εναλλακτικη ειναι να κατεβω στην πολη κ να μεινω αλλα κι αυτο εφιαλτικο ειναι! Ιουλιο/αυγουστο στην Σαλονικη δεν λεει!!!

Και εκεινες τις μερες η γιατρος μου λογικα θα ναι στο εξοχικο της στην παραλια Διονυσιου... Τουλαχιστον να καταφερουμε να φτασουμε μεχρι εκει!!!

Εσυ διδυμακια εεεε? το ονειρο μου ηταν!!!


bdf4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 148
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οοοοοοοχι δεν θελω!! Αν σου πω πως για το ελικοπτερο μου το ανεφερε ο αντρας μου;;; Αναρωτιοταν ποσο να κοστιζει!!

Εγω απλα σκεφτομαι βοηθητικη λωριδιτσα, στην τελικα να χουμε κ κανα περιπολικο μπροστα!!! Χαχα! Η εναλλακτικη ειναι να κατεβω στην πολη κ να μεινω αλλα κι αυτο εφιαλτικο ειναι! Ιουλιο/αυγουστο στην Σαλονικη δεν λεει!!!

Και εκεινες τις μερες η γιατρος μου λογικα θα ναι στο εξοχικο της στην παραλια Διονυσιου... Τουλαχιστον να καταφερουμε να φτασουμε μεχρι εκει!!!

Εσυ διδυμακια εεεε? το ονειρο μου ηταν!!!

έλα μωρέ μια χαρά θα τα καταφέρετε!! εξάλλου μπορεί να σε πιάσουν πόνοι καθημερινή μέρα!! το πολύ πολύ να πας στο εξοχικό της γιατρού!χαχχαα

εγώ ναι διδυμάκια! 2 αντράκια :D


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

ξέχασα να σας πω! χθες μιας που ημουν 3,5 ωρες στο γένεσις ρώτησα κ τιμές...βέβαια γι'αυτα που μ'ενδιεφεραν μονο καθως δεν εχουν τυπωμενο τιμοκαταλογο κι επρεπε να τα γράφω(ας μην το σχολιασω αυτο)..

λοιπόν μου ειπαν...

για Φ.Τ σε 3κλινο με εοπυυ 790ε ή 1100 (συμπεριλαμβανεται παιδίατρος-αναισθησ.)

για κ.τ σε 3κλινο με εοπυυ 1150ε (συμπερ. αναισθησ.) + 150ε+φπα(γα παιδιατρο για 1 παιδι)

για κ.τ σε 3κλινο χωρις εοπυυ 1450ε (συμπερ. αναισθησ.) + 225ε (λογω διδυμων) + φπα ο παιδιατρος..

αν φυγεις 1 μερα νωριτερα σου αφαιρουν 100ε.

η καρτα ανεργιας απ'ότι καταλαβα δεν συμφερει...μας ειπε 1505ε για κ.τ με καρτα ανεργιας...

φ.τ κάθεσαι 3 βραδια, κ.τ 4 βραδια

επισης ειδα το 2κλινο δωματιο που μου αρεσε πολυ (ειδα βεβαια το λουξ τ'αλλα ηταν πιασμενα) αλλα η μαια μου ειπε οτι σαν δωματιο το λουξ με το απλο δεν εχουν διαφορα..η διαφορα ειναι στις παροχες..δλδ στο λουξ το εξτρα ειναι πως διαλεγεις τι θες να φας κ σου δινουν κι ενα συγκεκριμενο παρκινγκ..

3κλινο δεν ειδα καθως με την προσφορα που εχουν θα πληρωσω 3κλινο αλλα θα μπω σε 2κλινο...τουλαχιστον ετσι μου ειπαν...αυτά!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καρδούλα σ ευχαριστω για την πληροφορια αλλα η γιατρος μου συνεργαζεται μονο με την βιοκλινικη! Οποτε αναγκαστικα θα παμε εκει.. Αν κ γενεσις κ διαβαλκανικο θα μας εξυπηρετουσαν λογω τοποθεσιας...

Εν τω μεταξυ κανουμε πλακα με τον αντρα μου κ την γιατρο μου

Και λεμε φαντασου να με πιασουν Κυριακη απογευμα.... Στο αμαξι θα γεννησω!!

Εγώ γέννησα στη Βιοκλινική - αν θέλεις κάποια πληροφορία, ευχαρίστως να βοηθήσω :D


p8P6p2.png
Link to comment
Share on other sites

ξέχασα να σας πω! χθες μιας που ημουν 3,5 ωρες στο γένεσις ρώτησα κ τιμές...βέβαια γι'αυτα που μ'ενδιεφεραν μονο καθως δεν εχουν τυπωμενο τιμοκαταλογο κι επρεπε να τα γράφω(ας μην το σχολιασω αυτο)..

λοιπόν μου ειπαν...

για Φ.Τ σε 3κλινο με εοπυυ 790ε ή 1100 (συμπεριλαμβανεται παιδίατρος-αναισθησ.)

για κ.τ σε 3κλινο με εοπυυ 1150ε (συμπερ. αναισθησ.) + 150ε+φπα(γα παιδιατρο για 1 παιδι)

για κ.τ σε 3κλινο χωρις εοπυυ 1450ε (συμπερ. αναισθησ.) + 225ε (λογω διδυμων) + φπα ο παιδιατρος..

αν φυγεις 1 μερα νωριτερα σου αφαιρουν 100ε.

η καρτα ανεργιας απ'ότι καταλαβα δεν συμφερει...μας ειπε 1505ε για κ.τ με καρτα ανεργιας...

φ.τ κάθεσαι 3 βραδια, κ.τ 4 βραδια

επισης ειδα το 2κλινο δωματιο που μου αρεσε πολυ (ειδα βεβαια το λουξ τ'αλλα ηταν πιασμενα) αλλα η μαια μου ειπε οτι σαν δωματιο το λουξ με το απλο δεν εχουν διαφορα..η διαφορα ειναι στις παροχες..δλδ στο λουξ το εξτρα ειναι πως διαλεγεις τι θες να φας κ σου δινουν κι ενα συγκεκριμενο παρκινγκ..

3κλινο δεν ειδα καθως με την προσφορα που εχουν θα πληρωσω 3κλινο αλλα θα μπω σε 2κλινο...τουλαχιστον ετσι μου ειπαν...αυτά!

χαιρομαι που πηγαν ολα καλα με την εξεταση σου! ειδες και τα δωματια ε..

δηλαδη τα λουξ ειναι ιδια με τα απλα με αλλα λογια!

θα παω κι εγω να δω τον αλλο μηνα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω απο πρωτο ποδι ειμαι!!! Στο νταβαντουρι! Οντως το δευτερο εχει διατηρησει την φυςικη ομορφια του , εμεις τα σκατωσαμε λιγο....

Δεν πειραζει κοριτσακια μου!!

Δεν ειναι ο γιατρουλης μου, σβαυτον θα κανω αυχενικη κ λογικα β επιπεδου κ τις μεγαλες εξετασεις...

Γυναικα γιατρο εχω που την λατρευω και την εμπιστευομαι με κλειστα ματια! Ειναι ο μονος ανθρωπος που με μια του κουβεντα μπορει να με χαλαρωσει 100%.. Ειναι η ψυχολογος μου!!

το πευκοχωρι λατρευω στα μερη σας!

ας ημουνα εκει κι ας με επιαναν οι πονοι και Κυριακη απογευμα!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

χαιρομαι που πηγαν ολα καλα με την εξεταση σου! ειδες και τα δωματια ε..

δηλαδη τα λουξ ειναι ιδια με τα απλα με αλλα λογια!

θα παω κι εγω να δω τον αλλο μηνα..

ναι ναι τα είδαμε!! έτσι μας είπε η μαία που μας ξενάγησε! ότι σαν χώρος κ σαν επίπλωση είναι το ίδιο! μόνο οι παροχές αλλάζουν! εσύ β' επιπ. πότε έχεις?


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

ναι ναι τα είδαμε!! έτσι μας είπε η μαία που μας ξενάγησε! ότι σαν χώρος κ σαν επίπλωση είναι το ίδιο! μόνο οι παροχές αλλάζουν! εσύ β' επιπ. πότε έχεις?

Θα παω 21 / 2 κ θα τα δω κ εγω..

Πως τα πας κοριτσακι? Εγω φουσκωνω σιγά σιγά! !!!

ΠΗΓΑΜΕ κ στα κιντο για καροτσακι κ μαλλον εκει θα καταληξουμε σε ενα πολυκαροτσι.

Κουνια ικεα κ προικα κλπ λητω

Link to comment
Share on other sites

Θα παω 21 / 2 κ θα τα δω κ εγω..

Πως τα πας κοριτσακι? Εγω φουσκωνω σιγά σιγά! !!!

ΠΗΓΑΜΕ κ στα κιντο για καροτσακι κ μαλλον εκει θα καταληξουμε σε ενα πολυκαροτσι.

Κουνια ικεα κ προικα κλπ λητω

να τα δεις να έχεις μια εικόνα!! καλά τα πάω,φουσκώνουμε όπως λές!!:D

τα κιντο γενικά έχουν πολύ καλές τιμες...δυστυχώς το καρότσι που μάλλον θα πάρουμε εμείς δεν το δουλεύουν αλλά μάλλον θα πάρουμε από 'κει τα καθισματάκια αυτοκ/του, τα ριλαξ(αυτά που κουνιούνται μόνα τους) κ τις προίκες (πάντα,κουνουπιέρα κ κάτι ακόμη που δεν θυμάμαι τα είχαν 45ε)..κούνιες κ συρταριέρα ικέα κι εμείς..


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια κι από εδώ...Μα τι λιγούρα σήμερα...ουφφφφ. Θέλω να αρχίσω να ψωνίζω αλλά φοβάμαι ότι είναι νωρίς. Άντε να μεγαλώσουμε λιγουλάκι ακόμα


x4uqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια κι από εδώ...Μα τι λιγούρα σήμερα...ουφφφφ. Θέλω να αρχίσω να ψωνίζω αλλά φοβάμαι ότι είναι νωρίς. Άντε να μεγαλώσουμε λιγουλάκι ακόμα

καλώς την κι από 'δω!! αχ αυτές οι λιγούρες!!! εγώ ξεκίνησα δειλά δειλά στην εβδομάδα σου να ψωνίζω! πιο πριν μόνο κοιτούσα!! αλλά αλλάζει όλη η ψυχολογία με τα ψώνια βρε παιδί μου!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι μετά τον β΄επιπέδου να αρχίσω δειλά δειλά...Αν με βοηθήσει και το μωράκι να δούμε τι είναι γιατί με βλέπω να αγοράζω μόνο μπεζ...χιχιχι

ε θα το δείτε δεν μπορεί!! με το καλό να κάνεις την εξέταση κ να είναι όλα τέλεια!! κ μετά να ξεκινήσεις τα ψώνια ;)


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι μετά τον β΄επιπέδου να αρχίσω δειλά δειλά...Αν με βοηθήσει και το μωράκι να δούμε τι είναι γιατί με βλέπω να αγοράζω μόνο μπεζ...χιχιχι

Μπα κι εμεις ποντικι και μπεζ θα πάρουμε ας έχουμε αγορακι.... γαλαζιο κ ροζ πιστεύω είναι πολυ ξεπερασμένο....!!!!

Ευχομαι να πανε ολα καλά στην εξέταση σου!

ΠΑΝΤΩΣ είναι καλη εποχή για ψωνια κ λογω εκπτωσεων...

Link to comment
Share on other sites

να τα δεις να έχεις μια εικόνα!! καλά τα πάω,φουσκώνουμε όπως λές!!:D

τα κιντο γενικά έχουν πολύ καλές τιμες...δυστυχώς το καρότσι που μάλλον θα πάρουμε εμείς δεν το δουλεύουν αλλά μάλλον θα πάρουμε από 'κει τα καθισματάκια αυτοκ/του, τα ριλαξ(αυτά που κουνιούνται μόνα τους) κ τις προίκες (πάντα,κουνουπιέρα κ κάτι ακόμη που δεν θυμάμαι τα είχαν 45ε)..κούνιες κ συρταριέρα ικέα κι εμείς..

Προικες δεν ειχαν τοσο ωραιες μωρε οσο το λητω... δεν μ αρεσαν.

Τελος παντων έχουμε καταληξει σε ολα σχεδόν κ θα τα παρουμε κιολας μες στο μηνα.

Αντε στον 6 ο κοντευουμε...τι ν αλλαξει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...