Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 14 ΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!!


depy7

Recommended Posts

Γεια σας ομορφουλες!!!

Την Δευτερα εκανα αυχενικη στον Αρναουτογλου κ ολα πηγαν καλα!! Μου αρεσε ο γιατρος που ηταν ηρεμος κ πολυ επεξηγηματικος.

Γενικα μειναμε πολυ ευχαριστημενοι κ αυτος με τις μετρησεις.

Λογικα εκει θα κανουμε κ την Β επιπεδου.

Τωρα οσο αφορα τα ψωνια.... Θελω σαν τρελη να ξεχυθω στα μαγαζια κ να ψωνισω τα παντα για το μωρακι μου αλλα συγκρατουμαι!

Μονο χτες στο ιντερνετ χαζευα κρεβατακια κ καροτσακια...σαν την χαζη χαιρομουν! Και εχω να παρατηρησω πως τα πιο πολλα χρωματα ειναι σκουρα κ παραπεμπουν σε αγοριστικα.....και αναρωτιεμαι πολυκαροτσι για μικρο αμαξι θα βρουμε;;;;

Τωρα για δωματιο κτλ εμεις ειμαστε σε περιεργη φαση. Χτιζουμε σπιτι. Χρειαζεται μονο καποιες γυψοσανιδες κ βαψιμο ΑΛΛΑ δεν εχουμε νερο κ ρευμα. Και δεν ξερουμε ποτε θα μας συνδεσουν. Μεγαααααλη κ πονεμενη ιστορια. Και εδω που μενουμε ειναι πολυ μικρο κ μη χρηστικο το σπιτι... Αλλα ελπιζουμε μεχρι Μαιο να καταφερουμε να μετακομισουμε για να κανουμε το δωματιακι του μωρου μας οπως το ονειρευομαστε.....

Πωπω κοριτσια....σεντονι εγραψα!!


bdf4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 148
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας ομορφουλες!!!

Την Δευτερα εκανα αυχενικη στον Αρναουτογλου κ ολα πηγαν καλα!! Μου αρεσε ο γιατρος που ηταν ηρεμος κ πολυ επεξηγηματικος.

Γενικα μειναμε πολυ ευχαριστημενοι κ αυτος με τις μετρησεις.

Λογικα εκει θα κανουμε κ την Β επιπεδου.

Τωρα οσο αφορα τα ψωνια.... Θελω σαν τρελη να ξεχυθω στα μαγαζια κ να ψωνισω τα παντα για το μωρακι μου αλλα συγκρατουμαι!

Μονο χτες στο ιντερνετ χαζευα κρεβατακια κ καροτσακια...σαν την χαζη χαιρομουν! Και εχω να παρατηρησω πως τα πιο πολλα χρωματα ειναι σκουρα κ παραπεμπουν σε αγοριστικα.....και αναρωτιεμαι πολυκαροτσι για μικρο αμαξι θα βρουμε;;;;

Τωρα για δωματιο κτλ εμεις ειμαστε σε περιεργη φαση. Χτιζουμε σπιτι. Χρειαζεται μονο καποιες γυψοσανιδες κ βαψιμο ΑΛΛΑ δεν εχουμε νερο κ ρευμα. Και δεν ξερουμε ποτε θα μας συνδεσουν. Μεγαααααλη κ πονεμενη ιστορια. Και εδω που μενουμε ειναι πολυ μικρο κ μη χρηστικο το σπιτι... Αλλα ελπιζουμε μεχρι Μαιο να καταφερουμε να μετακομισουμε για να κανουμε το δωματιακι του μωρου μας οπως το ονειρευομαστε.....

Πωπω κοριτσια....σεντονι εγραψα!!

Εισαι σε περιεργη φαση λοιπον.... καλύτερα να τελειωνετε με το σπιτι κ μετα ολα αυτα..

Αλλα κ μονο που τα κοιτας στον υπολογιστή σε φτιαχνει ολο αυτο..ειδες??

Χαίρομαι για την αυχενικη σου ευχομαο να πανε ολα καλα!!

Link to comment
Share on other sites

Εισαι σε περιεργη φαση λοιπον.... καλύτερα να τελειωνετε με το σπιτι κ μετα ολα αυτα..

Αλλα κ μονο που τα κοιτας στον υπολογιστή σε φτιαχνει ολο αυτο..ειδες??

Χαίρομαι για την αυχενικη σου ευχομαο να πανε ολα καλα!!

Σ ευχαριστω πολυ!

Ναι με το σπιτι ειμαστε πολυ περιεργα.. Εχουμε ενα σχεδον ετοιμο σπιτι κ δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα!

Οσο για τονχαζεμα ναι.... Σε φτιαχνει κ ονειρευεσαι!!

Εσυ Δεσποινα σε ποιον μηνα εισαι;; Ειναι το πρωτο σου μωρακι;;


bdf4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ομορφουλες!!!

Την Δευτερα εκανα αυχενικη στον Αρναουτογλου κ ολα πηγαν καλα!! Μου αρεσε ο γιατρος που ηταν ηρεμος κ πολυ επεξηγηματικος.

Γενικα μειναμε πολυ ευχαριστημενοι κ αυτος με τις μετρησεις.

Λογικα εκει θα κανουμε κ την Β επιπεδου.

Τωρα οσο αφορα τα ψωνια.... Θελω σαν τρελη να ξεχυθω στα μαγαζια κ να ψωνισω τα παντα για το μωρακι μου αλλα συγκρατουμαι!

Μονο χτες στο ιντερνετ χαζευα κρεβατακια κ καροτσακια...σαν την χαζη χαιρομουν! Και εχω να παρατηρησω πως τα πιο πολλα χρωματα ειναι σκουρα κ παραπεμπουν σε αγοριστικα.....και αναρωτιεμαι πολυκαροτσι για μικρο αμαξι θα βρουμε;;;;

Τωρα για δωματιο κτλ εμεις ειμαστε σε περιεργη φαση. Χτιζουμε σπιτι. Χρειαζεται μονο καποιες γυψοσανιδες κ βαψιμο ΑΛΛΑ δεν εχουμε νερο κ ρευμα. Και δεν ξερουμε ποτε θα μας συνδεσουν. Μεγαααααλη κ πονεμενη ιστορια. Και εδω που μενουμε ειναι πολυ μικρο κ μη χρηστικο το σπιτι... Αλλα ελπιζουμε μεχρι Μαιο να καταφερουμε να μετακομισουμε για να κανουμε το δωματιακι του μωρου μας οπως το ονειρευομαστε.....

Πωπω κοριτσια....σεντονι εγραψα!!

μπράβο για την αυχενική σας!! με το καλό κ στην β' επιπ. τώρα!! αχ κι εγώ με το ζόρι κρατιόμουν!! αλλά είχα κάνει την ερευνά μου κι έτσι τώρα απλά πάω και τα παίρνω :D χθες ψωνίσαμε προίκες για τις κούνιες,ριλάξ κ διάφορα άλλα! φύλο δεν είδατε στην αυχενική? εγώ πάλι γιατί βλέπω πως για τα κορίτσια έχει πολύ περισσότερες επιλογες??!!!

όσο για το καρότσι,θα πρέπει να πηγαίνεις στο κατάστημα κ να ζητάς να το δοκιμάσεις αν χωράει στο αυτοκ. εμείς να φανταστείς έχουμε 2 αυτοκ. κ το δοκιμάσαμε κ στα 2! δεν το πήραμε ακόμη αλλά έχουμε σχεδόν καταλήξει κ σ'αυτό!!

τώρα για το σπίτι,καλή υπομονή κ καλά κουράγια!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

τι κανετε κοριτσακια?Ziu zitsu συγχαρητηρια για την αυχενικη! αχ κοριτσια εγω ειμαι απο τις τυχερες που δεν θα χρειαστει να ψωνισω σχεδον τπτ θα τα παρω απο τη θεια μου που εχει διδυμα τριχρονα χιχι! αληθεια σε ποιον μηνα θα αρχισετε να ετοιμαζετε το δωματιο για το νινι σας?


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι κανετε κοριτσακια?Ziu zitsu συγχαρητηρια για την αυχενικη! αχ κοριτσια εγω ειμαι απο τις τυχερες που δεν θα χρειαστει να ψωνισω σχεδον τπτ θα τα παρω απο τη θεια μου που εχει διδυμα τριχρονα χιχι! αληθεια σε ποιον μηνα θα αρχισετε να ετοιμαζετε το δωματιο για το νινι σας?

γεια σου κοπέλα μου!! όντως είναι τύχη να έχεις από κάποιον πραγματάκια γιατί μιλάμε για πολλά λεφτά!!! βέβαια αν το ψάξει κανείς κ δεν τον νοιάζουν οι μάρκες τότε βρίσκει κ πιο οικονομικά πράγματα!! εμείς ήδη πήραμε τα πρώτα πραγματάκια κ από βδομάδα λέμε να αρχίσουμε το βάψιμο του δωματίου κ σιγά σιγά να βάλουμε τα έπιπλα :D


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω πολυ!

Ναι με το σπιτι ειμαστε πολυ περιεργα.. Εχουμε ενα σχεδον ετοιμο σπιτι κ δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα!

Οσο για τονχαζεμα ναι.... Σε φτιαχνει κ ονειρευεσαι!!

Εσυ Δεσποινα σε ποιον μηνα εισαι;; Ειναι το πρωτο σου μωρακι;;

Πεμπτος μηνας πρωτο παιδακι..

Καταλαβαινεις πως νοιωθουμε! Οχι οτι ειχαμε τρελαθει κιόλας να γινουμε γονείς αλλα ηρθε κ τωρα βλέπουμε σιγα σιγα την ομορφια της περιοδου αυτης!

Link to comment
Share on other sites

γεια σου κοπέλα μου!! όντως είναι τύχη να έχεις από κάποιον πραγματάκια γιατί μιλάμε για πολλά λεφτά!!! βέβαια αν το ψάξει κανείς κ δεν τον νοιάζουν οι μάρκες τότε βρίσκει κ πιο οικονομικά πράγματα!! εμείς ήδη πήραμε τα πρώτα πραγματάκια κ από βδομάδα λέμε να αρχίσουμε το βάψιμο του δωματίου κ σιγά σιγά να βάλουμε τα έπιπλα :D

ΚΟΥΚΛΙ τι χρώμα θα το βαψετε?

Εμεις θα το αφησουμε ως εχει πρασινουλι!!!!

Ειπαμε ..... ουδέτερο! !!

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΥΚΛΙ τι χρώμα θα το βαψετε?

Εμεις θα το αφησουμε ως εχει πρασινουλι!!!!

Ειπαμε ..... ουδέτερο! !!

το κάνουμε λαχανί με γκρί!! προς το παρόν μου αρέσει πολύ!!:D ελπίζω κι όταν το ολοκληρώσω να βγει τόσο ωραίο όσο το φαντάστηκα!!

μια χαρά κ το πρασινούλι!!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

το κάνουμε λαχανί με γκρί!! προς το παρόν μου αρέσει πολύ!!:D ελπίζω κι όταν το ολοκληρώσω να βγει τόσο ωραίο όσο το φαντάστηκα!!

μια χαρά κ το πρασινούλι!!!

Τελειος συνδυασμος!!! Πολυ προχω!!

Και ξεφευγει απο το κλασσικο γαλαζιο=αγοριστικο...

Εγκυουλες Σαλονικουλες καλα ειστε??

Εγω καλα, σπιτι, αναγουλες, εμετους... Στην καθημερινοτητα μου!!

Το μωρακι θα το δουμε αρχες του μηνα... Πως θα περασει ο καιρος ρε κοριτσια???

Μου λειπει ηδη......


bdf4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το κάνουμε λαχανί με γκρί!! προς το παρόν μου αρέσει πολύ!!:D ελπίζω κι όταν το ολοκληρώσω να βγει τόσο ωραίο όσο το φαντάστηκα!!

μια χαρά κ το πρασινούλι!!!

Αααα πολυ ωραια ιδεα!! ΕΜΕΙΣ θα βάλουμε κ αυτοκόλλητα τοιχου..

Χαίρομαι που σ αρέσει! !!

Link to comment
Share on other sites

Τελειος συνδυασμος!!! Πολυ προχω!!

Και ξεφευγει απο το κλασσικο γαλαζιο=αγοριστικο...

Εγκυουλες Σαλονικουλες καλα ειστε??

Εγω καλα, σπιτι, αναγουλες, εμετους... Στην καθημερινοτητα μου!!

Το μωρακι θα το δουμε αρχες του μηνα... Πως θα περασει ο καιρος ρε κοριτσια???

Μου λειπει ηδη......

Κι εγω την αλλη βδομάδα β επιπεδου.. ανυπομονούμε! !

Ωχ ακομα εμετοι..... εχω ευτυχως κανα μηνα να κανω...

Πολυ κουραστική κκατασταση!

Τωρα εχω μονο κοπωση κ νιώθω συνεχώς πτωμα...... τι να κάνουμε ομως οι μανες......

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας σαλονικιές!!!τι κάνουν οι κοιλίτσες??

Τελειος συνδυασμος!!! Πολυ προχω!!

Και ξεφευγει απο το κλασσικο γαλαζιο=αγοριστικο...

Εγκυουλες Σαλονικουλες καλα ειστε??

Εγω καλα, σπιτι, αναγουλες, εμετους... Στην καθημερινοτητα μου!!

Το μωρακι θα το δουμε αρχες του μηνα... Πως θα περασει ο καιρος ρε κοριτσια???

Μου λειπει ηδη......

σήμερα που έγινε κ το 2ο χέρι μπορώ με σιγουριά να πω πως έγινε πολύ ωραίο!!! αχ το γαλάζιο δεν το μπορώ καθόλου!! το χειρότερο μου!!

να βρίσκεις κάτι ν'απασχολεισαι για να περνάνε οι μέρες!!

Αααα πολυ ωραια ιδεα!! ΕΜΕΙΣ θα βάλουμε κ αυτοκόλλητα τοιχου..

Χαίρομαι που σ αρέσει! !!

:D:D τι ήρωα θα επιλέξετε? εμείς σκεφτόμαστε για μικυ μάους κ λέω αντί γι'αυτοκόλλητα να βάλω αυτές τις τρισδιάστατες φιγούρες( σαν αφρολέξ είναι, δεν ξέρω πως λέγεται) που κολλάει σε 2-3 σημεία για να μπορώ να το βγάλω πιο εύκολα χωρίς να χαλάσει όταν το βαρεθούμε!! μόνο στην ντουλάπα επειδή είναι άσχετο χρώμα θα την ντύσουμε με ταπετσαρία με παράσταση μικυ :D

Κι εγω την αλλη βδομάδα β επιπεδου.. ανυπομονούμε! !

Ωχ ακομα εμετοι..... εχω ευτυχως κανα μηνα να κανω...

Πολυ κουραστική κκατασταση!

Τωρα εχω μονο κοπωση κ νιώθω συνεχώς πτωμα...... τι να κάνουμε ομως οι μανες......

άντε με το καλό!! είναι πολύ ωραία εξέταση!!! κι η κόπωση θα φύγει σιγά σιγά..:D


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας σαλονικιές!!!τι κάνουν οι κοιλίτσες??

σήμερα που έγινε κ το 2ο χέρι μπορώ με σιγουριά να πω πως έγινε πολύ ωραίο!!! αχ το γαλάζιο δεν το μπορώ καθόλου!! το χειρότερο μου!!

να βρίσκεις κάτι ν'απασχολεισαι για να περνάνε οι μέρες!!

:D:D τι ήρωα θα επιλέξετε? εμείς σκεφτόμαστε για μικυ μάους κ λέω αντί γι'αυτοκόλλητα να βάλω αυτές τις τρισδιάστατες φιγούρες( σαν αφρολέξ είναι, δεν ξέρω πως λέγεται) που κολλάει σε 2-3 σημεία για να μπορώ να το βγάλω πιο εύκολα χωρίς να χαλάσει όταν το βαρεθούμε!! μόνο στην ντουλάπα επειδή είναι άσχετο χρώμα θα την ντύσουμε με ταπετσαρία με παράσταση μικυ :D

άντε με το καλό!! είναι πολύ ωραία εξέταση!!! κι η κόπωση θα φύγει σιγά σιγά..:D

γεια χαρα! τρισδιαστατα αυτοκολλητα?

τι ειναι αυτα? δεν εχω ξανακουσει, ωραιο ακουγεται....

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα! τρισδιαστατα αυτοκολλητα?

τι ειναι αυτα? δεν εχω ξανακουσει, ωραιο ακουγεται....

καλημέρα!! δεν είναι ακριβώς αυτοκόλλητα! είναι από μάλλον καουτσούκ θα το έλεγα κ απλά δεν είναι φλατ σαν τα αυτοκολλητα! επειδή είναι πιο χοντρά προεξέχει κάπως απ'τον τοίχο-μην φανταστείς πολύ! έχει στα τζάμπο πάντως!

κάτι τέτοιο αν μπορείς να καταλάβεις απ'το νετ

http://www.perizitito.gr/product.php?productid=214913&page=1

http://www.praktiker.gr/p/figoures-toixou-baby-looney-tunes-14825


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...