Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 14 ΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!!


depy7

Recommended Posts

Ολα καλα θα πανε κ με τις εξετάσεις θα δεις....

Μια περιπέτεια ηταν απο οτι φαινεται.

Ειναι τοσο μεγαλοι οι κουκλοι?? Μια χαρουλα!!

Εγω σήμερα θα παω να τον δω κ εχω αγωνια. Θα μιλήσουμε κ για τι γυμβαστικη μπορώ να κανω για να βελτιωσω λιγο τη μεση μου... ξερει καμοια σας κατι??

Εμαθα για ακουα γιογκα αλλα εχει 65 ευρω το μηνα ενα μαθημα τη βδομαδα!

Πολλα δεν ειναι?????

μακάρι! ναι τα γοριλακια μου είναι φαγανά :D

νομίζω πως πολύ καλό είναι το κολύμπι..έλεγα να πάω κ τελικά δεν βόλεψε...τα 65ε τα θεωρώ πολλά...μπορείς να πηγαίνεις απλά σ'ένα κολυμβητήριο κ να κολυμπάς..


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 148
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μακάρι! ναι τα γοριλακια μου είναι φαγανά :D

νομίζω πως πολύ καλό είναι το κολύμπι..έλεγα να πάω κ τελικά δεν βόλεψε...τα 65ε τα θεωρώ πολλά...μπορείς να πηγαίνεις απλά σ'ένα κολυμβητήριο κ να κολυμπάς..

ξεκινησα απο χτες καποιες ασκησεις για στρετσινγκ μεσης στο σπιτι, με βιντεακια.. εχει απειρα στο you tube...

σε συνδυασμο με περπατημα νομιζω θα ειμαι οκ, ετσι κι αλλιως με την κοπωση που με βαραει δεν θα αντεχα περισσοτερα....

εμενα ειναι σχεδον ενα κιλο ο δικος μου και ολα πανε καλα!

ειμαι 26η βδομαδα...

Link to comment
Share on other sites

ξεκινησα απο χτες καποιες ασκησεις για στρετσινγκ μεσης στο σπιτι, με βιντεακια.. εχει απειρα στο you tube...

σε συνδυασμο με περπατημα νομιζω θα ειμαι οκ, ετσι κι αλλιως με την κοπωση που με βαραει δεν θα αντεχα περισσοτερα....

εμενα ειναι σχεδον ενα κιλο ο δικος μου και ολα πανε καλα!

ειμαι 26η βδομαδα...

άντε ωραία τότε! κι εγώ δεν αντέχω πλέον...οι αντοχές μου έχουν πέσει στα πατώματα...μια χαρα κι ο δικός σου!! μεγαλώνουν τα μπεμπέ μας :D


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας Θεσσαλονικιες!!

Εδω η Χαλκιδικιωτισσα!! Που τωρα ειναι μια κουκλα η Χαλκιδικη!!

Εχουμε φανταστικες μερες και αρχισα να ξεπορτιζω σιγα σιγα... Πρεπει να αρχισω να περπαταω λιγο λιγο γιατι εχω γινει λαπας απο τον 3μηνο εγκλεισμο!

Βλεπω 26, 29 εβδομαδα... Τι καλα ρε κοριτσια! Φτιαξατε και δωματιακια εεεε, θα κανατε κ ψωνια...

Εγωμπαινω την Τεταρτη στην 20!!! Αλλα απο ψωνια κτλ. Τιποτα! Ας περασει το Πασχα κ βλεπουμε....


bdf4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας Θεσσαλονικιες!!

Εδω η Χαλκιδικιωτισσα!! Που τωρα ειναι μια κουκλα η Χαλκιδικη!!

Εχουμε φανταστικες μερες και αρχισα να ξεπορτιζω σιγα σιγα... Πρεπει να αρχισω να περπαταω λιγο λιγο γιατι εχω γινει λαπας απο τον 3μηνο εγκλεισμο!

Βλεπω 26, 29 εβδομαδα... Τι καλα ρε κοριτσια! Φτιαξατε και δωματιακια εεεε, θα κανατε κ ψωνια...

Εγωμπαινω την Τεταρτη στην 20!!! Αλλα απο ψωνια κτλ. Τιποτα! Ας περασει το Πασχα κ βλεπουμε....

γεια σου Χαλκιδικιώτισσα!!! κούκλα κ τώρα κ το καλοκαίρι ακόμη πιο κούκλα η Χαλκιδική!! αχ φέτος μάλλον δεν θα μπορέσουμε να ερχόμαστε για μπανάκι! τα μωράκια θα είναι μικρά ακόμη!! του χρόνου όμως ...8):cool:

να βγαίνεις απλά να μην κουράζεσαι!! πάντως μην το αργείς πολύ με τις ετοιμασίες! μετά την β' ξεκίνα γιατί δεν θα έχεις κ πολλές αντοχες όσο περνάει ο καιρός!!!

εμείς έχουμε λίγα ψώνια ακόμη αλλά το δωμάτιο είναι σχεδόν έτοιμο!:D θέλω να τελειώσω κ μ'αυτά σιγά σιγά κ μετά αναμονή μέχρι να έρθουν οι μπέμπηδες!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμεις δεν εχουμε βαψει ακομα..εκει κοντα στο πασχα για να ζεστανει λιγο..

Περπατημα ασκησεις βασικες για τη μεση κ ολα καλα θα πανε!

Ακουω χαλκιδικη και τρελαινομαι.... να δω ποτε θα αξιοθουμε να ερθουμε... παντως απο τελη Αυγούστου οπωσδήποτε. . Σιγά μη χάσουμε! !!!!! Χαχαχαααα!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Kαλο μηνα να εχουμε φιλες μου!

Ελπιζω να μη σας γελασε κανενας χθες...χαχαχχα!!

Τι κανετε?

Εμεις πηγαμε και σε ενα μαθημα για τον τοκετο που κανει για τον τοκετο το γενεσις καθε βδομαδα γινεται...

Μετα ακολουθει και ξεναγηση, δειχνει και καποιες αναπνοες για ανακουφηση απο τον πονο....

Παντως προς καισαρικη ειχε πνευμα η κουβεντα........... τονισε οτι το παν ειναι να μην ταλαιπωρειται η μαμα και τετοια πραγματα.

Γενικα παντως καλο μου εκανε το μαθημα!

Link to comment
Share on other sites

Kαλο μηνα να εχουμε φιλες μου!

Ελπιζω να μη σας γελασε κανενας χθες...χαχαχχα!!

Τι κανετε?

Εμεις πηγαμε και σε ενα μαθημα για τον τοκετο που κανει για τον τοκετο το γενεσις καθε βδομαδα γινεται...

Μετα ακολουθει και ξεναγηση, δειχνει και καποιες αναπνοες για ανακουφηση απο τον πονο....

Παντως προς καισαρικη ειχε πνευμα η κουβεντα........... τονισε οτι το παν ειναι να μην ταλαιπωρειται η μαμα και τετοια πραγματα.

Γενικα παντως καλο μου εκανε το μαθημα!

καλό μήνα!!! ευτυχώς την γλίτωσα χθες χαχαχχα πήγες στο μάθημα τελικά? για πες μπορούν να έρθουν κι οι άντρες δλδ? καλά εγώ καισαρική θα κάνω έτσι κι αλλιώς?πως δηλώνουμε συμμετοχή?


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλό μήνα!!! ευτυχώς την γλίτωσα χθες χαχαχχα πήγες στο μάθημα τελικά? για πες μπορούν να έρθουν κι οι άντρες δλδ? καλά εγώ καισαρική θα κάνω έτσι κι αλλιώς?πως δηλώνουμε συμμετοχή?

Καλημερα κουκλα!

Και βεβαια ερχονται και οι αντρες ή καποιος συνοδος, μια κοπελα ειχε τη μαμα της...

Μπες στο site του γενεσις και ψαξε το τηλ...

παρτους και δωσε συμμετοχη, καθε τεταρτη ειναι το μαθημα θα σου πουνε..

αν πας για καισαρικη παντως ισως να μην ειναι τοσο αναγκαιο να πας, εκτος κι αν θες να πας για την ξεναγηση....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρε Σαλονικιες!!

Δωστε λιγο τα φωτα σας!!

Μαγαζια για μωρουδιακα, απο ρουχακια μεχρι καροτσια και κρεβατακια θα ηθελα... Ειδικα ανατολικη Θεσσαλονικη. Ξερω το πρεναταλ στο ικεα και τα μαγαζια του κοσμος. Εχετε καποιο αλλο να προτεινετε;;

Ο μπαμπας μας εχει κολλησει με αυτο το καροτσι για την κορη και θελουμε να παμε να το δουμε κ απο κοντα!!

http://www.pramworld.co.uk/prams-and-pushchairs?brand=82&cat=9#.Uz0b-ycaySM


bdf4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κουκλα!

Και βεβαια ερχονται και οι αντρες ή καποιος συνοδος, μια κοπελα ειχε τη μαμα της...

Μπες στο site του γενεσις και ψαξε το τηλ...

παρτους και δωσε συμμετοχη, καθε τεταρτη ειναι το μαθημα θα σου πουνε..

αν πας για καισαρικη παντως ισως να μην ειναι τοσο αναγκαιο να πας, εκτος κι αν θες να πας για την ξεναγηση....

θενκς!! ε τότε δεν με κόβω να πηγαίνω! ξενάγηση κάναμε οπότε είμαστε οκ!:D

Καλημερα κοριτσαρε Σαλονικιες!!

Δωστε λιγο τα φωτα σας!!

Μαγαζια για μωρουδιακα, απο ρουχακια μεχρι καροτσια και κρεβατακια θα ηθελα... Ειδικα ανατολικη Θεσσαλονικη. Ξερω το πρεναταλ στο ικεα και τα μαγαζια του κοσμος. Εχετε καποιο αλλο να προτεινετε;;

Ο μπαμπας μας εχει κολλησει με αυτο το καροτσι για την κορη και θελουμε να παμε να το δουμε κ απο κοντα!!

http://www.pramworld.co.uk/prams-and-pushchairs?brand=82&cat=9#.Uz0b-ycaySM

ένα πολύ καλό με σουπερ τιμες ειναι το kiddo.είναι πάνω στον δρόμο που είναι το ικεα αλλά πιο μετα..λιγο πιο μετα απ'το μεγκα αουτλετ..εκει που ήταν παλια η ποδηλατουπολη...πανω σ'εκεινο τον δρομο(κι απ'τις 2 μεριες) εχει παρακατω και το αβαντι μπαμπινι,ενα ακομη δεν θυμαμαι πως λεγεται,το λητω...επισης απεναντι απ'το ικεα (καπου πισω απ'το πλεζιρ) εχει τα μαδερκερ. άντε καλά ψώνια!!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

θενκς!! ε τότε δεν με κόβω να πηγαίνω! ξενάγηση κάναμε οπότε είμαστε οκ!:D

ένα πολύ καλό με σουπερ τιμες ειναι το kiddo.είναι πάνω στον δρόμο που είναι το ικεα αλλά πιο μετα..λιγο πιο μετα απ'το μεγκα αουτλετ..εκει που ήταν παλια η ποδηλατουπολη...πανω σ'εκεινο τον δρομο(κι απ'τις 2 μεριες) εχει παρακατω και το αβαντι μπαμπινι,ενα ακομη δεν θυμαμαι πως λεγεται,το λητω...επισης απεναντι απ'το ικεα (καπου πισω απ'το πλεζιρ) εχει τα μαδερκερ. άντε καλά ψώνια!!!

κοριτσια αν θελετε να πατε στο κιντο να πατε στο μεγκα μαγαζι που ειναι στην μοναστηριου κοντα στην αστυνομια...

εχει πολυ καλη ποικιλια σε ολα τα ειδη. απο εκει πηρα και το πολυκαροτσι, στις εκπτωσεις βεβαια.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρε Σαλονικιες!!

Δωστε λιγο τα φωτα σας!!

Μαγαζια για μωρουδιακα, απο ρουχακια μεχρι καροτσια και κρεβατακια θα ηθελα... Ειδικα ανατολικη Θεσσαλονικη. Ξερω το πρεναταλ στο ικεα και τα μαγαζια του κοσμος. Εχετε καποιο αλλο να προτεινετε;;

Ο μπαμπας μας εχει κολλησει με αυτο το καροτσι για την κορη και θελουμε να παμε να το δουμε κ απο κοντα!!

http://www.pramworld.co.uk/prams-and-pushchairs?brand=82&cat=9#.Uz0b-ycaySM

πολυ ωραιο το καροτσακι, εγκρινω!

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο το καροτσακι, εγκρινω!

Κι εμενα μ αρεσει! Εμφανισιακα και γενικα σαν στυλ. Αλλα πρεπει να το δουμε απο κοντα! Ογκο κ ποσο ευκολα τσουλαει/ανοιγοκλεινει!

Και απ το συγκεκριμενο σαιτ το βρηκαμε σε σουπερ τιμη. Λιγοτερο απο 500? με μεταφορικα.

Σε ελληνικο eshop η καλυτερη τιμη που βρηκαμε ειναι 730?!!


bdf4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα μ αρεσει! Εμφανισιακα και γενικα σαν στυλ. Αλλα πρεπει να το δουμε απο κοντα! Ογκο κ ποσο ευκολα τσουλαει/ανοιγοκλεινει!

Και απ το συγκεκριμενο σαιτ το βρηκαμε σε σουπερ τιμη. Λιγοτερο απο 500? με μεταφορικα.

Σε ελληνικο eshop η καλυτερη τιμη που βρηκαμε ειναι 730?!!

Σωπα ρε... Φαντασου τι βγαζουν εδω περα αυτοι...

Γενικα στον τομεα των μωρουδιακων ειδων πεφτει πολυ εκμεταλλευση πιστευω!

Εμεις πηραμε το καργκο σετ με πορτ μπεμπε και καθισμα αυτοκινητου με 400 περιπου απο κιντο..

Με το δωματιο κανατε κατι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...