Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Η μια και μοναδικη vasdeli είναι εγκυούλα!


Recommended Posts

Vasdeli μου συγχαρητήρια!!!!!!!!!!Σου εύχωμαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και ενα υγιές μωράκι!!!!!!!!!!!Με το καλόόόόόό!!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ, κοριτσάκι μου!:tongue:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 286
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βασδελη μου γλυκεια,ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη και να κρατησεις ενα αφρατο τσαχπινογαργαλιαρικο υγιεστατο μωρακι που τοσο αξιζεις! Φιλακιααα...


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

βασδελη μου γλυκεια,ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη και να κρατησεις ενα αφρατο τσαχπινογαργαλιαρικο υγιεστατο μωρακι που τοσο αξιζεις! Φιλακιααα...

Μηλίτσα μου, σ' ευχαριστώ πολύ!!!!:P

Άντε και στα δικά σου, καλή μου!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Vasdeli έχεις τις καλύτερες ευχές μου για μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

Χαίρομαι πάρα πολύ! :D:D:D

Να απολαύσεις όσο το δυνατό περισσότερο αυτή την περίοδο. Οι περισσότερες είμαστε στρεσσαρισμένες και εντελώς μπλοκαρισμένες στην εγκυμοσύνη και είναι τόσο μα τόοοοοσο άσχημο που δεν μπορούμε να την χαρούμε όσο και όπως πρέπει.

Και... κοίτα να είναι κορίτσι γιατί χανόμαστε! Φέτος το θηλυκό γένος είναι εν ανεπάρκεια. Τι θα απογίνουν οι γιοι μας; Χωρίς κοριτσάκια έχει κανένα νόημα το σχολείο; ;););)


2522daf9de.png

swGop2.png

Link to comment
Share on other sites

Vasdeli έχεις τις καλύτερες ευχές μου για μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

Χαίρομαι πάρα πολύ! :D:D:D

Να απολαύσεις όσο το δυνατό περισσότερο αυτή την περίοδο. Οι περισσότερες είμαστε στρεσσαρισμένες και εντελώς μπλοκαρισμένες στην εγκυμοσύνη και είναι τόσο μα τόοοοοσο άσχημο που δεν μπορούμε να την χαρούμε όσο και όπως πρέπει.

Και... κοίτα να είναι κορίτσι γιατί χανόμαστε! Φέτος το θηλυκό γένος είναι εν ανεπάρκεια. Τι θα απογίνουν οι γιοι μας; Χωρίς κοριτσάκια έχει κανένα νόημα το σχολείο; ;););)

Τα συγκεκριμένα λόγια από σένα ειδικά έχουν μεγάλη αξία για μένα....

Ακόμη θυμάμαι το θέμα εκείνο που είχες ανοίξει το καλοκαίρι για τον bertακο σου....και τσουπ μετά να σου η εγκυμοσύνη σου!!!

Σε ευχαριστώ καλή μου Mary Poppins, να χαίρεσαι τον άγγελό σου!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

συγχαρητηρια vasdeli ευχομαι να εχεις μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου το μωρακι σου!ολα θα πανε καλα!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Τα συγκεκριμένα λόγια από σένα ειδικά έχουν μεγάλη αξία για μένα....

Ακόμη θυμάμαι το θέμα εκείνο που είχες ανοίξει το καλοκαίρι για τον bertακο σου....και τσουπ μετά να σου η εγκυμοσύνη σου!!!

Σε ευχαριστώ καλή μου Mary Poppins, να χαίρεσαι τον άγγελό σου!!!

Εγώ επιμένω σε αυτό πάντα. Είναι κρίμα να μην μπορούμε να χαρούμε την εγκυμοσύνη μας. Και μιλώ εγώ που και την πρώτη φορά ήμουν μέσα στην αγωνία, αλλά και τη δεύτερη ήμουν μέσα σε... άσε - δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι. Μετά τον 7ο άρχισα να ανασαίνω. Όλα θα πάνε καλά! Εγώ το πιστεύω.

Και σε ευχαριστώ για τις ευχές. Είναι όντως ένας άγγελος. Είναι τόσο μα τόσο ήρεμος και καλός... Αχ! Τον αγαπώ! Τον αγαπώ! Τον αγαπώ!


2522daf9de.png

swGop2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ, vasdeli μου,πόσο χάρηκα με τα όμορφα νέα που μας έφερες! Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά κ να έχεις μια υπέροχη κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη, όπως άλλωστε σου αξίζει! :P Τα νέα σου δίνουν ελπίδες σε όλες μας! Σου στέλνω όλη τη θετική ενέργεια που μου έχει απομείνει! Α, κ θυμίσου: "Η ζωή δεν είναι τυλιγμένη με κορδέλα, δεν παύει όμως να είναι δώρο" (ξέρεις εσύ!)!!!:wink:;-):wink: Σε φιλώ κ σε (ξανά)ευχαριστώ για όλα!:P


Δήμητρα:oops:

jmX2p3.png

YUDNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!

σου ευχομαι κι εγω με το καλο μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κι ενα γερο μωρακι.


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου γλυκο φανταζομαι τη χαρα σου !!!!

τι να πω εκτος απο συγχαρητηρια!!!!!

ευχομαι μια παρα πολυ καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!

ευχομαι σε λιγους μηνες να κρατας αυτο το μικρο ΘΑΥΜΑ στην αγκαλια σου και να ειναι γερο και δυνατο και με ροζ φουσκωτα μαγουλακια!

οτι καλυτερο κοπελα ζησε το ονειρο σου κοριτσακι!!!!!!!!!!

και ριξε και λιγη σκονη και σε μας να κολλησουμε εγκυμονιτιδα!!!!!!!!!!!!!!!000203FB.gif

sig.asp?img=ad1


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

Να σου ευχηθω και απο εδω

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΑΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!(ΑΜΑ ΘΕΣ ΚΑΙ ΔΥΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΧΑΛΑΣΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ):D:D:D:D


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...