Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Η μια και μοναδικη vasdeli είναι εγκυούλα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 286
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1454385akix8ion8f.gif

vasdeliiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό να έρθει ένα γερό μωράκι και εσύ να έχεις μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eυχαριστώ Μαρία μου! Ήσουν πολύ όμορφη όταν σε συνάντησα!!! Ε, βέβαια είχες και το βλαστάρι σου αγκαλίτσα....:-P

Καλημέρα! Πως είναι σήμερα η vasdeloγκαστρούλα μας??? :D :D :D :D

Καλημέρα Νικολέττα μου!

Καλά είμαι, ευτυχώς σταμάτησαν και τα καφετιά από την Παρασκευή(ήταν από την εμφύτευση, μου είπε ο γιατρός) Η επαναληπτική χοριακή ήταν πολύ καλή και συνεχίζω....Με άγχος(μέχρι πότε άραγε!)


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ τι να σου πω τώρα... Να μην αγχώνεσαι? Είναι αυτονόητο αλλά μου ακούγεται και τόσο κουτό να το πω... Προσπάθησε τουλάχιστον να μην αγχώνεσαι πολύ! :D (Τι λέω Θεέ μου...)

Όλα καλά θα πάνε!!!!!


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σου vasdeli!!!!!!!!!τωρα διαβασα τα νέα σου και χαίρομαι παρα πολύ!!!όλα να πανε κατευχήν!!!!!φιλιά πολλά και θα τα ξαναπούμε!!(ειχα καιρό να μπω γιατί καναμε ανακαινιση και στη συνέχεια γεννησα και τωρα τρεχω!!!!)


Osn1p2.pngnnVbp2.pngEipGp2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σου vasdeli!!!!!!!!!τωρα διαβασα τα νέα σου και χαίρομαι παρα πολύ!!!όλα να πανε κατευχήν!!!!!φιλιά πολλά και θα τα ξαναπούμε!!(ειχα καιρό να μπω γιατί καναμε ανακαινιση και στη συνέχεια γεννησα και τωρα τρεχω!!!!)

Γλυκιά μου ntinagen!!!!

Πόσο χαίρομαι!!! Σ'ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!!!

Και αν δεν τα καταφέραμε να μιλάμε στις μανούλες Μαρτίου, εύχομαι να ξανασυναντηθούμε σε κάποιο άλλο τόπικ!

Φιλιά στα μωρά σου!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Vasdeli μου δεν φαντάζεσαι πόσο χαίρομαι!!! :tongue:

Εύχομαι να'χεις μια τέλεια, τελειόμηνη εγκυμοσύνη κ όλα να πάνε κατ'ευχήν!

Αν δεν με θυμάσαι, ήμουν κι εγώ στις Μανούλες Μαρτίου κ ήθελα καιρό να μάθω νέα σου αλλά δεν ήθελα να σου στείλω κ pm. Ευτυχώς που είδα τώρα το post. Πάντως ήσουν η ψυχή του cafe κ μας λείπεις πολύ!

ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ Κ ΠΑΛΙ!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Vasdeli μου δεν φαντάζεσαι πόσο χαίρομαι!!! :tongue:

Εύχομαι να'χεις μια τέλεια, τελειόμηνη εγκυμοσύνη κ όλα να πάνε κατ'ευχήν!

Αν δεν με θυμάσαι, ήμουν κι εγώ στις Μανούλες Μαρτίου κ ήθελα καιρό να μάθω νέα σου αλλά δεν ήθελα να σου στείλω κ pm. Ευτυχώς που είδα τώρα το post. Πάντως ήσουν η ψυχή του cafe κ μας λείπεις πολύ!

ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ Κ ΠΑΛΙ!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Πώς δεν σε θυμάμαι καλή μου!

Να σου ζήσει το μωράκι σου!!! Καλότυχο και γερό πάντα!

Σ' ευχαριστώ για τις ζεστές ευχές σου!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Έχω ένα σουσαμάκι 8,3 χιλιοστά στην κοιλιά μου και μια καρδούλα που χτυπάει με 170 χτύπους το λεπτό.....

Σ΄ευχαριστώ Παναγιά μου, βοήθα με μέχρι το τέλος!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...