Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2014


mimika84

Recommended Posts

Βίκη μου να σου ζήσει το μωράκι σου και χρόνια πολλά σε όλα τα μωράκια του Αυγούστου και Σεπτέμβρη.

Ελπίζω να είστε όλες ευτυχισμένες σαν κι εμένα αν και τά΄χω παίξει απο την κούραση αλλά ανταμοίβομαι με κάθε φιλί, αγκαλιά και χαμόγελο των παιδιών μου!!;)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 738
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα!τι κανετε;τα παιδακια σας;φανταζομαι ταρζανευουν σαν τη δικια μου!απο λογακια πως πατε;αληθεια δε θελησε καμια αλλο ενα μωρακι;εγω λιγο μετα τα γενεθλια με επιασε..με τη νεα χρονια βαλαμε μπρος κ ηδηεχω θετικη χοριακη!αν ολα πανε καλα το νοεμβριο θα γινω δευτερη φορα μανουλα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες!!:D

Βίκη μου, συγχαρητήρια!! Είδα το ticker σου. Είναι σίγουρο;;

Με το καλό να σου έρθει και το δύτερο μωράκι σου και εύχομαι νά΄ναι αγοράκι αυτή τη φορα!!

Ο μικρός μου είναι πάρα πάρα πολύ ζωηρός και μου τραβάει όλη την ενέργεια!! Καμία σχέση με την κόρη μου. Η κόρη μου στην ηλικία του ήταν αγγελούδι!!

Το καλό είναι οτι τα δύο αδερφάκια αγαπιούνται τόσο πολύ που είναι συνέχεια αγκαλίτσες και φιλάκια!!

Σου εύχομαι αυτή η εγκυμοσύνη σου νά΄ναι πιο εύκολη απο την προηγούμενη και νά΄χεις ένα γερό μωράκι.

Επίσης με το καλό σε όσες μανούλες βάλουν μπρός για δεύτερο μωράκι!!;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες!!:D

Βίκη μου' date=' συγχαρητήρια!! Είδα το ticker σου. Είναι σίγουρο;;

Με το καλό να σου έρθει και το δύτερο μωράκι σου και εύχομαι νά΄ναι αγοράκι αυτή τη φορα!!

Ο μικρός μου είναι πάρα πάρα πολύ ζωηρός και μου τραβάει όλη την ενέργεια!! Καμία σχέση με την κόρη μου. Η κόρη μου στην ηλικία του ήταν αγγελούδι!!

Το καλό είναι οτι τα δύο αδερφάκια αγαπιούνται τόσο πολύ που είναι συνέχεια αγκαλίτσες και φιλάκια!!

Σου εύχομαι αυτή η εγκυμοσύνη σου νά΄ναι πιο εύκολη απο την προηγούμενη και νά΄χεις ένα γερό μωράκι.

Επίσης με το καλό σε όσες μανούλες βάλουν μπρός για δεύτερο μωράκι!!;)[/quote']

Σιγουροτατο!μια βδομαδα καθυστερηση κ τετραψηφια χοριακη.σε 10μερες παω να ακουσω καρδια ελπιζω..ελπιζω να ειναι ευκολοτερη η εγκυμοσυνη αλλα δεν το βλεπω.τι καλα που ειναι αγαπημενα τα αδερφακια!εμενα ειναι ζωηρουλα.κυριως αεικινητη θα την ελεγα.αλλα ησυχη.ακουει συνηθως.κ παιζει κ μοναχουλα.ειναι κ καλη με τα μωρακια κ ετσι ξεθαρεψαμε κ ηρθε το δευτερο.θα φανει βεβαια το χειμωνα..το μονο που σκεφτομαι ειναι πως θα την αφησω 4μερες

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...