Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα Κοριτσακια μου!!!! Οσες μελλοντικες μανουλες εχουν τυχερο μηνα τον Οκτωβρη να ερθουν να κανουμε ενα πολυ ομορφο παρεακι!!!

Σας περιμενω!!!:D:D:D:D:D:D:D:D

έχω ανοίξει είδη αυτό το θέμα νομίζω ότι θα πρέπει να πούμε στους συντονιστές να σβήσουν ένα από τα δύο;)


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα dimrous!!! Εννοειται οτι κραταμε το ενα!! Συγνωμη αλλα δεν το ειδα οτι το ειχες ανοιξει!!! Μαλλον επειδη δεν ειχε το 2014 αφηρημενη δεν το προσεξα!!!

Κραταμε αυτο;


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

ας κρατήσουμε αυτό το ίδιο πράγμα είναι. από ότι είδα είναι το πρώτο σου;;

Ναι το πρωτο μου ειναι!! Εσυ απο οτι βλεπω ετοιμαζεις αδελφακι εε?? Μπραβοοοο!!!! Πηγες στον γιατρο? Εμεις πηγαμε χθες και ειδαμε μια τελεια κουκκιδουλαα!!!!:D:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

όχι σε γιατρό δε πήγα με τη μαία μου μίλησα. στην αυχενική διαφάνεια υπέρηχο αν πάνε όλα καλά.

Ολα θα πανε σουπερ!!! Θετικη σκεψη και αισιοδοξια!!!! :D:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

αισιόδοξη είμαι απλά έτυχε και οι τρεις κολλητές μου να έχουν μια παλίνδρομη κύηση και το έχω λίγο στο πίσω μέρος του μυαλού μου.

Να σκεφτεσαι θετικα και ολα θα πανε καλα!!!! Στο ευχομαι απο καρδιας!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλησπέρα και από μένα την Παρασκευή είχα τα αποτελέσματα της χοριακής μου. Είμαι 4 εβδομάδων σύμφωνα με αυτή. Αγχώνομαι αλλά εύχομαι όλα να πάνε καλά!

Καλησπερα Αντωνια!!! Καλωσορισες στο καφε μας!! Με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλιτσα!!!! Εγω αυριο μπαινω στην 5η εβδομαδα!!! Κοντα κοντα ειμαστεε!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Eν τω μεταξύ είμαι μπερδεμένη.. Τελευταία περίοδος είχα 4/1 και τελείωσε στις 10/1. Μέρα ωορηξίας είχα στις 16/1 είναι δυνατόν να έχω χοριακή πρίν την καθυστέρηση 240.9?

Πολλοι μου λένε ίσως είναι δίδυμα.. Με το γιατρό κλείσαμε την άλλη βδομάδα ραντεβού να ακούσουμε καρδιά. Εσεις;


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Eν τω μεταξύ είμαι μπερδεμένη.. Τελευταία περίοδος είχα 4/1 και τελείωσε στις 10/1. Μέρα ωορηξίας είχα στις 16/1 είναι δυνατόν να έχω χοριακή πρίν την καθυστέρηση 240.9?

Πολλοι μου λένε ίσως είναι δίδυμα.. Με το γιατρό κλείσαμε την άλλη βδομάδα ραντεβού να ακούσουμε καρδιά. Εσεις;

Μπορει να εκανες πιο νωρις ωορρηξια!!! Σε ποια μερα του κυκλου εισαι???

Εμεις την Τεταρτη ειδαμε το σπιτακι του!! Σε 10 μερουλες με το καλο θα παμε για καρδουλαα!!!:D:D:D:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα και από μένα την Παρασκευή είχα τα αποτελέσματα της χοριακής μου. Είμαι 4 εβδομάδων σύμφωνα με αυτή. Αγχώνομαι αλλά εύχομαι όλα να πάνε καλά!

καλησπέρα και από εμένα, με μια καλή εγκυμοσύνη και μια υπέροχη γέννα σου εύχομαι. μην αγχώνεσαι καλέ για τα δίδυμα άσε που δεν είναι και τόσο ψηλά η χοριακή. στην πρώτη εγκυμοσύνη 6 εβδομάδων είχα κάτι παραπάνω από 2000.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...