Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κι απο μας!

Πως ειστε μαμδες και μπεμπακια;

Εμεις καλά, μεγαλωνουμε πολυ γρηγορα, εχουμε γινει παιδακια πια! Ηρθαμε και πατριδα, περασαμε ομορφα και τωρα παλι πισω.

Να σας ζησουν οι νεοφωτιστοι, να τους καμαρωσετε οπως επιθυμουν!

Βαφτιση εμεις το καλοκαιρι κανονιζουμε και μετα διακοπουλες..

Φιλακια στα μαναρακια σας!

Να περνατε ομορφα!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημερα μανουλες του Οκτωμβρη!!!

Ειμαι η Μαρια 23 ετων και εχω ενα αγορακι 10 μηνων γεννηθηκαμε 24/10 με ΠΗΤ 17/11.

Να χαιρεστε τα μωρακια σας και οσες τα εχετε βαπτιση να ειναι καλοφωτιστα, γερα και δυνατα...γεματα υγεια στην ζωη τους!!!

Ελπιζω να χωραω στην παρεα σας!!!Θα χαρω πολυ να τα λεμε...:D:D:D

Εμεις τον γιοκα μας τον βαπτισαμε 31 Μαιου ηταν 6 μηνων νωρις νωρις και το ονομα Παναγιωτης...

Ειναι ενα παρα πολυ ζοηρο και υπερκινητικο παιδι δεν καθετε πουθενα ακουνητος εστω για 2 λεπτα, ολη μερα στο τρεξιμο...

Εχει αρχισει και σκαρφαλωνει παντου και πρεπει να ειμαστε εκει απικο μην πεσει και χτυπησει...οτι βρει το βαζει στο στομα, τι κακο ειναι και αυτο...

Λεμε κουβεντουλες οπως: αντε, γεια, μπαμπα, ατα, μαμ, μαμα (καμια φορα)...

Επισης χαιρεταει κιολας, κανει κουπεπε, φυσαει το μπρατσο του και κανει σαν πριτσα χαχα, και χθες εκει που απλωνα τα ρουχα σκαρφαλωσε πανω μου κανω να φυγω και αυτος εμεινε ορθιο για 2 λεπτα περιπου, ξετρελαθηκα μολις τον ειδα αντε σιγα σιγα αρχιζει...


36Gnp2.png

Xxozp2.png

i4g2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...