Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Kαλά είμαστε εμείς κοριτσάκι.. Κορίτσια βρήκα μια εφαρμογή που σου λέει το φύλο του παιδιού το έχω κάνει σε 5 κοπέλες και τους βγήκε μέσα!! Αν θέλετε να σας πω και σε εσας πείτε μου ηλικία και μήνα σύλληψης του μπεμπέ :P


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mια εφαρμογή, όχι δεν είναι το κινέζικο γιατί η γειτόνισσα το κινέζικο της εβγαλε κορίτσι ενώ το δικό μου αγόρι οπως και θα κάνει.. Για την πλάκα μας το κάνουμε δεν το δένουμε και σκοινί κορδόνι.. :P

Yγιές να είναι και ότι να ναι..


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Mια εφαρμογή, όχι δεν είναι το κινέζικο γιατί η γειτόνισσα το κινέζικο της εβγαλε κορίτσι ενώ το δικό μου αγόρι οπως και θα κάνει.. Για την πλάκα μας το κάνουμε δεν το δένουμε και σκοινί κορδόνι.. :P

Yγιές να είναι και ότι να ναι..

Για να δουμε τι θα βγαλει λοιπον.31συμπληρωμενα ετοι και μηνας ιανουαριος. Περιμενω αποτελεσματα


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αγοράκι βγάζει, ότι και σε μένα. Ίδια ηλικία, ίδιος μήνας σύλληψης :P

Καλημερα κοριτσακιααα!!!

Αντωνια!! 29 Δεκεμβριος τα δικα μου!

Περιμενω και εγω αποτελεσματα!!

Κοριτσακια ξεκινησαν σιγα σιγα οι ζαλαδιτσες και ειναι πιο εντονες... και η υπνηλια πιο εντονη!!!

Περιμενω νεακια σας!!!

Φιλια


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Τρέχω από το πρωί και εγώ ζαλίζομαι έντονα και ειδικά όταν κατεβαίνω τη σκάλα. Έχουμε εσωτερική και φοβάμαι μη βρεθώ ανάσκελα καμμια ώρα στο υπόγειο :P

Charma εσένα βγαίνει κοριτσάκι :) Αν βγει και σε εμάς μέσα θα το κάνω με πληρωμή μετά χαχχαχα


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


charma εσύ ξέρεις καλύτερα αλλά πως γίνεται να έχεις μήνα σύλληψης τον Δεκέμβρη και να γεννάς Οκτώβρη;; εγώ με τελευταία περίοδο 26/12 και μου βγαίνει ΠΗΤ 2/10. Αχχχ η Αγγελική μου κόλλησε γρίπη από τον παιδικό και βαράει κάτι 39,5 για ώρες. ευτυχώς ο γιατρός μου είπε πως δεν υπάρχει πρόβλημα για τη κύηση. Πήρα και τις λοιπές εξετάσεις αίματος και είναι μια χαρά. Περιμένω να γίνει καλύτερα το κοριτσάκι μου να πάω για τον υπέρηχο και να κανονίσω ραντεβού για αυχενική και αεροπορικά για Αθήνα.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ντιμρους εχεις δικαιο! Εγραψα μηνα τελευταιας περιοδου!! Καλα οι ζαλαδες μου καλα κρατουν!! 29 και ιανουαριος λοιπον!! Σορρυ κοριτσακια!!

Αν και παλι κοριτσι θα βγει!!! :)

Φιλακια! Παω για νανι!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Μόλις έκανα τεστ και βγήκε θετικό. ΠΗΤ 18/10. Χαίρομαι πολύ επειδή και το πρώτο μου παιδί το γέννησα Οκτώβρη. Θα είναι ο μήνας μας! Εύχομαι να πάνε όλα καλά με όλες τις εγκυούλες και η Παναγιά βοηθός!


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...