Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπερα κι απο εμενα.....

εχω ενα τρελο αγορι που τον μαιο θ γινει 2 ετων κ πριν λλιγες μερες κρατησα στα χερια μου ενα θετικο τεστακι...η χαρα μου απεριγραπτη αλλα ν σας πω κ την αληθεια φοβο κ ανασφαλεια γ να ειναι ολα καλα..τηλ αμεσασε γιατρο κ μου ειεπ οχι χοριακη οχι τπτ..κατ ευθειαν 24 του μηνα γ υπερηχο...ολα εκει θ φανουν..κι ειπε τοτε γ ν ακουσομε κ καρδουλα θεου θελοντος...η αγωνια θ με φαει ως τοτε βεβαια..ειχα τελ περιοδο 3/1 αλλα λογω πολυκυστηκων δεν μπορω ν ξερω ποτε ακριβως εγινε συλληψη..οποτε πητ κ συναφη θ τα μαθω την πιο αλλη δευτερα....

αυτα απο εμενα..μακαρι ν μπω στην παρεουλα δυναμικα κ να φουσκωσουμε ολες μας κ το καλοκαιρι ν γκρινιαζουμε παρεα!:-):smile:

Link to comment
Share on other sites

α και κατι ακομα....να ρωτησω απο το παιχνιδι με το φυλο του μωρου....δηλ εγω συνελαβα γεναρη..ωραια...τον μαιο θ γινω 29..σαν ηλικια συλληψης βαζω το 28 η το 29????

Link to comment
Share on other sites

Βκκ καλως ορισες στο παρεακι!! Μια υπεροχη εγκυμοσυνη να εχεις!!!

Εμεις θα τα λεμε και στον αλλο καφε!! Στο δεν θελω.. να αδειαθετησω!!!

Φαρμαση καλως ηρθες και εσυ στην παρεα!!! Περιμενουμε νεα σου απο τον υπερηχο!!!

Φιλακια πολλα σε ολες!!!!

Αντωνια το νιωθω οτι ειναι κοριτσι!! χαχαχαχα

Γερο και δυνατο να ειναι βεβαια!!!! απλα το ενστικτο το λεει!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Pharmacy κ εσένα αγορι βγαίνει. Μετραμε το ποσο ειμασταν στη συλληψη για ηλικία. Μηνάς σε ολες μας ειναι ο Ιανουάριος. . Η μόνη που θα κάνει κορίτσι ειναι η charma! !

Κοριτσάκι κ εγω το νοιώθω ότι είναι αγόρι παρόλο που πάντα ήθελα κορίτσι. .

Κοριτσάκια πότε έχετε εσείς υπέρηχο?

Εγω αύριο κ έχω κατάγχωθει!!


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ αντωνια μου...γερο να ναι βεβαια αλλα ενα κοριτσακι θ τοηθελα...μαλιστα δεν ξερω αλλα το νιωθω κιολας....φτου μου..γερο να ναι κι ας ειναι οτι θελει..κι ενας γιοκαρινας ακομα δεν θ με χαλασεκαθολου...θα τα εχω ολα ετοιμα...

Εγω υπερηχο την πιο αλλη δευτεραα......καλα αποτελεσματα σε εσενα αυριο....,μ το καλο ν ακουσετε καρδουλιτσα:-)

Link to comment
Share on other sites

αυξάνεται το παρεάκι!!! pharmancy καλός ήρθες υπομονή μέχρι τον υπέρηχο αλλά όλα καλά θα πάνε.

Antoniatr και εγώ αύριο θα πάω, κανονικά είχα σήμερα αλλά λόγο της ίωσης θα πάω αύριο.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αύριο δηλαδή θα έχουμε και οι δύο νέα!! Εσύ από πότε μετράς; Πότε ήταν η τελευταία περίοδος. Εμένα 4/1 λέτε είναι νωρίς για καρδιά; Ο γιατρός ήταν σίγουρος ότι θα ακούσουμε..


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγώ τελευταία περίοδο είχα 26/12, μην απογοητευτείς αν δεν ακούσετε καρδιά αύριο μπορεί ναι μπορεί και όχι. υπάρχουν και περιπτώσεις όπου εμφανίζεται και στην 8η εβδομάδα. Η κάθε γυναίκα είναι μοναδική και κάθε εγκυμοσύνη επίσης. εξαρτάτε και από το μηχάνημα του γιατρού.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!!! Είμαι νέα στο forum. Την Τρίτη μάθαμε πως περιμένουμε το 2ο ζουζουνάκι μας!!! Έχω ήδη μια κουκλίτσα 3 ετών! Τελευταία περίοδο είχα 11/01, ωορηξία έιχα 22/01 (εξακριβωμένο). Την Κυριακή είχα λίγο αίμα και υπέθεσα πως αδιαθέτησα, αλλά μετά τίποτα και έκανα ένα τεστ την Τρίτη το απόγευμα και βγήκε θετικότατο!!! Σήμερα θα πάμε στον γιατρό. Ελπίζω να πάνε όλα καλά! Απο συμπώματα δεν έχω τίποτα ακόμη αλλά ούτε στην 1η εγκυμοσ. είχα! Ευχομαι να έχουμε καλές και τελειώμηνες εγκυμοσήνες όλες μας!!!!!:-)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!!

Ελλεν καλως ορισες!!! Ολα θα πανε μια χαρα!!!! Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!

Εμεις πηγαμε στον ντοκ εχθες και ολα καλα!!!! Ακουσαμε το μαγικο τικ τακ!!

Σας φιλω!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Dimrous φοβερα τ να σας....ξανακουσατε αυτον τον ονειρεμνο ηχο ε?

Ellen τελεια τα νεα σας...με το καλο σημερα κ ν ακουσετε κ καρδουλιτσα......κι εγω απο συμπφωματα εχω μονο πονο κατα διαστηματα σε στηθος κ τραβηγματα απο κατω που κ που..στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχαφοβερη αναγουλα αλλα δεν θυμαμαι ποτε ξεκινησε....μακαρι ολα ν βαινουν καλως..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...