Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μαιευτηρια δημοσια-ιδιωτικα στην Αθηνα και τιμες


Nina Teo

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολες σας και καλη χρονια! Ειμαι καινουργια στο forum, αν και υπηρξα αναγνωστρια τους τελευταιους 2 μηνες....Αφορμη να εγγραφω σταθηκε το νεο που ηρθε στα αυτια μου οτι θα γινω μανουλα...

Η μεγαλη μου ανησυχια ειναι το συνολικο κοστος του τοκετου και ο,τι αυτος περιλαμβανει (γιατρος, μαια, δωματιο, αναισθησιολογος και ο,τι αλλο ειναι) τοσο στο δημοσιο οσο και στο ιδιωτικο. Για το δημοσιο θα ηθελα και σχολια ως προς το ποια μαιευτηρια ειναι τα καλυτερα απο ολες τις αποψεις καθως εχω ακουσει πολλα που με κανουν να νιωθω αποστροφη.....

Ποια η δικη σας γνωμη? Και οι τιμες???

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

ego gennisa to proto mou paidi se idiotiko nosokomeio (IASO) ton October 2012.

Epeidi o EOPYY ston opoio eimai asfalismeni plironei apeftheias to meridio tou sto nosokomeio, plironeis mono tin diafora... ekeini tin periodo itan 1,100 eur.

Se afta ta lefta einai ta eksoda tou xeirourgiou (a nai gennisa me kaisariki), tou domatiou gia 4 nyxtes (i diamoni gia kaisariki einai toso) kai fysika ta eksoda tou anaisthisioololgou...

En oligois plironeis extra ton giatro sou, o opoios mporei na sou zitisei oti thelei an kai genika kai apo oti eixa akousei tosa xronia exoun riksei poly tis "tarifes" tous.

Extra plironeis kai tin fylaksi ton vlastokyttaron. Otan gennisa ego itan ? 900 alla nomizo oti tora exoun pesei kai allo... (Emeis ta kaname dorea stin akadimia athinon- des to kai etsi).

(Gia fysiologiko toketo i diamoni einai 3nyxtes kai to kostos 950 eur)

Se kathe periptosi milame gia triklino domatio... to opoio einai aksioprepestato...

Gia dimosio den to eixa koitaksei katholou tote... afou o giatros mou einai sto Iaso alla apo osa eixa akousei apo gyro-gyro... i diafora stin timi den itan poly megali ean skefteis oti olo kai kapoio fakelaki tha prepei na doseis or ean skefteis oti i paramoni sou ekei kathe allo para xara tha sou dinei... alla sou tonizo oti den to eixa koitaksei moni mou...

Tora perimeno to deftero paidaki mou... gennao ton August kai na sou po den exo mathei akomi ti allages mporei na exoun prokypsei meta apo tis allages sto systima ygeias.

Link to comment
Share on other sites

Γεννησα πριν 3 μηνες στο Ελενα. Ειμαι πολυ ευχαριστημενη, μαια δεν ειχα ζητησει απο το γιατρο μου, αλλα ηταν διπλα μου τα κοριτσακια που εκαναν την πρακτικη τους που ηταν τοσο τρυφερα και με βοηθησαν ψυχολογικα πολυ. Εκανα κανονικα επισκληριδιο, γεννησα πολυ ευκολα, με βοηθησαν πολυ στο θηλασμο και κανουν και μαθηματα φροντιδας βρεφους. Εμεινα σε μονοκλινο, πολυ καλο τεραστιο δωματιο καθαρο πολυ καλες παροχες (και το φαγητο τελειο) οι κοπελες στον οροφο ευγενεστατες εξυπηρετικοτατες, αλλα 10 παιδια θα εκανα. 55/νυχτα πληρωσα +οτι εδωσα στο γιατρο μου.


s6Xpp2.png

Ff7Lp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...