Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

καισαρικη στη Σπαρτη


pitsina2010

Recommended Posts

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

δεν ξερω εάν εχεις ηδη γεννησει,αλλα εχω πολλες γνωστες μου που γεννησαν με καισαρικη στην σπαρτη γενναω και εγω το τεταρτο πλεον παιδακι μου η γιατρος μου είναι η Αλεξανδρακη και είμαι παρα πολύ ικανοποιημενη.Το πρωτο μου παιδι το γεννησα στο μητερα και δεν ηταν και η πιο ευχαριστες μερες εκει μεσα

αν μπορω να σε βοηθησω σε κατι εδώ είμαι...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Σε ευχαριστω για την ενημερωση,πηρα μια ανασα... Ειναι το δευτερο παιδακι μου και εγω το πρωτο το ειχα γεννησει Αθηνα παλι σε δημοσιο νοσοκομειο στην Αγ.Ολγα και ειχαν παει ολα καλα.Εδω δεν ηξερε κανεις να μου πει γιατι ολες γεννησαν με καισαρικη:D

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την ενημερωση,πηρα μια ανασα... Ειναι το δευτερο παιδακι μου και εγω το πρωτο το ειχα γεννησει Αθηνα παλι σε δημοσιο νοσοκομειο στην Αγ.Ολγα και ειχαν παει ολα καλα.Εδω δεν ηξερε κανεις να μου πει γιατι ολες γεννησαν με καισαρικη:D

Λαθος,φυσιολογικα ηθελα να γραψω και οχι με καισαρικη:lol:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...