Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Winter2017

Μέλη
  • Περιεχομενο (αριθμoς δημοσιευσεων)

    41
  • Μελος απο

  • Τελευταια επισκεψη

Winter2017's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  1. Winter2017

    Μανουλες Απριλιου 2017

    Προσπαθω να μην δινω πιπιλα κοριτσια μεχρι να τα βρουμε με το θηλασμο!συνεχιζουμε 2γευματα την μερα ξενο αλλα θα προσπαθησω να το κοψει!αυριο ερχεται ο παιδιατρος!τι σημεινει εδραιωση θηλασμου και ποτε γινεται αυτο;; γραφτηκα και σε ομαδα υποστηριξης θηλασμου και με βοηθανε και απο κει
  2. Winter2017

    Μανουλες Απριλιου 2017

    Κοριτσια ευχαριστω μ δινετε κουραγιο!ειναι το πρωτο μ παιδακι και δεν ξερω αν τα κανω καλα!απο χθες παντως θηλαζουμε μια χαρα μακαρι να συνεχιστει αυτο αλλα χθες με επιασαν τα κλαματα χωρις λογο!σας εχει συμβει αυτο;;; Να ρωτησω και κατι αλλο;;αμα μασουλαει χερια μετα να του δωσω λιγο πιπιλα;;
  3. Winter2017

    Μανουλες Απριλιου 2017

    Ευχαριστω κοριτσια!εχω πελαγωσει!!του δωσα συμπληρωμα χθες και ειπε ο παιδιατρος πειναει αφου ηπιε 50γρ ξενο και πιο πριν το ειχα θηλασει κ απο τα δυο στηθη πολυ ωρα! οταν κλαιει το βαζω και μασουλαει το βαζω στο στηθος αλλα με το που το βγαζω κλαιει και μασουλαει χερια!μετα το βαζω στο αλλο στηθος και παλι τα ιδια!!νοιωθω οτι δεν εχω γαλα πολυ γτ δεν ειναι προσμενο το στηθος μου καθολου ουτε το νοιωθω βαρυ!!ηθελα πολυ να τα καταφερω με το θηλασμο
  4. Winter2017

    Μανουλες Απριλιου 2017

    Κοριτσια μου τι κανετε;;;τι κανουν τα θαυματακια σας;;;γεννησε αλλη καμια;;; συμβουλες για θηλασμο;;;ο μπεμπης μ τρωει και μετα κλαιει πολυ και πιπιλαει δαχτυλα μανικια κ οοοτι αλλο βρει!δυσκολο πραγμα ο θηλασμος!
  5. Winter2017

    Μανουλες Απριλιου 2017

    Ευχαριστωω να ειστε κ εσεις καλα! γεννησα φυσιολογικα με επισκληρηδιο φυσικα!καλα ηταν η γεννα γτ ειχα επισκληρηδιο μετα τα ξεχασα οοολα!
  6. Winter2017

    Μανουλες Απριλιου 2017

    Καλημεραα κοριτσια σπασανε τα νερα κ γεννησα 14/4 ενα μπεμπακο 3150 και εχω λιωσει! εχει πιασει στηθος και νομιζω εχουμε κανει καλη αρχη!ευχομαι στις μανουλες που ηδη γεννησαν να ειναι καλα και να χαιρονται τα παιδακια τους και στις μελλοντικες να ετοημαστουν να δουν το θαυμα της ζωης(με εεεεναν πονο)
  7. Winter2017

    Μανουλες Απριλιου 2017

    Κοπελα μου να σας ζησει!!!!Να την δειτε οπως επιθυμειτε!Σιδερενια να εισαι και καλο θηλασμο να εχεις!!πολυ χαιρομαι!!!!
  8. Winter2017

    Μανουλες Απριλιου 2017

    Καλημεραααα!περιμενουμε νεα σου!να ρθουν οοοολα με το καλο!με εναν πονο
  9. Winter2017

    Μανουλες Απριλιου 2017

    Με το καλο κοπελα μου!με εναν πονο η και κανεναν!!Νομιζω εισαι ετοιμη!!!Να μας ενημερωνεις οταν μπορεις!! Μπραβο!!!Συγχαρητηρια!Θελει δυναμη κ θεληση ο θηλασμος που βλεπω τα χεις και τα δυο!!θελω και εγω να ζησω το ονειρο που λες!!μετραω αντιστροφα κ εγω!!!Μετα θα μας λες τα μυστικα σου για τον θηλασμο!!!!
  10. Winter2017

    Μανουλες Απριλιου 2017

    Μια χαρα σας βρισκω!!!Να στε καλα!! Να δουμε τωρα γεννησε καμια αλλη;;;
  11. Winter2017

    Μανουλες Απριλιου 2017

    Ωραιαααα!μ ειπε οτι ειναι μικρουλης αλλα οκ!! Ωραια ειναι με τη μπεμπα σας;;;κοιμαστε;;;Ναβτην χαιρεστε!!!
  12. Winter2017

    Μανουλες Απριλιου 2017

    Κοριτσακια καλησπερα!Να ρωτησω κατι;;;στην 36&4 ειναι το μωρο 2770, κανω διαιτα για διαβητη κυησης (εχω παρει μονο 8κιλα)κ εχω κ μικρη κοιλιτσα! εσας τα μωρακια σας ποσο ηταν σε αυτη τη βδομαδα θυμαστε;;;
  13. Winter2017

    Μανουλες Απριλιου 2017

    Πολυ ωραια μ ακουγονται ολα!σου ευχομαι να ειναι και δτο δευτερο ετσι!!!
  14. Winter2017

    Μανουλες Απριλιου 2017

    Καλημεραααα!θα χεις μαγουλακια να τσιμπας!!εγω σημερα θα παω γιατρο 36&3!αντε κοντευεις!!!με το καλο!!!Χωρις να ειμαι παλι μανουλα μ εχουν πει οτι τα κοριτσακια δεχονται τα αδερφακια τους πιο ευκολα γτ τα βλεπουν σαν κουκλες και εχουν το μητρικο ενστικτο!!γεννησες ευκολα τη κορη σου;;;
  15. Winter2017

    Μανουλες Απριλιου 2017

    Τελειααααα!!!Να την χαιρεστε!!!μακαρι να συνεχισει να εχει τετοιο προγραμμα!!!
×
×
  • Δημιουργία νέου...