Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ritaki13

Μέλη
  • Περιεχομενο (αριθμoς δημοσιευσεων)

    131
  • Μελος απο

  • Τελευταια επισκεψη

Πρόσφατοι επισκέπτες του προφίλ

Το πεδίο των 'πρόσφατων επισκεπτών' είναι απενεργοποιημένο και δεν εμφανίζεται σε άλλους χρήστες ή επισκέπτες.

ritaki13's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  1. Σου ευχομαι να εχει γινει το καλοοοοο!!!!!!μεσα απ την καρδια μου! καλημερα κοριτσια, εγω πηγα χθες γιατρο, ειδα το μωρο στον σακο, ολα καλα σε μια βδομαδα θα παω για να ακουσουμε καρδουλα. εχω πολλη αγωνια αλλα ειμαι αισιοδοξη γενικοτερα. σας ευχαριστω πολυ που με στηριξατε τις ημερες της τρελλας που δεν ηξερα αν ειμαι η οχι !!!!!!
  2. ευχαριστω παρα πολύ!Τωρα περιμενω πως κ πως να περασουν οι επικινδυνες βδομαδες! κ στα δικα σας κοριτσια ευχομαι κ γρηγοραααα σε ευχαριστω παρα παρα πολυ!!! και στα δικα σου! μακαρι!!!!!!! υποθετω δεν συμβαινει σε ολες κ γενικα μην σκεφτεσαι τοσο! θα ερθει σιγουρα, χαλαρωσε οσο μπορεις και θα δεις!!
  3. εγω δεν ειχα συμπτωματα ακριβως, ειχα απλα καφε υγρα που δεν εγιναν ποτε περιοδος. δλδ ειχα 2 μερες πριν την μερα που περιοδο καφε. το οποιο στααμτησε μια μερα. επιςης ειχα πονο στο στηθος πιο πολυ στις θηλες σαν τραβηγμα δε ξερω να το εξηγησω. κ κανα δυο ζαλαδες αλλα τις ειχα κ παλια τοτε που ειχε ξερυθμιστει ο θυροειδης. βεβαια εκλαιγα κ αρκετα, οπως κ τωρα κλαιω χωρις λογο. ισως αυτο ειναι μονο σε μενα δε ξερω. ελπιζω να εισαι παντως, στο ευχομαι μεσα απ την καρδια μου!
  4. Καλημερα κοριτσια!!!!!!! ειμαι εγκυοςςςςςςςςςςςςςςςςςς πηρα χθες την χωριακη μου, ειναι 300. οταν πηγα να κανω την χωριακη ηταν η μερα που περιμενα περιοδο. ο γιατρος μου ειπε να κανω αλλη μια τη Δευτερα για να δουμε που ειμαστε κ να ξεκινησω φιλικο κ μαγνησιο κ να μιλησουμε Δευτερα. εχω αγχωθει λιγο με την τιμη της χωριακης κ να πανε ολα καλα αλλα ειμαι κ χαρουμενη πολυυυυυυυ εμενα ο γιατρος μου ειχε πει να ξεκιναω κ οσο πιο νωρις γινεται την προσπαθεια. δλδ απ την 8η η 9η μερα βουρρρρ μερα παρα μερα μην αγχωνεσαι με τον θυροειδη εγω επιασα κ εχω 2,6. τωρα λογικα θα προσπαθησουμε να πεσει απλα θελω να σου πω οτι δεν πρεπει να το σκεφτεσαι. κανε την προσπαθεια σου κ θα ερθει σιγουρα!!!!!
  5. Ναι δεν θα κανω τίποτα κ θα προσπαθήσω να ρωτήσω κ πριν πάω να με δει τη γνώμη του αν τον πετύχω το πρωί. Δεν εχω κανέναν πόνο, ίσα ίσα μου ξεκίνησαν κ δυο μερες πριν την περιοδο κ νόμιζα οτι αδιαθέτησα. Κ οταν μετα σταμάτησαν λεω που ειναι η περίοδος κ ετςι έκανα το τεστ.εχω 4-5 φορές στο σκούπισμα εδω κ 3 μερες Μακάρι κορίτσια να μείνετε σύντομα!! Μέσα απ την καρδιά μου σας το εύχομαι
  6. Τωρα εχω πάθει αλλο φόβο Αν τυχόν ειμαι έγκυος κ τα καφε υγρά ειναι κατι κακό. ΕχωΜονο στο σκούπισμα Αλλα κ παλι καμία γνωστή μου δεν είχε. Πήρα τον γιατρο μου Αλλα ξεγενναει κ θα μιλήσω αυριο μαζι του αφού παρω την χωριακη.
  7. Έκανα κ ενα clear blue κ έδειξε έναν σταυρο Οχι Φούλ μπλε, αχνό. Επίσης έκανα χωριακη αυριο θα ξέρω!!
  8. α ωραια!σας ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια για ολα πραγματικα!μου δωσατε θαρρος, ελπιζω να μην απογοητευτω ακομα μια φορα. κ ελπιζω ολες να γινουμε μανουλες γρηγορα
  9. δειχνουν κ το απογευμα? δλδ αν κανω τωρα? θα ρωτησω στο φαρμακειο
  10. Αυτό θα κάνω θα πάω γοα χωριακη Αλλα βγαίνει αυριο δυστυχώς. Δε ξέρω μηπως υπάρχει να κανω κ αλλο τεστ πιο αξιόπιστο Αλλ υπάρχουν τεστ για απογευμα;
  11. Αχ δεν το πιστεύω!!! Λέτε; Μηπως ειναι θολό πολυ; Συνεχίζονται κ τα καφε στο σκούπισμα να παρω αλλο ενα τεστ να κανω; Να κανω χωριακη; Τι να κανω!!! Εχω τοσο αγχος
  12. Αχ λέτε; Ειμαι στη δουλεια κ μου έρχεται να κλάψω!!ευχαροστω κορίτσια!!
  13. Έχω βάλει το τεστ μου εικόνα προφίλ δε ξέρω αν ειναι λαθος η θετικό εχω αγχωθεί παρά πολυ
  14. εχω ακουσει οτι ειναι απ την ωορηξια αυτα τα υγρα κ ισως καμια φορα κ το ελαχιστο αιμα.
  15. αληθεια πειτε, υπαρχει περιπτωση να ειμαι??
×
×
  • Δημιουργία νέου...