Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

iwanna24

Μέλη
  • Περιεχομενο (αριθμoς δημοσιευσεων)

    1.716
  • Μελος απο

  • Τελευταια επισκεψη

Πρόσφατοι επισκέπτες του προφίλ

Το πεδίο των 'πρόσφατων επισκεπτών' είναι απενεργοποιημένο και δεν εμφανίζεται σε άλλους χρήστες ή επισκέπτες.

iwanna24's Achievements

  1. iwanna24

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Μετά από καιρό, θα πω ότι γέννησα και εγώ... Μια υπέροχη μπέμπα...περάσαμε μια δυσκολη γέννα αλλά τώρα πια την έχω στην αγκαλιά μου. @marilia35 να σου ζήσει κορίτσι μου... @Dream85σε είχα συχνά στον νου μου ..τα κατάφερες κούκλα μου! Να σου ζήσει το μωράκι σου!!!
  2. iwanna24

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Χαίρομαι πάρα πολύ για σένα. Σε είχα στο μυαλό μου. Καλή ξεκούραση λοιπόν. Είναι βέβαιο, ότι όλα θα πάνε καλά ♥️
  3. iwanna24

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Τα καφέ ναι...είναι αίμα που άργησε να βγει... Σίγουρα θα φτάσεις 32...μετά θα λέμε 34...μετά ότι θέλει η φύση ♥️
  4. iwanna24

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Καλημέρα κούκλα μου... Χαίρομαι πάρα πολύ που σε διαβάζω. Καλό μήνα ♥️ Συνήθως, όταν ξεκινάει η διαδικασία τοκετού τα μωρά είναι ήσυχα... Όμως στη φίλη μου, κουνιοταν πολύ... Εύα μου ότι και να είναι , τώρα είναι ολόκληρο παιδακι...απλά της βαλίτσα ετοίμασε.
  5. iwanna24

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Όλα καλά ♥️ Να ξεκουραστείς λιγάκι.
  6. iwanna24

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Γεια σου κορίτσι μου... Νομιζω ότι όσα λες είναι όντως ενδείξεις τοκετού .. Μίλησε στον γιατρό.
  7. iwanna24

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Καλό είναι να κάνεις καρδιοτοκογραφο να δεις τι παίζει. Θεωρώ όμως ότι θα μείνεις λίγο και θα βγεις... Τώρα και αν κάτσεις, θα βλέπεις συχνά το μωράκι σου... Περνάει ο καιρός. Να μας στείλεις να μας πεις. Θα περιμένουμε νέα σου ❤️
  8. iwanna24

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Μετά τις 26 είναι βιώσιμο... Μην ανησυχείς με τη βιωσιμότητα...απλά για να πάρει βάρος...να μην μείνετε καιρό μακριά ο ένας από τον άλλο. Θα τα καταφέρεις. Να είσαι σίγουρη. Έκανες καρδιοτογραφο; Έχεις συσπάσεις; Τράχηλος κλειστός, πολύ καλό αυτό. Δεν πας για γέννα με τίποτα.
  9. iwanna24

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Κορίτσι μου καλημέρα. Εύχομαι ειλικρινά, όλα να πάνε όσο καλύτερα μπορούν. Είσαι στο καλύτερο περιβάλλον. Αν δεν είχαν σταματήσει την αποκόλληση θα είχες ήδη γεννήσει. Νομίζω είσαι ήδη νικήτρια. Ο τέλειος στόχος είναι οι 32 εβδομάδες... Αν μπορείς και έχεις τη δυνατότητα να μείνεις μέσα αλλιώς να πας σε κάποιο νοσοκομείο. Να είσαι κάπου ασφαλής... Μια μεγάλη αγκαλια από εμένα. Ότι και να γίνει το παιδί είναι βιώσιμο εδώ και εβδομάδες. Απλώς κερδίζει βάρος.
  10. iwanna24

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Μα θα τρελαθώ ρε συ...στείλε μου ένα μήνυμα σε παρακαλώ με όνομα και τι φωτό προφίλ έχεις.
  11. iwanna24

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Χρύσα μου σε βάλαμε κιόλας..δεν μας βλέπεις;;;
  12. iwanna24

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Αγαπουλες, έχουμε ήδη φτιάξει...στείλτε εδώ , προσωπικό μήνυμα με το όνομα σας στο φβ και σας βάζω.
  13. iwanna24

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Το όνομα σου στο φβ στείλε, να σε κάνω φίλη και να σε βάλω.
  14. iwanna24

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Στείλε όνομα φβ
  15. iwanna24

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Ρε είπαμε συνομιλία...όποτε με τη @VDald είμαστε ήδη φίλες. Φτιάχνω τη συνομιλία και στέλνετε προσωπικο σε εμένα ή στη φίλη μας με ονόματα , να σας προσθέσουμε ...
×
×
  • Δημιουργία νέου...