Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Dimi84

Μέλη
  • Περιεχομενο (αριθμoς δημοσιευσεων)

    523
  • Μελος απο

  • Τελευταια επισκεψη

Profile Information

  • Gender
    Female
  • Location
    Athens

Πρόσφατοι επισκέπτες του προφίλ

Το πεδίο των 'πρόσφατων επισκεπτών' είναι απενεργοποιημένο και δεν εμφανίζεται σε άλλους χρήστες ή επισκέπτες.

Dimi84's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  1. Dimi84

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Τι ωραία νέα μπραβοοοοο όλα τέλεια αααα.
  2. Dimi84

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Όλα καλά θα πανε κοριτσι μου να σκεφτεσαι θετικά.
  3. Dimi84

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Γι'αυτό ξεκινά σιγά σιγά Σου έστειλα πμ
  4. Dimi84

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Νομίζω την ώρα που γεννας τα κόβει
  5. Dimi84

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Και εμένα εχθές 27 Ιουνίου με έβαλε ακόμα ποιο νωρίς είναι μεγάλο το μωρό λαού δεν θέλει να το ρισκάρει καθώς τρίτη καισαρική 37 και 5 μέρες δηλαδή και τον υπολογιζει σε αυτή την νεβδομαδα 3200. Επίσης έχω αυτό με τα ποδια βοηθάει το μασάζ με λυπήθηκε ο άντρας μου ένα βράδυ και μου έκανε και πραγματικα βοηθάει
  6. Dimi84

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Αυτή η στροφή στροφαρα όμως φφφφ
  7. Dimi84

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Εγώ λογο χρόνου τα ρουχα του μωρου και τα δικά μου για την κλινική τα έχω δώσει στη πεθερα . Μέχρι εκεί μπορεί να με βοηθήσει
  8. Dimi84

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Για όλες μας να είναι παντα καλά τα νέα και ν α περάσει να τα κρατήσουμε αγκαλιά Έτσι να είναι για όλες μας
  9. Dimi84

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Τα νέα από τον γιατρό είναι όλα σουπερ είδε και τα ντομπλερ του ήταν σουπερ αμνιακο σουπερ τα κιλά του σουπερ πλακουντας σουπερ τράχηλος σουπερ όλα καλά έχει παρει θέση είδαμε και τρισδιάστατο το μουτράκι του είναι ένας γλυκας τώρα είμαι 31εβδομαδων είναι 1.600 το βάρος του. Τα πετρωματα που νιώθω μου είπε είναι το μωρό και όχι συσπάσεις το ντομπλερ θα το κάνω αρχές Ιουνίου γενικα εξαντλεί τις εβδομάδες για τους μεγαλους υπερήχους. Μετά καρδιοτοκογραφημα και μετά γεννάνε☺
  10. Dimi84

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Και εγώ έχω φμπ
  11. Dimi84

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Ναι αμε συνέχεια στα πλευρά εγώ μόλις έφυγα από την γιατρο μου ειναινσενολη την κοιλιά πλεον αλλά ευτυχώς πήρε θέση είναι μεγάλο μωρό και μικρή η κοιλιά χαχαχα
  12. Dimi84

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Εννοείς σαν σέρνονται μέσα στη κοιλιά είναι ποιο συχνό έχει και κλοτσιές σαν να τεντονονται απότομα
  13. Dimi84

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    είμαι καθοδόν για υπέρηχο θα σας πω νέα μετα
  14. Dimi84

    ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

    Και εμένα βγήκαν τα ουρά σήμερα και βρήκαν ελάχιστα βακτήρια ecoli αυριο εχω υπέρηχο και θα μου δωσει αντιβίωση για να έχουμε το κεφάλι μας. Ήσυχο σε αλλά νεα δυσκολευομαι στον υπνο και νιώθω βάρος σαν δυσπνια
×
×
  • Δημιουργία νέου...