Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Vana87

Μέλη
  • Περιεχομενο (αριθμoς δημοσιευσεων)

    680
  • Μελος απο

  • Τελευταια επισκεψη

Πρόσφατοι επισκέπτες του προφίλ

Το πεδίο των 'πρόσφατων επισκεπτών' είναι απενεργοποιημένο και δεν εμφανίζεται σε άλλους χρήστες ή επισκέπτες.

Vana87's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  1. Vana87

    μανουλες Μαιου 2018

    Καθεται ο αντρας μου το χειμωνια απο τι δουλεια αλλα τι να το κανεις.. αν δεν βαλει η γυναικα χερι σωστη δουλεια δεν γινεται. Προσεχει τα παιδια κανει και καμια δουλεια αλλα παλι δεν ειναι αρκετα
  2. Vana87

    μανουλες Μαιου 2018

    Καλημέρα!!! Ωχ τι μου το θυμισες! Δεν προλαβαινω να διαβασω με δυο παιδια και με τι δουλεια. Ειμαι απελπισμενη δεν ξερω τι να κανω..
  3. Vana87

    μανουλες Μαιου 2018

    Εμεις είχαμε θέμα το τριαντάφυλο. Διναμε μπομπονιέρες ροζ και ασπρα τριαντάφυλλα σαπουνάκια με αλατα. Στη δεξίωση στολισΑμε τα τραπεζια με ροζ και ασπρα μπαλονια τπτ το ιδιαιτερο. Απλα και ομορφα!
  4. Vana87

    μανουλες Μαιου 2018

    Σ ευχαριστώ πολύ! Νωρίς νωρίς εμείς τελειώσαμε μ αυτό το θέμα!
  5. Vana87

    μανουλες Μαιου 2018

    5 μηνών ειναι. Οι νονοι παιρνουν τα ρουχα. Mayoral πηραν..
  6. Vana87

    μανουλες Μαιου 2018

    Καλησπέρα κι απο μένα κορίτσια! Εγλω με αποκλειστικό θηλασμο αδιαθέτησα στους δυο μηνες. Νευρα πολλά λίγο πριν έρθει. Μετλα ηρέμησα. Η δικιά μου ευτυχώς είναι γενικα ησυχη. Κάθεται μονη της στο κρεβάτι παιζει.. κοιμαται πολλες ωρες μες τη μέρα, το βράδυ κοιμάται γλυρω στις 7:30 και ξυπνάει κατλα τις 12 θηλάζει και πάει μέχρι τις 6-6:30. Την βαφτίσαμε κιολας την Κυριακή! Απίστευτο τρέξιμο και κούραση. Πάει τέλειωσε κι αυτό! Άντε να στρωθώ να διαβάσω μπας και βγει η διπλωματικη!
  7. Vana87

    μανουλες Μαιου 2018

    Οχι ο γιος μου αργησε 8 μηνων εβγαλε αποτι θυμαμαι. Τωρα της κορης μου ξεπεταχτηκε ενα δοντακι για τα καλα! Τι κανετε οι υπολοιπες; εγω ξεκινησα δουλεια προσπαθω να διαβασω και για το μεταπτυχιακο μου, εχω και τις δουλειες του σπιτιου και πραγματικα νιωθω πιο κουρασμενη απο ποτε. Τωρα κοιμηθηκαν ολοι και εκανα ενα καφε να ανοιξει το ματι μπας και διαβασω λιγο. Καθε μερα δουλευω μεχρι τις 9-10. Ασε που δεν τους κανουν καλα ουτς η γιαγια ουτε ο αντρας μου οσο λειπω. Η λεξη χαμος ειναι λιγη για μα περιγραψω την κατασταση.
  8. Vana87

    μανουλες Μαιου 2018

    Κορίτσια τι κάνετε; βγάλαμε κιολας δοντάκι εμείς! 3.5 μηνων! Θα τρωω κςτι δαγκωματιες...
  9. Vana87

    μανουλες Μαιου 2018

    Αν δεν τον κοιμισω το μεσημερι ειναι σε υπερενταση κανει αταξιες και ειναι χειροτερα τα πραγματα το βραδυ!
  10. Vana87

    μανουλες Μαιου 2018

    Δεν έχω ιδέα ρε εσύ. Πάντως πήγα γυναικολόγο μου ειπε οτι ειναι όλα καλά και ότι ωορηξία δεν κάνω... Μαλλον δεν θα είναι περίοδος. Σταμάτησε σήμερα. Θα δείξει τις επόμενες μέρες. Εμένα η μικρή κοιμάται κατά τις 11 καμιά ωρα το πρωί. Μετα κοιμάται 2-3 ώρες το μεσημερι. Μετά ξανακοιμάται για βράδυ κατά τις 9-10 και πάει μεχρι τις 9 το πρωι. Ξυπνάει 2 φορές μέσα ατη νύχτα για να θηλάσει! Μια χαρά! Ο μεγάλος ξυπνάει 7-8 και φωνάζει να του κάνω γαλα. Και να σημειώσω ότι κοιμάται στις 12 και το μεσημέρι 1-2 ώρες με χίλια ζόρια.
  11. Vana87

    μανουλες Μαιου 2018

    Χθες ειχα καφε σημερα τιποτα.τι να γινεται δεν ξερω. Μπας και ηταν ωορηξια;
  12. Vana87

    μανουλες Μαιου 2018

    Καλησπέρα κοριτσια! Πως είστε; εμεις παμε θαλασσα ολοι μαζι εγω με τον μεγαλο στην παραλια και η μικρη με τον συζυγο στην καφετερια πανβ απο την παραλια. Οταν πεινασει πεταγομαι θηλαζω και ξανα βουτιες. Δεν θα την βαλω στο νερο. Του χρονου! Μπορειτε να μου πειτε πως ειναι δυνατον να μπυ ερθει περιοδος με αποκλειστικο θηλασμο; να σκασω είμαι. Εγω σημερα ολη μερα καφε αιμα και πονακια περιοδου
  13. Vana87

    μανουλες Μαιου 2018

    Και εμεις το καναμε το εμβολιο και μονο υπνηλια δεν εχουμε. Χαχαχα εγινε κι δικια μου δυσκολη στον υπνο. 5200 φτασαμε και 56 ποντους. Με αποκλειστικο θηλασμο. Εγω εχω παρατηρησει οτι οταν φαω ψαρι κανει εμετο και κακα με βλεννα. Οποτε δεν ξανατρωω Αν ειναι αλλεργεια αποτι ξερω δεν βαζουν ουτε βαρος
  14. Vana87

    μανουλες Μαιου 2018

    Εχεις κι αλλο παιδακι θυμισε με;; μην εισαι τοσο σιγουρη οτι οταν θα περπατησουν θα ειναι καλυτερα! Χαχαχαχ
  15. Vana87

    μανουλες Μαιου 2018

    Σε τοσο μικρα μωρα το πιο ασφαλες ειναι το αυγο. Δεν καταλαβες τι ειπα. Αυτο το καθισμα που λες καλυτερα να το αφησεις μετα τους 6 μηνες
×
×
  • Δημιουργία νέου...