Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

elenakii22

Μέλη
  • Περιεχομενο (αριθμoς δημοσιευσεων)

    2.428
  • Μελος απο

  • Τελευταια επισκεψη

Profile Information

  • Gender
    Female

Πρόσφατοι επισκέπτες του προφίλ

Το πεδίο των 'πρόσφατων επισκεπτών' είναι απενεργοποιημένο και δεν εμφανίζεται σε άλλους χρήστες ή επισκέπτες.

elenakii22's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  1. elenakii22

    Μανούλες Ιουλίου 2020!!

    με το καλο κ τα υπολοιπα κοριτσια!!!
  2. elenakii22

    Μανούλες Ιουλίου 2020!!

    Να μας ζησουν κοριτσια κ με το καλο κ οι υπόλοιπες!!!! 1/8 ειχα εγω!!γεννησα 17/7 κορίτσι!
  3. elenakii22

    Μανούλες Ιουλίου 2020!!

    Γεννησα κ γω απογευμα 17/7!!!μια χαρα το κορίτσι μας,2910γρ!!!
  4. elenakii22

    Μανούλες Ιουλίου 2020!!

    απο κει που ηλπιζες να μη γεννησεις νωριτερα κ ελεγες να φτασω λιγο πιο μακρυα βλεπω να πηγες 40 τελικα!!χαχα...ελα με το καλο σου ευχομαι!!!
  5. elenakii22

    Μανούλες Ιουλίου 2020!!

    Να σας ζησει ο μπέμπης!!!!!οτι καλυτερο ευχομαι!!! @V_baby πως πας εσυ κοριτσι μου??
  6. elenakii22

    Μανούλες Ιουλίου 2020!!

    Δυστυχώς κοριτσια μενω σε νησι κ εχουμε μονο ενα νοσοκομειο...κοπελες που ειναι να γεννησουν πριν απο μενα δεν εχουν μπει ακομα...δεν μπορω να πηγαινω καθε φορα κ να μ λενε ελα ξανα να δουμε...με παρακολουθούσε εξαρχης ιδιωτης ωστε σε περιπτωση προβλήματος να εχω plan b...δεν μπορω τωρα να καθομαι να τσακωνομαι,χωρις καποιο αποτελεσμα...τσακώνονται ηδη μεταξυ τους...παρασκευη απογευμα γενναω,εκει εστιαζω...εφτιαξα βαλιτσες κ αυριο ταξιδευω...
  7. elenakii22

    Μανούλες Ιουλίου 2020!!

    ειναι το 2ο και θα παω παλι καισαρικη...ασε πονεμενη ιστορια με τον αναισθησιολογο...καταληξαμε σε ιδιωτικο την Παρασκευή το απογευμα!
  8. elenakii22

    Μανούλες Ιουλίου 2020!!

    εγω κορίτσια εχω πελαγωσει λιγακι...στο νοσοκομειο εμειναν με εναν αναοσθησιολογο κ λεει δεν αναλαμβανει καισαρικες γτ δεν ειναι εκτακτες...δε ξερω τι θα κανουμε..
  9. elenakii22

    Μανούλες Ιουλίου 2020!!

    καλησπερα κοριτσια...νιωθω σμρ,τωρα το απογευμα βασικα, αρκετες συσπασεις...πονο οχι ιδιαιτερα αλλα αρκετες συσπασεις...φανταζομαι πως αφου δεν εχω εντονο πονο δε χρειαζεται να ανησυχω ε?
  10. elenakii22

    Μανούλες Ιουλίου 2020!!

    κ γω με τη ζεστη ζοριζομαι!!εχω ανεμιστηρα που χτυπαει πανω μ γτ το κλιματιστικό ειναι στο δωματιο της κορης μου ,οποτε για να φτασει σε εμας πρεπει να κατεβει αρκετα πραγμα αδυνατον γτ θα παγώσει το παιδι...τωρα με το 2ο που δε θα μπορω να εχω ανεμιστήρα δε ξερω τι θα κανω... @foroulina κατω σημαδι οι βλεννες!!αντε να ερθει με το καλο... εμεις για 17/7 παμε...ενα θεμα εχει δημιουργηθειμε την αναισθησιολογο κ περιμενω να επιστρέψει ο γυναικολογο να δουμε τι θα γίνει...
  11. elenakii22

    Μανούλες Ιουλίου 2020!!

    λογω καισαρικης υπολογιζω 17-20..δευτερα εχω ραντεβου κ θα ξερω περισσοτερα αλλα καπου εκει!δυο βδομάδες λοιπον!!εσυ??
  12. elenakii22

    Μανούλες Ιουλίου 2020!!

    καλησπέρα!Μόλις ξεχωρισα πετσέτες,σεντονια, σελτεδακια...αδειασα κ 2 ραφια στην ντουλαπα κ ολα πλυσιμο!ετοιμαζόμαστε σιγα σιγα!παρήγγειλα απο ενα σαιτ νυχτικο θηλασμου γτ εχω κοντομανικα κ θελω τιραντακια!θα κλεισω κ ραντεβου στο κομμωτήριο για ανάποδες γαλλικές πλεξιδες πριν γεννησω!
  13. elenakii22

    Μανούλες Ιουλίου 2020!!

    κ εγω ετσι ελεγα με τη ζεστη αλλα ελα που δε τη γλιτωσαμε!!μολις περπατησω λιγο στον ηλιο μετα ζαλιζομαι....παραλια με ενα δίχρονο ουτε καν,ευτυχως την πανε οι γονεις μου...συνεχιζω τη δουλεια ακομα κ εχω ολη μερα κλιματιστικό γτ δεν την παλευω!αρχιζω να μετράω αντιστροφα,15 μερες εμειναν...αντε γτ πολυ ζεστη πλακωσε!
  14. elenakii22

    Μανούλες Ιουλίου 2020!!

    @Frogie @V_baby απο ποτε χρεωνεται??στην πρωτη μου το 2018 δεν πληρωσα κ τωρα που εκανα παλι δεν πληρωσα ουτε μ ειπαν κατι...να εχει αλλαξει τωρα τελευταια?
×
×
  • Δημιουργία νέου...