Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

elpida20

Μέλη
  • Περιεχομενο (αριθμoς δημοσιευσεων)

    361
  • Μελος απο

  • Τελευταια επισκεψη

1 ακόλουθος

Πρόσφατοι επισκέπτες του προφίλ

1.747 εμφανίσεις προφίλ

elpida20's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  1. elpida20

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Ναι είμαστε φαγανες αλλά δεν μας φαίνεται χάχα γεροδεμένο παιδάκι λέει η παιδίατρος. Και να χαίρεσαι τα ζουζουνια σου
  2. elpida20

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Καλά κορίτσια μου.. Κι εγω και η μικρή.. Έχω κλείσει και εγώ 21 Ιουνίου αλλα δεν το μετέφερα. Τι ονοματάκι έχετε εσείς; η μπέμπα μου έχει γίνει μια κούκλα. Ίδια ο μπαμπάς! Γαλάζια ματάκια μακρύ μαλλάκι 10 κιλά χαχαχα και 90 πόντους. Ένα μικρό ελεφαντακι!! Εσείς πως πάτε;;
  3. elpida20

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Γειά σας κορίτσια πως είστε;
  4. elpida20

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Καλέ 21 Ιουνίου βαπτιζω κι εγώ χαχαχα. Εμείς τις ονειροπαγιδες
  5. elpida20

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Εγώ την παλεύω. Ετοιμάζω την βαπτισηηη κορίτσια για ιουνιο
  6. elpida20

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Στην φτουτοκρεμα ένα ένα τα βάζαμε... Ριζαλευρο επίσης ξεκίνησε πολύ νωρίς και η μικρή δεν είναι κάνα λεπτό παιδάκι ειναι 8.500 κιλά.... Αλλά πολλές μου είπαν για το ριζαλευρο ότι ειναι πολύ νωρίς και δεν υπάρχει λόγος... Αλλά για τις σούπες δεν μου είπε ένα ένα τα υλικά... Και η συγκεκριμένη παιδίατρος την έχουν και πολλές φίλες μου και δεν ξέρω τώρα είμαι προβληματισμενη
  7. elpida20

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Κορίτσια καλησπέρα. Ελπίζω να είστε καλά ολεςςςς. Έχω απορία. Λοιπόν εμείς είμαστε 5 μηνών και μπαμπατσικες πολύ μπαμπατσικες η παιδίατρος 4 μηνών ξεκίνησε ριζαλευρο και έβαλε πολύ παραπάνω. Τώρα ξεκινήσαμε σούπες. Το θέμα είναι ότι η παιδίατρος δεν μου είπε σταδιακά βάζε μια πατάτα την άλλη μέρα βάλε και καροτο κτλπ. Μου είπε όλααζι τα λαχανικά και όλα τα συναφή για 2 ημέρες χόρτο σούπα μετά για 2 ημέρες κοτόσουπα και μετά για 2 ημέρες μοσχαράκι. Είναι δυνατόν όλα ζι με την μια; είμαι προβληματισμενη δώστε τα φώτα σας στην μικρομανα
  8. elpida20

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Καλή χρονιά κορίτσακια μου. Όπως πάντα με χρόνο καθυστέρηση εγω
  9. elpida20

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Στο νοσοκομείο εμένα έδωσαν φριζολακ αλλά η παιδίατρος σύστησε το αλμιρον και με αυτό συνέχισα Μην ανησυχείς τότε εμένα τους 3 πρώτους μήνες δεν έβαζε πολύ τώρα πήρε φορά και έγινε μια φαλινιτσα τον τελευταίο μηνα
  10. elpida20

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Ιωάννα μου εγώ δεν θηλάζω η μικρή είναι 3.5 μηνών τώρα και γεννήθηκε και συτη 3.300 τώρα είναι 7 κιλά σχεδόν και η παιδίατρος μου λέει ότι πρέπει να κάνουμε δίαιτα.. Εμένα τρώει 210 γρ. Σταθερά αλλά πεινάει συνέχεια. Η παιδίατρος σου τι λέει;
  11. elpida20

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Κορίτσια εγώ από τον καινούριο χρόνο θα οαω με την μικρή κολυμβητηριο
  12. elpida20

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Καλημέρα κορίτσια μουυ ευχαριστώ όλες για τις απαντήσεις σας. Έφυγε η μητέρα μου για λίγες μέρες και είμαι μόνη με το μωρό η το πάω στην πεθερά μου για να κοιμηθώ κι εγώ. Το μωρό μου ει αι καλά δόξα τον θεοοοο
  13. elpida20

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Κορίτσια καλημέρα και SOS. Εννοείται θα πάρω την παιδίατρο σε λίγο αλλά θέλω τα φώτα σας. Κοιμόμουν με το μωρό μου στον καναπέ. Ξαφνικά ακούω δυνατό κλάμα ξυπνάω άδειος ο καναπές και η μπέμπα μπρούμυτα στο πάτωμα. Την σήκωσα την ηρέμησα έκανα να δω αν έχει κάτι στο προσωπάκι της τίποτα αλλά ακόμα τρέμω!!! Ξανά κοιμήθηκε τώρα βέβαια αλλά αγχώθηκα τόσο πολύ Παναγία μου!! Πείτε μου ότι δεν είμαι μια άθλια μαμά
  14. elpida20

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Ευχαριστώ ρε αγάπη χάχα η αλήθεια είναι ότι κι εγώ απορώ με το ποσό όμορφη ειναι ώρες ώρες τι να λέμε; σκιστα ματιά γκρι χρώμα γαλλική μύτη χαχαχα. Και το δικό σου ζουζούνι ένα κουκλί να το χαίρεσαι το παιδάκι σου!! Εμείς από τότε που γυρίσαμε από εμβόλιο έχουμε ανησυχία έχει και πολλά αέρια τώρα να την έπιασε πάλι η κοιλιτσα της; δεν ξέρω την ετριξα με κρεμουλα της έδωσα ινφακολικ ηρέμησε ελιγακι
×
×
  • Δημιουργία νέου...