Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Giwtouli1990

Μέλη
  • Περιεχομενο (αριθμoς δημοσιευσεων)

    478
  • Μελος απο

  • Τελευταια επισκεψη

Profile Information

  • Gender
    Female

Πρόσφατοι επισκέπτες του προφίλ

1.156 εμφανίσεις προφίλ

Giwtouli1990's Achievements

  1. Giwtouli1990

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Να προσέχεις Κατερινάκι μου και να ξεκουράζεσαι!! Αχ είδα που γράφει απο κάτω οτι εισαι 33 εβδομαδων και συγκινήθηκα.. ωραία διαφορά ηλικίας θα έχουν τα νινακια σου!!!! ❤ Αχ αγάπη πες τα γιατί δεν έχεις ιδέα τι βλακειες εχω ακούσει, ότι με το θηλασμό τον κρατάω ακόμα πιο πίσω στην ανάπτυξή του κλπ κλπ αλλά ο μπενάκης και ο βγενάκης έχουν γίνει πολύ καλοί μου φίλοι τελευταία χαχα
  2. Giwtouli1990

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Γεια σας κορίτσια μου!!! Τι κάνετε, πως είστε? Είχα πολυυυυ καιρό να μπω.. Θηλάζουμε κι εμείς ακόμα, ηρωίδες είμαστε καλεεεε! Ο Πανούλης μου κάνει λογοθεραπεία και εργοθεραπεία, είναι στο φάσμα του αυτισμού. Δε μιλάει καθόλου, για την ώρα τουλάχιστον.. Είχε πει μικρούλης μαμά, μπαμπά και παππού αλλά τώρα δε λέει τίποτα. Το παλεύουμε όμως, ξέρω ότι η πρώιμη παρέμβαση κάνει θαύματα.. Γράψτε μου τα νέα σας, θα χαρώ πολύ! @katerinaki 86 με το καλό ο μπέμπαρος κοριτσάρα μου!!! Έχεις καλή εγκυμοσύνη?
  3. Giwtouli1990

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Να σας ζησει το κοριτσακι σας Νικολετα μου!!! Γερη και καλοτυχη στη ζωη της παντα! Πηγαν ολα τελεια λοιπον αυτη τη φορα, τι καλααα! Γυρισατε σπιτακι σας? @winspert μου να πατε σε αλλεργιολογο οπωσδηποτε ναι, ουτε εγω θα το αφηνα στη θεση σου.. Μικρουλακι μου ταλαιπωρηθηκε με τους εμετους.. Για μια μερα τον κραταει μονο οταν τρωει το ψαρι, ετσι?
  4. Giwtouli1990

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Ολο και καλυτερα @winspert μου! Οι αγκαλιες του Πανου μου δινουν δυναμη!!! Επεστρεψα και στη δουλεια και οσο να ναι μου εκανε καλο, ξεχνιεμαι καπως.. Ο φιλος μας ο Μαξιμος τι κανει? Κοριτσι μου με το καλοοοοο!!! Μ'εναν πονο!! Ολα θα πανε κατ' ευχην.. Μη μας ξεχασεις, γραψε μας οταν μπορεσεις!
  5. Giwtouli1990

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Κοριτσια μου γλυκα ευχαριστω τοσο πολυ για τη στηριξη... Ποναει πολυ... Τουλαχιστον εχω τον Πανο μου που με αγκαλιαζει και με λεει μαμααα! Οσο σκεφτομαι οτι το περνανε και γυναικες που δεν εχουν γινει καν μανουλες στεναχωριεμαι απιστευτα... Πιθανον το μωρακι μου ειχε καποια χρωμοσωμικη ανωμαλια.. Επεμβαινει η φυση οπου πρεπει... Δεν ηταν ακομα ωρα για δευτερο νινακι, θα ερθει ομως το ξερωωωω!!!
  6. Giwtouli1990

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Ειχα καφε στο σκουπισμα μονο για 2 μερες.. και χθες το απογευμα ηταν η πρωτη φορα που ενιωσα αιμα πανω στη σερβιετα, σηκωθηκα αμεσως για τουαλετα και ειδα αιμα αρκετο και εγινε ενα πλαφ και εφυγε ενα κομματι μεσα στη λεκανη...αυτο που επεσε ηταν το μωρακι μου.....
  7. Κοριτσια το εχασα το μωρακι μου... Καλη συνεχεια σε ολες σας με τελειομηνες εγκυμοσυνες και γερα μπεμπακια!
  8. Giwtouli1990

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Κοριτσια το εχασα το μωρακι μου...
  9. Giwtouli1990

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Εκανα αγαπη ναι 6947 ειναι η τιμη, θα επαναλαβω την Τεταρτη! Εχω ακομα αιμα ναι, βαζω ουτροτζεσταν κολπικα.. Ειμαι ξαπλα συνεχεια, ευτυχως εχω την πεθερα μου εδω και με βοηθαει με τον μικρο! Σας ευχαριστω ολες πολυ πολυυυ
  10. Κοριτσια ειδα σκούρο καφε σημερα στο σκουπισμα Εχω και εντονους πονους περιοδου και σουβλιες στη μεση.. Μιλησα με το γιατρο και μου ειπε να βαλω ουτροτζεσταν κολπικα.. Θα κανω χοριακη αυριο και αλλη μια την Τεταρτη! Εχω φοβηθει πολυ, στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ειχα καθολου αιμα.. Ας πανε ολα καλα Θεε μου...
  11. Giwtouli1990

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Κοριτσια ειδα σκούρο καφε σημερα στο σκουπισμα Εχω και εντονους πονους περιοδου και σουβλιες στη μεση.. Μιλησα με το γιατρο και μου ειπε να βαλω ουτροτζεσταν κολπικα.. Θα κανω χοριακη αυριο και αλλη μια την Τεταρτη! Εχω φοβηθει πολυ, στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ειχα καθολου αιμα.. Ας πανε ολα καλα Θεε μου...
  12. Giwtouli1990

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Όχι ρε γαμώτο... Περαστικά στο ζουζουνι σου!! Να περάσει γρηγοραααα Ευχαριστω πολυ Τζενη μου! Μεσα στη ζέστη θα γεννησω αυτη τη φορα.. Τελη Αυγούστου με αρχες Σεπτεμβρη!
  13. 6+2 ειμαι, σε 2 βδομαδες ακριβως θα παμε στο γυναικολογο επιτεεεελους.. εσυ? Δες το παντως γιατι ειναι απο το νομο αυτο που σου λεω. Κι εμενα τωρα στις εκπτωσεις ειδικα με χρειαζοντουσαν στο μαγαζι αλλα με εβγαλαν υποχρεωτικα σε αναστολη. Αν γινει κατι και βρεθει κρουσμα στο χωρο εργασιας και εχει μεσα ατομο που ανηκει σε ευπαθη ομαδα να δουλευει βρισκει μεγαλο μπελα ο εργοδοτης.
  14. Οχι εγω μονο υπνηλια και καποια πονακια σε μεση και κοιλια, οπως στην πρωτη εγκυμοσυνη. Εδω και καποιες μερες εχω λιγο βουλωμενη μυτη και μαλλον ειναι απ την εγκυμοσυνη, ειχε συμβει και στην πρωτη για λιγο. Μακαρι να μπορουσα να σε βοηθησω αλλα δεν εχω ιδεα πραγματικα τι μπορεις να τρως ή να πινεις για να ανακουφιζεσαι.. Ψαξ' το γλυκια μου, ρωτα και το γιατρο σου τη Δευτερα. Με το καλο να πατε απο βδομαδα, να δειτε οτι ειναι ολα τελεια και ν'αρχισετε να το λετε σιγα σιγα! Αληθεια κοριτσια δουλευετε? Εγω δουλευω σε καταστημα στην Ερμου και πανω που ελεγα οτι θελω να κατσω σπιτι με το πρωτο μου παιδακι να χαρω την εγκυμοσυνη μου, μου ανακοινωσαν προχθες οτι βγαινω σε αναστολη(πιθανον μεχρι να γεννησω) γιατι ανηκουμε στις ευπαθεις ομαδες. Το μονο καλο στην ολη υποθεση με τον κορονοϊο
  15. Εισαι καλυτερα κοριτσι μου? Ή συνεχιζουν οι ανακατωσουρες? Καλα απο υπνηλια κι εγω αλλο τιποτα.. Μονο που αυτη τη φορα δεν μπορω να κοιμαμαι οοοποτε θελω οπως στην πρωτη εγκυμοσυνη γιατι ειμαι ολη μερα στο σπιτι με το ταρζανακι μου! Αχχ πως κρατιεστε και δεν το λετε? Εγω στη μητερα και την πεθερα μου το ειπα αμεσως.. Χασαμε 10 Γεναρη τη γιαγια του αντρα μου και στις 11 μαθαμε για την εγκυμοσυνη και τους το ειπαμε.. Μακαρι να ειναι κοριτσακι να δωσουμε το ονομα της γιαγιας που εφυγε..
×
×
  • Δημιουργία νέου...