Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

MaryH

Μέλη
  • Περιεχομενο (αριθμoς δημοσιευσεων)

    1.705
  • Μελος απο

  • Τελευταια επισκεψη

1 ακόλουθος

Πρόσφατοι επισκέπτες του προφίλ

Το πεδίο των 'πρόσφατων επισκεπτών' είναι απενεργοποιημένο και δεν εμφανίζεται σε άλλους χρήστες ή επισκέπτες.

MaryH's Achievements

  1. MaryH

    Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων

    Καλημερα! Ναι , συχνα, εδω θα διαβασεις ιστοριες με γυναικες που επιασαν με την πρωτη φορα. Ειναι πιο συχνο. Ομως θα δεις και περιπτωσεις που κανα τα μωρα τους με την δευτερη η τριτη προσπαθεια η και παραπανω. Εγω εκανα την κορη μου με την τριτη προσπαθεια. Πρωτη εξωμητριο, δευτερη αρνητικο και τριτη θετικο. Με δοτρια βεβαια. Μην απογοητευεσαι. Οταν θα βλεπεις το μωρο σου θα ξεχνας ποσες προσπαθειες χρειαστηκαν. Καλη επιτυχια! Πως περναει βρε κοριτσι ο καιρος! Ποτε προσπαθουσες μες στα χιονια να καταφερεις να φτασεις στην ετ, ποτε φουσκωσες, ποτε γεννησες, ποτε σηκωνεται ορθιος! Κια απο δω κι εμπρος κυνηγητο! Η δικια μου τρελαινεται να μας φτιαχνει καφε και γλυκα στο κουκλοσπιτο! Τα γλυκουλια, μεγαλωσαν !! Να τα χαιρεσαι!
  2. MaryH

    Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων

    Συγχαρητηρια!! Να απολαυσεις το μεγα θαυμα σου κι ασε τη δοτρια στην ακρη! Καλη εγκυμοσυνη ευχομαι! Εχει τοση μικρη σημασια σε ποιον θα μοιασουν τα μωρα, αν η πεθερα σκαει που δεν θα μοιαζουν στο γιο κι ολα αυτα τα μικρα. Σημασια εχει που φτανεις στο τελος αυτου του ομορφου ταξιδιου για να παρεις τοα κοριτσακια σου αγκαλια! Μεγαλη χαρα! Με το καλο!
  3. MaryH

    Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων

    οKoριτσι μου, και με την δωρεα δεν πετυχαινεις παντα με την πρωτη. Ουτε εγω τα καταφερα με την πρωτη. Ομως πολυ πιθανον η επομενη να ειναι η τυχερη σου. Επειδη εχω κι εγω επικινδυνο μαστο, ο μαστολογος μου ειχε πει οτι ειναι πιο επικινδυνο να ειμαι εγκυος με διδυμα,- που ημουν στην αρχη- παρα να βαλω ενα. Οποτε καλα εκανες κ εβαλες ενα εμβρυο. Βαζεις την αλλη βλαστοκυστη την επομενη φορα. Ευχομαι ολα καλα απο εδω κι εμπρος
  4. MaryH

    Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων

    Aυτη τη φορα ομως θα ειναι αλλιως. Πιστεψε το!!!! Καλημερα! Συχνα πετυχαινεις με την πρωτη. Οχι ομς παντα. Εγω εκανα μωρο με την τριτη προσπαθεια
  5. MaryH

    Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων

    Tωρα το διαβασα, οτι εισαι εγκυουλα! Συγχαρητηρια!! Εχεις περασει πολλα χρονια σε εξωσωματικες και αγωνίες. Σε θυμαμαι! Ηρθε επιτελους η στιγμη ! Ολα καλα να πανε ευχομαι!!! Ειναι πολυ νωρις για να φανει στο τεστ. Υπομονη για την χοριακη
  6. MaryH

    Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων

    Tωρα θα πας για ετ με αλλες προυποθεσεις , πιο ευνοικες. Πιστευω με δωρεα ωαριων θα εχεις αριστα αποτελεσματα. Ευχομαι συντομα μ ενα μωρακι αγκαλια και αφηνουμε ολα τα ασχημα πισω!
  7. MaryH

    Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων

    Kοριτσακι μου σε νιωθουμε ολες εδω μεσα, εχουμε περασει παρομοιες απωλειες. Πρεπει να βιωσεις το πενθος, ο χρονος ειναι γιατρος σ αυτες τις περιπτωσεις. Ειμαι σιγουρη οτι συντομα το ονειρο σου θα γινει πραγματικοτητα γιατι το θελεις πολυ. Και μπορεις... Η ιστορια σου ειναι ακριβως ιδια με τη δικη μου. Ενας μηνας χοριακες, το εξωμητριο, η αιμορραγια, το χειρουργειο. Ασχημη πρωτη εμπειρια, ψυχρολουσια... Ελπιζω η δικη σου ιστορια να ειχε happy end. Σε μενα ειχε στην 3η προσπαθεια. Εσυ?
  8. MaryH

    Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων

    Eγω ημουν στο Εμβρυολαμπ στη Θεσσαλονικη. Εχω μια κορη που σε λιγους μηνες θα γινει τριων ετων
  9. MaryH

    Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων

    Nα σου ζησουν τα διδυμακια σου! Γερά και καλοτυχα να είναι και να τα χαιρεσαι!! Συγχαρητηρια, να σας ζησει η μπέμπα, γερη και καλότυχη ! Να ζησετε ομορφες στιγμες απο δω κι εμπρος! Καλη επιτυχια! Εγω πετυχα με την τριτη φορα! Στο ευχομαι ολοψυχα!
  10. MaryH

    Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων

    Συγχαρητηρια! Εισαι εγκυος! Στο θετικο δεν κανουν λαθος! Τι τεστακι πηρες? Ευχομαι τωρα μια τεραστια χοριακη ετσι για να το δεις και επισημα!
  11. MaryH

    Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων

    Ε, εννοεται, τα κοριτσακια ειναι ιδια ο μπαμπας. Και κολλημενα στον μπαμπα! Με το καλο σου ευχομαι κ μ εναν πονο! Καλησπερα! Απ οτι ξερω, με εξωτερικο, συνεργαζονται στο εμβρυολαμπ , με Κυριακ....δη, εκει ημουν κ εγω με αλλον γιατρο ομως! Μια κοπελα απο εδω , απο Αγγλια, ειχε κανει εκει τα διδυμακια της. Καλη τυχη σας ευχομαι! Α, ξεχασα να σου πω, Θεσσαλονικη ειναι
  12. MaryH

    Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων

    Σ ευχαριστω πολυ ευχομαι κ σε σενα συντομα μ ενα η δυο μωρακια στην αγκαλια σου! Εισαι με καλο team και θα πανε ολα καλα Τι ομορφα νεα γλυκια εγκυουλα! Κοριτσακι λοιπον! Καλο υπολοιπο εγυμοσυνης κ με το καλο! Δεν θυμαμαι με ξενα ωαρια ησουν? Η δικια μου παντως ειναι ολοιδια ο μπαμπας, χαχα! Ετσι για να μας τη σπασει😄
  13. MaryH

    Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων

    A μαλιστα. Στον Χριστοφ. ημουν κι εγω. Εμεινα πολυ ικανοποιημενη. Χαρη σ αυτον και την ομαδα του εχω μια κορουλα σημερα 2,5 ετων. Για τον προεμφυτευτικο ο γιατρος μου ειχε πει οτι δεν κανουν στις δοτριες εφοσον ειναι νεες κι εχουν υγιη ωαρια .. Επισης υπολογισε οτι με τον προεμφυτευτικο απ τις 4 βλαστοκυστες μπορει να εμενες με λιγοτερες, γιατι καποιες καταστρεφονται κατα τη διαρκεια της διαδικασιας Καρυωτυπο κ κυστικη ινωση εξετασεις τις κανουν στη δοτρρια στο εμβρυολαμπ
  14. MaryH

    Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων

    Καλησπερα! Εχεις πολυ δικιο κ ειναι αδικο ν απληρωνεις τοσα χρηματα, να μπαινεις σε τοση ταλαιπωρια, υποτιθεται για πιο υγιες εμβρυο κ τελικα να συμβαινει αυτο... Σπανιο βεβαια αλλα συμβαινει ακομη κ σε φυσιολογικη συλληψη μπορει να συμβει σ αυτες τις ηλικιες. Η δικια μου η δοτρια ηταν στην ηλικια της δικιας σου οταν εγινε η γονιμοποιηση. Καρυωτυπο στη δοτρια ειχατε ελεγξει? Το εμβρυο τελικα ειχε θεμα? Το ψαξατε? Συνηθως στις παλινδρομες ευθυνεται το εμβρυο κατα 70 με 80%. Ομως πριν βαλεις τα επομενα εμβρυα ελεγξτε σιγουρα με αιματολογο για θρομβοφιλια κλπ. Επισης μια υστεροσκοπηση μηπως υπαρχει καποια φλεγμονη. Τα αλλα εμβρυα δεν σημαινει οτι θα εχουν θεμα. Πολλες γυναικες μενουν φυσιολογικα εγκυες κ παθαινουν βιοχημικη χωρις να καταλαβουν οτι ηταν εγκυες, νομιζοντας οτι εχουν μια βαρια περιοδο. Μετα πανε ολα καλα κ γινονται μανουλες με υγιη μωρα. Μην απογοητευεσαι. Σε ποιο γιατρο εισαι?
  15. MaryH

    Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων

    Λυπαμαι πραγματικα για το αποτελεσμα! Τι να πω... Δεν εχω λογια. Αυτο που λεω παντα. Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΑΙΔΙ. Με τα πανω της κ τα κατω της. Καντε πραγματα ποα σας ευχαριστουν . Ταξιδια βολτες , αγκαλιες. Καλη συνεχεια ευχομαι κ ομορφα πραγματα στη ζωη σας
×
×
  • Δημιουργία νέου...