Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

tsilona

Registered Users
  • Περιεχομενο (αριθμoς δημοσιευσεων)

    1.319
  • Μελος απο

  • Τελευταια επισκεψη

Πρόσφατοι επισκέπτες του προφίλ

1.114 εμφανίσεις προφίλ

tsilona's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  1. tsilona

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Γεια σας κορίτσια,βαφτιστηκαμε κ εμείς με πολύ λίγο κόσμο.τωρα αναμένουμε να γεννήσει κ η "νονά " του νομού μας δλδ κ όλα καλά. Δε σας διάβασα να ξέρετε . είπατε πολλά κ χάθηκα.
  2. tsilona

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Όχι.απτην άποψη πως εάν είναι τόσο σημαντικό να γίνει θα περαστεί στο εθνικό σύστημα συνταγογράφησης για να το κάνουν όλοι Τι να σου πω. ολοι το κάναν αποτι βλέπω
  3. tsilona

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Δεν το κάνα σε κανένα παιδί. Ο γιατρός είπε να περιμένουμε κ να μην το κάνουμε ακόμα. Θεωρεί πως όταν περαστεί στη συνταγογράφηση κ θα ναι δωρεάν θα ναι οκ να το κάνουμε
  4. tsilona

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Γεια σας κορίτσια κ μωρά! Δε σας διάβασα.μπηκα να πω ένα γειά! Είμαστε καλά ,μεγαλώνουμε,είναι ένα φαγανο ήρεμο μωρό..σας φιλώ
  5. tsilona

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Νικολέτα συγχαρητήρια βρε κορίτσι μου!!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!! Εμείς είμαστε καλά! Πολύ κούραση τραβάω όμως!
  6. tsilona

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Εμένα τρώει πολύ,σε σημείο που της το παίρνω απτά χέρια το φαι μην ξερασει .
  7. tsilona

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Δοκιμάστε το αβγό σε ομελέτα η στυλ τηγανιτες χτυπημένο με μπανάνα.στο αντικολλητικό δίχως λάδι κλπ
  8. tsilona

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Η θάλασσα είναι κρύα ,τα πόδια βάζουμε αλλά παίζουμε με την άμμο
  9. tsilona

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Δε βγαίνει η παράθεση. Γεια σας κορίτσια,εγώ εδώ μπαίνω σας διαβάζω αλλά δεν γράφω τρέχω σαν την παλαβή. Το μικρό είναι καλά.μπουσουλαει τρέχοντας,τελευταία φορά ήταν 10.800,έχει 8 δοντια ,κοιμάται λίγο κ όλη μέρα φωνάζει μπαμπαμπαμπα.εχουμε αρχίσει τη θάλασσα και κουράζομαι πολύ. Σας φιλω
  10. tsilona

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Το ελαιόλαδο του πάει του αβγου επίσης αν θες να μη δίνεις λεμόνι
  11. tsilona

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Κορίτσια εγώ δεν ακολουθώ πρόγραμμα.εχω δώσει σχεδόν τα πάντα από λαχανικά.και παντζάρι κ σπανακι και σέλινο κ πρασο.φρουτα εποχής δινω.τωρα τρώει κεράσια φράουλες βερίκοκα. Γιαούρτι δίνω κατσικίσιο και πρόβειο με πέτσα. Τραχανά έχω δώσει Αβγό επίσης. Κατσίκι, κοτόπουλο, χοιρινό, μοσχαρι επίσης.δεν μαγειρευω κ κάτι άλλο εύκολα για να δώσω.πχ προβατίνα Τώρα μένει το ψάρι που δεν έτυχε να δώσω ακόμα. Κουλούρι Θεσσαλονίκης απαραίτητο αξεσουάρ για το χέρι πριν μπει καρότσι πάντως.αχαχαχα
  12. tsilona

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Φορμάκι ολόσωμο με έξω μπουτακια κ μπρατσακια
  13. tsilona

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Συγνώμη όλα σερί κοιμούνται το βράδυ;;;
  14. tsilona

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Εμένα δεν κοιμάται σχεδόν καθόλου. Δε γκρινιάζει όμως.παιζει. Το πρωί κοιμάται μετά τα φρούτα μισή ώρα.(12-12:30) Το μεσημέρι άλλη 1 στο τσακιρ κέφι 2 (3-4/5) κ το βράδυ κατά τις 11. Αυτή τη στιγμή δεν εχει κοιμηθεί ακόμα.κ κοιμηθηκε μια ώρα σήμερα. Κάνει βόλτες στο κρεβάτι κ μιλάει με τα χέρια της
  15. tsilona

    Μανούλες Οκτωβρίου 2019!

    Χρόνια πολλά μανουλες!!!! Για πολλές από σας πρώτη φορά που γιορτάζετε!!! Όταν θα σας φέρουν το πρώτο λουλούδι ,την πρώτη ζωγραφια θα ραγίσει η καρδιά σας από λατρεία για τα μωρά σας!!!
×
×
  • Δημιουργία νέου...