Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

xrusa1

Μέλη
  • Περιεχομενο (αριθμoς δημοσιευσεων)

    53
  • Μελος απο

  • Τελευταια επισκεψη

Πρόσφατοι επισκέπτες του προφίλ

449 εμφανίσεις προφίλ

xrusa1's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  1. Μπορεί αλλά κουράστηκα να έχω δέκατα,τωρα μπορεί και κρύωμα..καλα μια φορά ήτανη επαφή την 12η με 28 μερες του κυκλου...την Παρασκευή θα δούμε που περιμένω να έρθει
  2. εσένα ολα αυτα πως σου ακούγονται σαν εγκυμοσύνη η κρύωμα ? σημερα έκανα και διάρροια ...τα δέκατα στανατησαν το Σάββατο τη νύχτα....
  3. περιμένω την Παρασκευή...άλλα μου ήρθε και στην πορεία βήχας άλλα τα δέκατα συνεχιζαν μέχρι την Κυριακή
  4. Κορίτσια γεια σας...εγω εχω κατι αλλο νας ρωτήσω η αν εχει συμβεί και καποια αυτο που θα σας περιγράψω...ειχα περίοδο 25 Ιουλίου και ειχα μια μοναδικη επαφή την δωδέκατη μερα με βαση 28μερες ο κύκλος ...σημερα ειναι η 7 μερα μετα την επαφή...και μου εχει συμβεί κατι πολυ παράξενο...απο την Κυριακή το βράδυ εχω δεκατα 37.4 που μια πέφτουν μια έρχονται...με ιδρωτα κανονικά σαν να εχω μόνιμη ίωση..εγω δε νιωθω κρυωμενη...το πρωι πριν ξυπνήσω ήμουνπολύ ζεστη και βαζω θερμόμετρο και εδειξε 37.6...τι γίνεται
  5. xrusa1

    Μετά την εμβρυομεταφορά

    Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη σε όλες!!! Υβόννη τι κάνεις κορίτσι μου ,πες μου τα νέα σου
  6. xrusa1

    Μετά την εμβρυομεταφορά

    Έτσι νομίζω κι εγω ...δε βαριέσαι κάτι θα γινει καμία δεν μένει χωρίς παιδί χωρίς επιμονή και υπομονή...τουλάχιστον με τον άντρα μου έχουμε επικοινωνία και τα βλέπουμε νορμάλ χωρίς πιέσεις κλπ που γίνεται σε μεγάλο ποσοστό σε ζευγάρια...(Εσύ φταις- Εγώ δεν φταίω) κλπ ...εχω 2 ζευγάρια που γίνεται μπάχαλο γιατι δεν εχουνε καταφέρει τωρα 14 χρόνια ...υγεία λοιπόν...
  7. xrusa1

    Μετά την εμβρυομεταφορά

    τέλεια μπραβο συγχαρητήρια ...Η Παναγία κοντα σου ....σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη....Εγώ καλα ειμαι ...τουλάχιστον προσπαθώ όσο μπορώ ....θα πάω και σήμερα στους χαιρετισμούς και να παρακαλέσω ταπεινά να μου δωσει και μένα ευλογία...
  8. xrusa1

    Μετά την εμβρυομεταφορά

    Καλημέρα σε όλες Σας !!! Υβόννη τι έκανεςμε το γιατρό ολα καλά;;;;
  9. xrusa1

    Μετά την εμβρυομεταφορά

    Δεν πειράζει τι να κάνουμε ,θα έρθει και μας η σειρά μας που θα παει ....υπομονή και επιμονή χρειάζεται...εγω εχω και πείσμα πολυ ....να μπορούσα τον άλλο μήνα να ξανακάνω θα πήγαινα...Μινι εξωσωματικη κάνουμε με λίγα χαπια κ μερικές ενέσεις....εγω ειδα ροζ εχθες κ το πρωί ....και τέλος ....Η μαία μου απάντησε ότι θα έρθει ....
  10. xrusa1

    Μετά την εμβρυομεταφορά

    Ναι αλλά παλι πιστεύω την χοριακη ...0.3 έγραψε λοιπόν εγώ σας λέω οχι έπεσα αλλα πεισμωσα....δεν ξέρω πως σας ακούγετε αυτό αλλά είμαι αυτο νιωθω ....πήγα και όλα τα μαγαζιά του Ρεθύμνου...
  11. xrusa1

    Μετά την εμβρυομεταφορά

    Ναι έστειλα μήνυμα περιμένω απάντηση ....πάντα απαντάει ...τον αγαπώ αυτον το γιατρό και τον εμπιστεύομαι απόλυτα ...εγω πάντως δεν ξέρω τι γίνεται με τις χοριακες αλλα ειναι η πιο αξιόπιστη εξέταση...σιγά μην ειναι τυχερή που τέτοια τύχη ...με κυνηγάει η βρομοπεριοδος χαχα
  12. xrusa1

    Μετά την εμβρυομεταφορά

    ρε κορίτσια χθες και σήμερα ροζ στο σκούπισμα συγνωμη για τη λεπτομέρεια ...το στήθος ποναει αρκετά ...Η χοριακη δεν υπάρχει περίπτωση να βγει λάθος;
  13. xrusa1

    Μετά την εμβρυομεταφορά

    Καλημέρα ...να σου πω Ευχαριστώ ειναι λίγο....την φοράω την ζωνουλα 1 μήνα τώρα....μου τη στείλανε από το Άγιο Όρος...Είμαι κοντά μου το τόνισε κι ο γιατρός...τι να πω έχω αντοχές φαινεται και τραβάω τοσα ...
  14. xrusa1

    Μετά την εμβρυομεταφορά

    Υβόννη εχω πολυ πεισμα και ειμαι πιο δυναμική ακομη θα επιμείνω...σκέψου χθες ολη μερα ημουν στα καταστήματα του Ρεθύμνου για ψώνια τι να σου πω ....εγω πάω ανάποδα χα χα χα εσύ να προσέχεις πολύ να μαθαίνουμε πως πας και εδώ θα είμαστε ολες παρεούλα...ολες λιγο πολυ έχουμε τις ιστορίες μας τις δυσκολίες μας ...δεν πειράζει φαινεται εμενα ο θεος με βλέπει ότι αντέχω και μου δίνει βάσανα ....αν και 39 πλέον τελειώνουν τα περιθώρια μου...
×
×
  • Δημιουργία νέου...